OLS vs EPS Profil týmů
OLS vs EPS Fakta o zápasu
5V-2R-3P v posledních 10 zápasech, s 20 vstřelenými a 10 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.0 pro, 1.0 proti. Výhry 50%, AH výhra 60%, góly Over 50%, rohy Over 40%.
3V-4R-3P v posledních 10 zápasech, s 12 vstřelenými a 11 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.2 pro, 1.1 proti. Výhry 30%, AH výhra 60%, góly Over 30%, rohy Over 80%.
| OLS | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| EPS | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| OLS | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| EPS | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
OLS vs EPS Časové rozložení gólů/rohů
OLS vs EPS Vzájemné zápasy
OLS vs EPS Zobrazit celé H2H →| OLS Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Finsko - Ykkonen | 2024-04-13 | 1 2 EPS |
0 - 0
0 - 1
|
OLS 1 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| OLS Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Finsko - Ykkonen | 2024-06-03 | 2 OLS |
2 - 0
4 - 0
|
RoPS 1 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Finsko - Ykkonen | 2024-05-30 | 2 JJK |
2 - 1
3 - 3
|
OLS 2 | R | 0.0, +0.5 | Více |
|
||||||
| Finsko - Ykkonen | 2024-05-26 | 3 KPV |
0 - 0
1 - 0
|
OLS 3 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Finsko - Ykkonen | 2024-05-23 | 2 KUPS Akatemia |
0 - 2
1 - 3
|
OLS 1 | V | +1.0, +1.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Finsko - Ykkonen | 2024-05-19 | 1 OLS |
0 - 0
1 - 0
|
PK Keski-Uusimaa 2 | V | -1.5, -2.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Finsko - Ykkonen | 2024-05-12 | 2 FC Vaajakoski |
0 - 3
1 - 3
|
OLS 2 1 | V | +1.0 | Více |
|
4-10 (14) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 4 (3-1) | ||
| Finsko - Pohár | 2024-05-08 | 2 OLS |
1 - 0
1 - 2
|
SJK 3 | P | +2.0, +2.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-3 (11) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Finsko - Ykkonen | 2024-05-05 | 1 OLS |
3 - 0
4 - 0
|
FC Jazz 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Finsko - Ykkonen | 2024-04-28 | 1 Klubi-04 |
0 - 0
0 - 0
|
OLS 2 | R | -1.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Finsko - Ykkonen | 2024-04-21 | 3 OLS |
1 - 1
1 - 2
|
Atlantis 5 | P | -0.5 | Méně |
|
9-8 (17) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 3 (3-0) | ||
| Finsko - Pohár | 2024-04-17 | 1 JS Hercules |
0 - 3
0 - 4
|
OLS | V | +2.5 | Více | 9.5 | Více |
|
3-11 (14) | 2-6 (8) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Finsko - Ykkonen | 2024-04-13 | 1 2 EPS |
0 - 0
0 - 1
|
OLS 1 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
1-9 (10) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2024-04-06 | 2 OLS |
2 - 0
3 - 1
|
FC Vaajakoski 2 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
8-1 (9) | 4-1 (5) | 4 (4-0) | 1 (1-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2024-03-17 | 1 OLS |
1 - 0
2 - 0
|
KPV 1 | V | -0.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Finsko - Kakkonen - Skupina C | 2023-10-07 | 3 Kuopion Elo 1919 |
0 - 0
0 - 0
|
OLS 1 | R | +1.5, +2.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-0 (2) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Finsko - Kakkonen - Skupina C | 2023-10-01 | 3 OLS |
0 - 0
3 - 0
|
JS Hercules 3 | V | -2.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
8-3 (11) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Finsko - Kakkonen - Skupina C | 2023-09-24 | 1 4 Narpes Kraft |
0 - 2
1 - 4
|
OLS 2 | V | +1.0, +1.5 | Více |
|
8-1 (9) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Finsko - Kakkonen - Skupina C | 2023-09-16 | OLS |
3 - 0
5 - 2
|
RoPS 2 | V | -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Finsko - Kakkonen - Skupina C | 2023-09-09 | 2 FC Vaajakoski |
0 - 1
1 - 1
|
OLS | R | 0.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Finsko - Kakkonen - Skupina C | 2023-09-03 | 2 OLS |
1 - 0
1 - 1
|
TP-47 2 | R | -1.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
8-5 (13) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Finsko - Kakkonen - Skupina C | 2023-08-28 | 4 KUPS Akatemia |
2 - 0
3 - 0
|
OLS 1 1 | P | 0.0 | Více | 9.5 | Více |
|
4-6 (10) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Finsko - Kakkonen - Skupina C | 2023-08-20 | OLS |
2 - 0
2 - 1
|
OTP 4 | V | -1.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Finsko - Kakkonen - Skupina C | 2023-08-12 | 1 VIFK |
0 - 2
0 - 5
|
OLS 1 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
4-7 (11) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Finsko - Kakkonen - Skupina C | 2023-07-30 | 2 OLS |
1 - 0
5 - 0
|
JBK 1 | V | -1.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Finsko - Kakkonen - Skupina C | 2023-07-23 | 2 OLS |
2 - 0
4 - 0
|
Kuopion Elo 1919 1 | V | -2.5 | Více | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 5 (2-3) |
| Finsko - Kakkonen - Skupina C | 2023-07-08 | 2 JS Hercules |
0 - 1
2 - 3
|
OLS 3 | V | +1.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
1-8 (9) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Finsko - Kakkonen - Skupina C | 2023-07-01 | RoPS |
1 - 1
2 - 1
|
OLS | P | 0.0, +0.5 | Push |
|
6-12 (18) | 3-7 (10) | 2 (0-2) | 3 (1-2) | ||
| Finsko - Kakkonen - Skupina C | 2023-06-18 | 2 OLS |
0 - 0
1 - 0
|
FC Vaajakoski 3 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
9-1 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Finsko - Kakkonen - Skupina C | 2023-06-04 | 2 OLS |
3 - 0
5 - 0
|
KUPS Akatemia 1 | V | -1.0, -1.5 | Více | 9.5 | Více |
|
6-4 (10) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Finsko - Kakkonen - Skupina C | 2023-05-26 | 1 OTP |
0 - 0
0 - 1
|
OLS 2 | V | +1.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| EPS Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Finsko - Pohár | 2024-06-16 | 3 EPS |
1 - 2
2 - 2
|
Lahti 1 | R | +1.5, +2.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Finsko - Ykkonen | 2024-06-13 | 2 EPS |
0 - 0
1 - 1
|
KPV 3 | R | +0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Finsko - Ykkonen | 2024-06-02 | 2 KUPS Akatemia |
2 - 0
2 - 1
|
EPS 3 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Finsko - Ykkonen | 2024-05-26 | 1 4 EPS |
1 - 0
2 - 2
|
PK Keski-Uusimaa 2 | R | -0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Finsko - Ykkonen | 2024-05-22 | 2 FC Vaajakoski |
0 - 1
0 - 1
|
EPS 2 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
||||||
| Finsko - Ykkonen | 2024-05-18 | 3 EPS |
2 - 0
2 - 0
|
FC Jazz 4 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
9-3 (12) | 7-0 (7) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Finsko - Ykkonen | 2024-05-12 | 1 Klubi-04 |
0 - 0
0 - 0
|
EPS 2 | R | -1.5, -2.0 | Méně |
|
11-5 (16) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 3 (3-0) | ||
| Finsko - Ykkonen | 2024-05-04 | 5 EPS |
0 - 1
0 - 1
|
Atlantis 1 1 | P | +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
10-3 (13) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Finsko - Ykkonen | 2024-04-26 | 3 JJK |
2 - 0
3 - 1
|
EPS 2 | P | -1.0 | Více |
|
0-2 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Finsko - Ykkonen | 2024-04-20 | 2 EPS |
0 - 0
2 - 0
|
VIFK 3 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
8-5 (13) | 5-3 (8) | 1 (0-1) | 3 (3-0) | ||
| Finsko - Ykkonen | 2024-04-13 | 1 2 EPS |
0 - 0
0 - 1
|
OLS 1 | P | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
1-9 (10) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Finsko - Kakkonen - play-off | 2023-10-15 | 1 PK-35 |
1 - 0
2 - 1
|
EPS 4 2 | P | -0.5 | Více |
|
7-4 (11) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 4 (1-3) | ||
| Finsko - Kakkonen - Skupina B | 2023-09-29 | 5 Atlantis |
0 - 0
0 - 1
|
EPS 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-8 (14) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Finsko - Kakkonen - Skupina B | 2023-09-23 | 3 EPS |
3 - 0
6 - 0
|
I-Kissat 3 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
11-6 (17) | 7-3 (10) | 6 (5-1) | 4 (1-3) |
| Finsko - Kakkonen - Skupina B | 2023-09-16 | 2 FC Honka II |
0 - 0
0 - 1
|
EPS 2 | V | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-11 (18) | 4-5 (9) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Finsko - Kakkonen - Skupina B | 2023-09-09 | 5 EPS |
0 - 0
1 - 0
|
Poxyt 3 | V | -2.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
9-2 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Finsko - Kakkonen - Skupina B | 2023-09-02 | 1 PIF Parainen |
0 - 2
0 - 4
|
EPS 2 | V | +1.0, +1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
7-5 (12) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Finsko - Kakkonen - Skupina B | 2023-08-26 | 4 EPS |
1 - 1
3 - 2
|
P-Iirot | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
5-10 (15) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Finsko - Kakkonen - Skupina B | 2023-08-20 | 1 FC Ilves II |
0 - 0
0 - 1
|
EPS 4 | V | +1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-7 (14) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Finsko - Kakkonen - Skupina B | 2023-08-12 | 2 EPS |
2 - 0
4 - 0
|
HJS Akatemia 5 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Finsko - Kakkonen - Skupina B | 2023-07-29 | 5 EPS |
1 - 1
3 - 1
|
FC Jazz 1 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
0-1 (1) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Finsko - Kakkonen - Skupina B | 2023-07-23 | 2 GrIFK |
1 - 3
2 - 5
|
EPS 2 | V | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Finsko - Kakkonen - Skupina B | 2023-07-15 | 4 Tampere Utd |
2 - 0
2 - 0
|
EPS 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-7 (13) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Finsko - Kakkonen - Skupina B | 2023-07-01 | 3 EPS |
3 - 1
4 - 1
|
FC Honka II | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Finsko - Kakkonen - Skupina B | 2023-06-21 | 3 EPS |
0 - 0
1 - 1
|
Atlantis 2 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Finsko - Kakkonen - Skupina B | 2023-06-17 | 3 Poxyt |
0 - 0
0 - 0
|
EPS 4 | R | +0.5, +1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Finsko - Kakkonen - Skupina B | 2023-06-11 | 2 EPS |
1 - 0
2 - 0
|
PIF Parainen 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Finsko - Kakkonen - Skupina B | 2023-06-04 | 2 P-Iirot |
1 - 0
1 - 0
|
EPS 3 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
8-5 (13) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 1 (1-0) | ||
| Finsko - Kakkonen - Skupina B | 2023-05-27 | 2 EPS |
3 - 0
4 - 1
|
FC Ilves II 1 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
6-2 (8) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Finsko - Kakkonen - Skupina B | 2023-05-21 | 1 3 HJS Akatemia |
0 - 0
0 - 0
|
EPS 2 | R | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
6-11 (17) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 5 (0-5) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.364 | 4.333 | 7 |
| Poločas | 1.833 | 2.625 | 6.5 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-1.5) | Domácí@2.025 | Hosté@1.825 |
| Poločas (-0.5) | Domácí@1.85 | Hosté@1.95 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (11.0) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
| Poločas (5.5) | Ví[email protected] | Méně@1.75 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.0) | Ví[email protected] | Méně@2.025 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 1 , Roh: 10 - 4
Roh: 11.0 , Hendikep: -1.5 , Góly: 3.0
Skóre: 0 - 1 , Roh: 3 - 1 Poločas
Roh: 5.5 , Hendikep: -0.5 , Góly: 1.0, 1.5
-
17' - 1st Goal - EPS -
27' - 1st Corner - OLS -
35' - 2nd Corner - OLS - Race to 3 Corners - OLS
-
39' - 3rd Corner - OLS -
43' - 4th Corner - EPS -
0-1 score at the end of First Half -
47' - 5th Corner - OLS -
48' - 6th Corner - OLS - Race to 5 Corners - OLS
-
53' - 2nd Goal - OLS -
62' - 7th Corner - OLS -
64' - 3rd Goal - OLS -
78' - 8th Corner - EPS -
79' - 9th Corner - EPS - Race to 7 Corners - OLS
-
80' - 10th Corner - OLS -
81' - 11th Corner - OLS - Race to 9 Corners - OLS
-
82' - 12th Corner - OLS -
88' - 13th Corner - OLS -
90+1' - 14th Corner - EPS -
2-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

