Španělsko - Primera División RFEF - Skupina 1 Statistiky a výsledky rohů
TotalCorner poskytuje statistiky rohů Španělsko - Primera División RFEF - Skupina 1, rozpisy, výsledky, tabulku soutěže, statistiky karet a porovnání kurzů. Sledujte nedávných Španělsko - Primera División RFEF - Skupina 1 zápasů s rohy v plném čase, rohy v poločase, góly, kartami a daty o zápasech.
| čas začátku | Domácí | Skóre | Hosté | Hendikep | Roh | Rohy poločas | As. rohy | Rohy V/M | Góly | Góly V/M | Útok | Střely | Analýza | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| October 2026 | ||||||||||||||
| 10/12 19:30 | Celý zápas | Lugo | 3 - 1 | UD Logronés | 0.0 | 5 - 5 | 4 - 2 | 2.5 | Over | 104 - 108 | 12 - 9 | |||
| 10/12 15:00 | Celý zápas | Cultural Leonesa | 4 - 1 | Arenas Club de Getxo | -1.0 | 6 - 3 | 3 - 1 | 9.0 | Push | 2.5, 3.0 | Over | 127 - 132 | 18 - 14 | |
| 10/11 15:30 | Celý zápas | Pontevedra | 1 - 2 | Merida | 0.0, -0.5 | 7 - 4 | 2 - 3 | 9.0 | Over | 2.0, 2.5 | Over | 131 - 95 | 2 - 8 | |
| 10/11 15:30 | Celý zápas | Ponferradina | 0 - 2 | Real Aviles CF | -0.5 | 5 - 1 | 2 - 0 | 9.0 | Under | 2.0, 2.5 | Under | 123 - 108 | 11 - 10 | |
| 10/11 11:00 | Celý zápas | Athletic Bilbao B | 0 - 0 | Real Union | -0.5 | 3 - 3 | 1 - 0 | 9.0 | Under | 2.5, 3.0 | Under | 147 - 89 | 11 - 8 | |
| 10/10 20:00 | Celý zápas | Mirandes | 1 - 1 | Zamora CF | -0.5 | 4 - 3 | 1 - 3 | 9.0 | Under | 2.0, 2.5 | Under | 101 - 116 | 12 - 9 | |
| 10/10 19:00 | CD Coria | 0 - 0 | CD Extremadura | 0.0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2.0, 2.5 | - | - | |||||
| 10/10 17:45 | Celý zápas | UD Ourense | 1 - 0 | Barakaldo | 0.0, +0.5 | 0 - 7 | 0 - 1 | 9.0 | Under | 2.0, 2.5 | Under | 120 - 124 | 8 - 11 | |
| 10/10 17:45 | Celý zápas | Cacereno | 1 - 1 | Unionistas de Salamanca CF | 0.0, -0.5 | 7 - 3 | 1 - 2 | 9.0 | Over | 2.5 | Under | 85 - 74 | 19 - 3 | |
| 10/10 15:30 | Celý zápas | Deportivo Fabril | 0 - 1 | Racing Ferrol | 0.0, +0.5 | 11 - 2 | 4 - 2 | 2.5 | Under | 89 - 65 | 18 - 6 | |||
| October 2026 | ||||||||||||||
| 10/04 17:45 | Celý zápas | Merida | 2 - 0 | Cacereno | 0.0, -0.5 | 5 - 12 | 4 - 7 | 9.0 | Over | 2.5 | Under | 80 - 92 | 11 - 22 | |
| 10/04 15:30 | Celý zápas | Zamora CF | 2 - 0 | CD Coria | -0.5, -1.0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 2.5, 3.0 | Under | 37 - 35 | 4 - 4 | |||
| 10/04 15:30 | Celý zápas | Ponferradina | 1 - 0 | Mirandes | 0.0 | 3 - 2 | 2 - 1 | 9.0 | Under | 2.0, 2.5 | Under | 72 - 139 | 13 - 5 | |
| 10/04 11:00 | Celý zápas | UD Logronés | 2 - 1 | Deportivo Fabril | -1.0 | 6 - 1 | 4 - 0 | 9.0 | Under | 2.5 | Over | 131 - 97 | 18 - 2 | |
| 10/04 11:00 | Celý zápas | Athletic Bilbao B | 1 - 3 | CD Extremadura | -0.5 | 8 - 2 | 2 - 1 | 9.0 | Over | 2.5 | Over | 174 - 129 | 19 - 5 | |
| 10/03 17:45 | Celý zápas | Unionistas de Salamanca CF | 2 - 0 | Cultural Leonesa | 0.0, +0.5 | 3 - 6 | 2 - 3 | 8.5 | Over | 2.0, 2.5 | Under | 66 - 80 | 8 - 20 | |
| 10/03 15:30 | Celý zápas | Real Union | 1 - 1 | UD Ourense | -1.0 | 3 - 3 | 0 - 3 | 2.5 | Under | 96 - 80 | 14 - 10 | |||
| 10/03 15:30 | Celý zápas | Racing Ferrol | 2 - 0 | Pontevedra | -0.5 | 6 - 4 | 4 - 2 | 2.0, 2.5 | Under | 100 - 86 | 14 - 7 | |||
| 10/03 15:30 | Celý zápas | Barakaldo | 1 - 1 | Arenas Club de Getxo | -1.0 | 4 - 7 | 3 - 2 | 9.5 | Over | 2.5, 3.0 | Under | 76 - 85 | 3 - 15 | |
| 10/02 18:00 | Celý zápas | Real Aviles CF | 1 - 2 | Lugo | 0.0, -0.5 | 3 - 6 | 1 - 5 | 9.5 | Under | 2.5 | Over | 115 - 118 | 9 - 11 | |
| September 2026 | ||||||||||||||
| 09/27 17:15 | Celý zápas | Pontevedra | 1 - 1 | Ponferradina | -0.5 | 2 - 8 | 1 - 2 | 8.5 | Over | 2.0 | Push | 84 - 82 | 8 - 14 | |
| 09/27 17:15 | Celý zápas | Merida | 3 - 5 | UD Logronés | 0.0 | 5 - 6 | 0 - 6 | 8.5 | Over | 2.0, 2.5 | Over | 89 - 84 | 13 - 11 | |
| 09/27 15:00 | Celý zápas | Mirandes | 1 - 0 | Unionistas de Salamanca CF | -1.0, -1.5 | 4 - 4 | 4 - 3 | 9.0 | Under | 2.5, 3.0 | Under | 122 - 79 | 12 - 12 | |
| 09/27 11:00 | Celý zápas | UD Ourense | 0 - 0 | Cacereno | 0.0, +0.5 | 4 - 4 | 4 - 3 | 2.5 | Under | 132 - 115 | 10 - 11 | |||
| 09/27 11:00 | Celý zápas | Barakaldo | 3 - 3 | Real Aviles CF | -0.5 | 6 - 4 | 3 - 2 | 10.0 | Push | 2.5 | Over | 92 - 98 | 17 - 10 | |
| 09/26 17:45 | Celý zápas | Deportivo Fabril | 2 - 0 | Real Union | 0.0, -0.5 | 3 - 4 | 3 - 2 | 2.5 | Under | 112 - 106 | 10 - 13 | |||
| 09/26 17:45 | Celý zápas | Arenas Club de Getxo | 0 - 3 | Athletic Bilbao B | 0.0, +0.5 | 2 - 7 | 1 - 3 | 9.0 | Push | 2.5, 3.0 | Over | 99 - 111 | 7 - 17 | |
| 09/26 15:30 | Celý zápas | Lugo | 1 - 0 | Racing Ferrol | 0.0, -0.5 | 2 - 13 | 0 - 5 | 2.0 | Under | 107 - 118 | 7 - 17 | |||
| 09/26 15:30 | Celý zápas | Cultural Leonesa | 2 - 2 | CD Coria | -0.5, -1.0 | 2 - 5 | 0 - 4 | 9.5 | Under | 2.0, 2.5 | Over | 120 - 101 | 14 - 6 | |
| 09/26 11:00 | Celý zápas | CD Extremadura | 0 - 1 | Zamora CF | 0.0, -0.5 | 2 - 2 | 2 - 1 | 9.0 | Under | 2.0, 2.5 | Under | 95 - 70 | 13 - 13 | |
| September 2026 | ||||||||||||||
| 09/20 19:00 | Celý zápas | CD Extremadura | 0 - 1 | Cultural Leonesa | 0.0, -0.5 | 4 - 4 | 3 - 3 | 9.0 | Under | 2.0, 2.5 | Under | 88 - 73 | 7 - 9 | |
| 09/20 17:45 | Celý zápas | Cacereno | 3 - 0 | Arenas Club de Getxo | -0.5, -1.0 | 3 - 3 | 3 - 2 | 2.0, 2.5 | Over | - | 3 - | |||
| 09/20 17:15 | Celý zápas | Zamora CF | 1 - 2 | Lugo | -0.5 | 1 - 1 | 0 - 1 | 9.0 | Under | 2.0, 2.5 | Over | 142 - 99 | 9 - 12 | |
| 09/20 11:00 | Celý zápas | Athletic Bilbao B | 2 - 2 | Deportivo Fabril | -0.5 | 5 - 7 | 3 - 2 | 9.0 | Over | 2.5 | Over | 157 - 143 | 17 - 10 | |
| 09/19 17:45 | Celý zápas | Real Union | 2 - 2 | Mirandes | 0.0, +0.5 | 7 - 8 | 3 - 4 | 9.5 | Over | 2.0, 2.5 | Over | 114 - 111 | 12 - 6 | |
| 09/19 17:45 | Celý zápas | CD Coria | 1 - 1 | Real Aviles CF | 0.0 | 8 - 3 | 4 - 2 | 9.5 | Over | 2.5, 3.0 | Under | 131 - 177 | 20 - 7 | |
| 09/19 17:45 | Celý zápas | Ponferradina | 1 - 0 | Merida | 0.0, -0.5 | 1 - 6 | 1 - 0 | 8.5 | Under | 2.0, 2.5 | Under | 105 - 137 | 6 - 15 | |
| 09/19 15:30 | Celý zápas | Racing Ferrol | 1 - 0 | Barakaldo | 0.0, -0.5 | 10 - 2 | 8 - 0 | 9.0 | Over | 2.0, 2.5 | Under | 125 - 92 | 10 - 12 | |
| 09/19 12:00 | Celý zápas | Unionistas de Salamanca CF | 3 - 1 | UD Ourense | -0.5 | 5 - 3 | 5 - 2 | 8.5 | Under | 2.5 | Over | 194 - 136 | 11 - 7 | |
| 09/18 20:00 | Celý zápas | UD Logronés | 1 - 1 | Pontevedra | -0.5, -1.0 | 8 - 5 | 3 - 3 | 9.0 | Over | 2.0, 2.5 | Under | 79 - 133 | 10 - 10 | |
