čt, Oct 19, 2023 · 21:00
Cerro
5 2
1 - 1
Celý zápas · Pol. 0-1
Danubio
1 4
NejstaršíNedávné
RRPPVP
3.30
3.25
2.25
NedávnéNejstarší
PPVPPR

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.25
Góly celkem
Méně 9.0
Rohy celkem
+0.25
Cerro
Cerro
PVVVRRPPVPNedávnéPokles-0.5 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 23
Více než 9.5 rohůMéně3/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapKryje6/10
Danubio
PPVPRPPVPPNedávnéPokles-0.6 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůMéně2/10
Asijský handicapNekryje2/10
Cerro

4V-2R-4P v posledních 10 zápasech, s 10 vstřelenými a 10 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.0 pro, 1.0 proti. Výhry 40%, AH výhra 60%, góly Over 50%, rohy Over 30%.

Výsledek v plném čase
Výhra 40%4 Remíza 20%2 Prohra 40%4
Góly celkem 2.0, 2.5
Více 50%5 Neplatné 0%0 Méně 50%5
Rohy celkem 9.0
Více 30%3 Neplatné 20%2 Méně 50%5
Asijský hendikep
Výhra 60%6 Neplatné 0%0 Prohra 40%4
Danubio

2V-1R-7P v posledních 10 zápasech, s 5 vstřelenými a 10 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.5 pro, 1.0 proti. Výhry 20%, AH výhra 20%, góly Over 20%, rohy Over 50%.

Výsledek v plném čase
Výhra 20%2 Remíza 10%1 Prohra 70%7
Góly celkem 2.0, 2.5
Více 20%2 Neplatné 0%0 Méně 80%8
Rohy celkem 9.0
Více 50%5 Neplatné 0%0 Méně 50%5
Asijský hendikep
Výhra 20%2 Neplatné 10%1 Prohra 70%7
Poslední
Cerro
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Danubio
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
Cerro
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
Danubio
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

Cerro Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Uruguay - Apertura 2023-03-12 3 Danubio
1 - 0
1 - 0
Cerro 2 P -0.5 Méně 9.5
Amerika - Přátelská utkání 2023-01-27 Danubio
0 - 0
0 - 0
Cerro R -0.5 Méně
Uruguay - Segunda 2021-11-18 3 Danubio
0 - 0
0 - 0
Cerro 3 R -0.5 Méně 9.0
Uruguay - Segunda 2021-08-06 2 Cerro
1 - 0
1 - 1
Danubio 3 R 0.0, +0.5 Push 9.5
Uruguay - Clausura 2021-02-22 5 Danubio
2 - 1
2 - 1
Cerro 2 P 0.0, -0.5 Více 10.0
Uruguay - Apertura 2020-08-30 1 4 Cerro
1 - 1
1 - 2
Danubio 2 P 0.0, +0.5 Více 10.0 Více
9-5 (14) 3-3 (6) 2 (1-1) 4 (3-1)
Uruguay - Clausura 2019-09-22 2 Cerro
0 - 0
0 - 1
Danubio 1 1 P 0.0 Méně
3-11 (14) 0-4 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Uruguay - Apertura 2019-03-03 2 Danubio
0 - 0
1 - 0
Cerro 4 P 0.0, -0.5 Méně 9.5 Více
9-4 (13) 3-4 (7) 1 (0-1) 0 (0-0)
Uruguay - Clausura 2018-10-07 1 Danubio
0 - 0
0 - 0
Cerro 3 R 0.0, -0.5 Méně 9.5 Méně
4-5 (9) 3-2 (5) 3 (2-1) 0 (0-0)
Uruguay Torneo Intermedio 2018-05-20 1 4 Danubio
0 - 1
0 - 2
Cerro 3 1 V 0.0, -0.5 Méně 9.5 Více
6-4 (10) 2-3 (5) 2 (1-1) 1 (1-0)
Uruguay - Apertura 2018-04-07 4 Cerro
0 - 2
3 - 2
Danubio 2 1 V 0.0 Více 9.5 Více
3-7 (10) 1-5 (6) 1 (0-1) 1 (0-1)
Uruguay - Clausura 2017-11-05 3 Cerro
1 - 1
1 - 2
Danubio 4 P 0.0 Více 9.5 Více
5-6 (11) 2-2 (4) 2 (0-2) 0 (0-0)
Uruguay Torneo Intermedio 2017-06-11 1 3 Cerro
1 - 0
3 - 0
Danubio 4 V 0.0 Více 10.0 Více
4-8 (12) 2-4 (6) 1 (0-1) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2017-03-26 1 4 Danubio
1 - 1
1 - 1
Cerro 3 R 0.0,-0.5 Méně
4-6 (10) 3-5 (8) 3 (1-2) 1 (1-0)
Uruguay - Apertura 2016-10-16 5 Cerro
0 - 0
0 - 1
Danubio 2 P 0.0 Méně 10.5 Více
12-2 (14) 3-2 (5) 2 (1-1) 2 (2-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Cerro Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Uruguay - Clausura 2023-10-15 2 Nacional De Football
1 - 1
2 - 1
Cerro 4 P -1.0, -1.5 Více 9.0
Uruguay - Clausura 2023-10-08 2 Cerro
1 - 0
1 - 0
CA River Plate V 0.0 Méně 9.0
Uruguay - Clausura 2023-09-04 4 Deportivo Maldonado
1 - 0
2 - 1
Cerro 6 P 0.0, -0.5 Více 10.0
Uruguay - Clausura 2023-08-27 1 Cerro
0 - 1
1 - 2
Boston River 4 P 0.0 Více 9.5
Uruguay - Clausura 2023-08-19 2 Cerro
1 - 0
1 - 1
Penarol 2 R +0.5, +1.0 Push 9.5
Uruguay Torneo Intermedio 2023-07-24 2 Cerro
0 - 0
0 - 0
Plaza Colonia 2 R -0.5 Méně 10.0 Méně
3-6 (9) 0-4 (4) 2 (0-2) 3 (3-0)
Uruguay Torneo Intermedio 2023-07-17 Deportivo Maldonado
0 - 1
1 - 2
Cerro V 0.0, -0.5 Více 9.5 Méně
4-2 (6) 1-0 (1) 1 (1-0) 3 (1-2)
Uruguay Torneo Intermedio 2023-07-08 3 Cerro
0 - 0
1 - 0
Liverpool Montevideo 2 V +0.5 Méně 10.0 Méně
0-7 (7) 0-3 (3) 2 (0-2) 2 (0-2)
Uruguay Torneo Intermedio 2023-07-02 2 Cerro Largo
0 - 0
0 - 1
Cerro 7 V 0.0, -0.5 Méně 9.5 Méně
3-3 (6) 3-2 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Uruguay Torneo Intermedio 2023-06-25 1 Cerro
0 - 1
1 - 2
Racing Club de Montevideo 2 P 0.0, -0.5 Více 9.5 Více
8-3 (11) 4-2 (6) 0 (0-0) 1 (1-0)
Uruguay Torneo Intermedio 2023-06-17 2 Atletico Fenix Montevideo
0 - 0
0 - 0
Cerro R 0.0, -0.5 Méně 9.0 Více
9-13 (22) 3-7 (10) 2 (0-2) 3 (0-3)
Uruguay Torneo Intermedio 2023-06-03 3 Cerro
1 - 0
1 - 1
Nacional De Football 2 R +0.5, +1.0 Méně 10.0 Více
3-9 (12) 0-5 (5) 2 (0-2) 5 (2-3)
Uruguay - Apertura 2023-05-15 Cerro
1 - 0
1 - 0
Racing Club de Montevideo 4 V 0.0 Méně 8.5 Více
11-6 (17) 2-3 (5) 1 (1-0) 6 (6-0)
Uruguay - Apertura 2023-05-08 1 Plaza Colonia
1 - 1
1 - 1
Cerro 4 R 0.0, -0.5 Méně 9.5 Méně
4-1 (5) 0-1 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2023-04-29 2 Cerro
0 - 0
0 - 0
Cerro Largo 5 1 R 0.0 Méně 9.5 Více
13-4 (17) 5-0 (5) 1 (1-0) 3 (2-1)
Uruguay - Apertura 2023-04-24 1 6 Liverpool Montevideo
1 - 0
1 - 1
Cerro 3 R -0.5, -1.0 Méně 9.5 Méně
0-5 (5) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2023-04-17 1 6 Cerro
0 - 1
0 - 2
Torque 2 P 0.0, +0.5 Méně 9.5 Méně
8-1 (9) 1-0 (1) 0 (0-0) 5 (4-1)
Uruguay - Apertura 2023-04-08 1 Defensor Sporting
1 - 1
1 - 1
Cerro 2 R -0.5, -1.0 Méně 9.5 Více
7-3 (10) 3-3 (6) 1 (0-1) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2023-04-02 1 2 Cerro
0 - 0
0 - 0
La Luz 5 R 0.0, -0.5 Méně 9.5 Méně
4-4 (8) 2-2 (4) 1 (0-1) 2 (2-0)
Uruguay - Apertura 2023-03-25 3 Montevideo Wanderers
1 - 0
3 - 0
Cerro 4 1 P 0.0, -0.5 Více 9.0 Push
7-2 (9) 4-1 (5) 1 (0-1) 2 (1-1)
Uruguay - Apertura 2023-03-20 4 Cerro
1 - 0
2 - 0
Atletico Fenix Montevideo 2 1 V 0.0, +0.5 Méně 9.5 Více
1-9 (10) 0-5 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2023-03-12 3 Danubio
1 - 0
1 - 0
Cerro 2 P -0.5 Méně 9.5 Méně
6-0 (6) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Uruguay - Apertura 2023-03-04 2 Cerro
1 - 1
2 - 2
Nacional De Football 2 R +1.0, +1.5 Více 9.5 Méně
2-3 (5) 2-2 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2023-02-25 4 CA River Plate
2 - 1
3 - 2
Cerro 3 2 P -0.5 Více 10.0 Více
2-11 (13) 2-5 (7) 3 (0-3) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2023-02-18 2 Cerro
0 - 0
0 - 0
Deportivo Maldonado R 0.0, +0.5 Méně 9.0 Push
5-4 (9) 2-4 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Uruguay - Apertura 2023-02-12 1 Boston River
0 - 2
0 - 3
Cerro 5 V -0.5, -1.0 Více 9.0 Méně
6-1 (7) 4-0 (4) 2 (2-0) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2023-02-04 3 Penarol
1 - 0
2 - 0
Cerro 6 P -1.0, -1.5 Méně 9.0 Méně
2-6 (8) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Amerika - Přátelská utkání 2023-01-27 Danubio
0 - 0
0 - 0
Cerro R -0.5 Méně
2-8 (10) 2-7 (9) 2 (0-2) 0 (0-0)
Amerika - Přátelská utkání 2023-01-26 2 Montevideo Wanderers
0 - 0
0 - 0
Cerro 4 R -0.5 Méně
2-1 (3) 0-1 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Uruguay - Segunda 2022-10-22 3 Cerro
0 - 0
0 - 0
Rampla Juniors 4 R 0.0 Méně 9.0 Push
2-7 (9) 1-4 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Danubio Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Uruguay - Clausura 2023-10-14 3 Danubio
0 - 1
0 - 2
Racing Club de Montevideo 1 P -0.5 Push 9.0
Uruguay - Clausura 2023-10-08 Plaza Colonia
0 - 0
1 - 0
Danubio 1 P 0.0, +0.5 Méně 9.0
Uruguay - Clausura 2023-09-02 3 Danubio
1 - 0
2 - 0
Cerro Largo 2 V 0.0, -0.5 Push 9.0
Uruguay - Clausura 2023-08-26 2 Liverpool Montevideo
1 - 0
1 - 0
Danubio 2 1 P -0.5 Méně 9.0
Uruguay - Clausura 2023-08-20 2 Danubio
0 - 0
0 - 1
Torque 4 1 P 0.0 Méně 9.5
Uruguay Torneo Intermedio 2023-07-22 1 Danubio
0 - 0
0 - 0
CA River Plate 1 R 0.0, -0.5 Méně 10.0 Méně
3-3 (6) 1-1 (2) 1 (0-1) 1 (1-0)
Uruguay Torneo Intermedio 2023-07-15 3 Defensor Sporting
1 - 0
2 - 1
Danubio 1 P -0.5 Více 9.5 Více
11-6 (17) 4-2 (6) 1 (0-1) 5 (3-2)
Uruguay Torneo Intermedio 2023-07-08 3 Danubio
0 - 0
1 - 0
Penarol 2 V 0.0, +0.5 Méně 9.5 Více
4-7 (11) 1-5 (6) 2 (0-2) 2 (0-2)
Uruguay Torneo Intermedio 2023-07-02 3 Boston River
0 - 0
1 - 0
Danubio 4 P 0.0 Méně 9.0 Více
9-6 (15) 5-4 (9) 4 (3-1) 2 (1-1)
Copa Sudamericana 2023-06-29 4 Emelec
1 - 0
2 - 1
Danubio 3 P -1.0 Více 8.5 Méně
3-2 (5) 1-1 (2) 1 (0-1) 1 (1-0)
Uruguay Torneo Intermedio 2023-06-23 4 La Luz
0 - 2
0 - 2
Danubio 3 V 0.0 Méně 9.5 Více
8-3 (11) 2-1 (3) 2 (1-1) 3 (3-0)
Uruguay Torneo Intermedio 2023-06-16 1 Danubio
0 - 0
1 - 0
Torque 2 V -0.5 Méně 9.5 Více
4-8 (12) 4-3 (7) 2 (1-1) 2 (0-2)
Copa Sudamericana 2023-06-08 2 Danubio
0 - 0
1 - 0
Huracan 3 V 0.0, +0.5 Méně 9.0 Méně
4-2 (6) 2-2 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Uruguay Torneo Intermedio 2023-06-03 2 Montevideo Wanderers
1 - 0
1 - 1
Danubio 2 1 R 0.0 Push 9.0 Více
5-6 (11) 3-1 (4) 1 (1-0) 5 (1-4)
Copa Sudamericana 2023-05-25 3 Danubio
0 - 0
0 - 2
Guarani Asuncion 2 P -0.5 Méně 9.0 Méně
5-1 (6) 2-0 (2) 1 (1-0) 2 (1-1)
Uruguay - Apertura 2023-05-14 6 Danubio
1 - 0
1 - 1
Defensor Sporting 2 R 0.0 Méně 9.0 Méně
1-2 (3) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2023-05-07 2 La Luz
1 - 0
3 - 1
Danubio 4 P 0.0, +0.5 Více 9.0 Více
5-6 (11) 5-1 (6) 2 (1-1) 1 (0-1)
Copa Sudamericana 2023-05-02 5 Huracan
0 - 1
1 - 1
Danubio 4 R -1.0 Push 9.0 Méně
4-3 (7) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Uruguay - Apertura 2023-04-29 1 5 Danubio
0 - 1
0 - 2
Montevideo Wanderers 4 P -0.5 Méně 9.0 Více
7-4 (11) 2-1 (3) 1 (1-0) 4 (2-2)
Uruguay - Apertura 2023-04-23 2 Atletico Fenix Montevideo
1 - 1
2 - 1
Danubio 3 P 0.0 Více 9.0 Méně
2-4 (6) 2-2 (4) 2 (1-1) 0 (0-0)
Copa Sudamericana 2023-04-19 1 Guarani Asuncion
0 - 1
2 - 1
Danubio 1 P 0.0 Více 9.0 Méně
6-1 (7) 4-1 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2023-04-15 3 Penarol
1 - 0
2 - 0
Danubio 2 P -0.5 Méně 9.0 Méně
1-2 (3) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (1-1)
Uruguay - Apertura 2023-04-09 1 Danubio
0 - 0
0 - 0
Nacional De Football 3 R 0.0, +0.5 Méně 9.5 Méně
6-0 (6) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Copa Sudamericana 2023-04-05 1 Danubio
1 - 0
2 - 0
Emelec 2 V 0.0, -0.5 Push 9.0 Více
5-5 (10) 4-3 (7) 1 (1-0) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2023-03-31 4 CA River Plate
2 - 0
2 - 1
Danubio 3 P 0.0 Více 9.5 Méně
1-3 (4) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Uruguay - Apertura 2023-03-25 1 Danubio
2 - 0
4 - 0
Deportivo Maldonado 1 V 0.0, -0.5 Více 8.5 Více
6-5 (11) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (0-2)
Uruguay - Apertura 2023-03-19 3 Boston River
2 - 1
3 - 3
Danubio 2 R 0.0 Více 9.0 Více
3-7 (10) 2-5 (7) 4 (1-3) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2023-03-12 3 Danubio
1 - 0
1 - 0
Cerro 2 V -0.5 Méně 9.5 Méně
6-0 (6) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Uruguay - Apertura 2023-03-03 4 Racing Club de Montevideo
0 - 1
1 - 1
Danubio 3 R 0.0, +0.5 Push 9.5 Méně
5-4 (9) 1-2 (3) 1 (0-1) 3 (2-1)
Uruguay - Apertura 2023-02-26 Danubio
1 - 0
5 - 0
Plaza Colonia 2 2 V 0.0, -0.5 Více 9.5 Více
8-2 (10) 6-0 (6) 4 (4-0) 1 (0-1)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 3.3 3.25 2.25
Poločas 4 1.952 3.1
Asijský hendikep
Celý zápas (+0.25) Domácí@1.85 Hosté@2
Poločas (0.0) Domácí@2.1 Hosté@1.7
Rohy celkem
Celý zápas (9.0) Ví[email protected] Méně@1.95
Poločas (4.5) Ví[email protected] Méně@1.75
Góly celkem
Celý zápas (2.25) Ví[email protected] Méně@1.775
Poločas (0.75) Ví[email protected] Méně@2.025


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 1 , Roh: 5 - 1

Roh: 9.0 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Góly: 2.0, 2.5

1
Střela na branku
1
4
Střela mimo
2
138
Útok
87
80
Nebezpečný útok
35
64
Držení míče %
36

Skóre: 0 - 1 , Roh: 1 - 1 Poločas

Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 0.5, 1.0

0
Střela na branku
1
2
Střela mimo
1
69
Útok
45
32
Nebezpečný útok
22
66
Držení míče %
34
  • 8' - 1st Goal - Danubio
  • 13' - 1st Yellow Card - Cerro
  • 22' - 1st Corner - Cerro
  • 23' - 2nd Yellow Card - Danubio
  • 29' - 2nd Corner - Danubio
  • 45+3' - 3rd Yellow Card - Danubio
  • 45+5' - Missed Penalty - Cerro
  • 0-1 score at the end of First Half
  • 55' - 3rd Corner - Cerro
  • Race to 3 Corners - Cerro
  • 64' - 4th Yellow Card - Danubio
  • 65' - 2nd Goal - Cerro
  • 73' - 5th Yellow Card - Danubio
  • Race to 3 Corners - Cerro
  • 81' - 4th Corner - Cerro
  • 81' - 5th Corner - Cerro
  • 84' - 6th Corner - Cerro
  • Race to 5 Corners - Cerro
  • 90+6' - 6th Yellow Card - Cerro
  • 1-1 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění