so, Apr 12, 2025 · 15:00
Crusaders [5]
3 7
0 - 4
Celý zápas · Pol. 0-2
Glentoran [3]
3 1
NejstaršíNedávné
VPPRVP
3.25
3.30
2.10
NedávnéNejstarší
PPRRRR

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.25
Góly celkem
–
Rohy celkem
+0.25
Crusaders
Crusaders
RVPVVPPRVPNedávnéPokles-0.6 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Glentoran
RPPVRRRRPPNedávnéPokles-1.2 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůMéně4/10
Asijský handicapNekryje0/10
Crusaders

4V-2R-4P v posledních 10 zápasech, s 14 vstřelenými a 15 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.4 pro, 1.5 proti. Výhry 40%, AH výhra 50%, góly Over 60%, rohy Over 0%.

Výsledek v plném čase
Výhra 40%4 Remíza 20%2 Prohra 40%4
Góly celkem 2.0, 2.5
Více 60%6 Neplatné 0%0 Méně 40%4
Asijský hendikep
Výhra 50%5 Neplatné 0%0 Prohra 50%5
Glentoran

1V-5R-4P v posledních 10 zápasech, s 9 vstřelenými a 14 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.9 pro, 1.4 proti. Výhry 10%, AH výhra 0%, góly Over 40%, rohy Over 0%.

Výsledek v plném čase
Výhra 10%1 Remíza 50%5 Prohra 40%4
Góly celkem 2.0, 2.5
Více 40%4 Neplatné 0%0 Méně 60%6
Asijský hendikep
Výhra 0%0 Neplatné 10%1 Prohra 90%9
Poslední
Crusaders
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Glentoran
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
Crusaders
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
Glentoran
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

Crusaders Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Severní Irsko - NIFL Premiership 2025-03-22 2 Glentoran
0 - 0
0 - 1
Crusaders 2 V -0.5 Méně
Severní Irsko - Ligový pohár 2025-01-14 1 Glentoran
2 - 0
2 - 2
Crusaders 3 R -0.5, -1.0 Více
Severní Irsko - NIFL Premiership 2024-12-13 3 Crusaders
1 - 0
1 - 3
Glentoran 1 P 0.0, +0.5 Více
Severní Irsko - NIFL Premiership 2024-08-09 2 Glentoran
0 - 1
0 - 1
Crusaders 5 V 0.0, -0.5 Méně
Severní Irsko - NIFL Premiership 2024-04-27 1 Glentoran
1 - 0
4 - 0
Crusaders 1 P -1.5 Více 9.0
Severní Irsko - NIFL Premiership 2024-01-27 1 Crusaders
0 - 1
1 - 2
Glentoran 1 P 0.0 Více 9.5 Méně
4-3 (7) 2-3 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2023-10-28 1 4 Crusaders
1 - 1
1 - 1
Glentoran 5 R 0.0, -0.5 Méně
5-7 (12) 3-5 (8) 2 (0-2) 1 (0-1)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2023-08-29 1 1 Glentoran
1 - 1
2 - 2
Crusaders 2 1 R 0.0, -0.5 Více
9-5 (14) 3-2 (5) 1 (1-0) 4 (2-2)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2023-04-29 5 Crusaders
0 - 1
1 - 2
Glentoran 2 P +0.5, +1.0 Více 9.0 Více
2-9 (11) 2-4 (6) 1 (0-1) 1 (0-1)
Severní Irsko - Pohár 2023-03-04 6 Crusaders
1 - 0
1 - 0
Glentoran 5 V 0.0 Méně
6-7 (13) 4-2 (6) 3 (2-1) 3 (0-3)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2023-01-30 3 Glentoran
0 - 0
2 - 0
Crusaders 5 P 0.0, -0.5 Méně 9.5 Méně
2-5 (7) 1-3 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-12-03 4 Crusaders
2 - 1
3 - 2
Glentoran 1 V 0.0 Více 9.5 Méně
5-4 (9) 2-3 (5) 2 (1-1) 0 (0-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-08-19 1 Glentoran
1 - 1
3 - 1
Crusaders 2 P 0.0, -0.5 Více 10.0 Více
9-6 (15) 5-4 (9) 4 (1-3) 2 (2-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-04-09 2 Glentoran
0 - 2
0 - 4
Crusaders 1 V -0.5 Více
5-3 (8) 2-2 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-01-21 1 3 Crusaders
1 - 0
1 - 2
Glentoran 2 P 0.0 Více 10.0 Méně
3-6 (9) 3-2 (5) 2 (1-1) 1 (0-1)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Crusaders Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Severní Irsko - NIFL Premiership 2025-04-01 Linfield
1 - 0
3 - 1
Crusaders 5 P -0.5, -1.0 Více
Severní Irsko - NIFL Premiership 2025-03-22 2 Glentoran
0 - 0
0 - 1
Crusaders 2 V -0.5 Méně
Severní Irsko - NIFL Premiership 2025-03-15 1 Crusaders
0 - 0
1 - 1
Loughgall 2 R -1.0, -1.5 Méně
Severní Irsko - NIFL Premiership 2025-03-07 4 Crusaders
0 - 0
0 - 2
Linfield 2 P +0.5, +1.0 Méně
Severní Irsko - Pohár 2025-03-01 3 Crusaders
0 - 1
1 - 2
Cliftonville P 0.0 Více
Severní Irsko - NIFL Premiership 2025-02-15 8 Crusaders
2 - 1
3 - 1
Ballymena Utd 2 V -0.5 Více
4-4 (8) 2-2 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Severní Irsko - Pohár 2025-02-01 2 Crusaders
0 - 0
1 - 0
Limavady United V -1.0, -1.5 Méně
10-2 (12) 5-1 (6) 4 (3-1) 1 (1-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2025-01-28 1 4 Linfield
2 - 1
2 - 1
Crusaders 4 P -1.5 Více
9-1 (10) 3-0 (3) 2 (2-0) 3 (3-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2025-01-25 1 Crusaders
1 - 1
3 - 2
Portadown 3 V 0.0 Více
4-2 (6) 1-0 (1) 0 (0-0) 3 (1-2)
Severní Irsko - Ligový pohár 2025-01-14 1 Glentoran
2 - 0
2 - 2
Crusaders 3 R -0.5, -1.0 Více
2-3 (5) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (1-1)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2025-01-11 4 Crusaders
0 - 2
1 - 4
Dungannon Swifts 1 P 0.0 Více
5-2 (7) 1-0 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2025-01-07 4 Crusaders
1 - 1
1 - 3
Larne 4 P 0.0, +0.5 Více
0-7 (7) 0-6 (6) 1 (0-1) 0 (0-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2024-12-30 1 Carrick Rangers
0 - 0
0 - 0
Crusaders 2 R 0.0 Méně
6-3 (9) 3-1 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2024-12-26 4 Crusaders
0 - 0
2 - 0
Cliftonville 2 V 0.0, +0.5 Méně
6-6 (12) 3-0 (3) 3 (3-0) 2 (2-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2024-12-21 3 Portadown
0 - 0
1 - 0
Crusaders 2 P 0.0, -0.5 Méně
9-3 (12) 4-2 (6) 2 (2-0) 2 (1-1)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2024-12-17 3 Glenavon
1 - 1
3 - 1
Crusaders 3 P 0.0, +0.5 Více
4-5 (9) 4-3 (7) 1 (1-0) 0 (0-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2024-12-13 3 Crusaders
1 - 0
1 - 3
Glentoran 1 P 0.0, +0.5 Více
5-4 (9) 5-3 (8) 3 (1-2) 1 (0-1)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2024-11-30 3 Crusaders
0 - 2
2 - 2
Dungannon Swifts 4 R -0.5 Více
8-7 (15) 2-4 (6) 2 (0-2) 4 (3-1)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2024-11-24 1 1 Coleraine
0 - 2
1 - 2
Crusaders 4 V 0.0, -0.5 Více 9.5 Více
5-5 (10) 3-3 (6) 3 (1-2) 3 (2-1)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2024-11-16 3 Carrick Rangers
2 - 0
3 - 0
Crusaders 3 P +0.5 Více
2-2 (4) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (1-1)
Severní Irsko - County Antrim Shield 2024-11-13 3 Larne FC
2 - 0
2 - 0
Crusaders 1 1 P -0.5 Méně
6-2 (8) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2024-11-09 2 Crusaders
2 - 0
3 - 1
Loughgall 2 V -1.0, -1.5 Více
7-2 (9) 4-1 (5) 2 (1-1) 0 (0-0)
Severní Irsko - Ligový pohár 2024-11-05 2 Crusaders
0 - 1
2 - 1
Coleraine 3 V -0.5 Více
9-1 (10) 5-1 (6) 0 (0-0) 1 (1-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2024-11-01 2 Cliftonville
1 - 0
1 - 0
Crusaders 4 P 0.0, -0.5 Méně
6-5 (11) 4-1 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2024-10-26 3 Crusaders
0 - 0
1 - 0
Ballymena Utd 3 V -0.5, -1.0 Méně
4-3 (7) 1-2 (3) 1 (1-0) 2 (1-1)
Severní Irsko - County Antrim Shield 2024-10-08 1 Crusaders
2 - 0
3 - 2
Linfield 2 V -1.0 Více
1-5 (6) 0-3 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2024-10-05 2 Crusaders
1 - 1
2 - 1
Coleraine 3 V -0.5 Více
4-3 (7) 2-3 (5) 0 (0-0) 2 (2-0)
Severní Irsko - Ligový pohár 2024-10-01 Ballyclare Comrades
1 - 3
2 - 3
Crusaders 3 V +1.5 Více
5-3 (8) 2-0 (2) 0 (0-0) 4 (2-2)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2024-09-21 1 Crusaders
0 - 1
0 - 3
Portadown P -1.0, -1.5 Více
8-2 (10) 3-0 (3) 1 (1-0) 5 (5-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2024-09-14 6 Crusaders
0 - 1
0 - 1
Glenavon 2 P -1.0, -1.5 Méně
6-1 (7) 2-1 (3) 2 (2-0) 1 (1-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Glentoran Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Severní Irsko - NIFL Premiership 2025-04-05 2 Linfield
2 - 1
2 - 1
Glentoran 2 P -0.5, -1.0 Více 9.5
Severní Irsko - NIFL Premiership 2025-03-22 2 Glentoran
0 - 0
0 - 1
Crusaders 2 P -0.5 Méně
Severní Irsko - NIFL Premiership 2025-03-18 1 Glentoran
1 - 0
2 - 2
Larne 2 R 0.0, -0.5 Více
Severní Irsko - NIFL Premiership 2025-03-15 3 Carrick Rangers
0 - 0
0 - 0
Glentoran 2 R +0.5 Méně
Severní Irsko - NIFL Premiership 2025-03-12 Glentoran
0 - 2
3 - 3
Glenavon 3 R -0.5 Více
Severní Irsko - Ligový pohár 2025-03-09 1 Glentoran
0 - 0
0 - 0
Cliftonville 1 R 0.0 Méně 9.0 Push
5-4 (9) 3-1 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2025-03-04 1 Glentoran
0 - 0
1 - 0
Ballymena Utd 1 V -1.0, -1.5 Méně
3-5 (8) 1-3 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Severní Irsko - Pohár 2025-02-28 2 Bangor
3 - 0
3 - 1
Glentoran 3 P +1.0, +1.5 Více 9.0 Méně
1-2 (3) 1-0 (1) 0 (0-0) 2 (0-2)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2025-02-21 3 Cliftonville
0 - 0
2 - 0
Glentoran 1 P 0.0 Méně
8-5 (13) 6-2 (8) 4 (3-1) 3 (1-2)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2025-02-18 2 Ballymena Utd
0 - 0
1 - 1
Glentoran R +0.5, +1.0 Méně
3-10 (13) 2-3 (5) 2 (0-2) 4 (1-3)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2025-02-14 1 Coleraine
0 - 1
1 - 2
Glentoran 1 V 0.0, -0.5 Více
1-2 (3) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2025-02-08 2 Glentoran
0 - 0
1 - 0
Dungannon Swifts V -0.5, -1.0 Méně
6-1 (7) 5-0 (5) 2 (2-0) 1 (0-1)
Severní Irsko - Pohár 2025-01-31 4 Glentoran
0 - 0
1 - 1
Linfield 2 R 0.0, +0.5 Push 10.0 Méně
2-6 (8) 2-2 (4) 1 (0-1) 2 (0-2)
Severní Irsko - County Antrim Shield 2025-01-21 4 Larne FC
0 - 0
1 - 1
Glentoran 1 R 0.0 Push 8.5 Více
5-7 (12) 2-4 (6) 1 (1-0) 2 (1-1)
Severní Irsko - Ligový pohár 2025-01-14 1 Glentoran
2 - 0
2 - 2
Crusaders 3 R -0.5, -1.0 Více
2-3 (5) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (1-1)
Severní Irsko - Ligový pohár 2025-01-07 2 Glentoran
0 - 0
2 - 0
Ballymena Utd 2 V -1.0 Méně
6-1 (7) 3-0 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Severní Irsko - Pohár 2025-01-03 HW Welders
1 - 1
2 - 4
Glentoran V +1.5, +2.0 Více 9.5 Více
5-6 (11) 3-3 (6) 1 (0-1) 2 (2-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2024-12-26 1 2 Glentoran
0 - 0
0 - 0
Linfield 6 1 R 0.0, +0.5 Méně
5-2 (7) 5-2 (7) 2 (1-1) 0 (0-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2024-12-21 1 2 Cliftonville
1 - 1
1 - 2
Glentoran 5 V 0.0, -0.5 Více
4-3 (7) 2-1 (3) 1 (1-0) 3 (2-1)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2024-12-13 3 Crusaders
1 - 0
1 - 3
Glentoran 1 V 0.0, +0.5 Více
5-4 (9) 5-3 (8) 3 (1-2) 1 (0-1)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2024-11-30 4 Loughgall
2 - 1
2 - 2
Glentoran 4 R +1.0, +1.5 Více
3-6 (9) 1-1 (2) 1 (0-1) 1 (0-1)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2024-11-22 1 2 Glentoran
1 - 0
1 - 0
Linfield 2 V 0.0, +0.5 Méně
5-11 (16) 5-1 (6) 1 (1-0) 2 (0-2)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2024-11-16 1 Glentoran
0 - 0
0 - 2
Portadown 2 P -1.0, -1.5 Méně
5-6 (11) 3-5 (8) 2 (2-0) 1 (1-0)
Severní Irsko - County Antrim Shield 2024-11-12 2 Glentoran
2 - 0
2 - 0
Ballymena Utd 1 V -1.0, -1.5 Méně 9.0 Méně
2-2 (4) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (1-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2024-11-02 1 3 Glentoran
0 - 1
0 - 2
Larne 5 1 P 0.0 Více
12-3 (15) 8-0 (8) 0 (0-0) 3 (2-1)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2024-10-26 2 Coleraine
0 - 1
2 - 1
Glentoran 5 P +0.5 Více
4-4 (8) 3-1 (4) 1 (0-1) 2 (0-2)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2024-10-19 3 Glentoran
1 - 0
1 - 1
Carrick Rangers 1 R -1.0, -1.5 Méně
8-3 (11) 3-1 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2024-10-12 Glentoran
0 - 0
2 - 0
Dungannon Swifts 1 V -0.5, -1.0 Méně
10-0 (10) 1-0 (1) 0 (0-0) 2 (2-0)
Severní Irsko - County Antrim Shield 2024-10-08 Glentoran
1 - 0
2 - 0
Carrick Rangers V -0.5, -1.0 Méně 9.0 Méně
4-1 (5) 3-0 (3) 3 (3-0) 0 (0-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2024-10-04 2 Linfield
1 - 0
1 - 3
Glentoran 3 V -0.5, -1.0 Více
3-6 (9) 0-1 (1) 1 (0-1) 1 (1-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 3.25 3.3 2.1
Poločas 4 2.05 2.75
Asijský hendikep
Celý zápas (+0.25) Domácí@1.95 Hosté@1.85
Poločas (0.0) Domácí@2.2 Hosté@1.65
Góly celkem
Celý zápas (2.25) Ví[email protected] Méně@2.025
Poločas (1.0) Ví[email protected] Méně@1.775


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 4 , Roh: 3 - 3

Roh: , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 2.0, 2.5

3
Střela na branku
6
7
Střela mimo
6
94
Útok
87
37
Nebezpečný útok
43

Skóre: 0 - 2 , Roh: 1 - 0 Poločas

Roh: , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0

2
Střela na branku
2
3
Střela mimo
4
49
Útok
46
18
Nebezpečný útok
16
  • 17' - 1st Yellow Card - Glentoran
  • 22' - 1st Corner - Crusaders
  • 27' - 1st Goal - Glentoran
  • 33' - 2nd Yellow Card - Crusaders
  • 34' - 2nd Goal - Glentoran
  • 39' - 3rd Yellow Card - Crusaders
  • 45' - 4th Yellow Card - Crusaders
  • 0-2 score at the end of First Half
  • 46' - 5th Yellow Card - Crusaders
  • 51' - 2nd Corner - Glentoran
  • 53' - 3rd Corner - Crusaders
  • 56' - 4th Corner - Glentoran
  • Race to 3 Corners - Crusaders
  • 64' - 5th Corner - Crusaders
  • 65' - 6th Corner - Glentoran
  • 69' - 6th Yellow Card - Crusaders
  • 74' - 7th Yellow Card - Crusaders
  • 75' - 3rd Goal - Glentoran
  • 80' - 8th Yellow Card - Crusaders
  • 81' - 4th Goal - Glentoran
  • 0-4 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění