út, Mar 5, 2024 · 19:45
NejstaršíNedávné
VVRVRP
3.60
3.10
2.00
NedávnéNejstarší
RPVPVR
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.25
Góly celkem
Méně 10.5
Rohy celkem
+0.25
Morton
Morton vs Dundee Utd Profil týmů
Morton
VRVVVVRVRPNedávnéStabilní-0.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapKryje6/10
Dundee Utd
VVPVRVPVPRNedávnéPokles-0.7 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapNekryje3/10
Poslední
| Morton | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Dundee Utd | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Morton | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Dundee Utd | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.0, 2.5
Rozložení rohůLinie 10.5
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.73,
Sm. odch.: 1.48, Medián: 3,
Modus: ,
Více: 53%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Morton vs Dundee Utd Časové rozložení gólů/rohů
Morton vs Dundee Utd Vzájemné zápasy
Morton vs Dundee Utd Zobrazit celé H2H →| Morton Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Skotsko - Championship | 2024-01-06 | 1 5 Dundee Utd |
2 - 2
2 - 3
|
Morton 4 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Championship | 2023-09-16 | 1 1 Dundee Utd |
1 - 0
1 - 1
|
Morton 3 | R | -1.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Championship | 2020-01-25 | 1 Dundee Utd |
0 - 1
1 - 1
|
Morton 2 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Championship | 2019-12-10 | 3 Morton |
1 - 2
1 - 2
|
Dundee Utd | P | +1.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Championship | 2019-09-28 | 1 Dundee Utd |
3 - 0
6 - 0
|
Morton 1 | P | -1.0 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Skotsko - Championship | 2019-05-04 | 1 Morton |
1 - 0
1 - 0
|
Dundee Utd | V | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
4-9 (13) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Skotsko - Championship | 2019-02-02 | 1 Dundee Utd |
2 - 0
2 - 1
|
Morton 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
16-7 (23) | 10-3 (13) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Skotsko - Championship | 2018-12-08 | 1 Morton |
0 - 1
1 - 1
|
Dundee Utd 1 | R | +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Championship | 2018-09-15 | 3 Dundee Utd |
0 - 1
1 - 1
|
Morton 3 | R | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Championship | 2018-03-31 | 1 Morton |
0 - 0
1 - 1
|
Dundee Utd 2 | R | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
11-8 (19) | 5-4 (9) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Championship | 2018-01-27 | 2 Dundee Utd |
0 - 1
0 - 3
|
Morton 2 | V | -0.5 | Více |
|
5-1 (6) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Skotsko - Championship | 2017-12-09 | 1 Morton |
0 - 0
0 - 2
|
Dundee Utd 1 | P | 0.0, +0.5 | Méně |
|
7-5 (12) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 2 (0-2) | ||
| Skotsko - Championship | 2017-09-23 | 1 Dundee Utd |
0 - 0
2 - 1
|
Morton 1 | P | -0.5 | Více |
|
9-5 (14) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Skotsko - Premiership - play-off | 2017-05-12 | 1 Dundee Utd |
0 - 0
3 - 0
|
Morton | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Premiership - play-off | 2017-05-09 | 1 Morton |
1 - 0
1 - 2
|
Dundee Utd 2 | P | +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
5-7 (12) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Morton Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Skotsko - Championship | 2024-03-02 | 4 Morton |
0 - 2
0 - 2
|
Inverness CT 4 | P | -0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Skotsko - Championship | 2024-02-27 | 3 Raith |
0 - 0
0 - 0
|
Morton 3 | R | 0.0 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Championship | 2024-02-24 | 3 Morton |
2 - 0
2 - 1
|
Airdrieonians 2 | V | -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Skotsko - Championship | 2024-02-17 | Queen's Park |
0 - 0
0 - 0
|
Morton 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - FA Cup | 2024-02-09 | 3 Morton |
1 - 0
2 - 1
|
Motherwell 2 | V | 0.0, +0.5 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Skotsko - Championship | 2024-02-03 | Dunfermline |
0 - 2
0 - 5
|
Morton 1 | V | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Championship | 2024-01-27 | 1 Morton |
0 - 0
3 - 0
|
Arbroath 4 1 | V | -1.0, -1.5 | Více | 11.0 | Více |
|
10-3 (13) | 7-2 (9) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Skotsko - FA Cup | 2024-01-20 | 2 Morton |
1 - 0
2 - 0
|
Montrose | V | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-4 (11) | 6-3 (9) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Championship | 2024-01-13 | 5 Morton |
1 - 0
1 - 1
|
Partick 6 | R | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Championship | 2024-01-06 | 1 5 Dundee Utd |
2 - 2
2 - 3
|
Morton 4 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Více |
|
10-2 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Championship | 2024-01-02 | 2 Morton |
1 - 0
3 - 0
|
Ayr 2 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
8-1 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Skotsko - Championship | 2023-12-30 | Inverness CT |
0 - 0
0 - 0
|
Morton 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Championship | 2023-12-23 | 1 Airdrieonians |
0 - 0
0 - 0
|
Morton 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 4 (1-3) |
| Skotsko - Championship | 2023-12-16 | 1 3 Morton |
1 - 0
1 - 0
|
Queen's Park 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-7 (10) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Skotsko - Championship | 2023-12-12 | 5 Morton |
1 - 0
2 - 1
|
Inverness CT 2 | V | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
8-2 (10) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Skotsko - Championship | 2023-12-09 | 1 Arbroath |
0 - 1
1 - 2
|
Morton 3 | V | 0.0 | Více | 11.0 | Push |
|
7-4 (11) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Skotsko - FA Cup | 2023-11-25 | 1 Morton |
1 - 0
4 - 0
|
Bo'ness United FC 2 1 | V | -1.5, -2.0 | Více | 10.5 | Více |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Skotsko - League Challenge Cup | 2023-11-18 | 1 3 Morton |
0 - 0
0 - 0
|
Airdrieonians 2 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-7 (13) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Skotsko - Championship | 2023-11-11 | 4 Partick |
1 - 1
2 - 1
|
Morton 3 | P | -0.5, -1.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Championship | 2023-11-03 | 4 Morton |
0 - 2
1 - 2
|
Dunfermline 2 | P | 0.0 | Více | 11.5 | Více |
|
7-6 (13) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Skotsko - Championship | 2023-10-31 | 4 Morton |
0 - 2
1 - 2
|
Raith 2 | P | 0.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Skotsko - Championship | 2023-10-28 | 2 Ayr |
0 - 0
0 - 1
|
Morton 4 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
4-10 (14) | 1-6 (7) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Skotsko - League Challenge Cup | 2023-10-14 | 3 Morton |
1 - 1
4 - 1
|
Kelty Hearts 2 | V | -0.5, -1.0 | Více | 11.0 | Push |
|
4-7 (11) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Skotsko - Championship | 2023-10-07 | 1 Queen's Park |
0 - 0
0 - 0
|
Morton 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 11.5 | Více |
|
10-3 (13) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Championship | 2023-09-30 | 2 Morton |
0 - 1
0 - 1
|
Airdrieonians 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Skotsko - Championship | 2023-09-23 | Dunfermline |
2 - 0
3 - 1
|
Morton 3 | P | 0.0, -0.5 | Více | 11.0 | Více |
|
10-4 (14) | 5-2 (7) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Skotsko - Championship | 2023-09-16 | 1 1 Dundee Utd |
1 - 0
1 - 1
|
Morton 3 | R | -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Skotsko - League Challenge Cup | 2023-09-09 | 3 Morton |
1 - 1
2 - 1
|
Elgin 1 | V | -1.5, -2.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Championship | 2023-09-02 | 1 Morton |
1 - 1
1 - 4
|
Partick 1 1 | P | 0.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
2-7 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Championship | 2023-08-26 | 2 Morton |
0 - 1
0 - 3
|
Arbroath 3 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
14-6 (20) | 10-3 (13) | 2 (1-1) | 4 (2-2) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Dundee Utd Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Skotsko - Championship | 2024-03-02 | 2 Partick |
1 - 0
1 - 1
|
Dundee Utd 3 | R | +0.5 | Méně | 11.0 |
|
|||||
| Skotsko - Championship | 2024-02-27 | 3 Dundee Utd |
0 - 0
0 - 2
|
Airdrieonians 1 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Skotsko - Championship | 2024-02-24 | 1 Dundee Utd |
2 - 1
3 - 1
|
Queen's Park 3 | V | -1.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Skotsko - Championship | 2024-02-16 | 2 Raith |
1 - 1
2 - 1
|
Dundee Utd 3 | P | +0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Championship | 2024-02-03 | 1 3 Ayr |
1 - 0
1 - 2
|
Dundee Utd 3 | V | +1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Skotsko - Championship | 2024-01-27 | Dundee Utd |
0 - 0
0 - 0
|
Dunfermline | R | -1.0, -1.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
13-2 (15) | 8-1 (9) | 3 (2-1) | 3 (3-0) |
| Skotsko - Championship | 2024-01-12 | 2 Inverness CT |
0 - 0
0 - 1
|
Dundee Utd 2 | V | +1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-1 (5) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Championship | 2024-01-06 | 1 5 Dundee Utd |
2 - 2
2 - 3
|
Morton 4 | P | -1.0, -1.5 | Více | 10.5 | Více |
|
10-2 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Championship | 2024-01-02 | 1 Arbroath |
0 - 1
0 - 3
|
Dundee Utd 2 | V | +2.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Skotsko - Championship | 2023-12-29 | 1 Dundee Utd |
1 - 0
3 - 0
|
Partick 3 | V | -1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
9-7 (16) | 5-4 (9) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Skotsko - Championship | 2023-12-22 | 2 Queen's Park |
0 - 0
0 - 0
|
Dundee Utd 1 | R | +1.0, +1.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
4-8 (12) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Skotsko - Championship | 2023-12-16 | 3 Dundee Utd |
0 - 0
0 - 1
|
Raith 2 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
9-3 (12) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Skotsko - Championship | 2023-12-09 | Dundee Utd |
0 - 0
1 - 0
|
Ayr 3 | V | -1.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
13-4 (17) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Skotsko - FA Cup | 2023-11-25 | 1 Queen of South |
1 - 1
2 - 2
|
Dundee Utd 1 | R | +1.5 | Více | 9.0 | Více |
|
3-12 (15) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Skotsko - League Challenge Cup | 2023-11-17 | Falkirk |
1 - 2
4 - 2
|
Dundee Utd 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Championship | 2023-11-10 | 4 Dunfermline |
0 - 1
1 - 2
|
Dundee Utd 3 | V | +0.5, +1.0 | Více | 11.5 | Méně |
|
3-7 (10) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Championship | 2023-11-04 | 1 Dundee Utd |
0 - 0
1 - 1
|
Inverness CT 1 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Championship | 2023-10-31 | Airdrieonians |
0 - 1
0 - 2
|
Dundee Utd | V | +1.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
9-3 (12) | 6-1 (7) | 4 (3-1) | 3 (2-1) |
| Skotsko - Championship | 2023-10-27 | Dundee Utd |
3 - 0
6 - 0
|
Arbroath 1 | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Více |
|
10-5 (15) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Skotsko - Championship | 2023-10-21 | 1 2 Partick |
0 - 1
0 - 5
|
Dundee Utd 2 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Skotsko - League Challenge Cup | 2023-10-14 | 3 Peterhead |
0 - 1
0 - 2
|
Dundee Utd 1 | V | +1.5 | Méně | 8.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Skotsko - Championship | 2023-10-07 | 3 Raith |
1 - 0
1 - 1
|
Dundee Utd 4 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Skotsko - Championship | 2023-09-30 | Dundee Utd |
1 - 1
4 - 1
|
Queen's Park 2 | V | -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Championship | 2023-09-23 | 2 Inverness CT |
0 - 0
0 - 1
|
Dundee Utd 5 1 | V | +0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Skotsko - Championship | 2023-09-16 | 1 1 Dundee Utd |
1 - 0
1 - 1
|
Morton 3 | R | -1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Skotsko - League Challenge Cup | 2023-09-09 | 1 Dundee Utd |
3 - 0
3 - 0
|
Dunfermline | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Skotsko - Championship | 2023-09-02 | 1 Dundee Utd |
1 - 0
2 - 0
|
Airdrieonians 2 | V | -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Championship | 2023-08-26 | 1 Ayr |
0 - 0
0 - 3
|
Dundee Utd 2 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
4-11 (15) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Skotsko - Championship | 2023-08-12 | Dundee Utd |
0 - 0
1 - 1
|
Dunfermline 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
9-6 (15) | 4-5 (9) | 4 (1-3) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Championship | 2023-08-04 | 2 Arbroath |
0 - 4
0 - 4
|
Dundee Utd | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
6-10 (16) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 6 (4-2) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 3.6 | 3.1 | 2 |
| Poločas | 4 | 2 | 2.75 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+0.25) | Domácí@2.05 | Hosté@1.8 |
| Poločas (+0.25) | Domácí@1.65 | Hosté@2.2 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.5) | Ví[email protected] | Méně@1.875 |
| Poločas (5.0) | Ví[email protected] | Méně@1.85 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.25) | Více@2 | Méně@1.85 |
| Poločas (0.75) | Ví[email protected] | Méně@2.1 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 1 , Roh: 1 - 1
Roh: 10.5 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 2.0, 2.5
Skóre: 0 - 1 , Roh: 0 - 0 Poločas
Roh: 5.0 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 0.5, 1.0
-
26' - 1st Goal - Dundee Utd -
32' - 1st Yellow Card - Morton -
44' - 2nd Yellow Card - Morton -
0-1 score at the end of First Half - 54' ~ Substitution ~ Garrity ~ Quitongo ~(Morton)
-
57' - 3rd Yellow Card - Dundee Utd -
59' - 4th Yellow Card - Morton -
67' - 1st Corner - Dundee Utd - 71' ~ Substitution ~ McGrattan ~ Gillespie ~(Morton)
- 71' ~ Substitution ~ Greive ~ Moult ~(Dundee Utd)
-
76' - 5th Yellow Card - Dundee Utd - 77' ~ Substitution ~ Fotheringham ~ Thomson ~(Dundee Utd)
-
79' - 6th Yellow Card - Morton - 81' ~ Substitution ~ Middleton ~ Watt ~(Dundee Utd)
-
88' - 2nd Corner - Morton -
88' - 7th Yellow Card - Morton -
90+1' - 8th Yellow Card - Dundee Utd -
90+3' - 9th Yellow Card - Dundee Utd -
0-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

