po, Jan 30, 2023 · 19:45
Glentoran
2 3
2 - 0
Celý zápas · Pol. 0-0
Crusaders
5 5
NejstaršíNedávné
PPVPVV
2.10
3.20
3.25
NedávnéNejstarší
VRVPVV

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.5
Góly celkem
Méně 9.5
Rohy celkem
+0.25
Crusaders
Glentoran
VPPPPPVPVVNedávnéStabilní-0.3 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapNekryje2/10
Crusaders
VRVPVVPVRVNedávnéStabilní+0.2 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapKryje7/10
Glentoran

4V-0R-6P v posledních 10 zápasech, s 16 vstřelenými a 13 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.6 pro, 1.3 proti. Výhry 40%, AH výhra 20%, góly Over 50%, rohy Over 50%.

Výsledek v plném čase
Výhra 40%4 Remíza 0%0 Prohra 60%6
Góly celkem 2.5
Více 50%5 Neplatné 0%0 Méně 50%5
Rohy celkem 9.5
Více 50%5 Neplatné 0%0 Méně 50%5
Asijský hendikep
Výhra 20%2 Neplatné 10%1 Prohra 70%7
Crusaders

6V-2R-2P v posledních 10 zápasech, s 20 vstřelenými a 9 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.0 pro, 0.9 proti. Výhry 60%, AH výhra 70%, góly Over 60%, rohy Over 40%.

Výsledek v plném čase
Výhra 60%6 Remíza 20%2 Prohra 20%2
Góly celkem 2.5
Více 60%6 Neplatné 0%0 Méně 40%4
Rohy celkem 9.5
Více 40%4 Neplatné 0%0 Méně 60%6
Asijský hendikep
Výhra 70%7 Neplatné 10%1 Prohra 20%2
Poslední
Glentoran
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Crusaders
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
Glentoran
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
Crusaders
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

Glentoran Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-12-03 4 Crusaders
2 - 1
3 - 2
Glentoran 1 P 0.0 Více 9.5
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-08-19 1 Glentoran
1 - 1
3 - 1
Crusaders 2 V 0.0, -0.5 Více 10.0
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-04-09 2 Glentoran
0 - 2
0 - 4
Crusaders 1 P -0.5 Více
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-01-21 1 3 Crusaders
1 - 0
1 - 2
Glentoran 2 V 0.0 Více 10.0
Severní Irsko - NIFL Premiership 2021-11-20 4 Crusaders
0 - 0
0 - 1
Glentoran 2 V 0.0, -0.5 Méně 10.0
Severní Irsko - NIFL Premiership 2021-09-25 2 Glentoran
0 - 1
0 - 3
Crusaders P -0.5 Více 9.5 Více
5-8 (13) 5-3 (8) 1 (1-0) 0 (0-0)
UK Friendlies 2021-08-21 Glentoran
0 - 1
3 - 1
Crusaders V -1.0, -1.5 Více
12-2 (14) 4-1 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2021-05-29 1 Glentoran
0 - 0
2 - 0
Crusaders 2 V -1.5 Méně
9-0 (9) 4-0 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2021-03-27 Glentoran
0 - 0
1 - 0
Crusaders 1 V -0.5 Méně 10.0 Méně
4-3 (7) 3-1 (4) 2 (2-0) 2 (0-2)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2020-12-05 1 Crusaders
0 - 0
2 - 0
Glentoran 1 P 0.0, -0.5 Méně 10.0 Méně
2-3 (5) 1-3 (4) 2 (1-1) 1 (1-0)
Severní Irsko - Pohár 2020-02-29 1 Glentoran
0 - 1
2 - 1
Crusaders 2 1 V 0.0, -0.5 Push 10.5 Více
7-4 (11) 1-4 (5) 1 (0-1) 3 (3-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2019-12-14 1 3 Glentoran
0 - 0
1 - 1
Crusaders 2 R 0.0, +0.5 Méně 10.0 Více
7-4 (11) 3-2 (5) 1 (1-0) 2 (1-1)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2019-09-28 3 Crusaders
1 - 0
5 - 2
Glentoran 3 P -1.0 Více 10.0 Méně
4-3 (7) 1-3 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Severní Irsko - Pohár 2019-01-05 2 Crusaders
0 - 0
4 - 1
Glentoran 1 P -1.5 Více 10.0 Méně
6-3 (9) 3-1 (4) 2 (2-0) 1 (0-1)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2018-12-29 1 5 Glentoran
0 - 0
0 - 1
Crusaders 2 P +0.5, +1.0 Méně 10.0 Méně
2-6 (8) 2-2 (4) 0 (0-0) 3 (0-3)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Glentoran Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Severní Irsko - NIFL Premiership 2023-01-24 Glentoran
5 - 0
6 - 0
Dungannon Swifts 2 V -1.5, -2.0 Více 10.0
Severní Irsko - NIFL Premiership 2023-01-21 3 Newry City
0 - 2
1 - 3
Glentoran 1 1 V +1.5 Více 9.5
Severní Irsko - NIFL Premiership 2023-01-14 1 Glentoran
0 - 0
0 - 1
Larne 3 P 0.0 Méně 9.5
Severní Irsko - Pohár 2023-01-07 1 Moyola Park
0 - 2
0 - 2
Glentoran 1 V +2.5, +3.0 Méně
Severní Irsko - NIFL Premiership 2023-01-02 5 Ballymena Utd
1 - 0
2 - 0
Glentoran 2 P +1.0, +1.5 Méně 10.0
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-12-26 1 Glentoran
0 - 1
1 - 2
Linfield 2 P 0.0 Více
1-4 (5) 0-1 (1) 1 (0-1) 1 (0-1)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-12-20 1 Cliftonville
0 - 0
1 - 0
Glentoran P 0.0 Méně 9.5 Méně
2-2 (4) 1-0 (1) 1 (1-0) 1 (0-1)
Severní Irsko - Ligový pohár 2022-12-06 4 Glentoran
0 - 2
0 - 3
Linfield 5 P 0.0 Více 10.0 Méně
2-5 (7) 0-5 (5) 3 (0-3) 1 (1-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-12-03 4 Crusaders
2 - 1
3 - 2
Glentoran 1 P 0.0 Více 9.5 Méně
5-4 (9) 2-3 (5) 2 (1-1) 0 (0-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-11-26 4 Portadown
0 - 1
0 - 2
Glentoran V +2.0 Méně 10.5 Více
5-11 (16) 4-8 (12) 2 (1-1) 1 (0-1)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-11-20 1 4 Glentoran
0 - 1
0 - 1
Cliftonville 2 P -0.5, -1.0 Méně 9.5 Méně
1-3 (4) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-11-11 5 Coleraine
0 - 0
0 - 0
Glentoran 3 1 R +0.5 Méně 9.5 Méně
2-2 (4) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-11-08 5 Glenavon
0 - 1
2 - 1
Glentoran 1 P +1.0 Push 10.0 Více
8-9 (17) 2-5 (7) 1 (0-1) 7 (5-2)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-11-05 2 Glentoran
1 - 1
3 - 1
Dungannon Swifts 2 V -2.0, -2.5 Více 10.0 Více
6-6 (12) 4-3 (7) 2 (2-0) 3 (1-2)
Severní Irsko - Ligový pohár 2022-11-01 2 Loughgall
0 - 0
0 - 2
Glentoran 1 V +1.0, +1.5 Méně
2-4 (6) 2-1 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-10-28 1 Glentoran
1 - 0
4 - 0
Larne 3 V 0.0, -0.5 Více 9.5 Více
5-9 (14) 4-9 (13) 4 (0-4) 1 (1-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-10-22 1 Newry City
0 - 1
0 - 1
Glentoran V +1.5 Méně
2-12 (14) 2-3 (5) 2 (1-1) 2 (0-2)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-10-14 1 5 Linfield
0 - 0
0 - 3
Glentoran 3 V 0.0 Více 10.0 Méně
3-4 (7) 0-2 (2) 1 (0-1) 2 (2-0)
Severní Irsko - County Antrim Shield 2022-10-11 Ards
1 - 3
1 - 4
Glentoran V +2.0, +2.5 Více
3-5 (8) 3-3 (6) 1 (0-1) 2 (0-2)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-10-07 1 Glentoran
4 - 0
5 - 0
Carrick Rangers 5 V -1.0, -1.5 Více 9.0 Push
9-0 (9) 5-0 (5) 1 (1-0) 2 (2-0)
Severní Irsko - Ligový pohár 2022-10-04 Glentoran
3 - 0
6 - 0
Warrenpoint Town V -2.0, -2.5 Více
7-2 (9) 4-2 (6) 1 (0-1) 0 (0-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-09-17 3 Glentoran
0 - 0
1 - 0
Coleraine 2 V -0.5 Méně 9.5 Více
7-4 (11) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (0-2)
Severní Irsko - Ligový pohár 2022-09-13 1 Glentoran
3 - 0
7 - 0
Institute 2 V -2.5, -3.0 Více 10.0 Méně
6-0 (6) 2-0 (2) 1 (1-0) 1 (1-0)
Severní Irsko - County Antrim Shield 2022-09-06 Glentoran
1 - 0
1 - 0
Lisburn Distillery 2 V -4.5 Méně
10-3 (13) 4-3 (7) 1 (1-0) 1 (1-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-09-03 1 Glentoran
0 - 0
3 - 0
Newry City 1 V -1.5 Push 9.5 Více
8-3 (11) 6-0 (6) 1 (1-0) 2 (1-1)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-08-26 2 Portadown
0 - 2
0 - 3
Glentoran 1 V +1.5 Více 10.5 Více
5-6 (11) 1-3 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-08-23 3 Dungannon Swifts
0 - 0
0 - 1
Glentoran 1 V +1.0 Méně 9.5 Více
3-8 (11) 2-4 (6) 3 (0-3) 0 (0-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-08-19 1 Glentoran
1 - 1
3 - 1
Crusaders 2 V 0.0, -0.5 Více 10.0 Více
9-6 (15) 5-4 (9) 4 (1-3) 2 (2-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-08-12 4 Larne
0 - 0
0 - 0
Glentoran 2 R 0.0, -0.5 Méně
5-5 (10) 3-2 (5) 3 (1-2) 4 (2-2)
UK Friendlies 2022-07-29 Glentoran
0 - 0
2 - 1
HW Welders V -2.0, -2.5 Méně
7-1 (8) 5-1 (6) 0 (0-0) 1 (1-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Crusaders Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Severní Irsko - NIFL Premiership 2023-01-24 2 Crusaders
1 - 0
2 - 0
Linfield 2 V 0.0, +0.5 Méně 9.5
Severní Irsko - NIFL Premiership 2023-01-21 4 Larne
0 - 0
0 - 0
Crusaders 4 R -0.5 Méně 9.5
Severní Irsko - NIFL Premiership 2023-01-14 1 Crusaders
1 - 0
3 - 1
Newry City 1 V -2.0 Více 10.0
Severní Irsko - NIFL Premiership 2023-01-10 2 Glenavon
2 - 0
4 - 2
Crusaders 3 P +0.5, +1.0 Více 10.0
Severní Irsko - NIFL Premiership 2023-01-02 Carrick Rangers
0 - 2
0 - 3
Crusaders 1 V +1.0, +1.5 Push 9.0
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-12-26 1 Crusaders
2 - 0
3 - 0
Cliftonville 1 V 0.0, -0.5 Více
5-6 (11) 2-4 (6) 0 (0-0) 3 (2-1)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-12-09 1 Coleraine
1 - 0
2 - 0
Crusaders 4 P 0.0, +0.5 Méně 9.5 Méně
2-4 (6) 2-3 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-12-03 4 Crusaders
2 - 1
3 - 2
Glentoran 1 V 0.0 Více 9.5 Méně
5-4 (9) 2-3 (5) 2 (1-1) 0 (0-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-11-26 1 Linfield
0 - 0
0 - 0
Crusaders 3 R 0.0, -0.5 Méně 9.5 Méně
7-1 (8) 2-0 (2) 2 (2-0) 1 (1-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-11-19 Crusaders
2 - 0
4 - 0
Newry City 1 V -1.5 Více 10.0 Méně
6-1 (7) 4-1 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-11-14 Crusaders
0 - 0
0 - 1
Ballymena Utd P -1.5, -2.0 Méně 10.0 Méně
4-3 (7) 4-2 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-11-08 2 Coleraine
1 - 2
1 - 2
Crusaders 4 V 0.0, +0.5 Více 10.0 Méně
6-3 (9) 2-1 (3) 2 (2-0) 1 (0-1)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-11-04 2 Larne
4 - 0
4 - 1
Crusaders 1 P 0.0, -0.5 Více
3-4 (7) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-10-29 1 2 Dungannon Swifts
0 - 1
0 - 2
Crusaders 2 V +1.5 Méně 9.5 Méně
1-3 (4) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-10-22 Crusaders
2 - 0
4 - 0
Portadown 1 V -2.5 Více 11.0 Méně
10-0 (10) 6-0 (6) 0 (0-0) 2 (2-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-10-15 1 Crusaders
1 - 1
3 - 2
Glenavon 1 V -1.0, -1.5 Více 10.0 Více
7-5 (12) 4-5 (9) 2 (0-2) 0 (0-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-10-07 1 Cliftonville
0 - 0
0 - 0
Crusaders 1 R 0.0, -0.5 Méně 9.5 Méně
2-2 (4) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-10-01 4 Carrick Rangers
2 - 2
4 - 3
Crusaders 2 1 P +0.5, +1.0 Více
4-5 (9) 1-5 (6) 4 (0-4) 0 (0-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-09-23 1 Crusaders
2 - 0
3 - 0
Ballymena Utd 2 V -1.5 Méně 10.5 Méně
6-1 (7) 5-0 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-09-16 2 Crusaders
0 - 0
2 - 1
Linfield 1 V 0.0, +0.5 Více 10.0 Více
5-8 (13) 0-6 (6) 3 (0-3) 2 (1-1)
Severní Irsko - Ligový pohár 2022-09-13 Dundela
1 - 0
2 - 1
Crusaders P +1.5, +2.0 Méně 10.0 Více
5-7 (12) 4-2 (6) 1 (1-0) 1 (0-1)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-09-02 3 Crusaders
0 - 0
1 - 1
Larne 4 1 R 0.0 Méně
4-5 (9) 2-2 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-08-27 1 Newry City
1 - 0
1 - 2
Crusaders 3 V +1.0 Více
7-8 (15) 4-3 (7) 4 (3-1) 1 (1-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-08-23 1 2 Crusaders
0 - 1
2 - 1
Portadown 3 V -1.5, -2.0 Méně 10.5 Méně
6-2 (8) 3-1 (4) 2 (1-1) 0 (0-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-08-19 1 Glentoran
1 - 1
3 - 1
Crusaders 2 P 0.0, -0.5 Více 10.0 Více
9-6 (15) 5-4 (9) 4 (1-3) 2 (2-0)
Severní Irsko - NIFL Premiership 2022-08-13 Crusaders
2 - 1
5 - 1
Dungannon Swifts V -1.5 Více 9.5 Více
7-6 (13) 5-3 (8) 3 (0-3) 2 (0-2)
UK Friendlies 2022-07-30 Knockbreda
1 - 1
2 - 4
Crusaders V +1.5, +2.0 Více
3-4 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Evropská konferenční liga UEFA - kvalifikace 2022-07-28 5 Crusaders
0 - 1
1 - 1
FC Basilej 3 R +1.5 Méně 10.0 Méně
2-7 (9) 0-4 (4) 3 (0-3) 0 (0-0)
Evropská konferenční liga UEFA - kvalifikace 2022-07-21 1 1 FC Basilej
1 - 0
2 - 0
Crusaders 2 P -2.5, -3.0 Méně 10.5 Více
7-4 (11) 3-0 (3) 0 (0-0) 3 (0-3)
Evropská konferenční liga UEFA - kvalifikace 2022-07-14 1 Crusaders
1 - 1
3 - 1
FCB Magpies 4 V -1.0, -1.5 Více 9.5 Méně
7-2 (9) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 2.1 3.2 3.25
Poločas 2.75 2.2 3.5
Asijský hendikep
Celý zápas (-0.25) Domácí@1.85 Hosté@1.95
Poločas (0.0) Domácí@1.65 Hosté@2.2
Rohy celkem
Celý zápas (9.5) Ví[email protected] Méně@1.85
Poločas (4.5) Ví[email protected] Méně@1.85
Góly celkem
Celý zápas (2.5) Ví[email protected] Méně@2.025
Poločas (1.0) Ví[email protected] Méně@2.025


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 0 , Roh: 2 - 5

Roh: 9.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 2.5

5
Střela na branku
3
0
Střela mimo
1
101
Útok
104
42
Nebezpečný útok
65
50
Držení míče %
50

Skóre: 0 - 0 , Roh: 1 - 3 Poločas

Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0

2
Střela na branku
1
0
Střela mimo
1
54
Útok
44
24
Nebezpečný útok
23
60
Držení míče %
40
  • 24' - 1st Corner - Glentoran
  • 31' - 2nd Corner - Crusaders
  • 31' - 3rd Corner - Crusaders
  • Race to 3 Corners - Crusaders
  • 40' - 4th Corner - Crusaders
  • 41' - 1st Yellow Card - Crusaders
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 47' - 5th Corner - Glentoran
  • 47' - 1st Goal - Glentoran
  • 47' - 2nd Yellow Card - Crusaders
  • 50' - 6th Corner - Crusaders
  • 53' - 2nd Goal - Glentoran
  • 60' - 3rd Yellow Card - Crusaders
  • 60' - 4th Yellow Card - Glentoran
  • 64' - 1st Offside - Glentoran
  • 65' - 5th Yellow Card - Crusaders
  • 69' - 6th Yellow Card - Glentoran
  • 74' - 7th Yellow Card - Crusaders
  • 89' - 8th Yellow Card - Glentoran
  • 90+1' - 7th Corner - Crusaders
  • Race to 5 Corners - Crusaders
  • 2-0 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění