Визела vs Спортинг Профил на отборите
Визела vs Спортинг Факти за мача
0П-1Р-0З в последните 1 мача, с 1 отбелязани и 1 допуснати гола. Средно голове: 1.0 за, 1.0 срещу. Победи 0%, AH победа 0%, голове Над 0%, корнери Над 0%.
6П-2Р-2З в последните 10 мача, с 25 отбелязани и 14 допуснати гола. Средно голове: 2.5 за, 1.4 срещу. Победи 60%, AH победа 60%, голове Над 60%, корнери Над 40%.
| Визела | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Спортинг | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Визела | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Спортинг | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Визела vs Спортинг Времево разпределение на голове/корнери
Визела срещу Спортинг Преки срещи
Визела срещу Спортинг Виж всички преки срещи →Няма данни
| Визела Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Португалия - Купа | 2014-11-23 | Визела |
0 - 0
1 - 1
|
Операрио | Р | 0.0 | Под |
|
||||||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Спортинг Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Португалия - Примейра Лига | 2014-12-14 | Спортинг |
0 - 1
1 - 1
|
Морейрензе 3 1 | Р | -1.0, -1.5 | Под | 11.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2014-12-10 | 1 Челси |
2 - 0
3 - 1
|
Спортинг 4 | З | -1.0 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2014-12-05 | 4 Боавища |
0 - 0
1 - 3
|
Спортинг 4 | П | +1.5 | Над | 11.0 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2014-11-29 | 2 Спортинг |
0 - 0
3 - 0
|
Витория Сетубал 1 | П | -1.5, -2.0 | Под | 11.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2014-11-25 | 1 Спортинг |
2 - 1
3 - 1
|
Марибор 3 | П | -1.5 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Португалия - Купа | 2014-11-21 | 1 3 Espinho |
0 - 1
0 - 5
|
Спортинг 1 | П | +2.0 | Над | 11.0 | Под |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Португалия - Примейра Лига | 2014-11-09 | 5 Спортинг |
0 - 1
1 - 1
|
Пасош Ферейра 5 1 | Р | -1.0 | Под | 11.5 | Над |
|
13-4 (17) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 3 (3-0) |
| UEFA Champions League | 2014-11-05 | 3 Спортинг |
2 - 0
4 - 2
|
Шалке 2 | П | 0.0, -0.5 | Над | 10.5 | Над |
|
5-6 (11) | 3-5 (8) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2014-11-01 | 2 Гимараеш |
2 - 0
3 - 0
|
Спортинг 1 | З | +0.5, +1.0 | Над | 11.0 | Над |
|
8-5 (13) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2014-10-26 | 2 Спортинг |
3 - 0
4 - 2
|
Маритимо 2 | П | -1.0, -1.5 |
|
7-2 (9) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 4 (3-1) | |||
| UEFA Champions League | 2014-10-21 | Шалке |
1 - 1
4 - 3
|
Спортинг 3 1 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.5 | Под |
|
7-3 (10) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Португалия - Купа | 2014-10-18 | 2 Порто |
1 - 2
1 - 3
|
Спортинг 6 | П | -0.5, -1.0 | Над | 11.0 | Под |
|
6-4 (10) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2014-10-04 | 1 Пеняфиел |
0 - 0
0 - 4
|
Спортинг 4 | П | +1.0 | Над | 11.0 | Под |
|
3-5 (8) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2014-09-30 | 4 Спортинг |
0 - 1
0 - 1
|
Челси 4 | З | +0.5, +1.0 | Под | 10.5 | Над |
|
2-12 (14) | 1-6 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2014-09-28 | 4 Спортинг |
1 - 0
1 - 1
|
Порто 2 | Р | 0.0, +0.5 | Под |
|
4-7 (11) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Португалия - Примейра Лига | 2014-09-26 | Спортинг |
1 - 0
1 - 1
|
Порто | Р | 0.0, +0.5 | Под | 11.0 | Push |
|
4-7 (11) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Португалия - Примейра Лига | 2014-09-21 | Жил Висенте |
0 - 2
0 - 4
|
Спортинг | П | +1.0 | Над | 11.5 | Над |
|
6-13 (19) | 1-7 (8) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| UEFA Champions League | 2014-09-17 | 2 Марибор |
0 - 0
1 - 1
|
Спортинг 1 | Р | +0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
4-8 (12) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2014-09-14 | 1 3 Спортинг |
1 - 1
1 - 1
|
Белененсеш 3 | Р | -1.0, -1.5 | Под | 11.5 | Под |
|
9-1 (10) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2014-08-31 | Бенфика |
1 - 1
1 - 1
|
Спортинг | Р | -0.5, -1.0 | Push | 11.0 | Над |
|
9-11 (20) | 5-7 (12) | 6 (2-4) | 4 (1-3) |
| Португалия - Примейра Лига | 2014-08-23 | Спортинг |
0 - 0
1 - 0
|
Арука | П | Под | 11.5 | Над |
|
9-4 (13) | 6-3 (9) | 4 (2-2) | 2 (1-1) | |
| Португалия - Примейра Лига | 2014-08-16 | Академика |
0 - 1
1 - 1
|
Спортинг | Р | +0.5, +1.0 | Push | 11.5 | Под |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Приятелски Мачове | 2014-08-10 | Спортинг |
0 - 0
2 - 0
|
Насионал Де Футбол | П | Под |
|
8-3 (11) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | |||
| Приятелски Мачове | 2014-08-04 | Ал Итихад Ал Сакандари |
1 - 1
2 - 2
|
Спортинг | Р | +0.5, +1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
3-9 (12) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Приятелски Мачове | 2014-08-01 | Спортинг |
1 - 1
2 - 2
|
Лацио | Р | Над | 10.0 | Над |
|
9-4 (13) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 4 (4-0) | |
| Приятелски Мачове | 2014-07-28 | Твенте |
1 - 0
2 - 0
|
Спортинг | З | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
5-7 (12) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Приятелски Мачове | 2014-07-26 | Утрехт |
0 - 2
0 - 3
|
Спортинг | П |
|
2-4 (6) | 1-4 (5) | (-) | (-) | ||||
| Приятелски Мачове | 2014-07-20 | Бенфика |
0 - 1
0 - 1
|
Спортинг | П | Под | 10.0 | Над |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 4 (2-2) | 2 (2-0) | |
| Приятелски Мачове | 2014-07-18 | Белененсеш |
0 - 2
1 - 2
|
Спортинг | П | Над |
|
7-4 (11) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | |||
| Португалия - Примейра Лига | 2014-05-11 | Спортинг |
0 - 1
0 - 1
|
Ещорил | З |
|
3-2 (5) | 3-1 (4) | (-) | (-) | ||||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 17 | 7 | 1.12 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (+2.0) | Домакин@2.25 | Гост@1.675 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (11.0) | Над@1.875 | Под@1.925 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (3.0) | Над@1.85 | Под@2 |
Статус: Пълно време , Резултат: 2 - 3 , Корнер: 3 - 7
Корнер: 11.0 , Хендикап: +2.0 , Голове: 3.0
-
1' - 1st Yellow Card - Спортинг -
16' - 1st Corner - Визела -
19' - 2nd Corner - Спортинг -
28' - 3rd Corner - Спортинг -
34' - 1st Goal - Спортинг -
36' - 2nd Yellow Card - Спортинг -
37' - 2nd Goal - Визела -
39' - 3rd Goal - Спортинг -
45+2' - 4th Corner - Визела -
45+3' - 4th Goal - Визела -
2-2 score at the end of First Half - Race to 3 Corners - Спортинг
-
51' - 5th Corner - Спортинг -
56' - 6th Corner - Спортинг - Race to 5 Corners - Спортинг
-
58' - 7th Corner - Спортинг -
59' - 5th Goal - Спортинг -
63' - 8th Corner - Спортинг -
79' - 9th Corner - Визела -
84' - 3rd Yellow Card - Спортинг -
85' - 4th Yellow Card - Спортинг - Race to 7 Corners - Спортинг
-
89' - 10th Corner - Спортинг -
90+1' - 5th Yellow Card - Спортинг -
90+2' - 6th Yellow Card - Визела -
2-3 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

