so, Oct 17, 2020 · 22:00
NejstaršíNedávné
PVPVVR
2.25
3.20
3.00
NedávnéNejstarší
VRVPRP
Predikce zdarma
(na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 2.5
Góly celkem
Více 9.5
Rohy celkem
+0.25
CA River Plate
Penarol vs CA River Plate Profil týmů
Penarol
PVRRPVPVVRNedávnéZlepšení+0.5 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 22
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVíce6/10
Asijský handicapNekryje3/10
CA River Plate
PPVRPRPVRVNedávnéZlepšení+0.2 b/zápas, posledních 5 vs předchozích 25
Více než 9.5 rohůVíce6/10
Více než 2.5 gólůVyrovnané5/10
Asijský handicapVyrovnané5/10
Poslední
| Penarol | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| CA River Plate | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý zápas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
| Poločas | Zápas | Prům. celkem | Prům. získ. | Prům. ztrac. | Výhra | Remíza | Prohra | Pravd. výhry |
| Celkem | ||||||||
| Domácí | ||||||||
| Hosté | ||||||||
| Posledních 6 | ||||||||
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5| Penarol | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
| CA River Plate | |||
|---|---|---|---|
| Domácí– zápasů | Hosté– zápasů | Celkem– zápasů | |
| Více 7.5 | |||
| Více 8.5 | |||
| Více 9.5 | |||
| Více 10.5 | |||
| Více 11.5 | |||
| Více 12.5 | |||
| Více 13.5 | |||
Rozložení gólůLinie 2.5
Rozložení rohůLinie 9.5
Rozložení karet
Zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu
Celkem: 40,
Prům.: 2.35,
Sm. odch.: 1.64, Medián: 2,
Modus: 1,
Více: 43%
Zápasy domácího týmu doma
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Zápasy hostujícího týmu venku
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy domácího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Nedávné zápasy hostujícího týmu
Celkem: 38, Prům.: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Více: 55%
Penarol vs CA River Plate Časové rozložení gólů/rohů
Penarol vs CA River Plate Vzájemné zápasy
Penarol vs CA River Plate Zobrazit celé H2H →| Penarol Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Uruguay - Apertura | 2020-09-09 | 4 CA River Plate |
0 - 0
0 - 0
|
Penarol 3 | R | +0.5 | Méně |
|
||||||
| Uruguay - Clausura | 2019-11-09 | 2 Penarol |
0 - 0
1 - 0
|
CA River Plate 4 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Uruguay Torneo Intermedio | 2019-08-24 | 3 CA River Plate |
1 - 0
1 - 0
|
Penarol | P | +0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Uruguay - Apertura | 2019-05-04 | 4 CA River Plate |
0 - 2
0 - 2
|
Penarol 2 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Uruguay - Clausura | 2018-07-29 | 5 CA River Plate |
0 - 1
0 - 1
|
Penarol 3 | V | +0.5, +1.0 | Méně | 10.0 |
|
|||||
| Uruguay Torneo Intermedio | 2018-05-20 | Penarol |
4 - 0
6 - 0
|
CA River Plate 4 1 | V | -1.0 | Více | 10.0 | Více |
|
8-5 (13) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Uruguay - Apertura | 2018-02-11 | 1 2 Penarol |
0 - 0
4 - 1
|
CA River Plate 4 | V | -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
8-2 (10) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Uruguay - Clausura | 2017-11-22 | 4 CA River Plate |
1 - 0
2 - 1
|
Penarol 2 | P | +0.5, +1.0 | Více | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 2-6 (8) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Uruguay - Apertura | 2017-04-29 | 4 Penarol |
1 - 0
1 - 1
|
CA River Plate 3 1 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Uruguay - Apertura | 2016-12-03 | 1 3 CA River Plate |
1 - 0
3 - 1
|
Penarol 5 1 | P | +0.5, +1.0 | Více |
|
7-2 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Uruguay - Clausura | 2016-04-03 | 5 Penarol |
0 - 1
0 - 2
|
CA River Plate 1 | P | -1.0 | Méně | 10.5 | Více |
|
8-4 (12) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Uruguay - Apertura | 2015-09-27 | 2 CA River Plate |
1 - 0
4 - 0
|
Penarol 1 | P | +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
3-10 (13) | 2-6 (8) | 5 (1-4) | 0 (0-0) |
| Uruguay - Clausura | 2015-04-05 | 4 CA River Plate |
0 - 2
1 - 2
|
Penarol 6 | V | 0.0, +0.5 | Více | 10.5 | Více |
|
9-5 (14) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Uruguay - Apertura | 2014-09-28 | 1 3 Penarol |
1 - 1
3 - 1
|
CA River Plate 3 1 | V | 11.0 | Push |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Penarol Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Uruguay - Apertura | 2020-10-10 | 1 Atletico Fenix Montevideo |
0 - 0
0 - 0
|
Penarol 1 1 | R | +0.5, +1.0 | Méně |
|
||||||
| Uruguay - Apertura | 2020-10-06 | 1 2 Penarol |
0 - 0
2 - 1
|
Club Atlético Progreso 4 1 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Copa Libertadores | 2020-09-29 | Penarol |
1 - 0
3 - 0
|
Colo Colo 4 | V | -0.5, -1.0 | Více | 9.0 |
|
|||||
| Copa Libertadores | 2020-09-24 | 2 Jorge Wilstermann |
2 - 1
3 - 1
|
Penarol 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Uruguay - Apertura | 2020-09-19 | 4 Plaza Colonia |
0 - 3
1 - 3
|
Penarol 3 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Copa Libertadores | 2020-09-15 | 4 Colo Colo |
0 - 1
2 - 1
|
Penarol 1 | P | 0.0 | Více | 9.0 | Více |
|
4-7 (11) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Uruguay - Apertura | 2020-09-13 | 4 Penarol |
0 - 0
0 - 0
|
Torque 4 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 | Více |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Uruguay - Apertura | 2020-09-09 | 4 CA River Plate |
0 - 0
0 - 0
|
Penarol 3 | R | +0.5 | Méně |
|
5-9 (14) | 3-5 (8) | 1 (1-0) | 4 (1-3) | ||
| Uruguay - Apertura | 2020-09-05 | 4 Penarol |
3 - 1
3 - 2
|
Liverpool Montevideo 2 | V | -1.0 | Více | 9.5 | Více |
|
6-5 (11) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Uruguay - Apertura | 2020-08-31 | 2 Penarol |
0 - 0
0 - 2
|
Montevideo Wanderers 3 | P | -0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
2-6 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Uruguay - Apertura | 2020-08-28 | 1 Penarol |
1 - 0
2 - 0
|
Cerro Largo 4 1 | V | -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
8-2 (10) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Uruguay - Apertura | 2020-08-22 | 4 Penarol |
1 - 0
2 - 2
|
Rentistas 1 | R | -1.0 | Více | 9.0 | Méně |
|
2-4 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Uruguay - Apertura | 2020-08-19 | 4 Deportivo Maldonado |
0 - 0
2 - 0
|
Penarol 2 | P | +0.5, +1.0 | Méně |
|
1-4 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Uruguay - Apertura | 2020-08-16 | 1 Penarol |
0 - 0
2 - 0
|
Boston River 4 | V | -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
9-4 (13) | 7-2 (9) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Uruguay - Apertura | 2020-08-09 | 1 Nacional De Football |
1 - 0
1 - 1
|
Penarol 1 1 | R | 0.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
3-10 (13) | 2-6 (8) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Copa Libertadores | 2020-03-11 | 1 2 Penarol |
0 - 0
1 - 0
|
Jorge Wilstermann 3 | V | -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Uruguay - Apertura | 2020-03-07 | 3 Penarol |
0 - 0
1 - 1
|
Danubio 3 | R | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Uruguay - Apertura | 2020-02-23 | 2 Defensor Sporting |
0 - 0
2 - 1
|
Penarol 2 | P | 0.0, +0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
5-7 (12) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 3 (0-3) |
| Uruguay - Apertura | 2020-02-15 | 1 3 Penarol |
1 - 1
2 - 1
|
Cerro 2 | V | -1.5 | Více | 9.5 | Více |
|
10-4 (14) | 3-4 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Svět - Přátelská utkání klubů | 2020-02-08 | 1 4 Deportivo Maldonado |
0 - 0
0 - 0
|
Penarol 5 | R | +0.5, +1.0 | Méně |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Svět - Přátelská utkání klubů | 2020-02-01 | 2 Penarol |
0 - 0
0 - 0
|
Belgrano 1 | R | -1.0 | Méně | 8.5 | Více |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Svět - Přátelská utkání klubů | 2020-01-26 | 4 LAFC |
2 - 0
2 - 0
|
Penarol 1 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
5-6 (11) | 3-5 (8) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||
| Uruguay - Grand finále | 2019-12-15 | 4 Nacional De Football |
0 - 0
1 - 0
|
Penarol 6 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
5-3 (8) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Uruguay - Grand finále | 2019-12-11 | 1 3 Penarol |
0 - 0
0 - 2
|
Nacional De Football 2 | P | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-2 (6) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Uruguay - Clausura | 2019-12-05 | 3 Penarol |
1 - 0
2 - 1
|
Cerro Largo 3 | V | -1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Uruguay - Clausura | 2019-11-27 | Club Atlético Progreso |
0 - 0
0 - 0
|
Penarol 1 1 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
7-3 (10) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Uruguay - Clausura | 2019-11-22 | Penarol |
1 - 1
2 - 1
|
Atletico Fenix Montevideo 3 1 | V | -1.5 | Více | 9.5 | Více |
|
9-2 (11) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Uruguay - Clausura | 2019-11-17 | 3 Nacional De Football |
0 - 0
0 - 0
|
Penarol 3 | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Uruguay - Clausura | 2019-11-09 | 2 Penarol |
0 - 0
1 - 0
|
CA River Plate 4 1 | V | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-6 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Uruguay - Clausura | 2019-11-06 | 2 Cerro |
0 - 1
1 - 3
|
Penarol 2 | V | +0.5, +1.0 | Více | 9.5 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| CA River Plate Poslední | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Výsledek | Hendikep | Góly V/M | Linie rohů | Rohy V/M | Události | Rohy celý z. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Uruguay - Apertura | 2020-10-10 | 1 1 Club Atlético Progreso |
0 - 1
1 - 2
|
CA River Plate 1 | V | 0.0, -0.5 | Více |
|
||||||
| Uruguay - Apertura | 2020-10-06 | 1 CA River Plate |
0 - 0
1 - 1
|
Plaza Colonia 4 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 |
|
|||||
| Copa Libertadores | 2020-09-23 | 1 Deportivo Binacional |
0 - 3
0 - 6
|
CA River Plate | V | +2.0, +2.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Uruguay - Apertura | 2020-09-20 | 3 Torque |
1 - 0
1 - 0
|
CA River Plate 3 | P | 0.0, -0.5 | Méně | 9.0 |
|
|||||
| Copa Libertadores | 2020-09-17 | 3 Sao Paulo |
1 - 1
2 - 2
|
CA River Plate 2 | R | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 |
|
|||||
| Uruguay - Apertura | 2020-09-13 | 4 CA River Plate |
0 - 1
1 - 2
|
Liverpool Montevideo 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Méně |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Uruguay - Apertura | 2020-09-09 | 4 CA River Plate |
0 - 0
0 - 0
|
Penarol 3 | R | +0.5 | Méně |
|
5-9 (14) | 3-5 (8) | 1 (1-0) | 4 (1-3) | ||
| Uruguay - Apertura | 2020-09-05 | 2 Montevideo Wanderers |
0 - 1
0 - 2
|
CA River Plate 6 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
4-7 (11) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Uruguay - Apertura | 2020-08-30 | 1 Cerro Largo |
2 - 1
2 - 1
|
CA River Plate 5 2 | P | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Uruguay - Apertura | 2020-08-22 | 2 CA River Plate |
0 - 0
0 - 1
|
Deportivo Maldonado 2 | P | 0.0, -0.5 | Méně |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Uruguay - Apertura | 2020-08-19 | Boston River |
0 - 1
1 - 1
|
CA River Plate 2 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Uruguay - Apertura | 2020-08-15 | CA River Plate |
2 - 2
2 - 3
|
Nacional De Football | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
1-10 (11) | 1-5 (6) | 5 (1-4) | 0 (0-0) |
| Uruguay - Apertura | 2020-08-08 | 2 Danubio |
0 - 1
1 - 3
|
CA River Plate 1 | V | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Uruguay - Apertura | 2020-03-08 | 3 CA River Plate |
0 - 0
1 - 1
|
Defensor Sporting 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Copa Sudamericana | 2020-02-25 | 2 CA River Plate |
1 - 0
1 - 0
|
Atlético Grau 1 1 | V | -1.0 | Méně | 9.5 | Více |
|
9-2 (11) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Uruguay - Apertura | 2020-02-22 | 1 2 Cerro |
0 - 0
0 - 0
|
CA River Plate 4 | R | 0.0, +0.5 | Méně | 10.0 | Méně |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Uruguay - Apertura | 2020-02-16 | 5 CA River Plate |
1 - 2
2 - 2
|
Atletico Fenix Montevideo 1 2 | R | 0.0, -0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
5-7 (12) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Copa Sudamericana | 2020-02-11 | 2 Atlético Grau |
0 - 2
1 - 2
|
CA River Plate 4 | V | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
6-8 (14) | 4-6 (10) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Uruguay - Clausura | 2019-12-05 | 2 Liverpool Montevideo |
0 - 0
0 - 1
|
CA River Plate 6 1 | V | 0.0, -0.5 | Méně | 9.5 | Více |
|
9-4 (13) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Uruguay - Clausura | 2019-11-27 | 1 CA River Plate |
1 - 0
1 - 0
|
Juventud De Las Piedras 2 | V | -1.0 | Méně | 9.5 | Méně |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Uruguay - Clausura | 2019-11-22 | 1 1 Rampla Juniors |
1 - 0
2 - 2
|
CA River Plate 3 | R | +0.5 | Více | 10.0 | Více |
|
5-8 (13) | 1-7 (8) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Uruguay - Clausura | 2019-11-16 | 5 CA River Plate |
1 - 0
1 - 0
|
Defensor Sporting 1 | V | 0.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
1-10 (11) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Uruguay - Clausura | 2019-11-09 | 2 Penarol |
0 - 0
1 - 0
|
CA River Plate 4 1 | P | -0.5, -1.0 | Méně | 10.0 | Více |
|
6-6 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Uruguay - Clausura | 2019-11-06 | 2 CA River Plate |
1 - 0
1 - 2
|
Club Atlético Progreso 3 | P | 0.0 | Více | 10.0 | Více |
|
7-4 (11) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Uruguay - Clausura | 2019-11-03 | 1 2 Atletico Fenix Montevideo |
1 - 0
1 - 0
|
CA River Plate 2 1 | P | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Uruguay - Clausura | 2019-10-24 | 4 CA River Plate |
2 - 1
3 - 1
|
Nacional De Football 3 | V | +0.5 | Více | 10.0 | Méně |
|
2-7 (9) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Uruguay - Clausura | 2019-10-20 | 5 CA River Plate |
3 - 0
3 - 2
|
Cerro Largo 3 | V | 0.0, -0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
5-6 (11) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Uruguay - Clausura | 2019-10-16 | 1 3 Cerro |
2 - 1
3 - 2
|
CA River Plate 1 | P | 0.0, +0.5 | Více | 9.5 | Více |
|
3-10 (13) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Uruguay - Clausura | 2019-10-09 | 2 CA River Plate |
0 - 0
0 - 0
|
Plaza Colonia 3 | R | 0.0, -0.5 | Méně | 10.0 | Push |
|
10-0 (10) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Uruguay - Clausura | 2019-10-05 | 2 Danubio |
1 - 1
1 - 1
|
CA River Plate | R | 0.0 | Méně | 10.0 | Méně |
|
2-7 (9) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 4 (1-3) |
| Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý zápas | 2.25 | 3.2 | 3 |
| Poločas | 2.875 | 2.1 | 3.75 |
| Asijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (-0.25) | Domácí@1.925 | Hosté@1.875 |
| Poločas (0.0) | Domácí@1.725 | Hosté@2.075 |
| Rohy celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (9.5) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
| Poločas (4.5) | Ví[email protected] | Méně@1.9 |
| Góly celkem | ||
|---|---|---|
| Celý zápas (2.5) | Ví[email protected] | Méně@1.775 |
| Poločas (1.0) | Více@2 | Méně@1.8 |
Živé události
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 2 , Roh: 4 - 4
Roh: 9.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 2.5
Skóre: 0 - 2 , Roh: 1 - 2 Poločas
Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0 , Góly: 1.0
-
2' - 1st Corner - Penarol -
7' - 2nd Corner - CA River Plate -
9' - 1st Yellow Card - Penarol -
20' - 1st Goal - CA River Plate -
38' - 2nd Goal - CA River Plate -
39' - Red Card - Penarol -
40' - 3rd Corner - CA River Plate -
41' - 2nd Yellow Card - CA River Plate -
0-2 score at the end of First Half -
52' - 3rd Yellow Card - CA River Plate -
59' - 4th Corner - CA River Plate - Race to 3 Corners - CA River Plate
-
65' - 4th Yellow Card - CA River Plate -
66' - 3rd Goal - Penarol -
68' - 5th Corner - Penarol -
76' - 6th Corner - CA River Plate -
90' - 7th Corner - Penarol -
90' - 8th Corner - Penarol -
1-2 score at the end of Second Half
Góly více 0.5 - 4.5
Karty Více 1.5 - 7.5
