Dundee Utd vs Morton Profil týmů
Dundee Utd vs Morton Fakta o zápasu
7V-1R-2P v posledních 10 zápasech, s 20 vstřelenými a 4 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.0 pro, 0.4 proti. Výhry 70%, AH výhra 70%, góly Over 50%, rohy Over 50%.
5V-0R-5P v posledních 10 zápasech, s 20 vstřelenými a 18 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.0 pro, 1.8 proti. Výhry 50%, AH výhra 50%, góly Over 100%, rohy Over 60%.
| Dundee Utd | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Morton | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Dundee Utd | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Morton | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Dundee Utd vs Morton Časové rozložení gólů/rohů
Dundee Utd vs Morton Vzájemné zápasy
Dundee Utd vs Morton Zobrazit celé H2H →| Dundee Utd Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Skotsko - Championship | 2020-01-25 | 1 Dundee Utd |
0 - 1
1 - 1
|
Morton 2 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Championship | 2019-12-10 | 3 Morton |
1 - 2
1 - 2
|
Dundee Utd | V | +1.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Championship | 2019-09-28 | 1 Dundee Utd |
3 - 0
6 - 0
|
Morton 1 | V | -1.0 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Skotsko - Championship | 2019-05-04 | 1 Morton |
1 - 0
1 - 0
|
Dundee Utd | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Championship | 2019-02-02 | 1 Dundee Utd |
2 - 0
2 - 1
|
Morton 2 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Skotsko - Championship | 2018-12-08 | 1 Morton |
0 - 1
1 - 1
|
Dundee Utd 1 | R | +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Championship | 2018-09-15 | 3 Dundee Utd |
0 - 1
1 - 1
|
Morton 3 | R | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Championship | 2018-03-31 | 1 Morton |
0 - 0
1 - 1
|
Dundee Utd 2 | R | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
11-8 (19) | 5-4 (9) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Championship | 2018-01-27 | 2 Dundee Utd |
0 - 1
0 - 3
|
Morton 2 | P | -0.5 | Více |
|
5-1 (6) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Skotsko - Championship | 2017-12-09 | 1 Morton |
0 - 0
0 - 2
|
Dundee Utd 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
7-5 (12) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 2 (0-2) | ||
| Skotsko - Championship | 2017-09-23 | 1 Dundee Utd |
0 - 0
2 - 1
|
Morton 1 | V | -0.5 | Více |
|
9-5 (14) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Skotsko - Premiership - play-off | 2017-05-12 | 1 Dundee Utd |
0 - 0
3 - 0
|
Morton | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Premiership - play-off | 2017-05-09 | 1 Morton |
1 - 0
1 - 2
|
Dundee Utd 2 | V | +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
5-7 (12) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Skotsko - Championship | 2017-05-06 | 1 Morton |
0 - 0
1 - 1
|
Dundee Utd 1 | R | +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Skotsko - Championship | 2017-02-25 | Dundee Utd |
0 - 1
1 - 1
|
Morton 1 | R | -0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
8-5 (13) | 6-4 (10) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Dundee Utd Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Skotsko - League Challenge Cup | 2023-09-09 | 1 Dundee Utd |
3 - 0
3 - 0
|
Dunfermline | V | -1.0, -1.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Skotsko - Championship | 2023-09-02 | 1 Dundee Utd |
1 - 0
2 - 0
|
Airdrieonians 2 | V | -1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Skotsko - Championship | 2023-08-26 | 1 Ayr |
0 - 0
0 - 3
|
Dundee Utd 2 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Skotsko - Championship | 2023-08-12 | Dundee Utd |
0 - 0
1 - 1
|
Dunfermline 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Skotsko - Championship | 2023-08-04 | 2 Arbroath |
0 - 4
0 - 4
|
Dundee Utd | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2023-07-29 | Carlisle |
0 - 2
0 - 2
|
Dundee Utd | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-6 (11) | 5-3 (8) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Ligový pohár | 2023-07-25 | Falkirk |
0 - 1
0 - 1
|
Dundee Utd 5 | V | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
9-5 (14) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Skotsko - Ligový pohár | 2023-07-22 | Dundee Utd |
1 - 0
3 - 0
|
Peterhead 4 1 | V | -1.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
6-0 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Skotsko - Ligový pohár | 2023-07-18 | Dundee Utd |
1 - 1
1 - 2
|
Partick | P | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Ligový pohár | 2023-07-15 | 1 Spartans |
1 - 0
1 - 0
|
Dundee Utd | P | +1.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Premiership | 2023-05-28 | 2 Motherwell |
1 - 1
3 - 2
|
Dundee Utd | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
9-0 (9) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Premiership | 2023-05-24 | 1 Dundee Utd |
0 - 2
0 - 3
|
Kilmarnock 1 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Premiership | 2023-05-20 | 2 Livingston |
1 - 1
2 - 1
|
Dundee Utd 2 1 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
1-12 (13) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| Skotsko - Premiership | 2023-05-13 | 2 Dundee Utd |
1 - 1
1 - 3
|
Ross County 5 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Skotsko - Premiership | 2023-05-06 | 2 St Johnstone |
1 - 0
1 - 0
|
Dundee Utd 3 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
9-2 (11) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Skotsko - Premiership | 2023-04-22 | 3 Dundee Utd |
1 - 0
2 - 0
|
Livingston 2 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Skotsko - Premiership | 2023-04-15 | 3 Motherwell |
1 - 0
1 - 2
|
Dundee Utd 4 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
6-6 (12) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Skotsko - Premiership | 2023-04-09 | Dundee Utd |
1 - 0
2 - 1
|
Hibernian 2 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
0-4 (4) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Premiership | 2023-04-01 | 1 Rangers |
1 - 0
2 - 0
|
Dundee Utd 1 | P | -2.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
10-2 (12) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Skotsko - Premiership | 2023-03-18 | 1 Dundee Utd |
1 - 0
1 - 1
|
St Mirren 1 | R | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
1-4 (5) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Premiership | 2023-03-08 | 1 Livingston |
1 - 0
1 - 1
|
Dundee Utd 6 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Skotsko - Premiership | 2023-03-04 | 2 Dundee Utd |
0 - 0
1 - 3
|
Aberdeen 3 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
10-5 (15) | 6-4 (10) | 2 (0-2) | 4 (4-0) |
| Skotsko - Premiership | 2023-02-25 | 2 Ross County |
2 - 0
4 - 0
|
Dundee Utd 2 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Skotsko - Premiership | 2023-02-18 | 2 Dundee Utd |
0 - 1
1 - 2
|
St Johnstone 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
11-6 (17) | 7-3 (10) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Skotsko - FA Cup | 2023-02-11 | 1 2 Dundee Utd |
0 - 0
0 - 1
|
Kilmarnock 3 | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Premiership | 2023-02-04 | 2 4 Hearts |
0 - 1
3 - 1
|
Dundee Utd 2 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
10-3 (13) | 4-2 (6) | 4 (3-1) | 1 (0-1) |
| Skotsko - Premiership | 2023-02-01 | 1 Kilmarnock |
1 - 0
1 - 0
|
Dundee Utd 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Premiership | 2023-01-29 | 2 Dundee Utd |
0 - 0
0 - 2
|
Celtic | P | +2.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Skotsko - FA Cup | 2023-01-21 | 2 Dundee Utd |
1 - 0
3 - 0
|
Stirling University 2 | V | -3.0, -3.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
10-0 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Premiership | 2023-01-14 | 2 Hibernian |
1 - 2
2 - 2
|
Dundee Utd 3 | R | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-4 (5) | 4 (1-3) | 2 (1-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Morton Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Skotsko - League Challenge Cup | 2023-09-09 | 3 Morton |
1 - 1
2 - 1
|
Elgin 1 | V | -1.5, -2.0 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Skotsko - Championship | 2023-09-02 | 1 Morton |
1 - 1
1 - 4
|
Partick 1 1 | P | 0.0 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Skotsko - Championship | 2023-08-26 | 2 Morton |
0 - 1
0 - 3
|
Arbroath 3 | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Skotsko - Ligový pohár | 2023-08-19 | 1 Rangers |
0 - 0
2 - 1
|
Morton 3 | P | -2.5 | Méně | 11.5 |
|
|||||
| Skotsko - Championship | 2023-08-12 | 5 Raith |
2 - 1
3 - 2
|
Morton 7 | P | 0.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Skotsko - Championship | 2023-08-05 | 3 Morton |
0 - 0
3 - 1
|
Ayr 5 | V | 0.0 | Více | 11.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Skotsko - Ligový pohár | 2023-07-29 | 2 Morton |
1 - 0
4 - 1
|
Edinburgh City 1 | V | -2.0 | Více | 10.0 | Více |
|
10-4 (14) | 6-2 (8) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Ligový pohár | 2023-07-22 | Ross County |
0 - 1
2 - 1
|
Morton 1 | P | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
5-7 (12) | 2-7 (9) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Ligový pohár | 2023-07-18 | Morton |
1 - 0
3 - 0
|
Stranraer | V | -1.5, -2.0 | Push | 9.5 | Více |
|
9-4 (13) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 5 (3-2) |
| Skotsko - Ligový pohár | 2023-07-15 | 3 Kelty Hearts |
1 - 0
1 - 3
|
Morton 5 | V | +0.5, +1.0 | Více | 10.5 | Více |
|
7-4 (11) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| UK Friendlies | 2023-07-08 | 1 Morton |
0 - 0
2 - 0
|
St Mirren | V | +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
5-9 (14) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| UK Friendlies | 2023-07-04 | Annan Athletic |
0 - 1
0 - 1
|
Morton 2 | V | +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
3-8 (11) | 2-8 (10) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2023-07-01 | Alloa |
1 - 0
1 - 0
|
Morton | P | +0.5 | Méně |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | ||
| Skotsko - Championship | 2023-05-05 | 1 Cove Rangers |
1 - 1
1 - 2
|
Morton 1 1 | V | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Championship | 2023-04-29 | Morton |
1 - 1
2 - 1
|
Queen's Park 3 | V | 0.0 | Více | 11.5 | Méně |
|
7-2 (9) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Championship | 2023-04-22 | 3 Morton |
1 - 0
1 - 0
|
Raith 2 2 | V | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Championship | 2023-04-15 | 1 Dundee |
1 - 1
3 - 3
|
Morton 4 | R | -1.0 | Více | 11.5 | Méně |
|
7-3 (10) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Championship | 2023-04-11 | 2 Morton |
0 - 0
2 - 0
|
Hamilton 1 | V | -1.0 | Méně | 11.5 | Více |
|
15-4 (19) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 7 (7-0) |
| Skotsko - Championship | 2023-04-08 | 1 Ayr |
0 - 0
1 - 1
|
Morton 5 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
8-2 (10) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Skotsko - Championship | 2023-04-01 | 3 Morton |
0 - 0
1 - 2
|
Inverness CT 3 | P | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Championship | 2023-03-17 | 3 Arbroath |
0 - 1
1 - 1
|
Morton | R | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Skotsko - Championship | 2023-03-11 | 4 Morton |
0 - 0
0 - 0
|
Partick 6 | R | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Championship | 2023-03-07 | 3 Morton |
1 - 3
1 - 3
|
Ayr 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Skotsko - Championship | 2023-03-04 | 1 Queen's Park |
2 - 0
2 - 2
|
Morton 2 | R | 0.0, -0.5 | Více | 11.5 | Více |
|
10-2 (12) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - Championship | 2023-02-25 | 3 Morton |
0 - 1
2 - 1
|
Cove Rangers 2 | V | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
8-3 (11) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Skotsko - Championship | 2023-02-17 | 4 Morton |
1 - 0
1 - 0
|
Dundee 3 | V | +0.5 | Méně | 11.0 | Více |
|
12-3 (15) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Skotsko - Championship | 2023-02-11 | 3 Morton |
2 - 1
3 - 2
|
Queen's Park 2 | V | 11.0 | Více |
|
6-12 (18) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Skotsko - Championship | 2023-02-04 | 2 Inverness CT |
0 - 1
2 - 2
|
Morton 2 | R | 0.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
5-3 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Skotsko - Championship | 2023-01-28 | 3 Morton |
1 - 0
1 - 2
|
Arbroath 2 | P | -0.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Skotsko - FA Cup | 2023-01-21 | Celtic |
4 - 0
5 - 0
|
Morton | P | -3.0, -3.5 | Více | 11.5 | Více |
|
10-3 (13) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.55 | 4 | 5.25 |
| Poločas | 2.05 | 2.3 | 5 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-1.0) | Domácí@1.975 | Hosté@1.875 |
| Poločas (-0.25) | Domácí@1.725 | Hosté@2.075 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (10.5) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Poločas (5.0) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.75) | Ví[email protected] | Méně@1.875 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@2.075 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 1 , Roh: 5 - 4
Roh: 10.5 , Hendikep: -1.0 , Góly: 2.5, 3.0
Skóre: 1 - 0 , Roh: 0 - 2 Poločas
Roh: 5.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0
-
19' - 1st Goal - Dundee Utd -
28' - 1st Corner - Morton -
35' - 2nd Corner - Morton -
39' - 1st Yellow Card - Morton -
39' - 2nd Yellow Card - Dundee Utd -
1-0 score at the end of First Half - 46' ~ Substitution ~ Mullen ~ MacDonald ~(Morton)
-
52' - 3rd Corner - Dundee Utd -
56' - 4th Corner - Dundee Utd -
56' - 5th Corner - Dundee Utd - Race to 3 Corners - Dundee Utd
-
58' - 2nd Goal - Morton -
63' - Red Card - Dundee Utd -
70' - 3rd Yellow Card - Morton - 68' ~ Substitution ~ Fotheringham ~ Watt ~(Dundee Utd)
- 68' ~ Substitution ~ Sibbald ~ Glass ~(Dundee Utd)
-
73' - 6th Corner - Morton - 77' ~ Substitution ~ Gillespie ~ McGrattan ~(Morton)
-
85' - 4th Yellow Card - Morton - 83' ~ Substitution ~ Meekison ~ Grimshaw ~(Dundee Utd)
-
87' - 7th Corner - Morton -
90+2' - 8th Corner - Dundee Utd - 90+1' ~ Substitution ~ Wilson ~ Boyd ~(Morton)
- Race to 5 Corners - Dundee Utd
-
90+5' - 9th Corner - Dundee Utd -
1-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

