st, Jan 20, 2021 · 20:00
1 - 2
Celý zápas · Pol. 1-1
Cerro
3 1
NejstaršíNedávné
PPRVVR
1.95
3.30
4.00
NedávnéNejstarší
RRPPPR

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Méně 2.5
Góly celkem
Méně 9.5
Rohy celkem
-0.5
CA River Plate
CA River Plate
RVVPPPRVVRNedávnéStabilní+0.1 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Cerro
PRVPRPPPRRNedávnéPokles-0.6 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 18
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
CA River Plate

4V-3R-3P v posledních 10 zápasech, s 15 vstřelenými a 12 inkasovanými góly. Průměr gólů: 1.5 pro, 1.2 proti. Výhry 40%, AH výhra 50%, góly Over 50%, rohy Over 50%.

Výsledek v plném čase
Výhra 40%4 Remíza 30%3 Prohra 30%3
Góly celkem 2.5
Více 50%5 Neplatné 0%0 Méně 50%5
Rohy celkem 9.5
Více 50%5 Neplatné 0%0 Méně 50%5
Asijský hendikep
Výhra 50%5 Neplatné 10%1 Prohra 40%4
Cerro

1V-4R-5P v posledních 10 zápasech, s 8 vstřelenými a 17 inkasovanými góly. Průměr gólů: 0.8 pro, 1.7 proti. Výhry 10%, AH výhra 50%, góly Over 50%, rohy Over 40%.

Výsledek v plném čase
Výhra 10%1 Remíza 40%4 Prohra 50%5
Góly celkem 2.5
Více 50%5 Neplatné 0%0 Méně 50%5
Rohy celkem 9.5
Více 40%4 Neplatné 0%0 Méně 60%6
Asijský hendikep
Výhra 50%5 Neplatné 0%0 Prohra 50%5
Poslední
CA River Plate
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Cerro
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
CA River Plate
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
Cerro
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

CA River Plate Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Uruguay - Apertura 2020-02-22 1 2 Cerro
0 - 0
0 - 0
CA River Plate 4 R 0.0, +0.5 Méně 10.0
Uruguay - Clausura 2019-10-16 1 3 Cerro
2 - 1
3 - 2
CA River Plate 1 P 0.0, +0.5 Více 9.5
Uruguay - Apertura 2019-03-24 3 CA River Plate
0 - 0
2 - 1
Cerro 6 1 V 0.0, -0.5 Více 10.0
Uruguay - Clausura 2018-10-14 3 Cerro
1 - 0
4 - 2
CA River Plate 2 P 0.0, -0.5 Více 10.0
Uruguay - Apertura 2018-04-14 3 CA River Plate
1 - 0
1 - 1
Cerro 3 R 0.0, -0.5 Méně 9.5
Uruguay - Clausura 2017-11-18 2 Cerro
1 - 0
2 - 2
CA River Plate 2 R 0.0 Více 10.0 Méně
4-1 (5) 3-1 (4) 3 (2-1) 0 (0-0)
Uruguay Torneo Intermedio 2017-06-17 1 5 CA River Plate
0 - 0
1 - 1
Cerro 4 R 0.0 Méně 10.0 Více
7-5 (12) 4-2 (6) 0 (0-0) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2017-04-22 1 CA River Plate
0 - 0
1 - 0
Cerro 2 2 V 0.0 Méně 10.0 Více
9-8 (17) 4-3 (7) 1 (0-1) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2016-12-10 4 Cerro
0 - 1
0 - 1
CA River Plate 2 V 0.0, -0.5 Méně 10.0 Push
7-3 (10) 3-0 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Uruguay - Clausura 2016-04-30 4 CA River Plate
2 - 0
3 - 1
Cerro 1 V -0.5 Více 10.5 Méně
0-6 (6) 0-2 (2) 1 (0-1) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2015-10-25 2 Cerro
1 - 0
1 - 1
CA River Plate 4 R 0.0, +0.5 Méně 11.0 Méně
5-5 (10) 3-2 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Uruguay - Clausura 2015-04-12 1 Cerro
1 - 2
2 - 2
CA River Plate 3 R 0.0, +0.5 Více 11.0 Méně
3-2 (5) 1-0 (1) 1 (1-0) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2014-10-05 2 CA River Plate
2 - 0
3 - 0
Cerro 3 1 V
6-4 (10) 4-2 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
CA River Plate Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Uruguay - Clausura 2021-01-17 3 Atletico Fenix Montevideo
1 - 1
1 - 1
CA River Plate 3 1 R 0.0 Push 9.5
Uruguay Torneo Intermedio 2020-12-11 6 CA River Plate
1 - 0
3 - 2
Atletico Fenix Montevideo 3 V 0.0, -0.5 Více 9.5
Copa Sudamericana 2020-12-04 2 Universidad Catolica
0 - 0
0 - 1
CA River Plate 3 1 V -1.0 Méně 9.0
Uruguay Torneo Intermedio 2020-11-29 5 CA River Plate
1 - 1
1 - 1
Defensor Sporting 2 1 R 0.0, -0.5 Méně 9.5
Copa Sudamericana 2020-11-26 1 CA River Plate
1 - 1
1 - 2
Universidad Catolica 2 P 0.0, +0.5 Více 9.5
Uruguay Torneo Intermedio 2020-11-21 Deportivo Maldonado
1 - 0
2 - 1
CA River Plate P 0.0, +0.5 Více 9.5 Více
6-7 (13) 2-3 (5) 2 (0-2) 2 (2-0)
Uruguay Torneo Intermedio 2020-11-12 1 2 CA River Plate
0 - 0
0 - 2
Nacional De Football 1 P 0.0, +0.5 Méně 9.5 Méně
4-4 (8) 4-2 (6) 3 (3-0) 0 (0-0)
Uruguay Torneo Intermedio 2020-11-08 3 Boston River
0 - 0
0 - 3
CA River Plate 1 V 0.0 Více 9.5 Více
6-4 (10) 4-3 (7) 0 (0-0) 1 (0-1)
Copa Sudamericana 2020-11-04 1 CA River Plate
2 - 1
3 - 1
Atletico Nacional 3 V 0.0, +0.5 Více 9.5 Méně
5-3 (8) 2-1 (3) 0 (0-0) 4 (2-2)
Copa Sudamericana 2020-10-28 1 3 Atletico Nacional
1 - 0
1 - 1
CA River Plate 5 R -1.0 Méně 9.5 Více
4-6 (10) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Uruguay Torneo Intermedio 2020-10-23 2 CA River Plate
3 - 0
4 - 0
Danubio 3 V 0.0, -0.5 Více 9.5 Méně
1-6 (7) 1-3 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Uruguay Torneo Intermedio 2020-10-17 1 1 Penarol
0 - 2
1 - 2
CA River Plate 3 V 0.0, -0.5 Více 9.5 Méně
4-4 (8) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (2-0)
Uruguay - Apertura 2020-10-10 1 1 Club Atlético Progreso
0 - 1
1 - 2
CA River Plate 1 V 0.0, -0.5 Více
3-15 (18) 2-10 (12) 3 (1-2) 2 (1-1)
Uruguay - Apertura 2020-10-06 1 CA River Plate
0 - 0
1 - 1
Plaza Colonia 4 R 0.0, -0.5 Méně 9.5 Méně
6-3 (9) 6-0 (6) 0 (0-0) 0 (0-0)
Copa Libertadores 2020-09-23 1 Deportivo Binacional
0 - 3
0 - 6
CA River Plate V +2.0, +2.5 Více 9.5 Méně
1-8 (9) 0-4 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2020-09-20 3 Torque
1 - 0
1 - 0
CA River Plate 3 P 0.0, -0.5 Méně 9.0 Více
3-8 (11) 1-4 (5) 3 (1-2) 2 (0-2)
Copa Libertadores 2020-09-17 3 Sao Paulo
1 - 1
2 - 2
CA River Plate 2 R 0.0, -0.5 Více 9.5 Více
4-7 (11) 3-3 (6) 2 (2-0) 1 (1-0)
Uruguay - Apertura 2020-09-13 4 CA River Plate
0 - 1
1 - 2
Liverpool Montevideo 2 P 0.0, -0.5 Více 9.5 Méně
2-3 (5) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2020-09-09 4 CA River Plate
0 - 0
0 - 0
Penarol 3 R +0.5 Méně
5-9 (14) 3-5 (8) 1 (1-0) 4 (1-3)
Uruguay - Apertura 2020-09-05 2 Montevideo Wanderers
0 - 1
0 - 2
CA River Plate 6 V 0.0, -0.5 Méně 9.5 Více
4-7 (11) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (1-1)
Uruguay - Apertura 2020-08-30 1 Cerro Largo
2 - 1
2 - 1
CA River Plate 5 2 P 0.0, -0.5 Více 10.0 Push
2-8 (10) 1-5 (6) 0 (0-0) 2 (1-1)
Uruguay - Apertura 2020-08-22 2 CA River Plate
0 - 0
0 - 1
Deportivo Maldonado 2 P 0.0, -0.5 Méně
3-2 (5) 1-2 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2020-08-19 Boston River
0 - 1
1 - 1
CA River Plate 2 R 0.0, +0.5 Méně 9.5 Méně
4-5 (9) 3-2 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2020-08-15 CA River Plate
2 - 2
2 - 3
Nacional De Football P 0.0, +0.5 Více 9.5 Více
1-10 (11) 1-5 (6) 5 (1-4) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2020-08-08 2 Danubio
0 - 1
1 - 3
CA River Plate 1 V 0.0, -0.5 Více 10.0 Méně
3-3 (6) 1-2 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2020-03-08 3 CA River Plate
0 - 0
1 - 1
Defensor Sporting 3 R 0.0, -0.5 Méně 10.0 Méně
3-3 (6) 2-3 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Copa Sudamericana 2020-02-25 2 CA River Plate
1 - 0
1 - 0
Atlético Grau 1 1 V -1.0 Méně 9.5 Více
9-2 (11) 1-2 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Uruguay - Apertura 2020-02-22 1 2 Cerro
0 - 0
0 - 0
CA River Plate 4 R 0.0, +0.5 Méně 10.0 Méně
3-3 (6) 1-2 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2020-02-16 5 CA River Plate
1 - 2
2 - 2
Atletico Fenix Montevideo 1 2 R 0.0, -0.5 Více 10.0 Více
5-7 (12) 0-4 (4) 1 (0-1) 2 (1-1)
Copa Sudamericana 2020-02-11 2 Atlético Grau
0 - 2
1 - 2
CA River Plate 4 V 0.0, +0.5 Více 9.5 Více
6-8 (14) 4-6 (10) 0 (0-0) 1 (1-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Cerro Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Uruguay - Clausura 2021-01-16 2 Cerro
0 - 1
1 - 1
Penarol 3 1 R +0.5, +1.0 Méně 9.5
Uruguay Torneo Intermedio 2020-12-05 2 Cerro Largo
0 - 0
0 - 0
Cerro 3 1 R -0.5, -1.0 Méně 10.0
Uruguay Torneo Intermedio 2020-11-30 1 Cerro
0 - 0
0 - 2
Rentistas 3 P 0.0, +0.5 Méně 9.0
Uruguay Torneo Intermedio 2020-11-23 2 Torque
2 - 0
3 - 0
Cerro 3 P 0.0, -0.5 Více 9.5
Uruguay Torneo Intermedio 2020-11-12 1 Plaza Colonia
1 - 0
3 - 0
Cerro 2 P 0.0 Více 10.0
Uruguay Torneo Intermedio 2020-11-06 2 Cerro
1 - 1
2 - 2
Club Atlético Progreso 3 R 0.0, +0.5 Více 10.0 Méně
3-3 (6) 0-2 (2) 1 (0-1) 2 (2-0)
Uruguay Torneo Intermedio 2020-10-23 2 Liverpool Montevideo
1 - 1
3 - 2
Cerro 4 P -0.5 Více 9.5 Méně
2-3 (5) 2-2 (4) 2 (2-0) 1 (0-1)
Uruguay Torneo Intermedio 2020-10-19 2 Cerro
0 - 0
1 - 0
Montevideo Wanderers 4 1 V 0.0, +0.5 Méně 10.0 Více
4-9 (13) 1-4 (5) 0 (0-0) 2 (1-1)
Uruguay - Apertura 2020-10-11 2 Cerro
0 - 0
1 - 1
Montevideo Wanderers 2 R 0.0, +0.5 Méně
5-8 (13) 3-5 (8) 3 (2-1) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2020-10-07 1 3 Cerro Largo
1 - 0
2 - 1
Cerro 3 P -0.5 Více 10.0 Méně
4-2 (6) 2-2 (4) 3 (2-1) 1 (1-0)
Uruguay - Apertura 2020-09-20 3 Cerro
1 - 0
1 - 0
Rentistas 3 1 V 0.0, +0.5 Méně 9.0 Více
3-8 (11) 1-4 (5) 2 (0-2) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2020-09-13 5 Deportivo Maldonado
0 - 0
1 - 0
Cerro P -0.5 Méně 10.0 Více
6-7 (13) 4-1 (5) 0 (0-0) 3 (1-2)
Uruguay - Apertura 2020-09-10 1 Cerro
0 - 0
2 - 1
Boston River 1 V 0.0 Více 10.0 Méně
3-4 (7) 3-2 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2020-09-07 2 Nacional De Football
1 - 1
5 - 1
Cerro 4 P -1.0, -1.5 Více 9.5 Více
4-9 (13) 1-5 (6) 1 (0-1) 4 (1-3)
Uruguay - Apertura 2020-08-30 1 4 Cerro
1 - 1
1 - 2
Danubio 2 P 0.0, +0.5 Více 10.0 Více
9-5 (14) 3-3 (6) 2 (1-1) 4 (3-1)
Uruguay - Apertura 2020-08-27 1 3 Defensor Sporting
1 - 0
1 - 1
Cerro 1 1 R 0.0, -0.5 Méně 9.5 Více
8-11 (19) 4-7 (11) 5 (1-4) 3 (2-1)
Uruguay - Apertura 2020-08-23 1 Liverpool Montevideo
0 - 0
1 - 0
Cerro 3 P -0.5, -1.0 Méně
2-7 (9) 2-5 (7) 2 (0-2) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2020-08-20 1 4 Cerro
2 - 0
2 - 2
Atletico Fenix Montevideo 1 R 0.0 Více 10.0 Více
6-6 (12) 1-3 (4) 1 (1-0) 4 (3-1)
Uruguay - Apertura 2020-08-16 1 Club Atlético Progreso
2 - 0
2 - 0
Cerro 3 1 P -0.5 Méně 9.5 Méně
6-2 (8) 2-2 (4) 2 (0-2) 2 (2-0)
Uruguay - Apertura 2020-08-08 2 Cerro
0 - 0
1 - 0
Plaza Colonia 3 V 0.0 Méně 9.5 Více
5-8 (13) 1-4 (5) 2 (0-2) 2 (1-1)
Uruguay - Apertura 2020-03-07 3 Torque
1 - 1
1 - 1
Cerro 3 R 0.0, -0.5 Méně 9.0 Více
8-3 (11) 4-0 (4) 1 (1-0) 5 (3-2)
Uruguay - Apertura 2020-02-22 1 2 Cerro
0 - 0
0 - 0
CA River Plate 4 R 0.0, +0.5 Méně 10.0 Méně
3-3 (6) 1-2 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2020-02-15 1 3 Penarol
1 - 1
2 - 1
Cerro 2 P -1.5 Více 9.5 Více
10-4 (14) 3-4 (7) 2 (2-0) 1 (1-0)
Svět - Přátelská utkání klubů 2020-01-19 2 Curico Unido
0 - 0
0 - 0
Cerro 1 R -0.5, -1.0 Méně
7-5 (12) 3-2 (5) 2 (2-0) 1 (1-0)
Uruguay - Clausura 2019-12-05 2 Montevideo Wanderers
0 - 0
0 - 2
Cerro 4 V -1.0 Méně 10.0 Push
5-5 (10) 2-2 (4) 0 (0-0) 4 (2-2)
Uruguay - Clausura 2019-11-27 2 Cerro
0 - 0
0 - 2
Liverpool Montevideo P +0.5 Méně 9.0 Méně
5-2 (7) 4-2 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Uruguay - Clausura 2019-11-22 3 Juventud De Las Piedras
3 - 0
4 - 2
Cerro 4 P 0.0 Více 9.5 Méně
0-8 (8) 0-7 (7) 3 (0-3) 1 (0-1)
Uruguay - Clausura 2019-11-16 4 Cerro
0 - 0
0 - 1
Rampla Juniors 5 P -0.5 Méně 10.5 Méně
7-1 (8) 2-1 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Uruguay - Clausura 2019-11-10 3 Defensor Sporting
0 - 1
1 - 1
Cerro 3 R -0.5, -1.0 Méně 10.0 Více
9-10 (19) 4-7 (11) 5 (2-3) 3 (2-1)
Uruguay - Clausura 2019-11-06 2 Cerro
0 - 1
1 - 3
Penarol 2 P +0.5, +1.0 Více 9.5 Méně
3-3 (6) 1-3 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 1.95 3.3 4
Poločas 2.625 2.1 4.333
Asijský hendikep
Celý zápas (-0.5) Domácí@1.925 Hosté@1.875
Poločas (-0.25) Domácí@2.05 Hosté@1.75
Rohy celkem
Celý zápas (9.5) Ví[email protected] Méně@1.95
Poločas (4.5) Ví[email protected] Méně@1.9
Góly celkem
Celý zápas (2.5) Více@2 Méně@1.8
Poločas (1.0) Ví[email protected] Méně@1.85


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 2 , Roh: 5 - 3

Roh: 9.5 , Hendikep: -0.5 , Góly: 2.5

4
Střela na branku
4
3
Střela mimo
2
85
Útok
79
64
Nebezpečný útok
40
53
Držení míče %
47

Skóre: 1 - 1 , Roh: 0 - 1 Poločas

Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0

3
Střela na branku
1
1
Střela mimo
1
38
Útok
33
22
Nebezpečný útok
19
44
Držení míče %
56
  • 15' - 1st Yellow Card - Cerro
  • 24' - 2nd Yellow Card - CA River Plate
  • 28' - 1st Goal - CA River Plate
  • 34' - 1st Corner - Cerro
  • 45+1' - 2nd Goal - Cerro
  • 1-1 score at the end of First Half
  • 51' - 2nd Corner - CA River Plate
  • 52' - 3rd Corner - CA River Plate
  • 54' - 3rd Yellow Card - CA River Plate
  • 55' - 3rd Goal - Cerro
  • 63' - Missed Penalty - CA River Plate
  • Race to 3 Corners - CA River Plate
  • 65' - 4th Corner - CA River Plate
  • 83' - 5th Corner - CA River Plate
  • 87' - 6th Corner - Cerro
  • Race to 5 Corners - CA River Plate
  • 89' - 7th Corner - CA River Plate
  • 89' - 4th Yellow Card - CA River Plate
  • 90+4' - 8th Corner - Cerro
  • 1-2 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění