so, Jun 22, 2024 · 14:00
Cerro
3 1
0 - 0
Celý zápas · Pol. 0-0
Danubio
7 2
NejstaršíNedávné
VPVVVP
2.63
2.90
2.75
NedávnéNejstarší
VRRRPP

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.0
Góly celkem
Méně 9.5
Rohy celkem
0.0
Cerro
Cerro
RRPPVPVVVPNedávnéZlepšení+0.8 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 24
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Danubio
RPPVPPRRRVNedávnéStabilní-0.2 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 23
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůMéně3/10
Asijský handicapNekryje3/10
Cerro

4V-2R-4P v posledních 10 zápasech, s 13 vstřelenými a 11 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.3 pro, 1.1 proti. Výhry 40%, AH výhra 50%, góly Over 50%, rohy Over 30%.

Výsledek v plném čase
Výhra 40%4 Remíza 20%2 Prohra 40%4
Góly celkem 2.0
Více 50%5 Neplatné 30%3 Méně 20%2
Rohy celkem 9.5
Více 30%3 Neplatné 0%0 Méně 70%7
Asijský hendikep
Výhra 50%5 Neplatné 10%1 Prohra 40%4
Danubio

2V-4R-4P v posledních 10 zápasech, s 9 vstřelenými a 11 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.9 pro, 1.1 proti. Výhry 20%, AH výhra 30%, góly Over 30%, rohy Over 40%.

Výsledek v plném čase
Výhra 20%2 Remíza 40%4 Prohra 40%4
Góly celkem 2.0
Více 30%3 Neplatné 40%4 Méně 30%3
Rohy celkem 9.5
Více 40%4 Neplatné 0%0 Méně 60%6
Asijský hendikep
Výhra 30%3 Neplatné 20%2 Prohra 50%5
Poslední
Cerro
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Danubio
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
Cerro
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
Danubio
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

Cerro Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Uruguay - Apertura 2024-05-11 2 Cerro
2 - 0
2 - 0
Danubio 3 V 0.0 Push 9.5
Uruguay - Clausura 2023-10-19 2 Cerro
0 - 1
1 - 1
Danubio 4 R 0.0, +0.5 Méně 9.0
Uruguay - Apertura 2023-03-12 3 Danubio
1 - 0
1 - 0
Cerro 2 P -0.5 Méně 9.5
Amerika - Přátelská utkání 2023-01-27 Danubio
0 - 0
0 - 0
Cerro R -0.5 Méně
Uruguay - Segunda 2021-11-18 3 Danubio
0 - 0
0 - 0
Cerro 3 R -0.5 Méně 9.0
Uruguay - Segunda 2021-08-06 2 Cerro
1 - 0
1 - 1
Danubio 3 R 0.0, +0.5 Push 9.5 Méně
3-6 (9) 1-4 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Uruguay - Clausura 2021-02-22 5 Danubio
2 - 1
2 - 1
Cerro 2 P 0.0, -0.5 Více 10.0 Méně
1-6 (7) 0-3 (3) 0 (0-0) 3 (1-2)
Uruguay - Apertura 2020-08-30 1 4 Cerro
1 - 1
1 - 2
Danubio 2 P 0.0, +0.5 Více 10.0 Více
9-5 (14) 3-3 (6) 2 (1-1) 4 (3-1)
Uruguay - Clausura 2019-09-22 2 Cerro
0 - 0
0 - 1
Danubio 1 1 P 0.0 Méně
3-11 (14) 0-4 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Uruguay - Apertura 2019-03-03 2 Danubio
0 - 0
1 - 0
Cerro 4 P 0.0, -0.5 Méně 9.5 Více
9-4 (13) 3-4 (7) 1 (0-1) 0 (0-0)
Uruguay - Clausura 2018-10-07 1 Danubio
0 - 0
0 - 0
Cerro 3 R 0.0, -0.5 Méně 9.5 Méně
4-5 (9) 3-2 (5) 3 (2-1) 0 (0-0)
Uruguay Torneo Intermedio 2018-05-20 1 4 Danubio
0 - 1
0 - 2
Cerro 3 1 V 0.0, -0.5 Méně 9.5 Více
6-4 (10) 2-3 (5) 2 (1-1) 1 (1-0)
Uruguay - Apertura 2018-04-07 4 Cerro
0 - 2
3 - 2
Danubio 2 1 V 0.0 Více 9.5 Více
3-7 (10) 1-5 (6) 1 (0-1) 1 (0-1)
Uruguay - Clausura 2017-11-05 3 Cerro
1 - 1
1 - 2
Danubio 4 P 0.0 Více 9.5 Více
5-6 (11) 2-2 (4) 2 (0-2) 0 (0-0)
Uruguay Torneo Intermedio 2017-06-11 1 3 Cerro
1 - 0
3 - 0
Danubio 4 V 0.0 Více 10.0 Více
4-8 (12) 2-4 (6) 1 (0-1) 1 (0-1)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Cerro Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Uruguay Torneo Intermedio 2024-06-14 3 Miramar Misiones
1 - 0
1 - 0
Cerro 1 1 P 0.0 Méně 9.5
Uruguay Torneo Intermedio 2024-06-09 1 1 Cerro
1 - 0
3 - 0
Nacional De Football 3 V +1.0 Více 9.5
Uruguay - Apertura 2024-06-03 Liverpool Montevideo
0 - 0
0 - 3
Cerro 3 V -0.5, -1.0 Více 9.5
Uruguay - Apertura 2024-05-26 4 Cerro
0 - 2
3 - 2
CA River Plate 2 V 0.0, -0.5 Více 9.5
Uruguay - Apertura 2024-05-19 1 Boston River
0 - 0
2 - 0
Cerro 3 P 0.0, -0.5 Méně 9.0
Uruguay - Apertura 2024-05-11 2 Cerro
2 - 0
2 - 0
Danubio 3 V 0.0 Push 9.5 Méně
3-6 (9) 2-2 (4) 1 (0-1) 2 (0-2)
Uruguay - Apertura 2024-05-05 3 Deportivo Maldonado
2 - 0
3 - 0
Cerro 1 P 0.0, -0.5 Více 9.5 Méně
0-5 (5) 0-2 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2024-04-28 2 Cerro
0 - 1
1 - 2
Nacional De Football 2 P +0.5, +1.0 Více 9.5 Méně
5-3 (8) 1-2 (3) 1 (1-0) 4 (4-0)
Uruguay - Apertura 2024-04-19 1 Racing Club de Montevideo
1 - 0
1 - 1
Cerro 3 R 0.0, -0.5 Méně 9.5 Méně
3-4 (7) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Uruguay - Apertura 2024-04-13 3 Cerro
0 - 0
0 - 0
Atletico Fenix Montevideo 3 R 0.0 Méně 9.5 Více
3-9 (12) 2-7 (9) 3 (1-2) 2 (1-1)
Uruguay - Apertura 2024-04-07 1 Cerro
3 - 0
3 - 0
Rampla Juniors 6 1 V 0.0, -0.5 Více 9.5 Méně
2-4 (6) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Uruguay - Apertura 2024-03-31 3 Miramar Misiones
2 - 1
2 - 2
Cerro 2 1 R 0.0 Více 9.5 Více
4-7 (11) 1-6 (7) 2 (0-2) 1 (1-0)
Uruguay - Apertura 2024-03-24 2 Cerro
0 - 1
1 - 1
Cerro Largo 4 R 0.0 Push 9.5 Více
8-3 (11) 7-1 (8) 1 (1-0) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2024-03-09 2 Penarol
1 - 0
3 - 0
Cerro 4 1 P -1.5 Více 9.5 Více
10-4 (14) 6-3 (9) 0 (0-0) 1 (1-0)
Uruguay - Pohár 2024-03-06 4 Cerro
0 - 0
1 - 1
CA River Plate 3 R -0.5 Méně
8-2 (10) 4-1 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Uruguay - Apertura 2024-03-01 1 3 Cerro
2 - 1
2 - 3
Club Atlético Progreso 7 P 0.0, -0.5 Více 10.0 Více
7-5 (12) 7-0 (7) 2 (2-0) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2024-02-25 1 Defensor Sporting
1 - 0
5 - 0
Cerro 1 P -0.5, -1.0 Více 9.0 Méně
5-3 (8) 2-3 (5) 2 (1-1) 0 (0-0)
Uruguay - Pohár 2024-02-22 1 Cerro
0 - 0
1 - 1
Atletico Fenix Montevideo 6 R 0.0, -0.5 Push 10.0 Push
4-6 (10) 2-2 (4) 1 (1-0) 2 (0-2)
Uruguay - Apertura 2024-02-18 1 Cerro
1 - 0
1 - 1
Montevideo Wanderers 4 R 0.0 Push 8.5 Více
10-6 (16) 5-4 (9) 2 (1-1) 3 (2-1)
Amerika - Přátelská utkání 2024-01-12 2 Cerro
1 - 0
1 - 0
Velez Sarsfield 2 V +0.5, +1.0 Méně 8.0 Více
3-9 (12) 2-1 (3) 1 (1-0) 3 (0-3)
Uruguay - Clausura 2023-12-07 1 Racing Club de Montevideo
0 - 0
0 - 1
Cerro 6 V 0.0, -0.5 Méně 9.5 Více
4-7 (11) 3-6 (9) 4 (2-2) 1 (1-0)
Uruguay - Clausura 2023-12-04 1 Cerro
1 - 0
1 - 1
Plaza Colonia 3 R -0.5, -1.0 Méně 9.5 Méně
6-3 (9) 2-2 (4) 3 (2-1) 4 (4-0)
Uruguay - Clausura 2023-11-30 1 3 Cerro Largo
0 - 0
0 - 0
Cerro 3 R 0.0, -0.5 Méně 9.0 Méně
2-3 (5) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Uruguay - Clausura 2023-11-24 2 Cerro
0 - 0
0 - 1
Liverpool Montevideo 2 P 0.0, +0.5 Méně 9.5 Více
3-7 (10) 1-3 (4) 1 (0-1) 2 (0-2)
Uruguay - Clausura 2023-11-18 1 3 Torque
1 - 0
1 - 0
Cerro 4 P -0.5 Méně 9.5 Méně
2-5 (7) 1-3 (4) 4 (1-3) 2 (0-2)
Uruguay - Clausura 2023-11-15 4 Cerro
1 - 0
1 - 1
Defensor Sporting 5 R +0.5 Push 9.0 Více
4-8 (12) 3-4 (7) 2 (2-0) 1 (0-1)
Uruguay - Clausura 2023-11-11 2 La Luz
0 - 1
1 - 2
Cerro 5 V 0.0, -0.5 Více 8.5 Méně
2-4 (6) 0-3 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Uruguay - Pohár 2023-11-07 3 Ferro Carril de Salto
0 - 0
0 - 0
Cerro 6 R +1.0, +1.5 Méně
0-0 (0) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Uruguay - Clausura 2023-11-03 2 Cerro
0 - 1
0 - 1
Montevideo Wanderers 3 P 0.0, -0.5 Méně 9.5 Více
10-3 (13) 3-2 (5) 1 (1-0) 3 (3-0)
Uruguay - Clausura 2023-10-22 6 Atletico Fenix Montevideo
0 - 0
1 - 1
Cerro 1 1 R 0.0, -0.5 Push 9.5 Méně
3-3 (6) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Danubio Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Uruguay Torneo Intermedio 2024-06-16 Danubio
1 - 0
2 - 0
Rampla Juniors 5 V 0.0, -0.5 Push 9.5
Uruguay Torneo Intermedio 2024-06-09 1 3 Cerro Largo
0 - 1
2 - 2
Danubio 2 1 R 0.0, -0.5 Více 9.5
Uruguay - Apertura 2024-06-03 3 Danubio
0 - 0
1 - 1
Deportivo Maldonado 4 R 0.0 Push 9.5
Copa Sudamericana 2024-05-30 2 Danubio
0 - 0
0 - 0
Deportivo Rayo Zuliano 2 R -2.5, -3.0 Méně 9.0
Uruguay - Apertura 2024-05-25 3 Nacional De Football
0 - 0
1 - 0
Danubio 3 P -1.0 Méně 9.0
Uruguay - Apertura 2024-05-19 3 Danubio
0 - 0
0 - 1
Racing Club de Montevideo 1 P 0.0 Méně 9.0 Více
2-8 (10) 1-4 (5) 3 (1-2) 2 (0-2)
Copa Sudamericana 2024-05-15 3 Athletico Paranaense
0 - 2
1 - 2
Danubio 3 V -1.5, -2.0 Více 9.5 Více
10-2 (12) 6-0 (6) 1 (1-0) 2 (0-2)
Uruguay - Apertura 2024-05-11 2 Cerro
2 - 0
2 - 0
Danubio 3 P 0.0 Push 9.5 Méně
3-6 (9) 2-2 (4) 1 (0-1) 2 (0-2)
Copa Sudamericana 2024-05-08 1 Sportivo Ameliano
2 - 1
2 - 1
Danubio 1 P 0.0, -0.5 Více 9.0 Více
7-5 (12) 6-2 (8) 4 (2-2) 1 (1-0)
Uruguay - Apertura 2024-05-03 3 Danubio
0 - 0
1 - 1
Rampla Juniors 3 1 R -0.5 Méně 9.5 Méně
3-0 (3) 2-0 (2) 2 (2-0) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2024-04-28 2 Miramar Misiones
1 - 2
3 - 5
Danubio 1 V 0.0, +0.5 Více 9.5 Více
10-4 (14) 4-2 (6) 3 (2-1) 4 (3-1)
Copa Sudamericana 2024-04-24 1 Danubio
0 - 1
0 - 1
Athletico Paranaense 1 P +0.5 Méně 9.5 Více
5-5 (10) 3-4 (7) 0 (0-0) 2 (2-0)
Uruguay - Apertura 2024-04-20 3 Danubio
1 - 0
1 - 1
Cerro Largo 2 R 0.0, -0.5 Push 9.5 Méně
4-4 (8) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (2-0)
Uruguay - Apertura 2024-04-14 1 Penarol
1 - 0
2 - 0
Danubio 4 P -0.5, -1.0 Méně 9.0 Více
9-3 (12) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Copa Sudamericana 2024-04-10 Danubio
0 - 0
0 - 0
Sportivo Ameliano 3 R -0.5, -1.0 Méně 9.0 Méně
4-4 (8) 3-3 (6) 1 (0-1) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2024-04-06 2 Danubio
1 - 0
1 - 1
Club Atlético Progreso 4 R 0.0, -0.5 Méně 10.0 Méně
4-3 (7) 2-3 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Copa Sudamericana 2024-04-03 3 Deportivo Rayo Zuliano
0 - 0
0 - 2
Danubio 3 V 0.0, +0.5 Méně 9.0 Více
3-7 (10) 2-2 (4) 1 (0-1) 3 (0-3)
Uruguay - Apertura 2024-03-30 2 2 Defensor Sporting
0 - 0
1 - 0
Danubio 6 1 P -0.5 Méně 9.0 Více
6-4 (10) 4-2 (6) 1 (0-1) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2024-03-24 4 Danubio
0 - 1
0 - 2
Montevideo Wanderers 3 P 0.0, -0.5 Push 9.5 Méně
5-3 (8) 3-2 (5) 2 (2-0) 1 (1-0)
Uruguay - Pohár 2024-03-13 3 Defensor Sporting
0 - 0
1 - 0
Danubio 4 P -0.5 Méně 9.5 Více
6-4 (10) 3-1 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Uruguay - Apertura 2024-03-10 2 Liverpool Montevideo
1 - 1
1 - 2
Danubio 1 V 0.0, -0.5 Více 9.5 Méně
4-3 (7) 2-3 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Copa Sudamericana 2024-03-07 3 Montevideo Wanderers
0 - 0
0 - 1
Danubio 1 V 0.0 Méně 9.0 Méně
2-1 (3) 1-1 (2) 2 (1-1) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2024-03-02 1 1 CA River Plate
0 - 0
1 - 0
Danubio 1 P 0.0, +0.5 Méně 9.5 Více
6-8 (14) 2-3 (5) 1 (0-1) 2 (1-1)
Uruguay - Apertura 2024-02-24 2 Boston River
0 - 0
0 - 0
Danubio 1 R 0.0 Méně 9.0 Více
6-9 (15) 2-6 (8) 3 (1-2) 1 (0-1)
Uruguay - Pohár 2024-02-20 3 La Luz
0 - 0
0 - 1
Danubio 1 V 0.0 Méně 9.0 Méně
3-0 (3) 1-0 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2024-02-17 5 Atletico Fenix Montevideo
1 - 1
1 - 2
Danubio 3 V 0.0 Více 9.5 Více
9-2 (11) 4-1 (5) 2 (1-1) 2 (2-0)
Amerika - Přátelská utkání 2024-01-18 1 Danubio
0 - 1
0 - 1
Atlético Tucumán P 0.0, +0.5 Méně 9.0 Více
2-8 (10) 0-5 (5) 1 (0-1) 2 (1-1)
Amerika - Přátelská utkání 2024-01-16 1 Danubio
1 - 0
1 - 2
Huracan 3 P 0.0, +0.5 Více 8.0 Méně
2-1 (3) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Uruguay - Clausura 2023-12-07 5 Defensor Sporting
0 - 1
0 - 2
Danubio 2 V -0.5, -1.0 Méně 9.5 Více
4-6 (10) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Uruguay - Clausura 2023-12-03 2 Danubio
1 - 0
2 - 1
La Luz 3 V 0.0, -0.5 Více 9.5 Více
6-4 (10) 6-1 (7) 1 (1-0) 1 (0-1)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 2.625 2.9 2.75
Poločas 3.6 1.909 3.6
Asijský hendikep
Celý zápas (0.0) Domácí@1.85 Hosté@1.95
Poločas (0.0) Domácí@1.85 Hosté@1.95
Rohy celkem
Celý zápas (9.5) Ví[email protected] Méně@2
Poločas (4.5) Ví[email protected] Méně@1.975
Góly celkem
Celý zápas (2.0) Ví[email protected] Méně@1.825
Poločas (0.75) Ví[email protected] Méně@1.925


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 0 , Roh: 3 - 7

Roh: 9.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 2.0

0
Střela na branku
0
4
Střela mimo
9
110
Útok
113
71
Nebezpečný útok
73
44
Držení míče %
56

Skóre: 0 - 0 , Roh: 2 - 4 Poločas

Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 0.5, 1.0

0
Střela na branku
0
2
Střela mimo
3
52
Útok
51
34
Nebezpečný útok
27
45
Držení míče %
55
  • 2' - 1st Corner - Danubio
  • 10' - 2nd Corner - Danubio
  • 14' - 3rd Corner - Cerro
  • Race to 3 Corners - Danubio
  • 24' - 4th Corner - Danubio
  • 34' - 5th Corner - Danubio
  • 35' - 1st Yellow Card - Danubio
  • 37' - 2nd Yellow Card - Cerro
  • 39' - 6th Corner - Cerro
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 47' - 7th Corner - Danubio
  • Race to 5 Corners - Danubio
  • 54' - 3rd Yellow Card - Danubio
  • 75' - 8th Corner - Danubio
  • 77' - 9th Corner - Danubio
  • Race to 7 Corners - Danubio
  • 90+2' - 10th Corner - Cerro
  • 0-0 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění