Grorud vs Brattvåg Profil týmů
Grorud vs Brattvåg Fakta o zápasu
4V-2R-4P v posledních 10 zápasech, s 15 vstřelenými a 14 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.5 pro, 1.4 proti. Výhry 40%, AH výhra 40%, góly Over 40%, rohy Over 20%.
3V-2R-5P v posledních 10 zápasech, s 18 vstřelenými a 21 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.8 pro, 2.1 proti. Výhry 30%, AH výhra 30%, góly Over 50%, rohy Over 40%.
| Grorud | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Brattvåg | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Grorud | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Brattvåg | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Grorud vs Brattvåg Časové rozložení gólů/rohů
Grorud vs Brattvåg Vzájemné zápasy
Grorud vs Brattvåg Zobrazit celé H2H →Žádná data
| Grorud Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2023-04-16 | 1 Arendal |
0 - 1
2 - 1
|
Grorud 3 | P | -0.5, -1.0 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2023-04-11 | Grorud |
0 - 0
0 - 0
|
Aalesunds FK 2 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2023-03-19 | 4 Grorud |
0 - 0
0 - 1
|
Alta 2 | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2023-03-04 | 2 Ullern |
1 - 1
2 - 2
|
Grorud 1 | R | +0.5 | Více |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2023-02-24 | 1 Grorud |
1 - 0
1 - 0
|
Kjelsås | V | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2023-02-11 | 2 Raufoss |
1 - 1
3 - 2
|
Grorud | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
1-6 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Norsko - 1. divize | 2022-10-29 | 1 1 Grorud |
2 - 1
3 - 1
|
Asane 2 | V | 0.0 | Push | 10.5 | Více |
|
6-10 (16) | 2-4 (6) | 5 (1-4) | 2 (1-1) |
| Norsko - 1. divize | 2022-10-22 | 2 Mjondalen |
1 - 0
3 - 0
|
Grorud 3 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
7-3 (10) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Norsko - 1. divize | 2022-10-16 | 4 Grorud |
1 - 0
2 - 0
|
Sogndal 1 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Norsko - 1. divize | 2022-10-10 | 4 Sandnes Ulf |
1 - 1
2 - 4
|
Grorud 2 | V | -1.5, -2.0 | Více | 10.5 | Více |
|
7-6 (13) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Norsko - 1. divize | 2022-10-03 | Grorud |
1 - 1
1 - 1
|
Raufoss 3 | R | +0.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Norsko - 1. divize | 2022-09-18 | 1 Grorud |
0 - 2
0 - 4
|
Stabaek 2 | P | +1.5, +2.0 | Více | 9.5 | Více |
|
8-4 (12) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Norsko - 1. divize | 2022-09-12 | 1 SK Brann |
6 - 0
7 - 0
|
Grorud | P | -3.5, -4.0 | Více | 12.0 | Méně |
|
10-1 (11) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Norsko - 1. divize | 2022-09-05 | 2 Grorud |
0 - 0
2 - 1
|
Ranheim 4 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
5-12 (17) | 1-6 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Norsko - 1. divize | 2022-08-29 | 3 IK Start |
1 - 0
5 - 0
|
Grorud 2 | P | -1.5 | Více | 10.5 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Norsko - 1. divize | 2022-08-22 | 1 1 Grorud |
1 - 0
1 - 1
|
Skeid 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Norsko - 1. divize | 2022-08-14 | Bryne |
0 - 1
2 - 1
|
Grorud 1 | P | -0.5, -1.0 | Push | 10.5 | Méně |
|
4-4 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Norsko - 1. divize | 2022-08-08 | 2 Grorud |
0 - 1
1 - 2
|
Kongsvinger 2 | P | +0.5 | Push | 10.0 | Více |
|
8-4 (12) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Norsko - 1. divize | 2022-08-04 | 1 Stjørdals/Blink |
0 - 0
1 - 0
|
Grorud 1 | P | 0.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
18-2 (20) | 7-2 (9) | 4 (4-0) | 2 (2-0) |
| Norsko - 1. divize | 2022-07-31 | Grorud |
0 - 0
1 - 3
|
KFUM 1 | P | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Norsko - 1. divize | 2022-07-24 | 3 Fredrikstad |
0 - 1
3 - 1
|
Grorud 2 | P | -0.5, -1.0 | Více | 11.0 | Více |
|
10-4 (14) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Norsko - 1. divize | 2022-07-18 | 1 3 Grorud |
0 - 0
0 - 1
|
Mjondalen 1 | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
4-7 (11) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 3 (2-1) |
| Norsko - 1. divize | 2022-07-11 | 1 Sogndal |
3 - 0
4 - 0
|
Grorud 3 | P | -1.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-3 (5) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Norsko - 1. divize | 2022-07-07 | 1 Grorud |
0 - 1
1 - 3
|
Sandnes Ulf 2 | P | 0.0 | Více | 10.5 | Více |
|
6-6 (12) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Norsko - 1. divize | 2022-07-03 | 1 Skeid |
2 - 0
3 - 2
|
Grorud 3 | P | -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
4-6 (10) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Norsko - 1. divize | 2022-06-27 | 2 Grorud |
0 - 1
0 - 2
|
SK Brann 1 | P | +1.5, +2.0 | Méně | 11.0 | Méně |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Norsko - Pohár | 2022-06-23 | 2 Ullensaker/Kisa |
1 - 1
2 - 1
|
Grorud 2 | P | -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-3 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Norsko - 1. divize | 2022-06-20 | 1 Kongsvinger |
1 - 2
2 - 2
|
Grorud | R | -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Norsko - 1. divize | 2022-05-30 | Grorud |
1 - 1
1 - 2
|
Stjørdals/Blink 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
5-6 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Norsko - 1. divize | 2022-05-26 | Asane |
0 - 0
3 - 2
|
Grorud 3 | P | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
7-4 (11) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Brattvåg Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2023-04-10 | SK Traeff |
0 - 1
0 - 3
|
Brattvåg 3 | V | +0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-10-22 | 1 1 SK Traeff |
0 - 2
1 - 3
|
Brattvåg 3 | V | -0.5 | Push |
|
||||||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-10-15 | 2 Brattvåg |
0 - 1
1 - 2
|
Hodd | P | +1.0 | Méně |
|
||||||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-10-09 | Eidsvold TF |
0 - 1
3 - 1
|
Brattvåg 3 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-09-25 | 3 Brattvåg |
1 - 1
4 - 2
|
Ullensaker/Kisa 3 | V | +0.5, +1.0 | Více |
|
||||||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-09-18 | Kjelsås |
1 - 0
2 - 0
|
Brattvåg | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 4-4 (8) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-09-10 | 3 Levanger |
2 - 0
5 - 3
|
Brattvåg | P | -0.5, -1.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-09-04 | 2 Brattvåg |
0 - 0
1 - 1
|
Tromsdalen 1 | R | -0.5 | Méně |
|
6-6 (12) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 2 (2-0) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-08-28 | Baerum |
2 - 0
4 - 1
|
Brattvåg | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
7-2 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-08-20 | 3 Brattvåg |
1 - 0
1 - 1
|
Alta 1 | R | -0.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-08-13 | 1 1 Gjøvik-Lyn |
2 - 2
3 - 6
|
Brattvåg 2 | V | +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
10-5 (15) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-08-01 | 2 Valerenga 2 |
0 - 1
1 - 2
|
Brattvåg 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 12.0 | Méně |
|
6-5 (11) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-07-23 | 1 Brattvåg |
0 - 0
3 - 0
|
Baerum 1 | V | -0.5 | Méně |
|
7-7 (14) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 4 (1-3) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-06-26 | 2 Tromsdalen |
0 - 0
1 - 0
|
Brattvåg 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
4-6 (10) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| Norsko - Pohár | 2022-06-22 | 2 Brattvåg |
2 - 2
2 - 4
|
Molde 1 | P | +2.0, +2.5 | Více | 11.0 | Push |
|
7-4 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-06-18 | 1 Brattvåg |
1 - 1
3 - 1
|
Gjøvik-Lyn 1 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
9-7 (16) | 8-3 (11) | 6 (4-2) | 2 (0-2) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-06-12 | 1 Ullensaker/Kisa |
2 - 1
3 - 2
|
Brattvåg | P | -1.0, -1.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-06-06 | Brattvåg |
1 - 0
3 - 0
|
Valerenga 2 | V | -1.5, -2.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
10-2 (12) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-05-29 | 2 Frigg |
1 - 0
3 - 0
|
Brattvåg 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-8 (16) | 6-4 (10) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-05-22 | 2 Brattvåg |
0 - 0
2 - 1
|
Kjelsås 1 | V | 0.0 | Push |
|
14-4 (18) | 7-2 (9) | 2 (1-1) | 3 (3-0) | ||
| Norsko - Pohár | 2022-05-19 | Spjelkavik |
0 - 3
0 - 4
|
Brattvåg 2 | V | +1.0, +1.5 | Více |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 3 (3-0) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-05-07 | 2 Brattvåg |
0 - 1
0 - 2
|
Eidsvold TF 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-05-01 | 1 Asker |
0 - 1
3 - 2
|
Brattvåg 2 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-04-23 | 2 Brattvåg |
1 - 1
1 - 1
|
Levanger 1 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
0-8 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-04-18 | 1 Hodd |
2 - 0
3 - 0
|
Brattvåg 5 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-3 (11) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-04-09 | 2 Brattvåg |
1 - 3
2 - 5
|
SK Traeff 1 | P | -1.0,-1.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2022-03-10 | Aalesunds FK 2 |
0 - 0
3 - 2
|
Brattvåg | P | +1.5 | Více |
|
5-8 (13) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 13 (5-8) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2022-01-28 | Aalesund |
3 - 0
4 - 1
|
Brattvåg 1 | P | -2.0 | Více |
|
10-3 (13) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2021-11-14 | Kvik Halden FK |
2 - 0
3 - 2
|
Brattvåg | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
4-8 (12) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2021-11-06 | 3 Brattvåg |
0 - 0
2 - 0
|
Senja 1 | V | -2.0, -2.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
8-7 (15) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.1 | 3.8 | 2.75 |
| Poločas | 2.6 | 2.4 | 3.2 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.25) | Domácí@1.8 | Hosté@2 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.7 | Hosté@2.1 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (11.0) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Poločas (5.0) | Ví[email protected] | Méně@2.025 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.25) | Více@2 | Méně@1.8 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@1.925 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 1 , Roh: 10 - 1
Roh: 11.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 3.0, 3.5
Skóre: 1 - 1 , Roh: 3 - 0 Poločas
Roh: 5.0 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0, 1.5
- 1' - 1st Offside - Grorud
-
9' - 1st Corner - Grorud -
11' - 1st Goal - Grorud -
25' - 2nd Goal - Brattvåg -
29' - Red Card - Brattvåg -
36' - 2nd Corner - Grorud -
44' - 3rd Corner - Grorud - Race to 3 Corners - Grorud
-
1-1 score at the end of First Half -
53' - 4th Corner - Brattvåg -
53' - 1st Yellow Card - Brattvåg -
58' - 5th Corner - Grorud - Race to 5 Corners - Grorud
-
65' - 6th Corner - Grorud - 69' - Missed Penalty - Grorud
-
71' - 3rd Goal - Grorud -
77' - 7th Corner - Grorud -
77' - 8th Corner - Grorud - Race to 7 Corners - Grorud
-
79' - 9th Corner - Grorud -
81' - 10th Corner - Grorud - Race to 9 Corners - Grorud
-
84' - 11th Corner - Grorud -
90+2' - 2nd Yellow Card - Brattvåg -
2-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

