Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.5
Góly celkem
–
Rohy celkem
-0.75
Prat
Prat vs UA Horta Profil týmů
Prat
VVVVRVVPVRNedávnéV ráži+1.0 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůMéně2/10
Více než 2.5 gólůVíce8/10
Asijský handicapKryje8/10
UA Horta
PPVRRPPVPRNedávnéPokles-0.6 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 10
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapNekryje4/10
Poslední
| Prat | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| UA Horta | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Prat | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| UA Horta | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 15,
Prům.: 2.80,
Sm. odch.: 1.51, Medián: 3,
Modus: 2,
Více: 53%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Prat vs UA Horta Časové rozložení gólů/rohů
Prat vs UA Horta Vzájemné zápasy
Prat vs UA Horta Zobrazit celé H2H →Žádná data
| Prat Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-11-19 | 5 UE Sant Andreu |
0 - 0
2 - 2
|
Prat 1 | R | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-11-12 | 4 Prat |
0 - 0
3 - 0
|
EC Granollers 4 | V | -1.0, -1.5 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-11-01 | 2 Prat |
1 - 1
1 - 2
|
Espanyol B 6 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-10-29 | 1 5 Pobla Mafumet |
0 - 1
0 - 2
|
Prat 2 | V | 0.0 | Push |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-10-08 | 3 Prat |
1 - 0
4 - 0
|
UE Figueres 5 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-10-01 | 3 Reus Deportiu II |
0 - 0
1 - 1
|
Prat 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
4-7 (11) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-09-17 | 1 Prat |
3 - 0
4 - 0
|
UE Castelldefels 2 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
6-3 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-09-13 | 2 CE Europa |
0 - 3
2 - 4
|
Prat 2 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
5-2 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-08-27 | 1 Prat |
0 - 0
2 - 1
|
Cerdanyola del Valles FC 3 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-08-19 | 1 3 UE Vilassar de Mar |
0 - 1
1 - 2
|
Prat 3 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Španělsko - Copa de Catalunya | 2017-07-29 | 2 Terrassa |
1 - 0
1 - 0
|
Prat 2 | P | 0.0 | Méně |
|
0-5 (5) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Evropa - Přátelská utkání | 2017-07-23 | 1 UD Cornella |
0 - 1
0 - 2
|
Prat 2 | V | -0.5, -1.0 | Méně |
|
3-1 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2017-05-13 | UE Llagostera |
2 - 0
2 - 1
|
Prat | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
3-7 (10) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2017-05-07 | 2 3 Prat |
1 - 0
1 - 1
|
Sabadell 1 | R | 0.0 | Push |
|
7-10 (17) | 4-6 (10) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2017-04-29 | 1 2 Barcelona B |
1 - 0
2 - 0
|
Prat 5 1 | P | -1.0, -1.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2017-04-23 | 2 4 Prat |
0 - 0
0 - 1
|
Gava 4 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2017-04-13 | 1 UE Cornella |
0 - 1
1 - 2
|
Prat | V | -0.5 | Více |
|
6-7 (13) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2017-04-09 | 1 4 Prat |
0 - 1
0 - 2
|
Mallorca B 3 | P | 0.0, -0.5 | Push |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2017-04-02 | 1 Atletico Baleares |
0 - 0
1 - 0
|
Prat | P | -1.0 | Méně |
|
7-5 (12) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 5 (4-1) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2017-03-26 | 7 Prat |
2 - 0
2 - 1
|
Alcoyano 3 1 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2017-03-18 | 3 Villarreal B |
1 - 1
2 - 1
|
Prat 6 1 | P | -1.0 | Více |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2017-03-12 | 1 Prat |
1 - 0
1 - 1
|
Hercules 5 | R | 0.0, +0.5 | Více |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2017-03-05 | 5 Atletico Saguntino |
2 - 0
3 - 0
|
Prat 6 1 | P | -0.5 | Více |
|
5-2 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2017-02-26 | 5 Prat |
0 - 1
0 - 1
|
CD Ebro 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
8-1 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2017-02-19 | 3 Espanyol B |
1 - 1
3 - 1
|
Prat 8 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
2-4 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2017-02-12 | 1 4 Levante B |
0 - 0
1 - 0
|
Prat 4 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
10-4 (14) | 8-0 (8) | 2 (2-0) | 2 (0-2) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2017-02-05 | 2 Prat |
2 - 0
4 - 0
|
CE L'Hospitalet 2 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
5-4 (9) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2017-01-28 | Lleida |
2 - 0
2 - 0
|
Prat | P | -0.5, -1.0 | Push |
|
0-2 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Španělsko - Segunda B - Skupina 3 | 2017-01-22 | 2 Prat |
0 - 0
0 - 0
|
Badalona 2 | R | 0.0 | Méně |
|
1-6 (7) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Copa Federacion | 2017-01-18 | 3 Atletico Saguntino |
0 - 0
1 - 0
|
Prat 2 | P | -0.5 | Méně |
|
8-2 (10) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| UA Horta Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Španělsko - Copa de Catalunya | 2017-11-22 | 2 3 UA Horta |
0 - 1
1 - 1
|
UE Llagostera 7 1 | R | +0.5 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-11-18 | 1 UA Horta |
1 - 0
1 - 2
|
CE Europa 3 | P | 0.0 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-10-28 | 1 UA Horta |
1 - 0
5 - 0
|
UE Vilassar de Mar 4 | V | -0.5 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-10-22 | 3 Vilafranca |
1 - 1
2 - 1
|
UA Horta 1 | P | -1.0 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-10-15 | 3 UA Horta |
1 - 2
1 - 4
|
Palamos 3 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-10-08 | 1 UE Castelldefels |
1 - 1
1 - 1
|
UA Horta 3 | R | 0.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-09-30 | 2 UE Sant Andreu |
0 - 0
0 - 0
|
UA Horta 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně |
|
5-2 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-09-24 | 2 UA Horta |
1 - 2
3 - 2
|
EC Granollers 5 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
9-6 (15) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-09-13 | 1 4 UA Horta |
1 - 2
1 - 3
|
Espanyol B 2 1 | P | +0.5 | Více |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-09-03 | 2 UA Horta |
0 - 0
0 - 1
|
FC Santfeliuenc 2 | P | -0.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Tercera - Skupina 5 | 2017-08-20 | 1 UA Horta |
1 - 0
1 - 0
|
UE Figueres 5 | V | 0.0 | Méně |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Copa de Catalunya | 2017-08-13 | 2 UA Horta |
0 - 0
1 - 1
|
Sabadell | R | 0.0, +0.5 | Méně |
|
0-9 (9) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Copa de Catalunya | 2017-08-09 | 4 UA Horta |
1 - 1
2 - 1
|
Badalona 6 1 | V | 0.0, +0.5 | Více |
|
3-2 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Copa de Catalunya | 2017-07-29 | 3 UA Horta |
1 - 0
1 - 1
|
UE Vilassar de Mar | R | 0.0 | Méně |
|
4-8 (12) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Regionální liga | 2017-01-18 | 1 UA Horta |
1 - 0
2 - 2
|
Girona B 1 | R | -1.0 | Více |
|
4-6 (10) | 2-5 (7) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.57 | 3.6 | 5 |
| Poločas | 2.2 | 2.25 | 5 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.75) | Domácí@1.825 | Hosté@1.975 |
| Poločas (-0.25) | Domácí@1.8 | Hosté@2 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.5) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
| Poločas (1.0) | Ví[email protected] | Méně@1.95 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 2 , Roh: 8 - 4
Roh: , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 2.5
Skóre: 0 - 1 , Roh: 3 - 1 Poločas
Roh: , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0
-
6' - 1st Corner - UA Horta -
25' - 2nd Corner - Prat -
34' - 1st Goal - UA Horta -
37' - 3rd Corner - Prat - 42' - Missed Penalty - Prat
-
42' - 4th Corner - Prat - Race to 3 Corners - Prat
-
0-1 score at the end of First Half -
52' - 2nd Goal - Prat -
59' - 5th Corner - UA Horta -
64' - 1st Yellow Card - Prat -
65' - 6th Corner - Prat -
67' - 3rd Goal - UA Horta -
68' - 7th Corner - Prat - Race to 5 Corners - Prat
-
76' - 8th Corner - UA Horta -
80' - 2nd Yellow Card - UA Horta -
82' - 9th Corner - UA Horta -
83' - 10th Corner - Prat -
87' - 3rd Yellow Card - UA Horta -
87' - 11th Corner - Prat - Race to 7 Corners - Prat
-
89' - 4th Yellow Card - Prat -
90+1' - 12th Corner - Prat -
90+2' - 5th Yellow Card - Prat -
1-2 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

