so, Nov 13, 2021 · 14:30
Basel II
5 1
3 - 4
Celý zápas · Pol. 1-2
SC Cham
7 5
NejstaršíNedávné
PVVRPP
1.57
4.33
4.00
NedávnéNejstarší
RPPPVP

Poznámky

Predikce zdarma (na základě historických statistik, pouze pro referenci)
Více 3.25
Góly celkem
–
Rohy celkem
-1.0
Basel II
Basel II
RRVVPVVRPPNedávné
Více než 9.5 rohůVyrovnané5/10
Více než 2.5 gólůVíce8/10
Asijský handicapKryje6/10
SC Cham
PPPVPVPPPRNedávné
Více než 9.5 rohůMéně4/10
Více než 2.5 gólůVíce7/10
Asijský handicapNekryje3/9
Basel II

4V-3R-3P v posledních 10 zápasech, s 27 vstřelenými a 21 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.7 pro, 2.1 proti. Výhry 40%, AH výhra 60%, góly Over 60%, rohy Over 0%.

Výsledek v plném čase
Výhra 40%4 Remíza 30%3 Prohra 30%3
Góly celkem 3.0, 3.5
Více 60%6 Neplatné 0%0 Méně 40%4
Asijský hendikep
Výhra 60%6 Neplatné 10%1 Prohra 30%3
SC Cham

3V-1R-6P v posledních 10 zápasech, s 24 vstřelenými a 19 inkasovanými góly. Průměr gólů: 2.4 pro, 1.9 proti. Výhry 30%, AH výhra 33%, góly Over 50%, rohy Over 0%.

Výsledek v plném čase
Výhra 30%3 Remíza 10%1 Prohra 60%6
Góly celkem 3.0, 3.5
Více 50%5 Neplatné 0%0 Méně 50%5
Asijský hendikep
Výhra 33%3 Neplatné 22%2 Prohra 44%4
Poslední
Basel II
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
SC Cham
Celý zápas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Poločas Zápas Prům. celkem Prům. získ. Prům. ztrac. Výhra Remíza Prohra Pravd. výhry
Celkem
Domácí
Hosté
Posledních 6
Celkové rohy Více 7.5 - 13.5
Basel II
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5
SC Cham
Domácí– zápasů Hosté– zápasů Celkem– zápasů
Více 7.5
Více 8.5
Více 9.5
Více 10.5
Více 11.5
Více 12.5
Více 13.5

Basel II Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2018-05-26 1 SC Cham
1 - 1
2 - 2
Basel II 1 R 0.0 Více
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2017-04-12 2 Basel II
0 - 3
1 - 4
SC Cham 2 P -1.0, -1.5 Více
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Basel II Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2021-10-30 2 1 Basel II
1 - 0
1 - 3
SC Bruhl 3 1 P -1.0, -1.5 Více
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2021-10-09 3 Etoile Carouge
1 - 0
2 - 1
Basel II 1 P 0.0, +0.5 Méně 9.5
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2021-09-22 2 Biel Bienne
0 - 0
1 - 1
Basel II 3 R 0.0 Méně
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2021-09-04 1 Basel II
4 - 1
5 - 2
Young Boys II 2 V -1 Více
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2021-08-21 2 Stade Nyonnais
1 - 2
4 - 5
Basel II V 0.0, -0.5 Více
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2021-08-18 4 Basel II
1 - 3
2 - 3
Bavois 3 P 0.0, -0.5 Více
6-1 (7) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2021-06-12 FC Rapperswil-Jona
1 - 1
1 - 2
Basel II 1 V -0.5 Méně
6-3 (9) 0-3 (3) 1 (0-1) 3 (3-0)
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2021-06-05 Basel II
1 - 0
5 - 0
SC Bruhl 3 V 0.0, -0.5 Více
5-4 (9) 4-0 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2021-05-29 3 Yverdon Sport FC
0 - 1
1 - 1
Basel II 2 R -1.5 Méně 10.0 Méně
4-2 (6) 4-1 (5) 2 (1-1) 1 (0-1)
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2021-05-08 5 Etoile Carouge
1 - 2
4 - 4
Basel II 2 1 R -0.5 Více 9.5 Více
6-4 (10) 0-4 (4) 1 (0-1) 4 (4-0)
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2021-04-10 4 Basel II
1 - 0
2 - 1
Yverdon Sport FC 4 V +2.0 Méně
5-5 (10) 2-4 (6) 2 (1-1) 1 (1-0)
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2020-10-17 1 2 Basel II
1 - 2
3 - 4
FC Zurich II 2 P -0.5 Více
9-7 (16) 4-1 (5) 1 (0-1) 4 (2-2)
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2020-10-10 Stade Nyonnais
1 - 0
5 - 1
Basel II 4 P -0.5 Více
4-1 (5) 3-1 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2020-08-15 1 Breitenrain
2 - 0
3 - 2
Basel II 3 P 0.0 Více
6-4 (10) 3-2 (5) 2 (1-1) 1 (1-0)
Evropa - Přátelská utkání 2020-02-12 Basel II
1 - 3
2 - 4
Aarau P +0.5, +1.0 Více
10-8 (18) 4-1 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2019-11-23 2 FC Zurich II
0 - 2
2 - 2
Basel II 1 R 0.0 Více
5-3 (8) 3-2 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2019-11-09 1 Basel II
0 - 0
0 - 0
FC Black Stars R 0.0, -0.5 Méně
2-4 (6) 1-4 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2019-10-12 1 AC Bellinzona
0 - 0
1 - 3
Basel II 2 V -0.5 Více 10.0 Více
15-8 (23) 6-6 (12) 4 (2-2) 2 (1-1)
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2019-09-08 3 FC Münsingen
1 - 2
1 - 3
Basel II 1 V 0.0, +0.5 Více
3-5 (8) 1-3 (4) 2 (0-2) 2 (1-1)
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2019-08-31 1 Basel II
0 - 2
1 - 3
Etoile Carouge P 0.0, -0.5 Více
14-2 (16) 7-0 (7) 4 (4-0) 4 (3-1)
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2019-08-16 3 Basel II
1 - 1
3 - 1
Breitenrain 2 1 V 0.0, -0.5 Více
8-1 (9) 5-0 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2019-08-10 1 YF Juventus
0 - 1
1 - 1
Basel II 1 R 0.0, -0.5 Méně
5-14 (19) 1-8 (9) 1 (0-1) 2 (0-2)
Evropa - Přátelská utkání 2019-07-13 Basel II
0 - 2
0 - 4
Freiburg II P +0.5, +1.0 Více
4-7 (11) 2-2 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2019-05-18 2 FC Zurich II
0 - 0
0 - 0
Basel II 2 R 0.0, -0.5 Méně
7-0 (7) 3-0 (3) 2 (2-0) 3 (3-0)
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2019-05-04 2 Basel II
0 - 2
0 - 3
FC Sion II 2 P 0.0, -0.5 Více
7-5 (12) 3-5 (8) 2 (0-2) 1 (1-0)
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2019-04-06 2 Basel II
3 - 0
3 - 0
SC Bruhl 2 V 0.0, -0.5 Méně
4-7 (11) 2-2 (4) 2 (1-1) 2 (1-1)
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2019-03-23 2 Basel II
0 - 1
0 - 2
Stade Lausanne-Ouchy 3 P +1.0, +1.5 Méně 9.5 Méně
5-4 (9) 1-2 (3) 2 (1-1) 2 (2-0)
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2019-03-17 3 Stade Nyonnais
0 - 1
0 - 2
Basel II V -0.5, -1.0 Méně
6-2 (8) 3-0 (3) 1 (1-0) 2 (1-1)
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2019-03-09 5 Basel II
0 - 0
0 - 0
Bavois 2 R 0.0, -0.5 Méně
5-7 (12) 1-5 (6) 0 (0-0) 0 (0-0)
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2018-11-17 1 Basel II
1 - 0
1 - 1
Yverdon Sport FC 1 R +0.5, +1.0 Méně
3-6 (9) 3-1 (4) 1 (0-1) 3 (0-3)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
SC Cham Poslední
Liga Čas Domácí Skóre Hosté Výsledek Hendikep Góly V/M Linie rohů Rohy V/M Události Rohy celý z. Rohy pol. 35-45 80-90
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2021-11-06 2 SC Cham
0 - 2
2 - 2
Biel Bienne 2 R 0.0 Více
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2021-10-31 2 FC Chiasso
1 - 0
3 - 0
SC Cham 4 1 P -1.0 Push
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2021-09-19 1 SC Cham
1 - 0
1 - 2
FC Rapperswil-Jona 4 P 0.0 Push
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2021-09-04 1 2 SC Cham
0 - 0
0 - 1
SC Bruhl 2 P -0.5 Méně
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2021-08-21 2 SC Cham
2 - 0
3 - 0
FC Zurich II 1 V -0.5, -1.0 Push
Švýcarsko - Pohár 2021-08-15 2 SC Cham
0 - 1
0 - 1
Lucerne 2 P +2 Méně
9-9 (18) 5-5 (10) 4 (1-3) 2 (1-1)
Evropa - Přátelská utkání 2021-07-24 1 SC Cham
3 - 0
10 - 0
FC Thalwil 1 V
8-2 (10) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Evropa - Přátelská utkání 2021-07-17 SC Cham
1 - 1
2 - 5
Aarau P +1.0 Více
5-6 (11) 5-3 (8) 1 (1-0) 1 (0-1)
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2021-06-05 3 SC Cham
2 - 2
4 - 2
Bavois 3 1 V -0.5 Více 10.0 Méně
4-4 (8) 4-2 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2021-05-15 2 Yverdon Sport FC
1 - 2
3 - 2
SC Cham 2 P -1.0 Více
9-3 (12) 2-1 (3) 1 (1-0) 3 (2-1)
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2021-04-24 1 SC Cham
0 - 2
1 - 3
Yverdon Sport FC 1 P 0.0 Více
3-5 (8) 1-2 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2020-10-24 2 Stade Nyonnais
2 - 0
2 - 0
SC Cham 2 P 0.0, -0.5 Méně
4-5 (9) 2-4 (6) 4 (0-4) 1 (0-1)
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2020-10-17 1 SC Cham
0 - 0
0 - 1
Etoile Carouge 3 P 0.0 Méně
7-5 (12) 2-1 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2020-10-10 4 YF Juventus
0 - 0
1 - 2
SC Cham 1 V 0.0, +0.5 Push 10.0 Více
7-4 (11) 4-1 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2020-09-26 1 FC Black Stars
2 - 0
2 - 3
SC Cham V 0.0, -0.5 Více 10.0 Méně
2-7 (9) 2-3 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2020-09-19 1 3 SC Cham
0 - 1
1 - 1
FC Sion II 1 R 0.0, -0.5 Méně
10-6 (16) 5-4 (9) 1 (1-0) 4 (3-1)
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2020-09-02 4 SC Cham
1 - 1
2 - 1
AC Bellinzona 2 V 0.0, +0.5 Push 10.5 Méně
3-6 (9) 1-3 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2020-08-25 1 Breitenrain
0 - 0
2 - 2
SC Cham R 0.0, -0.5 Více
5-5 (10) 3-1 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2019-10-12 1 1 FC Sion II
1 - 0
2 - 0
SC Cham 2 P -0.5 Méně
4-7 (11) 3-1 (4) 2 (2-0) 0 (0-0)
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2019-09-14 3 SC Cham
1 - 0
2 - 2
FC Münsingen 2 R -0.5, -1.0 Více
10-3 (13) 3-2 (5) 2 (1-1) 3 (3-0)
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2019-08-28 1 SC Cham
1 - 1
3 - 2
YF Juventus 2 V 0.0, -0.5 Více 9.5 Více
5-6 (11) 2-2 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Švýcarsko - Pohár 2019-08-18 1 SC Cham
1 - 1
2 - 2
Aarau 1 R +1.0, +1.5 Více
5-9 (14) 4-2 (6) 1 (1-0) 3 (0-3)
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2019-08-10 3 FC Zurich II
1 - 1
1 - 1
SC Cham R 0.0, +0.5 Méně
5-5 (10) 3-5 (8) 3 (1-2) 0 (0-0)
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2019-08-07 2 SC Cham
0 - 0
0 - 3
FC Black Stars 2 P -1.0 Push
5-6 (11) 4-5 (9) 2 (0-2) 1 (0-1)
Evropa - Přátelská utkání 2019-07-20 SC Cham
1 - 1
2 - 5
Freiburg II P +0.5, +1.0 Více
5-7 (12) 2-4 (6) 2 (1-1) 0 (0-0)
Evropa - Přátelská utkání 2019-07-06 SC Cham
1 - 1
3 - 2
FC Baden V -1.0 Více
0-5 (5) 0-2 (2) 1 (0-1) 0 (0-0)
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2019-05-18 Stade Lausanne-Ouchy
0 - 1
1 - 2
SC Cham 3 V -0.5, -1.0 Push
8-3 (11) 3-2 (5) 1 (1-0) 2 (1-1)
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2019-04-18 2 Bavois
2 - 2
3 - 3
SC Cham 4 R 0.0, -0.5 Více 9.5 Více
3-7 (10) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (0-2)
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2019-04-06 Breitenrain
0 - 1
0 - 3
SC Cham 1 V 0.0, -0.5 Push
5-2 (7) 2-0 (2) 1 (1-0) 2 (2-0)
Švýcarsko - 1. Liga Promotion 2019-03-23 1 Yverdon Sport FC
2 - 0
3 - 1
SC Cham 1 P -0.5, -1.0 Více 9.5 Méně
2-4 (6) 0-2 (2) 1 (0-1) 2 (0-2)
Poslední , Skóre Výhra , Remíza , Prohra , Skóre Pravd. výhry:
Poslední , Roh Výhra , Remíza , Prohra , Roh Pravd. výhry:
Zveřejnit tipy
1x2
Celý zápas 1.571 4.333 4
Poločas 2.05 2.625 4
Asijský hendikep
Celý zápas (-1.0) Domácí@1.95 Hosté@1.85
Poločas (-0.25) Domácí@1.75 Hosté@2.05
Góly celkem
Celý zápas (3.25) Ví[email protected] Méně@1.975
Poločas (1.25) Ví[email protected] Méně@2.025


Čas Typ Výběr Vklad Výsledek
Živé události

Stav: Celý zápas , Skóre: 3 - 4 , Roh: 5 - 7

Roh: , Hendikep: -1.0 , Góly: 3.0, 3.5

6
Střela na branku
7
4
Střela mimo
2
73
Útok
68
39
Nebezpečný útok
42
52
Držení míče %
48

Skóre: 1 - 2 , Roh: 4 - 1 Poločas

Roh: , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0, 1.5

4
Střela na branku
2
1
Střela mimo
1
38
Útok
34
20
Nebezpečný útok
19
60
Držení míče %
40
  • 8' - 1st Corner - Basel II
  • 11' - 1st Goal - SC Cham
  • 13' - 2nd Goal - SC Cham
  • 15' - 2nd Corner - SC Cham
  • 23' - 3rd Corner - Basel II
  • 25' - 4th Corner - Basel II
  • Race to 3 Corners - Basel II
  • 27' - 1st Yellow Card - Basel II
  • 27' - 2nd Yellow Card - SC Cham
  • 29' - 3rd Goal - Basel II
  • 40' - 2nd Yellow Card - SC Cham
  • 45' - 5th Corner - Basel II
  • 1-2 score at the end of First Half
  • 48' - 6th Corner - SC Cham
  • 51' - 3rd Yellow Card - Basel II
  • 54' - 7th Corner - Basel II
  • Race to 5 Corners - Basel II
  • 57' - 8th Corner - SC Cham
  • 58' - 4th Goal - Basel II
  • 63' - 5th Goal - SC Cham
  • 71' - 6th Goal - Basel II
  • 76' - 4th Yellow Card - SC Cham
  • 81' - 9th Corner - SC Cham
  • 82' - 10th Corner - SC Cham
  • 82' - 5th Yellow Card - SC Cham
  • 84' - 11th Corner - SC Cham
  • 85' - 7th Goal - SC Cham
  • Race to 7 Corners - SC Cham
  • 88' - 12th Corner - SC Cham
  • 89' - 6th Yellow Card - SC Cham
  • 3-4 score at the end of Second Half

Zůstaňte v obraze s TotalCorner

Připojte se k našemu bezplatnému Telegram kanálu s tipy. Můžete si také nastavit vlastní upozornění na zápasy.

Tipy zdarma na Telegramu Vlastní upozornění