Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.75
Góly celkem
–
Rohy celkem
+1.0
Osasuna B
Eibar vs Osasuna B Profil týmů
Eibar
VVPVRVPVRPNedávnéPokles-0.5 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 20
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůMéně4/10
Asijský handicapNekryje3/10
Osasuna B
RPPVRVRPVPNedávnéStabilní+0.4 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapNekryje3/10
Poslední
| Eibar | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Osasuna B | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Eibar | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| Osasuna B | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5, 3.0
Rozložení rohů
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.60,
Sm. odch.: 1.46, Medián: 3,
Modus: 3,
Více: 53%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Eibar vs Osasuna B Časové rozložení gólů/rohů
Eibar vs Osasuna B Vzájemné zápasy
Eibar vs Osasuna B Zobrazit celé H2H →Žádná data
| Eibar Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Evropa - Přátelská utkání | 2024-08-03 | Eibar |
0 - 1
1 - 2
|
Sporting Gijon | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2024-08-01 | Athletic Bilbao |
0 - 0
1 - 0
|
Eibar 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2024-07-27 | 1 Racing Santander |
0 - 0
0 - 0
|
Eibar 2 | R | 0.0 | Méně | 8.5 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2024-07-24 | Eibar |
1 - 0
3 - 0
|
Barakaldo | V | -0.5, -1.0 | Více | 8.0 |
|
|||||
| Evropa - Přátelská utkání | 2024-07-20 | 1 Eibar |
0 - 0
1 - 1
|
Real Union 1 | R | -1.0, -1.5 | Méně |
|
||||||
| Španělsko - Segunda División | 2024-06-12 | 3 Eibar |
0 - 0
0 - 2
|
Oviedo 2 | P | -0.5 | Push | 9.5 | Méně |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Španělsko - Segunda División | 2024-06-08 | 3 Oviedo |
0 - 0
0 - 0
|
Eibar 1 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-1 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Španělsko - Segunda División | 2024-06-02 | 2 Eibar |
2 - 1
4 - 3
|
Oviedo 2 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
7-5 (12) | 7-2 (9) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Španělsko - Segunda División | 2024-05-26 | 2 Sporting Gijon |
0 - 0
1 - 0
|
Eibar 2 | P | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
2-9 (11) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Španělsko - Segunda División | 2024-05-19 | Eibar |
1 - 0
1 - 0
|
FC Cartagena 4 | V | -1.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-0 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Španělsko - Segunda División | 2024-05-11 | 3 Levante |
1 - 1
2 - 2
|
Eibar 2 1 | R | 0.0 | Více | 9.5 | Více |
|
6-5 (11) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Španělsko - Segunda División | 2024-05-05 | 2 Eibar |
2 - 0
5 - 0
|
Amorebieta 2 | V | -1.0, -1.5 | Více | 9.0 | Více |
|
4-8 (12) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 5 (1-4) |
| Španělsko - Segunda División | 2024-04-28 | 3 Albacete Balompie |
1 - 1
2 - 1
|
Eibar 1 | P | 0.0 | Více | 9.0 | Více |
|
4-8 (12) | 2-6 (8) | 5 (0-5) | 2 (1-1) |
| Španělsko - Segunda División | 2024-04-21 | 1 Eibar |
1 - 0
2 - 0
|
Alcorcon 4 1 | V | -1.0, -1.5 | Méně | 8.5 | Více |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Španělsko - Segunda División | 2024-04-14 | FC Andorra |
0 - 0
0 - 2
|
Eibar 1 | V | 0.0 | Push | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Španělsko - Segunda División | 2024-04-07 | 4 Tenerife |
1 - 1
2 - 1
|
Eibar 4 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Španělsko - Segunda División | 2024-03-30 | 1 Eibar |
1 - 0
5 - 1
|
Eldense 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Španělsko - Segunda División | 2024-03-24 | 1 Valladolid |
0 - 1
3 - 1
|
Eibar 1 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
9-3 (12) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Španělsko - Segunda División | 2024-03-16 | 1 Eibar |
1 - 0
2 - 0
|
Villarreal B 3 | V | -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-4 (11) | 6-1 (7) | 4 (3-1) | 2 (0-2) |
| Španělsko - Segunda División | 2024-03-10 | 2 Eibar |
0 - 0
0 - 1
|
Burgos 4 | P | -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
9-2 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 5 (5-0) |
| Španělsko - Segunda División | 2024-03-03 | 2 Leganes |
0 - 2
0 - 2
|
Eibar 4 1 | V | 0.0, -0.5 | Push | 9.0 | Více |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Španělsko - Segunda División | 2024-02-24 | 1 Eibar |
1 - 0
2 - 0
|
Espanyol | V | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Španělsko - Segunda División | 2024-02-18 | 4 Elche |
0 - 0
0 - 0
|
Eibar 4 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
9-3 (12) | 8-1 (9) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Španělsko - Segunda División | 2024-02-11 | 2 Eibar |
1 - 0
1 - 0
|
Real Zaragoza | V | -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
3-5 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Španělsko - Segunda División | 2024-02-04 | 5 Racing Ferrol |
0 - 0
1 - 1
|
Eibar 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-2 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Španělsko - Segunda División | 2024-01-26 | 1 Eibar |
0 - 0
1 - 0
|
Mirandes 2 | V | -1.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
6-4 (10) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Španělsko - Segunda División | 2024-01-21 | 1 Huesca |
0 - 2
2 - 3
|
Eibar 2 | V | 0.0 | Více | 9.5 | Více |
|
7-7 (14) | 3-6 (9) | 4 (1-3) | 1 (1-0) |
| Španělsko - Segunda División | 2024-01-12 | 2 Eibar |
1 - 0
2 - 0
|
Racing Santander 1 | V | -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Španělsko - Copa del Rey | 2024-01-07 | 1 Eibar |
0 - 3
0 - 3
|
Athletic Bilbao 2 | P | +0.5, +1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Španělsko - Segunda División | 2023-12-20 | 3 Eibar |
0 - 1
1 - 1
|
Sporting Gijon 3 | R | -0.5 | Méně | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Osasuna B Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Evropa - Přátelská utkání | 2024-07-27 | Huesca |
1 - 1
2 - 1
|
Osasuna B 1 | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Španělsko - Primera División RFEF - Skupina 1 | 2024-05-25 | Osasuna B |
0 - 2
1 - 2
|
Real Sociedad B 3 | P | 0.0, +0.5 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Primera División RFEF - Skupina 1 | 2024-05-18 | 1 Teruel |
1 - 0
2 - 3
|
Osasuna B 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Primera División RFEF - Skupina 1 | 2024-05-12 | 1 Osasuna B |
0 - 1
0 - 1
|
Sestao River 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Španělsko - Primera División RFEF - Skupina 1 | 2024-05-05 | 1 Rayo Majadahonda |
0 - 0
2 - 2
|
Osasuna B 2 | R | +0.5 | Více |
|
||||||
| Španělsko - Primera División RFEF - Skupina 1 | 2024-04-27 | 1 1 Osasuna B |
0 - 0
2 - 1
|
Real Union | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
4-9 (13) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 4 (0-4) | ||
| Španělsko - Primera División RFEF - Skupina 1 | 2024-04-21 | 1 SD Logrones |
0 - 0
1 - 1
|
Osasuna B 1 | R | +0.5 | Méně | 8.0 | Více |
|
7-8 (15) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Španělsko - Primera División RFEF - Skupina 1 | 2024-04-14 | Osasuna B |
0 - 0
2 - 0
|
Sabadell | V | 0.0, -0.5 | Méně |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Španělsko - Primera División RFEF - Skupina 1 | 2024-04-06 | 1 Celta de Vigo B |
2 - 0
4 - 1
|
Osasuna B | P | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Španělsko - Primera División RFEF - Skupina 1 | 2024-03-31 | 4 Osasuna B |
2 - 1
2 - 3
|
Barcelona B 1 | P | 0.0, -0.5 | Více |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Španělsko - Primera División RFEF - Skupina 1 | 2024-03-24 | 1 Osasuna B |
0 - 0
0 - 0
|
Cultural Leonesa 2 | R | 0.0 | Méně | 8.5 | Více |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Španělsko - Primera División RFEF - Skupina 1 | 2024-03-16 | 2 Unionistas de Salamanca CF |
1 - 1
1 - 2
|
Osasuna B 2 | V | -0.5 | Více | 8.5 | Více |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Španělsko - Primera División RFEF - Skupina 1 | 2024-03-10 | 1 Osasuna B |
0 - 2
1 - 2
|
Fuenlabrada 1 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Více |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Španělsko - Primera División RFEF - Skupina 1 | 2024-03-02 | 4 UE Cornella |
0 - 0
0 - 0
|
Osasuna B 2 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 8.0 | Méně |
|
2-5 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Španělsko - Primera División RFEF - Skupina 1 | 2024-02-25 | 3 Osasuna B |
0 - 2
0 - 4
|
Deportivo A Coruna 1 | P | +0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-1 (3) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Španělsko - Primera División RFEF - Skupina 1 | 2024-02-17 | 1 CD Arenteiro |
0 - 0
1 - 0
|
Osasuna B 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Španělsko - Primera División RFEF - Skupina 1 | 2024-02-11 | 1 Lugo |
1 - 0
1 - 1
|
Osasuna B 3 | R | -0.5 | Push | 9.5 | Méně |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Španělsko - Primera División RFEF - Skupina 1 | 2024-02-04 | 2 Osasuna B |
0 - 0
0 - 1
|
Ponferradina 3 | P | 0.0 | Méně | 9.0 | Méně |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Španělsko - Primera División RFEF - Skupina 1 | 2024-01-28 | 3 Gimnastic |
1 - 0
1 - 1
|
Osasuna B 4 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Španělsko - Primera División RFEF - Skupina 1 | 2024-01-21 | 3 Osasuna B |
0 - 1
1 - 1
|
SD Tarazona 2 | R | -0.5 | Méně | 9.0 | Méně |
|
3-2 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Španělsko - Primera División RFEF - Skupina 1 | 2024-01-14 | 2 Real Sociedad B |
1 - 1
2 - 2
|
Osasuna B 4 | R | -0.5, -1.0 | Více | 8.5 | Více |
|
8-6 (14) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 5 (3-2) |
| Španělsko - Primera División RFEF - Skupina 1 | 2024-01-04 | 3 Osasuna B |
1 - 0
3 - 0
|
SD Logrones 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 8.5 | Více |
|
4-9 (13) | 3-5 (8) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Španělsko - Primera División RFEF - Skupina 1 | 2023-12-16 | 2 Sestao River |
1 - 0
2 - 1
|
Osasuna B 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.0 | Méně |
|
4-4 (8) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Španělsko - Primera División RFEF - Skupina 1 | 2023-12-10 | 1 Real Union |
1 - 2
2 - 3
|
Osasuna B 1 | V | -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
12-4 (16) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 4 (4-0) |
| Španělsko - Primera División RFEF - Skupina 1 | 2023-12-03 | 3 Osasuna B |
0 - 0
1 - 1
|
Teruel 4 | R | -0.5 | Push | 8.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Španělsko - Primera División RFEF - Skupina 1 | 2023-11-26 | 2 Deportivo A Coruna |
1 - 1
1 - 1
|
Osasuna B 2 | R | -1.0, -1.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
7-1 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Španělsko - Primera División RFEF - Skupina 1 | 2023-11-19 | 5 Osasuna B |
0 - 1
1 - 1
|
Rayo Majadahonda 2 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 9.0 | Více |
|
6-6 (12) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Španělsko - Primera División RFEF - Skupina 1 | 2023-11-12 | 3 Fuenlabrada |
1 - 1
4 - 1
|
Osasuna B | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
0-2 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Španělsko - Primera División RFEF - Skupina 1 | 2023-11-05 | 3 Osasuna B |
0 - 0
1 - 0
|
Gimnastic | V | 0.0 | Méně | 10.5 | Méně |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Španělsko - Primera División RFEF - Skupina 1 | 2023-10-29 | 2 Barcelona B |
0 - 1
2 - 1
|
Osasuna B 4 | P | -0.5, -1.0 | Více |
|
5-7 (12) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 3 (1-2) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 1.5 | 3.9 | 5 |
| Poločas | 2.05 | 2.375 | 5 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-1.0) | Domácí@1.95 | Hosté@1.85 |
| Poločas (-0.25) | Domácí@1.725 | Hosté@2.075 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.75) | Ví[email protected] | Méně@1.975 |
| Poločas (1.25) | Ví[email protected] | Méně@1.725 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 4 - 0 , Roh: 4 - 7
Roh: , Hendikep: -1.0 , Góly: 2.5, 3.0
Skóre: 2 - 0 , Roh: 3 - 1 Poločas
Roh: 4.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0, 1.5
-
3' - 1st Corner - Eibar -
20' - 1st Goal - Eibar -
32' - 1st Yellow Card - Osasuna B -
33' - 2nd Goal - Eibar -
38' - 2nd Corner - Eibar -
39' - 3rd Corner - Eibar - Race to 3 Corners - Eibar
-
45' - 4th Corner - Osasuna B -
2-0 score at the end of First Half -
56' - 3rd Goal - Eibar -
64' - 5th Corner - Eibar -
65' - 4th Goal - Eibar -
67' - 6th Corner - Osasuna B -
68' - 7th Corner - Osasuna B -
72' - 8th Corner - Osasuna B - Race to 5 Corners - Osasuna B
-
74' - 9th Corner - Osasuna B -
85' - 10th Corner - Osasuna B -
88' - 11th Corner - Osasuna B - Race to 7 Corners - Osasuna B
-
4-0 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5

