so, May 14, 2022 · 14:00
NejstaršíNedávné
RVPRVP
1.80
4.20
3.10
NedávnéNejstarší
VPRRPP
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
–
Góly celkem
–
Rohy celkem
–
Asijský hendikep
Eik Tønsberg vs Fram Profil týmů
Eik Tønsberg
Hodnocení se připravuje
VVVVRVPRVPNedávné
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůVíce9/10
Asijský handicapKryje6/10
Tým druhého poločasuTým obratůGól v 1. poločase v 9 z posledních 10Oba skórovaly v 7 z posledních 10
Fram
Hodnocení se připravuje
PVRPPPRRPVNedávnéStabilní-0.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 22
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapNekryje4/10
Eik Tønsberg vs Fram Fakta o zápasu
Eik Tønsberg
6V-2R-2P v posledních 10 zápasech, s 24 vstřelenými a 11 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0 pro, 0 proti. Výhry 60%, AH výhra 60%, góly Over 0%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 60%6
Remíza 20%2
Prohra 20%2
Asijský hendikep
Výhra 60%6
Neplatné 0%0
Prohra 40%4
Fram
2V-3R-5P v posledních 10 zápasech, s 15 vstřelenými a 15 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0 pro, 0 proti. Výhry 20%, AH výhra 40%, góly Over 0%, rohy Over 0%.
Výsledek v plném čase
Výhra 20%2
Remíza 30%3
Prohra 50%5
Asijský hendikep
Výhra 40%4
Neplatné 10%1
Prohra 50%5
Poslední
| Eik Tønsberg | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Fram | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Eik Tønsberg | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Fram | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólů
Rozložení rohů
Rozložení karet
Pro tento zápas není linie
Eik Tønsberg vs Fram Časové rozložení gólů/rohů
Eik Tønsberg vs Fram Vzájemné zápasy
Eik Tønsberg vs Fram Zobrazit celé H2H →Žádná data
| Eik Tønsberg Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Norsko - 3. divize - Skupina 4 | 2022-04-18 | 2 Eik Tønsberg |
0 - 1
1 - 2
|
Pors 4 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Norsko - 3. divize - Skupina 2 | 2021-10-23 | 2 Eik Tønsberg |
1 - 1
3 - 1
|
Flint 3 | V | -1.5, -2.0 | Více | 10.0 |
|
|||||
| Norsko - 3. divize - Skupina 2 | 2021-10-17 | 2 Fredrikstad 2 |
2 - 0
2 - 2
|
Eik Tønsberg | R | +1.5 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Norsko - 3. divize - Skupina 2 | 2021-10-09 | 1 Eik Tønsberg |
0 - 2
1 - 2
|
Ørn Horten 3 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
||||||
| Norsko - 3. divize - Skupina 2 | 2021-10-04 | 1 Mjondalen 2 |
0 - 1
0 - 1
|
Eik Tønsberg 1 | V | +0.5 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Norsko - 3. divize - Skupina 2 | 2021-09-26 | 3 Eik Tønsberg |
0 - 1
2 - 2
|
Strømsgodset 2 3 | R | -1.5, -2.0 | Push | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Norsko - 3. divize - Skupina 2 | 2021-09-22 | 2 Eik Tønsberg |
3 - 1
4 - 1
|
Oppsal 1 | V | -1.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
0-9 (9) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Norsko - 3. divize - Skupina 2 | 2021-09-18 | 1 Åssiden |
0 - 1
0 - 4
|
Eik Tønsberg | V | +2.5 | Push |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 2 | 2021-09-13 | 1 Sarpsborg 2 |
0 - 0
1 - 2
|
Eik Tønsberg | V | +0.5, +1.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Norsko - 3. divize - Skupina 2 | 2021-08-28 | 1 3 Aston Villa U21 |
0 - 1
0 - 4
|
Eik Tønsberg 1 | V | +1.0,+1.5 | Více | 9.5 | Více |
|
3-10 (13) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Norsko - 3. divize - Skupina 2 | 2021-08-21 | 2 Eik Tønsberg |
1 - 0
3 - 0
|
Follo 2 1 | V | -1.0, -1.5 | Méně |
|
8-1 (9) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Norsko - Pohár | 2021-07-24 | 1 Eik Tønsberg |
0 - 0
0 - 1
|
Odd BK 1 | P | +2.0, +2.5 | Méně | 10.5 | Více |
|
2-13 (15) | 0-6 (6) | 3 (0-3) | 3 (0-3) |
| Norsko - Pohár | 2018-04-04 | 1 1 Åssiden |
0 - 0
1 - 2
|
Eik Tønsberg 2 | V | -0.5 | Méně |
|
9-6 (15) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 2 (2-0) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 4 | 2016-10-03 | Asker 2 |
0 - 0
2 - 1
|
Eik Tønsberg 1 | P | +0.5 | Méně |
|
3-8 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 4 | 2016-09-19 | 1 1 Baerum 2 |
0 - 0
1 - 3
|
Eik Tønsberg | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
12-8 (20) | 5-7 (12) | 4 (3-1) | 2 (1-1) |
| Norsko - 3. divize - Skupina 4 | 2016-09-06 | 1 2 Strømsgodset 3 |
3 - 0
4 - 2
|
Eik Tønsberg 1 | P |
|
8-1 (9) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||||
| Norsko - 3. divize - Skupina 4 | 2016-08-30 | 4 Eik Tønsberg |
1 - 0
6 - 0
|
Odd III 1 | V | -0.5, -1.0 | Více |
|
1-6 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 4 | 2016-08-20 | 2 Holmen |
0 - 0
0 - 4
|
Eik Tønsberg 1 | V | -1.0 | Méně |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 4 | 2016-07-02 | Eik Tønsberg |
4 - 0
9 - 1
|
Drammen FK 1 | V | -1.5, -2.0 | Více |
|
7-1 (8) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 4 | 2016-06-03 | 1 Vestfossen |
7 - 0
10 - 0
|
Eik Tønsberg 1 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 4 | 2016-05-30 | Eik Tønsberg |
1 - 0
6 - 1
|
Baerum 2 | V | -2.0, -2.5 | Více |
|
13-4 (17) | 4-4 (8) | 4 (2-2) | 1 (1-0) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 4 | 2016-05-23 | Mjondalen 2 |
2 - 1
5 - 3
|
Eik Tønsberg 1 | P |
|
7-1 (8) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||||
| Norsko - 3. divize - Skupina 4 | 2016-05-19 | 1 Eik Tønsberg |
0 - 0
0 - 2
|
Strømsgodset 3 2 1 | P |
|
6-11 (17) | 2-7 (9) | 3 (1-2) | 2 (1-1) | ||||
| Norsko - 3. divize - Skupina 4 | 2016-05-10 | 1 Odd III |
2 - 2
4 - 3
|
Eik Tønsberg 3 | P | -0.5 | Více |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 4 | 2015-10-12 | Mjondalen 2 |
2 - 1
5 - 1
|
Eik Tønsberg 3 | P | -1.5 | Více |
|
8-4 (12) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 4 | 2015-09-01 | 1 Bærum 2 |
1 - 0
3 - 0
|
Eik Tønsberg | P | -0.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 4 | 2015-08-18 | 2 Eik Tønsberg |
0 - 2
0 - 4
|
Strømsgodset 3 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
7-5 (12) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 4 | 2015-07-31 | 3 Eik Tønsberg |
0 - 0
6 - 1
|
Fagerborg 1 | V | -2 | Více |
|
9-4 (13) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 2 (1-1) | ||
| Norsko - 3. divize - Skupina 4 | 2015-07-02 | 1 3 Eik Tønsberg |
2 - 1
5 - 2
|
Birkebeineren 3 | V | -3.5, -4.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Fram Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Norsko - 3. divize - Skupina 4 | 2022-04-12 | Fram |
2 - 0
5 - 0
|
Start 2 1 | V | -1.0, -1.5 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2021-11-14 | 1 Fram |
1 - 0
1 - 2
|
Skeid 1 | P | +1.0 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2021-11-06 | 1 Oygarden FK |
0 - 0
0 - 0
|
Fram 2 | R | -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2021-10-30 | 2 Fram |
0 - 1
1 - 1
|
Flekkerøy 3 | R | -0.5 | Méně |
|
||||||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2021-10-23 | 1 Egersunds |
3 - 1
3 - 1
|
Fram 2 | P | -1.5 | Více |
|
||||||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2021-10-18 | 2 Fram |
0 - 0
0 - 1
|
Odd 2 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
8-3 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2021-10-09 | 3 Sotra |
2 - 2
3 - 2
|
Fram 2 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2021-10-02 | 1 Fram |
0 - 0
1 - 1
|
Arendal 3 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-4 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2021-09-27 | 2 Rosenborg 2 |
0 - 0
1 - 2
|
Fram 2 | V | +0.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
3-14 (17) | 2-8 (10) | 4 (2-2) | 4 (1-3) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2021-09-18 | 2 Fram |
2 - 1
2 - 3
|
Notodden 4 | P | -0.5 | Více |
|
6-7 (13) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2021-09-12 | 1 Fram |
2 - 1
2 - 2
|
Nardo | R | -0.5, -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
8-9 (17) | 5-5 (10) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2021-09-04 | Vard Haugesund |
1 - 0
1 - 0
|
Fram 2 | P | -0.5 | Méně |
|
7-3 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2021-09-01 | 1 Fram |
0 - 0
0 - 0
|
Levanger 1 | R | 0.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2021-08-28 | 2 Kjelsås |
0 - 0
1 - 1
|
Fram 5 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
1-3 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2021-08-21 | 2 Fram |
0 - 0
1 - 1
|
Oygarden FK | R | -0.5 | Méně |
|
4-6 (10) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2021-08-18 | 1 Levanger |
0 - 0
2 - 4
|
Fram | V | -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2021-08-14 | Fram |
0 - 0
3 - 1
|
Sotra 3 | V | -1 | Více |
|
6-2 (8) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2021-08-04 | 1 Nardo |
2 - 0
2 - 0
|
Fram 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2021-07-28 | 2 Fram |
1 - 1
3 - 2
|
Egersunds 2 | V | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2021-07-22 | 1 Notodden |
2 - 0
4 - 1
|
Fram 3 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
3-9 (12) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2021-07-17 | 2 Skeid |
1 - 0
2 - 0
|
Fram 3 | P | -1.0, -1.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2021-07-11 | 2 Fram |
1 - 0
3 - 0
|
Rosenborg 2 2 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 10.0 | Více |
|
11-2 (13) | 9-0 (9) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2021-07-08 | 5 Arendal |
1 - 0
2 - 1
|
Fram | P | -2.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2021-07-03 | 3 Fram |
1 - 0
2 - 1
|
Kjelsås 2 | V | 0.0, +0.5 | Push | 9.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2021-06-30 | Flekkerøy |
0 - 0
0 - 0
|
Fram 3 | R | -0.5 | Méně | 10.5 | Méně |
|
2-1 (3) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2021-06-26 | 1 Fram |
0 - 2
0 - 4
|
Vard Haugesund 1 | P | +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
6-5 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2021-06-21 | 3 Odd 2 |
1 - 2
2 - 2
|
Fram 1 | R | 0.0 | Více | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2020-10-03 | 3 Fram |
0 - 1
3 - 2
|
Notodden 3 | V | +1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
5-6 (11) | 4-4 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2020-09-26 | Asker |
3 - 1
5 - 3
|
Fram 4 | P | -1.5, -2.0 | Více | 9.5 | Více |
|
8-5 (13) | 5-4 (9) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Norsko - 2. divize - Skupina 2 | 2020-09-21 | 1 Fram |
0 - 1
2 - 2
|
Odd 2 1 | R | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

