pá, May 12, 2017 · 17:30
0 - 1
Celý zápas · Pol. 0-1
RKC
5 1 1
NejstaršíNedávné
RRRVPV
1.55
4.33
5.25
NedávnéNejstarší
PRVPRP

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 3.5
Góly celkem
Více 9.0
Rohy celkem
-1.0
FC Emmen
FC Emmen
RVPVRRRVPVNedávnéZlepšení+0.2 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 23
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
RKC
VRPPPRPVRPNedávnéPokles-0.3 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 23
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVíce7/10
Asijský handicapNekryje2/10
FC Emmen

4V-4R-2P v posledních 10 zápasech, s 16 vstřelenými a 9 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.6 pro, 0.9 proti. Výhry 40%, AH výhra 50%, góly Over 40%, rohy Over 50%.

Výsledek v plném čase
Výhra 40%4 Remíza 40%4 Prohra 20%2
Góly celkem 3.5
Více 40%4 Neplatné 0%0 Méně 60%6
Rohy celkem 9.0
Více 50%5 Neplatné 30%3 Méně 20%2
Asijský hendikep
Výhra 50%5 Neplatné 20%2 Prohra 30%3
RKC

1V-3R-6P v posledních 10 zápasech, s 11 vstřelenými a 26 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.1 pro, 2.6 proti. Výhry 10%, AH výhra 20%, góly Over 50%, rohy Over 50%.

Výsledek v plném čase
Výhra 10%1 Remíza 30%3 Prohra 60%6
Góly celkem 3.5
Více 50%5 Neplatné 0%0 Méně 50%5
Rohy celkem 9.0
Více 50%5 Neplatné 10%1 Méně 40%4
Asijský hendikep
Výhra 20%2 Neplatné 30%3 Prohra 50%5
Poslední
FC Emmen
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
RKC
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
FC Emmen
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
RKC
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

FC Emmen Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Holland Jupiler League - Play offs 2017-05-08 1 RKC
0 - 2
1 - 5
FC Emmen V 0.0, -0.5 Více
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-01-20 3 RKC
0 - 1
1 - 1
FC Emmen 4 1 R 0.0, -0.5 Méně 9.5
Nizozemsko - Eerste Divisie 2016-08-12 1 FC Emmen
0 - 0
1 - 0
RKC 2 V -0.5 Méně 9.0
Nizozemsko - Eerste Divisie 2016-02-12 2 RKC
0 - 1
0 - 1
FC Emmen 2 V 0.0, +0.5 Méně 9.5
Nizozemsko - Eerste Divisie 2015-09-11 FC Emmen
2 - 1
6 - 1
RKC 4 V -0.5, -1.0 Více 10.0
Nizozemsko - Eerste Divisie 2015-03-20 1 RKC
1 - 0
1 - 1
FC Emmen 1 R +1.0 Méně 10.0 Více
6-5 (11) 2-3 (5) 1 (0-1) 2 (2-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2014-12-19 1 FC Emmen
1 - 0
5 - 3
RKC 2 V -1.5, -2.0 Více 10.0 Méně
3-0 (3) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
FC Emmen Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Holland Jupiler League - Play offs 2017-05-08 1 RKC
0 - 2
1 - 5
FC Emmen V 0.0, -0.5 Více
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-05-05 FC Emmen
0 - 0
0 - 3
FC Utrecht - B tým P -1.0 Méně 9.0
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-04-28 4 FC Dordrecht
0 - 1
0 - 4
FC Emmen V 0.0, +0.5 Více 9.5
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-04-21 2 FC Emmen
0 - 0
0 - 0
NAC R 0.0 Méně 9.5
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-04-17 2 VVV
0 - 0
0 - 0
FC Emmen 1 R -1.0, -1.5 Méně 9.0
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-04-14 1 Maastricht
0 - 1
2 - 2
FC Emmen 1 R -0.5, -1.0 Více 9.0 Více
8-2 (10) 4-1 (5) 2 (2-0) 0 (0-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-04-07 1 FC Emmen
0 - 0
1 - 0
Achilles 29 2 V -1.0, -1.5 Méně 9.5 Více
10-4 (14) 7-1 (8) 3 (2-1) 2 (1-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-03-31 2 Cambuur Leeuwarden
0 - 0
1 - 0
FC Emmen P -1.0 Méně 9.0 Méně
5-2 (7) 2-1 (3) 1 (0-1) 2 (1-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-03-17 FC Emmen
1 - 0
2 - 0
FC Oss V -1.0, -1.5 Méně 9.0 Push
2-7 (9) 1-5 (6) 4 (0-4) 0 (0-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-03-13 2 Telstar
1 - 0
2 - 2
FC Emmen R 0.0, +0.5 Více 9.0 Více
3-10 (13) 1-6 (7) 1 (0-1) 1 (0-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-03-10 2 FC Emmen
2 - 0
2 - 0
FC Eindhoven 3 V -0.5 Méně 9.0 Více
7-6 (13) 5-3 (8) 2 (2-0) 2 (2-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-03-03 2 FC Den Bosch
0 - 1
1 - 1
FC Emmen 2 R 0.0 Méně 9.5 Méně
3-3 (6) 0-2 (2) 0 (0-0) 3 (3-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-02-24 3 FC Emmen
1 - 1
2 - 3
Fortuna Sittard P -0.5, -1.0 Více 9.0 Více
5-5 (10) 3-2 (5) 1 (1-0) 2 (0-2)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-02-17 2 Helmond Sport
0 - 3
1 - 3
FC Emmen 1 V 0.0, -0.5 Více 9.0 Méně
4-0 (4) 3-0 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-02-10 FC Emmen
0 - 0
2 - 0
De Graafschap 3 V 0.0 Méně 9.5 Méně
4-4 (8) 0-3 (3) 1 (0-1) 2 (1-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-02-06 1 Almere City FC
0 - 1
3 - 1
FC Emmen 1 P -0.5 Více 9.0 Více
8-4 (12) 4-2 (6) 0 (0-0) 1 (1-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-02-03 FC Emmen
2 - 0
3 - 1
FC Volendam 3 V 0.0, +0.5 Více 9.5 Více
8-5 (13) 5-3 (8) 1 (1-0) 1 (1-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-01-27 1 FC Emmen
0 - 0
1 - 1
PSV - B tým 4 1 R -0.5 Méně 9.0 Více
6-6 (12) 2-3 (5) 2 (0-2) 3 (2-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-01-20 3 RKC
0 - 1
1 - 1
FC Emmen 4 1 R 0.0, -0.5 Méně 9.5 Více
4-7 (11) 3-5 (8) 2 (2-0) 1 (1-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-01-13 1 FC Emmen
0 - 0
0 - 0
Ajax - B tým R 0.0, -0.5 Méně 8.5 Více
2-7 (9) 0-0 (0) 0 (0-0) 3 (1-2)
Evropa - Přátelská utkání 2017-01-09 FC Emmen
0 - 0
0 - 1
SV Meppen P 0.0, -0.5 Méně
3-5 (8) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Evropa - Přátelská utkání 2017-01-06 FC Emmen
0 - 0
0 - 0
Achilles 29 R -1.5 Méně 9.0 Méně
4-3 (7) 3-1 (4) 2 (1-1) 2 (1-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2016-12-16 2 NAC
1 - 0
3 - 1
FC Emmen 1 P -0.5, -1.0 Více 9.5 Více
6-4 (10) 4-0 (4) 2 (2-0) 2 (1-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2016-12-09 FC Emmen
0 - 1
1 - 2
VVV P +0.5 Více 9.5 Více
6-5 (11) 2-3 (5) 2 (2-0) 1 (1-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2016-12-02 2 FC Utrecht - B tým
2 - 0
3 - 1
FC Emmen 1 P +0.5, +1.0 Více 9.5 Více
4-6 (10) 2-3 (5) 3 (1-2) 1 (0-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2016-11-28 2 FC Emmen
0 - 0
0 - 0
Maastricht R 0.0 Méně 9.5 Méně
3-4 (7) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (1-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2016-11-25 1 2 Achilles 29
0 - 0
0 - 4
FC Emmen 1 V +0.5 Více 9.5 Více
6-8 (14) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2016-11-18 5 FC Emmen
0 - 0
0 - 1
Cambuur Leeuwarden 3 P 0.0, +0.5 Méně 9.5 Méně
1-5 (6) 0-1 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2016-11-04 2 FC Oss
0 - 1
2 - 2
FC Emmen 2 R 0.0, +0.5 Více 9.5 Méně
2-3 (5) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (0-2)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2016-10-30 1 FC Emmen
0 - 1
2 - 1
FC Dordrecht 2 V -0.5, -1.0 Push 9.5 Méně
6-1 (7) 3-0 (3) 2 (2-0) 0 (0-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
RKC Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Holland Jupiler League - Play offs 2017-05-08 1 RKC
0 - 2
1 - 5
FC Emmen P 0.0, -0.5 Více
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-05-05 1 Maastricht
1 - 1
1 - 1
RKC 1 R -1.0, -1.5 Méně 9.0
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-04-28 2 RKC
0 - 0
3 - 0
Fortuna Sittard 1 V 0.0, -0.5 Méně 9.0
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-04-21 Cambuur Leeuwarden
5 - 0
5 - 0
RKC P -1.5, -2.0 Více 9.0
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-04-17 2 RKC
0 - 0
1 - 1
Almere City FC R 0.0 Méně
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-04-14 2 RKC
0 - 1
1 - 2
VVV 1 P +1.0 Méně 9.0 Více
2-8 (10) 1-5 (6) 1 (1-0) 2 (1-1)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-04-07 De Graafschap
3 - 0
4 - 0
RKC 1 P -1.0 Více 9.0 Více
8-2 (10) 1-2 (3) 0 (0-0) 3 (3-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-03-31 2 RKC
1 - 1
1 - 4
FC Volendam 1 P 0.0 Více 9.5 Méně
7-1 (8) 5-1 (6) 3 (3-0) 0 (0-0)
Evropa - Přátelská utkání 2017-03-23 RKC
1 - 1
2 - 3
Telstar 1 P 0.0, -0.5 Více
3-2 (5) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-03-17 1 FC Den Bosch
0 - 1
1 - 1
RKC 5 1 R 0.0 Méně 9.0 Push
6-3 (9) 4-3 (7) 2 (1-1) 0 (0-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-03-13 3 Achilles 29
0 - 1
2 - 3
RKC 3 V +0.5 Více 9.0 Méně
2-6 (8) 2-2 (4) 0 (0-0) 3 (0-3)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-03-10 RKC
1 - 0
3 - 0
FC Oss V -0.5, -1.0 Méně 9.0 Méně
3-3 (6) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-03-03 RKC
1 - 1
5 - 2
Helmond Sport 1 V -0.5 Více 9.0 Méně
4-2 (6) 3-1 (4) 4 (3-1) 0 (0-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-02-24 2 PSV - B tým
1 - 1
4 - 1
RKC 2 P -0.5 Více 9.0 Méně
0-4 (4) 0-1 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-02-17 1 RKC
0 - 1
2 - 1
FC Dordrecht 3 V -0.5, -1.0 Více 9.0 Méně
6-0 (6) 2-0 (2) 1 (1-0) 1 (1-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-02-10 1 2 NAC
1 - 2
2 - 3
RKC 2 1 V -1.0, -1.5 Více 9.5 Méně
5-2 (7) 2-2 (4) 2 (0-2) 0 (0-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-02-06 RKC
0 - 1
1 - 2
FC Utrecht - B tým 2 P -0.5 Push 9.5 Více
5-6 (11) 1-2 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-02-03 Ajax - B tým
1 - 0
4 - 1
RKC 3 P -1.0 Více 9.0 Méně
4-0 (4) 2-0 (2) 1 (1-0) 1 (1-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-01-27 1 FC Eindhoven
1 - 0
3 - 0
RKC 2 P -0.5 Push 9.0 Push
5-4 (9) 1-3 (4) 0 (0-0) 4 (4-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-01-20 3 RKC
0 - 1
1 - 1
FC Emmen 4 1 R 0.0, -0.5 Méně 9.5 Více
4-7 (11) 3-5 (8) 2 (2-0) 1 (1-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2017-01-13 1 2 Telstar
0 - 2
0 - 4
RKC V 0.0, -0.5 Více 9.0 Méně
3-3 (6) 2-2 (4) 2 (2-0) 0 (0-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2016-12-18 3 RKC
1 - 1
2 - 2
Cambuur Leeuwarden 2 R +0.5 Více
5-2 (7) 2-1 (3) 1 (0-1) 2 (2-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2016-12-09 Almere City FC
3 - 0
6 - 2
RKC P -0.5, -1.0 Více 9.5 Méně
3-2 (5) 1-0 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2016-12-02 3 RKC
0 - 0
2 - 0
Maastricht 3 V 0.0, +0.5 Méně 9.0 Méně
3-3 (6) 2-1 (3) 2 (1-1) 0 (0-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2016-11-28 VVV
1 - 0
4 - 0
RKC 2 P -1.0, -1.5 Více 9.0 Méně
5-1 (6) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2016-11-25 2 RKC
0 - 0
2 - 1
De Graafschap V 0.0 Více 9.5 Více
2-8 (10) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2016-11-18 FC Volendam
0 - 0
1 - 1
RKC 1 R -1.0 Méně 9.5 Více
11-3 (14) 2-2 (4) 1 (1-0) 5 (5-0)
Evropa - Přátelská utkání 2016-11-10 FC Utrecht
1 - 0
4 - 0
RKC P -1.0 Více 9.0 Méně
3-1 (4) 2-1 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2016-11-04 1 RKC
0 - 0
0 - 2
FC Den Bosch 3 P -0.5 Méně 9.5 Více
10-5 (15) 4-3 (7) 2 (1-1) 4 (4-0)
Nizozemsko - Eerste Divisie 2016-10-30 2 Fortuna Sittard
0 - 1
0 - 1
RKC 5 1 V 0.0, -0.5 Méně 9.0 Push
7-2 (9) 3-2 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 1.55 4.33 5.25
Poločas 2.05 2.62 4.5
Asijský hendikep
Celý zápas (-1.0) Domácí@1.925 Hosté@1.925
Poločas (-0.5) Domácí@2.05 Hosté@1.75
Rohy celkem
Celý zápas (9.0) Ví[email protected] Méně@1.875
Poločas (4.0) Ví[email protected] Méně@2.075
Góly celkem
Celý zápas (3.5) Ví[email protected] Méně@1.825
Poločas (1.5) Ví[email protected] Méně@1.75


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 1 , Roh: 4 - 5

Roh: 9.0 , Hendikep: -1.0 , Góly: 3.5

4
Střela na branku
2
9
Střela mimo
6
90
Útok
94
70
Nebezpečný útok
55
52
Držení míče %
48

Skóre: 0 - 1 , Roh: 1 - 4 Poločas

Roh: 4.0 , Hendikep: -0.5 , Góly: 1.5

2
Střela na branku
2
3
Střela mimo
4
45
Útok
51
26
Nebezpečný útok
33
48
Držení míče %
52
  • 12' - 1st Corner - FC Emmen
  • 14' - 2nd Corner - RKC
  • 18' - 3rd Corner - RKC
  • 31' - 1st Goal - RKC
  • 34' - 4th Corner - RKC
  • 37' - 5th Corner - RKC
  • 0-1: First Half Score
  • 51' - 6th Corner - RKC
  • 54' - 1st Yellow Card - RKC
  • 63' - 7th Corner - FC Emmen
  • 68' - Red Card - RKC
  • 80' - 8th Corner - FC Emmen
  • 88' - 9th Corner - FC Emmen
  • 0-1: Second Half Score

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění