so, Mar 17, 2018 · 17:00
NejstaršíNedávné
VVPPVR
2.80
3.30
2.20
NedávnéNejstarší
PRVVVP
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.25
Góly celkem
–
Rohy celkem
+0.25
FC Santfeliuenc
FC Santfeliuenc vs Prat Profil týmů
FC Santfeliuenc
PPVVVVPPVRNedávnéStabilní+0.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 21
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Prat
RPVVPVVVRPNedávnéZlepšení+0.5 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůVíce7/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Poslední
| FC Santfeliuenc | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Prat | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| FC Santfeliuenc | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Prat | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.0, 2.5
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.33,
Sm. odch.: 1.19, Medián: 2,
Modus: 2,
Více: 43%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
FC Santfeliuenc vs Prat Časové rozložení gólů/rohů
FC Santfeliuenc vs Prat Vzájemné zápasy
FC Santfeliuenc vs Prat Zobrazit celé H2H →| FC Santfeliuenc Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2016-04-30 | 5 Prat |
0 - 0
0 - 0
|
FC Santfeliuenc 1 | R | -1.0, -1.5 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2015-12-12 | 3 FC Santfeliuenc |
0 - 0
1 - 3
|
Prat 4 | P | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2014-11-15 | 1 FC Santfeliuenc |
0 - 1
0 - 1
|
Prat 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| FC Santfeliuenc Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2018-03-11 | 1 1 CE Europa |
1 - 1
1 - 1
|
FC Santfeliuenc 3 | R | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2018-03-03 | 2 FC Santfeliuenc |
1 - 1
2 - 1
|
Gava 2 | V | -1.0 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2018-02-25 | 1 3 Terrassa |
2 - 0
3 - 1
|
FC Santfeliuenc 2 | P | -0.5 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2018-02-17 | 3 FC Santfeliuenc |
1 - 2
1 - 2
|
Cerdanyola del Valles FC 3 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2018-02-03 | 4 FC Santfeliuenc |
1 - 0
2 - 0
|
Vilafranca 2 | V | 0.0 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2018-01-20 | 2 FC Santfeliuenc |
1 - 0
2 - 0
|
UA Horta 4 | V | 0.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2018-01-14 | 1 UE Sant Andreu |
0 - 1
0 - 3
|
FC Santfeliuenc 2 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
1-0 (1) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2018-01-07 | 1 FC Santfeliuenc |
0 - 0
1 - 0
|
EC Granollers 2 | V | -0.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-12-16 | 2 FC Santfeliuenc |
0 - 1
0 - 3
|
FC Asco | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-12-03 | 2 Espanyol B |
1 - 0
3 - 0
|
FC Santfeliuenc 1 | P | -2.0 | Push |
|
9-4 (13) | 6-2 (8) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-11-25 | 2 FC Santfeliuenc |
0 - 0
0 - 1
|
Pobla Mafumet | P | 0.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-11-18 | 1 1 FC Santfeliuenc |
0 - 0
1 - 1
|
UE Castelldefels 1 | R | -0.5 | Push |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-11-01 | 1 Reus Deportiu II |
0 - 0
0 - 0
|
FC Santfeliuenc 3 | R | -0.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-10-15 | 2 FC Santfeliuenc |
0 - 1
0 - 1
|
CE Europa 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-09-30 | 5 FC Santfeliuenc |
1 - 1
1 - 1
|
Terrassa 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-09-17 | 1 FC Santfeliuenc |
2 - 0
3 - 0
|
UE Vilassar de Mar 2 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
4-6 (10) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-09-13 | 1 Vilafranca |
1 - 1
2 - 1
|
FC Santfeliuenc 3 | P | -0.5 | Více |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-09-03 | 2 UA Horta |
0 - 0
0 - 1
|
FC Santfeliuenc 2 | V | -0.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-08-13 | Badalona |
2 - 0
2 - 0
|
FC Santfeliuenc | P | -1.0 | Méně |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Copa de Catalunya | 2017-07-30 | UE Castelldefels |
2 - 0
2 - 0
|
FC Santfeliuenc 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
9-2 (11) | 6-1 (7) | 4 (3-1) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-04-13 | 4 FC Santfeliuenc |
0 - 1
0 - 3
|
UE Sant Andreu 3 | P | +0.5 | Více |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-04-09 | 1 Terassa FC |
1 - 0
1 - 0
|
FC Santfeliuenc 2 | P | -0.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-03-18 | FC Santfeliuenc |
1 - 0
1 - 0
|
Pobla Mafumet 5 | V | 0.0 | Méně |
|
3-4 (7) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-03-04 | 3 FC Santfeliuenc |
0 - 1
0 - 2
|
UE Vilassar de Mar 3 | P | -0.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-02-26 | 3 CE Europa |
0 - 0
0 - 1
|
FC Santfeliuenc 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
8-4 (12) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 3 (3-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-02-18 | 2 FC Santfeliuenc |
0 - 1
0 - 1
|
Castelldefels 3 | P | -1.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 4 (4-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-02-11 | 3 FC Santfeliuenc |
0 - 1
2 - 1
|
Jupiter CE 2 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
8-4 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-02-04 | 3 FC Asco |
0 - 0
3 - 2
|
FC Santfeliuenc 2 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-01-28 | FC Santfeliuenc |
0 - 0
4 - 0
|
Manlleu | V | -0.5 | Více |
|
7-2 (9) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-01-14 | 2 FC Santfeliuenc |
1 - 0
2 - 0
|
Vilafranca 1 | V | 0.0, +0.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Prat Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2018-03-11 | 2 Prat |
0 - 0
0 - 1
|
Santboia 5 | P | -0.5, -1.0 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2018-02-25 | 3 Prat |
0 - 1
1 - 1
|
Reus Deportiu II 2 | R | -1.0 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2018-02-18 | 3 CE L'Hospitalet |
0 - 0
0 - 1
|
Prat 4 1 | V | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2018-01-28 | 3 Gava |
0 - 0
0 - 1
|
Prat 2 | V | +1.0, +1.5 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2018-01-21 | 1 Prat |
1 - 0
2 - 0
|
Terrassa 4 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2018-01-14 | 4 Cerdanyola del Valles FC |
1 - 0
1 - 0
|
Prat 2 | P | +0.5, +1.0 | Méně |
|
6-7 (13) | 5-5 (10) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2018-01-07 | 1 Prat |
1 - 0
3 - 0
|
UE Vilassar de Mar 3 | V | -1.5 | Více |
|
7-3 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-12-17 | 3 Prat |
1 - 0
2 - 0
|
Vilafranca 2 | V | -0.5 | Méně |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-11-26 | 3 Prat |
0 - 1
1 - 2
|
UA Horta 2 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
8-4 (12) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 4 (3-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-11-19 | 5 UE Sant Andreu |
0 - 0
2 - 2
|
Prat 1 | R | 0.0, -0.5 | Více |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-11-12 | 4 Prat |
0 - 0
3 - 0
|
EC Granollers 4 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-11-01 | 2 Prat |
1 - 1
1 - 2
|
Espanyol B 6 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-10-29 | 1 5 Pobla Mafumet |
0 - 1
0 - 2
|
Prat 2 | V | 0.0 | Push |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-10-08 | 3 Prat |
1 - 0
4 - 0
|
UE Figueres 5 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-10-01 | 3 Reus Deportiu II |
0 - 0
1 - 1
|
Prat 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
4-7 (11) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-09-17 | 1 Prat |
3 - 0
4 - 0
|
UE Castelldefels 2 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
6-3 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-09-13 | 2 CE Europa |
0 - 3
2 - 4
|
Prat 2 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
5-2 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-08-27 | 1 Prat |
0 - 0
2 - 1
|
Cerdanyola del Valles FC 3 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-08-19 | 1 3 UE Vilassar de Mar |
0 - 1
1 - 2
|
Prat 3 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Španělsko - Copa de Catalunya | 2017-07-29 | 2 Terrassa |
1 - 0
1 - 0
|
Prat 2 | P | 0.0 | Méně |
|
0-5 (5) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-07-23 | 1 UD Cornella |
0 - 1
0 - 2
|
Prat 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
3-1 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2017-05-13 | UE Llagostera |
2 - 0
2 - 1
|
Prat | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
3-7 (10) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2017-05-07 | 2 3 Prat |
1 - 0
1 - 1
|
Sabadell 1 | R | 0.0 | Push |
|
7-10 (17) | 4-6 (10) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2017-04-29 | 1 2 Barcelona B |
1 - 0
2 - 0
|
Prat 5 1 | P | -1.0, -1.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2017-04-23 | 2 4 Prat |
0 - 0
0 - 1
|
Gava 4 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2017-04-13 | 1 UE Cornella |
0 - 1
1 - 2
|
Prat | V | -0.5 | Více |
|
6-7 (13) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2017-04-09 | 1 4 Prat |
0 - 1
0 - 2
|
Mallorca B 3 | P | 0.0, -0.5 | Push |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2017-04-02 | 1 Atletico Baleares |
0 - 0
1 - 0
|
Prat | P | -1.0 | Méně |
|
7-5 (12) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 5 (4-1) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2017-03-26 | 7 Prat |
2 - 0
2 - 1
|
Alcoyano 3 1 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2017-03-18 | 3 Villarreal B |
1 - 1
2 - 1
|
Prat 6 1 | P | -1.0 | Více |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.8 | 3.3 | 2.2 |
| Poločas | 3.6 | 2.05 | 2.87 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (+0.25) | Domácí@1.825 | Hosté@1.975 |
| Poločas (0.0) | Domácí@2.15 | Hosté@1.675 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.25) | Ví[email protected] | Méně@1.825 |
| Poločas (0.75) | Ví[email protected] | Méně@2.1 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 2 , Roh: 1 - 14
Roh: , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 2.0, 2.5
Skóre: 1 - 1 , Roh: 1 - 9 Poločas
Roh: , Hendikep: 0.0 , Góly: 0.5, 1.0
-
9' - 1st Yellow Card - Prat -
10' - 1st Goal - FC Santfeliuenc -
12' - 1st Corner - Prat -
12' - 2nd Corner - Prat -
13' - 3rd Corner - Prat - Race to 3 Corners - Prat
-
13' - 4th Corner - Prat -
16' - 2nd Yellow Card - FC Santfeliuenc -
19' - 5th Corner - FC Santfeliuenc -
24' - 6th Corner - Prat - Race to 5 Corners - Prat
-
25' - 7th Corner - Prat -
31' - 8th Corner - Prat - Race to 7 Corners - Prat
-
34' - 2nd Goal - Prat -
37' - 9th Corner - Prat -
39' - 10th Corner - Prat - Race to 9 Corners - Prat
-
42' - 3rd Yellow Card - FC Santfeliuenc -
1-1 score at the end of First Half -
51' - 11th Corner - Prat -
52' - 12th Corner - Prat -
59' - 13th Corner - Prat -
71' - 3rd Goal - Prat -
73' - 4th Yellow Card - Prat -
78' - 5th Yellow Card - Prat -
79' - 4th Goal - FC Santfeliuenc -
82' - 14th Corner - Prat -
82' - 15th Corner - Prat -
90+1' - 6th Yellow Card - Prat -
2-2 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5
