Brattvåg vs Alta Profil týmů
Brattvåg vs Alta Fakta o zápasu
6V-0R-4P v posledních 10 zápasech, s 23 vstřelenými a 17 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.3 pro, 1.7 proti. Výhry 60%, AH výhra 80%, góly Over 40%, rohy Over 0%.
5V-2R-3P v posledních 10 zápasech, s 17 vstřelenými a 10 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.7 pro, 1.0 proti. Výhry 50%, AH výhra 60%, góly Over 20%, rohy Over 0%.
| Brattvåg | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Alta | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Brattvåg | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Alta | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Brattvåg vs Alta Časové rozložení gólů/rohů
Brattvåg vs Alta Vzájemné zápasy
Brattvåg vs Alta Zobrazit celé H2H →| Brattvåg Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2021-09-04 | 3 Brattvåg |
1 - 0
2 - 0
|
Alta 1 | V | 0.0,-0.5 | Méně |
|
||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Brattvåg Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-08-13 | 1 1 Gjøvik-Lyn |
2 - 2
3 - 6
|
Brattvåg 2 | V | +0.5 | Více | 10.5 |
|
|||||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-08-01 | 2 Valerenga 2 |
0 - 1
1 - 2
|
Brattvåg 3 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 12.0 |
|
|||||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-07-23 | 1 Brattvåg |
0 - 0
3 - 0
|
Baerum 1 | V | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-06-26 | 2 Tromsdalen |
0 - 0
1 - 0
|
Brattvåg 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Norsko - Pohár | 2022-06-22 | 2 Brattvåg |
2 - 2
2 - 4
|
Molde 1 | P | +2.0, +2.5 | Více | 11.0 |
|
|||||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-06-18 | 1 Brattvåg |
1 - 1
3 - 1
|
Gjøvik-Lyn 1 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
9-7 (16) | 8-3 (11) | 6 (4-2) | 2 (0-2) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-06-12 | 1 Ullensaker/Kisa |
2 - 1
3 - 2
|
Brattvåg | P | -1.0, -1.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-06-06 | Brattvåg |
1 - 0
3 - 0
|
Valerenga 2 | V | -1.5, -2.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
10-2 (12) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-05-29 | 2 Frigg |
1 - 0
3 - 0
|
Brattvåg 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-8 (16) | 6-4 (10) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-05-22 | 2 Brattvåg |
0 - 0
2 - 1
|
Kjelsås 1 | V | 0.0 | Push |
|
14-4 (18) | 7-2 (9) | 2 (1-1) | 3 (3-0) | ||
| Norsko - Pohár | 2022-05-19 | Spjelkavik |
0 - 3
0 - 4
|
Brattvåg 2 | V | +1.0, +1.5 | Více |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 3 (3-0) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-05-07 | 2 Brattvåg |
0 - 1
0 - 2
|
Eidsvold TF 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-05-01 | 1 Asker |
0 - 1
3 - 2
|
Brattvåg 2 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-04-23 | 2 Brattvåg |
1 - 1
1 - 1
|
Levanger 1 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
0-8 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-04-18 | 1 Hodd |
2 - 0
3 - 0
|
Brattvåg 5 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-3 (11) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-04-09 | 2 Brattvåg |
1 - 3
2 - 5
|
SK Traeff 1 | P | -1.0,-1.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2022-03-10 | Aalesunds FK 2 |
0 - 0
3 - 2
|
Brattvåg | P | +1.5 | Více |
|
5-8 (13) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 13 (5-8) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2022-01-28 | Aalesund |
3 - 0
4 - 1
|
Brattvåg 1 | P | -2.0 | Více |
|
10-3 (13) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2021-11-14 | Kvik Halden FK |
2 - 0
3 - 2
|
Brattvåg | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
4-8 (12) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2021-11-06 | 3 Brattvåg |
0 - 0
2 - 0
|
Senja 1 | V | -2.0, -2.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
8-7 (15) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2021-10-31 | 2 Asker |
1 - 3
3 - 3
|
Brattvåg 1 | R | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2021-10-03 | 1 Fløya |
1 - 2
4 - 3
|
Brattvåg 1 | P | +1.5 | Více |
|
9-5 (14) | 6-3 (9) | 3 (3-0) | 2 (1-1) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2021-09-26 | 2 Brattvåg |
2 - 1
3 - 2
|
Tromsdalen | V | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
2-11 (13) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2021-09-18 | 1 1 Brattvåg |
1 - 0
2 - 0
|
Baerum 1 1 | V | -1.5 | Méně |
|
5-2 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2021-09-13 | 1 Valerenga 2 |
2 - 0
6 - 2
|
Brattvåg | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2021-09-08 | 2 Brattvåg |
2 - 0
3 - 1
|
Fløya 1 | V | -3.0 | Méně | 11.0 | Více |
|
10-2 (12) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2021-09-04 | 3 Brattvåg |
1 - 0
2 - 0
|
Alta 1 | V | 0.0,-0.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2021-09-01 | 1 Moss |
1 - 0
1 - 0
|
Brattvåg 1 | P | +0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2021-08-18 | 1 Brattvåg |
1 - 1
3 - 3
|
Moss 2 | R | -1.0, -1.5 | Více |
|
6-7 (13) | 5-3 (8) | 3 (1-2) | 2 (0-2) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2021-08-13 | 1 Baerum |
0 - 2
1 - 3
|
Brattvåg 2 | V | 0.0 | Více | 10.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Alta Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-08-13 | 3 Alta |
1 - 1
2 - 1
|
Asker 2 | V | 0.0, -0.5 | Push |
|
||||||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-07-31 | Alta |
1 - 0
1 - 1
|
Hodd 2 | R | +0.5 | Méně |
|
||||||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-07-23 | 2 Eidsvold TF |
1 - 2
1 - 3
|
Alta 2 | V | 0.0 | Více |
|
||||||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-06-26 | 1 Alta |
1 - 0
1 - 1
|
Kjelsås 2 | R | 0.0 | Méně |
|
||||||
| Norsko - Pohár | 2022-06-22 | Tromsdalen |
2 - 0
2 - 0
|
Alta 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-06-19 | 3 SK Traeff |
0 - 0
2 - 0
|
Alta | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
5-6 (11) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-06-11 | 1 Asker |
0 - 1
0 - 1
|
Alta 2 | V | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-5 (12) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-06-06 | 1 Alta |
1 - 0
3 - 0
|
Frigg 2 | V | -1.0 | Méně |
|
6-0 (6) | 6-0 (6) | 4 (4-0) | 0 (0-0) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-05-07 | 2 Baerum |
0 - 0
2 - 1
|
Alta 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
7-4 (11) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-05-01 | 1 Alta |
3 - 0
5 - 0
|
Gjøvik-Lyn | V | -1.0 | Více |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-04-25 | 1 Valerenga 2 |
4 - 1
7 - 2
|
Alta 2 | P | -0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
5-9 (14) | 3-4 (7) | 3 (0-3) | 4 (0-4) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-04-18 | 2 Alta |
0 - 0
2 - 0
|
Tromsdalen 2 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2022-04-10 | 3 Ullensaker/Kisa |
3 - 0
4 - 1
|
Alta 3 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Evropa - Přátelská utkání | 2022-03-11 | Asker |
0 - 1
2 - 2
|
Alta | R | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2021-11-14 | Alta |
0 - 1
5 - 1
|
Fløya 1 | V | -2.0 | Více |
|
11-0 (11) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2021-11-01 | 1 Valerenga 2 |
1 - 2
2 - 3
|
Alta | V | +0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
9-10 (19) | 4-6 (10) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2021-10-24 | 2 Alta |
1 - 0
3 - 1
|
Asker 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
2-7 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2021-10-17 | 1 Alta |
0 - 2
1 - 4
|
Hodd | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
7-4 (11) | 6-4 (10) | 5 (4-1) | 1 (1-0) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2021-10-09 | Baerum |
1 - 1
3 - 2
|
Alta 1 | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
6-4 (10) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2021-10-02 | 4 Moss |
1 - 0
3 - 0
|
Alta 1 1 | P | +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
7-2 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2021-09-04 | 3 Brattvåg |
1 - 0
2 - 0
|
Alta 1 | P | 0.0,-0.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2021-08-28 | Kvik Halden FK |
0 - 0
0 - 0
|
Alta 2 | R | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2021-08-18 | 2 Fløya |
1 - 1
2 - 4
|
Alta 1 | V | +1.5, +2.0 | Více | 10.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2021-08-04 | 1 Eidsvold TF |
2 - 0
4 - 0
|
Alta 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2021-07-21 | Kongsvinger |
2 - 1
3 - 2
|
Alta 3 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
6-4 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2021-07-11 | 2 Asker |
0 - 1
1 - 2
|
Alta 3 | V | -0.5 | Push | 10.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 3 (3-0) | 4 (0-4) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2021-07-07 | Alta |
2 - 1
2 - 2
|
Valerenga 2 2 | R | -2.5 | Více |
|
19-1 (20) | 9-1 (10) | 5 (5-0) | 6 (6-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2021-05-30 | 1 Tromsdalen |
2 - 1
2 - 1
|
Alta 2 | P |
|
7-9 (16) | 5-3 (8) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||||
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2020-11-07 | 1 Fredrikstad |
1 - 0
2 - 1
|
Alta 1 | P | -1.5 | Méně | 11.0 | Méně |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 1 | 2020-09-26 | 2 Eidsvold TF |
1 - 0
2 - 0
|
Alta 2 1 | P | +0.5, +1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
5-7 (12) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.75 | 4.333 | 3.2 |
| Poločas | 2.25 | 2.6 | 3.6 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.5) | Domácí@1.8 | Hosté@2 |
| Poločas (-0.25) | Domácí@1.95 | Hosté@1.85 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (3.5) | Ví[email protected] | Méně@1.925 |
| Poločas (1.5) | Více@2 | Méně@1.8 |
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 1 , Roh: 4 - 5
Roh: , Hendikep: -0.5 , Góly: 3.5
Skóre: 1 - 0 , Roh: 1 - 2 Poločas
Roh: , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.5
-
4' - 1st Goal - Brattvåg -
13' - 1st Corner - Alta -
15' - 2nd Corner - Brattvåg -
21' - 1st Yellow Card - Brattvåg -
35' - 3rd Corner - Alta -
1-0 score at the end of First Half - Race to 3 Corners - Alta
-
46' - 4th Corner - Alta -
49' - 2nd Yellow Card - Alta -
53' - 5th Corner - Brattvåg -
55' - 6th Corner - Alta -
69' - 7th Corner - Alta - Race to 5 Corners - Alta
-
72' - 8th Corner - Brattvåg -
73' - 3rd Yellow Card - Brattvåg -
90' - 4th Yellow Card - Brattvåg -
90+2' - 2nd Goal - Alta -
90+2' - 9th Corner - Brattvåg -
1-1 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

