Фейенорд vs ПСВ Профил на отборите
Фейенорд vs ПСВ Факти за мача
7П-1Р-2З в последните 10 мача, с 24 отбелязани и 9 допуснати гола. Средно голове: 2.4 за, 0.9 срещу. Победи 70%, AH победа 50%, голове Над 50%, корнери Над 30%.
6П-2Р-2З в последните 10 мача, с 27 отбелязани и 17 допуснати гола. Средно голове: 2.7 за, 1.7 срещу. Победи 60%, AH победа 40%, голове Над 60%, корнери Над 70%.
| Фейенорд | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| ПСВ | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Фейенорд | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| ПСВ | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Фейенорд vs ПСВ Времево разпределение на голове/корнери
Фейенорд срещу ПСВ Преки срещи
Фейенорд срещу ПСВ Виж всички преки срещи →| Фейенорд Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-05-11 | 1 2 Фейенорд |
2 - 0
2 - 3
|
ПСВ 3 | З | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Нидерландия - Купа | 2025-02-05 | 2 ПСВ |
1 - 0
2 - 0
|
Фейенорд 1 | З | -0.5, -1.0 | Под | 10.5 |
|
|||||
| Нидерландия - Ередивизия | 2024-12-22 | 1 ПСВ |
2 - 0
3 - 0
|
Фейенорд 3 | З | -1.0 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Нидерландия - Супер Купа | 2024-08-04 | 3 ПСВ |
1 - 2
4 - 4
|
Фейенорд 6 | Р | -0.5, -1.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Нидерландия - Ередивизия | 2024-03-03 | 4 ПСВ |
1 - 1
2 - 2
|
Фейенорд 3 | Р | -0.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Нидерландия - Купа | 2024-01-24 | 3 Фейенорд |
1 - 0
1 - 0
|
ПСВ 3 | П | -0.5 | Под | 10.5 | Под |
|
3-2 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2023-12-03 | 1 Фейенорд |
0 - 0
1 - 2
|
ПСВ 3 | З | -0.5 | Push | 10.0 | Над |
|
10-5 (15) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 6 (4-2) |
| Нидерландия - Супер Купа | 2023-08-04 | 2 Фейенорд |
0 - 0
0 - 1
|
ПСВ 2 | З | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
6-9 (15) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2023-02-05 | 2 Фейенорд |
0 - 1
2 - 2
|
ПСВ 5 1 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
12-1 (13) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 4 (4-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2022-09-18 | 2 ПСВ |
2 - 2
4 - 3
|
Фейенорд 1 | З | -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
13-1 (14) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2022-05-08 | 3 Фейенорд |
0 - 2
2 - 2
|
ПСВ 3 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
6-5 (11) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2021-09-19 | 2 ПСВ |
0 - 1
0 - 4
|
Фейенорд 2 | П | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
7-5 (12) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2021-03-14 | 1 ПСВ |
1 - 1
1 - 1
|
Фейенорд 3 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
5-2 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2021-01-31 | 1 Фейенорд |
3 - 0
3 - 1
|
ПСВ 2 | П | 0.0, +0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
0-13 (13) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2020-03-01 | 1 ПСВ |
0 - 1
1 - 1
|
Фейенорд 2 | Р | -0.5 | Под | 10.5 | Над |
|
3-8 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Фейенорд Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Лига Европа | 2025-10-23 | Фейенорд |
1 - 1
3 - 1
|
Панатинайкос 1 | П | -1.0, -1.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-10-19 | 1 Хераклес |
0 - 4
0 - 7
|
Фейенорд 2 | П | +1.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-10-05 | 1 Фейенорд |
1 - 0
3 - 2
|
Утрехт | П | -1.0, -1.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Лига Европа | 2025-10-02 | 1 Фейенорд |
0 - 0
0 - 2
|
Астън Вила | З | +0.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-09-28 | 1 1 Грьонинген |
0 - 0
0 - 1
|
Фейенорд 2 | П | +0.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Лига Европа | 2025-09-24 | 1 Брага |
0 - 0
1 - 0
|
Фейенорд 2 | З | -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
7-2 (9) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-09-21 | 5 АЗ |
1 - 1
3 - 3
|
Фейенорд 3 1 | Р | 0.0 | Над | 9.5 | Над |
|
4-11 (15) | 2-10 (12) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-09-17 | Фейенорд |
1 - 0
2 - 0
|
Фортуна Ситард 1 | П | -1.5, -2.0 | Под | 10.0 | Над |
|
13-0 (13) | 7-0 (7) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-09-13 | 1 2 Фейенорд |
1 - 0
1 - 0
|
Хееренвеен 1 1 | П | -1.5 | Под | 10.0 | Под |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-08-31 | 1 1 Спарта Ротердам |
0 - 1
0 - 4
|
Фейенорд 2 | П | +0.5 | Над | 10.0 | Push |
|
1-9 (10) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-08-16 | Екселсиор |
1 - 2
1 - 2
|
Фейенорд 1 | П | +1.0, +1.5 | Под | 10.0 | Над |
|
5-6 (11) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 5 (2-3) |
| UEFA Champions League - Квалификации | 2025-08-12 | 2 Фенербахче |
2 - 1
5 - 2
|
Фейенорд 2 | З | -1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
5-7 (12) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-08-09 | 1 Фейенорд |
1 - 0
2 - 0
|
НАК 1 | П | -1.5 | Под | 10.0 | Под |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League - Квалификации | 2025-08-06 | 2 Фейенорд |
1 - 0
2 - 1
|
Фенербахче | П | 0.0 | Над | 9.0 | Под |
|
3-5 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Приятелски Мачове | 2025-07-26 | 1 Фейенорд |
1 - 1
1 - 2
|
Ница | З | 0.0 | Push | 8.5 | Под |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Приятелски Мачове | 2025-07-12 | 2 Фейенорд |
0 - 1
1 - 1
|
Унион Сен Жилоа | Р | 0.0 | Под | 8.5 | Под |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Приятелски Мачове | 2025-07-05 | 1 Камбуур Лееуварден |
0 - 3
1 - 4
|
Фейенорд | П | +1.0 | Над | 8.5 | Под |
|
1-6 (7) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-05-18 | Хееренвеен |
2 - 0
2 - 0
|
Фейенорд 1 | З | +0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
2-3 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-05-14 | Фейенорд |
1 - 0
2 - 0
|
РКС | П | -2.0, -2.5 | Под | 11.0 | Под |
|
6-3 (9) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-05-11 | 1 2 Фейенорд |
2 - 0
2 - 3
|
ПСВ 3 | З | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
1-12 (13) | 0-7 (7) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-05-03 | 1 2 Хераклес |
0 - 3
1 - 4
|
Фейенорд 1 | П | +1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
5-1 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-04-25 | 1 Фейенорд |
3 - 0
4 - 0
|
Цволе 1 | П | -2.0 | Над | 9.5 | Под |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-04-12 | 1 1 Фортуна Ситард |
0 - 0
0 - 2
|
Фейенорд 1 | П | +1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
5-7 (12) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-04-05 | 3 АЗ |
0 - 1
0 - 1
|
Фейенорд 2 | П | 0.0 | Под | 9.5 | Под |
|
5-3 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-04-02 | Фейенорд |
2 - 1
4 - 1
|
Грьонинген 2 | П | -1.0, -1.5 | Над | 10.0 | Под |
|
1-1 (2) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-03-30 | 1 Фейенорд |
2 - 1
3 - 2
|
Го Ахед Игълс | П | -1.0, -1.5 | Над | 10.5 | Под |
|
2-4 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-03-16 | 2 Твенте |
1 - 3
2 - 6
|
Фейенорд 3 | П | 0.0 | Над | 10.0 | Под |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2025-03-11 | 2 Интер Милано |
1 - 1
2 - 1
|
Фейенорд 1 | З | -1.5 | Над | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2025-03-05 | 3 Фейенорд |
0 - 1
0 - 2
|
Интер Милано 2 | З | +1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
7-4 (11) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-03-01 | 1 Фейенорд |
0 - 0
0 - 0
|
НЕК 4 | Р | -1.0, -1.5 | Под | 10.5 | Над |
|
10-3 (13) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| ПСВ Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Champions League | 2025-10-21 | 4 ПСВ |
2 - 1
6 - 2
|
Наполи 1 1 | П | 0.0, +0.5 | Над | 9.0 |
|
|||||
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-10-18 | 1 ПСВ |
1 - 0
2 - 1
|
Го Ахед Игълс 1 | П | -2.0 | Под | 11.0 |
|
|||||
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-10-04 | 1 Цволе |
0 - 2
0 - 4
|
ПСВ 3 | П | +1.0, +1.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2025-10-01 | Байер Леверкузен |
0 - 0
1 - 1
|
ПСВ 2 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-09-27 | Екселсиор |
1 - 1
1 - 2
|
ПСВ | П | +1.0, +1.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-09-21 | 2 ПСВ |
1 - 1
2 - 2
|
Аякс 5 | Р | -1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
9-5 (14) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League | 2025-09-16 | ПСВ |
0 - 2
1 - 3
|
Унион Сен Жилоа | З | -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
7-7 (14) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-09-13 | 2 НЕК |
1 - 3
3 - 5
|
ПСВ 4 | П | +1.0 | Над | 10.5 | Над |
|
8-4 (12) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-08-30 | 1 ПСВ |
0 - 1
0 - 2
|
Телстар 1 | З | -2.5, -3.0 | Под | 10.0 | Над |
|
10-3 (13) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-08-23 | ПСВ |
1 - 1
4 - 2
|
Грьонинген 2 | П | -2.0 | Над | 9.5 | Над |
|
6-4 (10) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-08-17 | 1 Твенте |
0 - 1
0 - 2
|
ПСВ 2 | П | +1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
8-6 (14) | 4-3 (7) | 3 (3-0) | 3 (3-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-08-09 | 1 ПСВ |
4 - 0
6 - 1
|
Спарта Ротердам 1 | П | -2.0 | Над | 10.5 | Над |
|
8-5 (13) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Нидерландия - Супер Купа | 2025-08-03 | ПСВ |
0 - 1
2 - 1
|
Го Ахед Игълс 1 | П | -2.0 | Под | 10.0 | Под |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Приятелски Мачове | 2025-07-30 | 1 ПСВ |
3 - 2
3 - 2
|
ФК Айндховен 2 | П | -2.0 | Над | 8.5 | Над |
|
11-5 (16) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Приятелски Мачове | 2025-07-26 | ПСВ |
1 - 1
2 - 1
|
Атлетик Билбао 1 | П | 0.0 | Над | 8.5 | Над |
|
6-4 (10) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Приятелски Мачове | 2025-07-05 | 2 ПСВ |
0 - 0
1 - 0
|
Унион Сен Жилоа | П | 0.0 | Под | 8.5 | Под |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-05-18 | 1 Спарта Ротердам |
0 - 1
1 - 3
|
ПСВ 2 | П | +1.5, +2.0 | Push | 10.0 | Под |
|
0-9 (9) | 0-7 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-05-14 | ПСВ |
4 - 0
4 - 1
|
Хераклес | П | -3.0 | Над | 10.5 | Над |
|
10-1 (11) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-05-11 | 1 2 Фейенорд |
2 - 0
2 - 3
|
ПСВ 3 | П | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
1-12 (13) | 0-7 (7) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-05-03 | ПСВ |
2 - 0
4 - 1
|
Фортуна Ситард 2 | П | -2.5, -3.0 | Над | 10.0 | Под |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-04-24 | 2 Твенте |
1 - 1
1 - 3
|
ПСВ 3 | П | +1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 4 (1-3) | 2 (1-1) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-04-12 | ПСВ |
4 - 0
5 - 0
|
Алмиър Сити | П | -2.5 | Над | 11.0 | Над |
|
11-3 (14) | 5-1 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-04-05 | 2 Грьонинген |
1 - 2
1 - 3
|
ПСВ 2 | П | +1.0, +1.5 | Над | 9.5 | Под |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-03-30 | 1 ПСВ |
0 - 1
0 - 2
|
Аякс 3 | З | -1.0 | Под | 9.5 | Под |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-03-15 | 2 РКС |
0 - 3
0 - 3
|
ПСВ | П | +2.0 | Под | 11.0 | Под |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2025-03-12 | 3 Арсенал |
2 - 1
2 - 2
|
ПСВ 1 | Р | -1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-03-08 | 2 ПСВ |
1 - 0
2 - 1
|
Хееренвеен 1 | П | -2.0 | Под | 10.5 | Над |
|
8-4 (12) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League | 2025-03-04 | ПСВ |
1 - 3
1 - 7
|
Арсенал 2 | З | +0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
5-3 (8) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-03-01 | 1 Го Ахед Игълс |
1 - 2
3 - 2
|
ПСВ 2 | З | +1.0, +1.5 | Над | 10.5 | Под |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Нидерландия - Купа | 2025-02-26 | 2 ПСВ |
0 - 2
1 - 2
|
Го Ахед Игълс 2 | З | -2.0 | Под | 10.5 | Под |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 2.375 | 3.8 | 2.7 |
| Полувреме | 2.75 | 2.6 | 3.1 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (0.0) | Домакин@1.775 | Гост@2.025 |
| Полувреме (0.0) | Домакин@1.775 | Гост@2.025 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (10.0) | Над@2 | Под@1.8 |
| Полувреме (4.5) | Над@1.925 | Под@1.875 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (3.25) | Над@1.8 | Под@2 |
| Полувреме (1.5) | Над@2.05 | Под@1.75 |
Статус: Пълно време , Резултат: 2 - 3 , Корнер: 3 - 5
Корнер: 10.0 , Хендикап: 0.0 , Голове: 3.0, 3.5
Резултат: 0 - 1 , Корнер: 1 - 2 Полувреме
Корнер: 4.5 , Хендикап: 0.0 , Голове: 1.5
- 8' - 1st Shot Off Target - Hadj Moussa (Feyenoord)]
- 14' - 2nd Shot Off Target - Dest (PSV)]
-
18' - 1st Corner - ПСВ -
19' - 2nd Corner - Фейенорд - 13' - 3rd Shot Off Target - Ueda (Feyenoord)]
-
30' - 1st Goal - ПСВ - 30' - 1st Shot On Target - Saibari (PSV)]
- 30' - 1st Assist - Junior (PSV)]
- 35' - 4th Shot Off Target - Saibari (PSV)]
- 42' - 5th Shot Off Target - Til (PSV)]
-
44' - 3rd Corner - ПСВ - 45' - 2nd Shot On Target - Perisic (PSV)]
- 45' - 3rd Shot On Target - Ueda (Feyenoord)]
-
0-1 score at the end of First Half - 46' ~ Substitution ~ Timber ~ Hwang ~(Feyenoord)
-
50' - 2nd Goal - Фейенорд - 50' - 4th Shot On Target - Valente (Feyenoord)]
- 50' - 2nd Assist - Read (Feyenoord)]
-
51' - 3rd Goal - ПСВ - 51' - 5th Shot On Target - Saibari (PSV)]
- 51' - 3rd Assist - Til (PSV)]
-
58' - 4th Corner - Фейенорд - 58' - 6th Shot On Target - Ueda (Feyenoord)]
-
60' - 4th Goal - ПСВ - 60' - 7th Shot On Target - Saibari (PSV)]
- 1-3%PSV extend their lead and Early Payout is awarded
-
62' - 1st Yellow Card - ПСВ - 63' - 6th Shot Off Target - Watanabe (Feyenoord)]
- 65' - 8th Shot On Target - Perisic (PSV)]
- 66' - 9th Shot On Target - Sauer (Feyenoord)]
- 65' - 8th Shot On Target - Perisic (PSV)]
- 71' ~ Substitution ~ Driouech ~ Perisic ~(PSV)
- 55' - 7th Shot Off Target - Perisic (PSV)]
- 55' - 7th Shot Off Target - Perisic (PSV)]
- 71' ~ Substitution ~ Bajraktarevic ~ Man ~(PSV)
- 65' - 8th Shot On Target - Perisic (PSV)]
-
73' - 5th Goal - Фейенорд - 72' ~ Substitution ~ Smal ~ Sauer ~(Feyenoord)
- 72' ~ Substitution ~ Sliti ~ Bos ~(Feyenoord)
- 73' - 10th Shot On Target - Targhaline (Feyenoord)]
- 76' - 8th Shot Off Target - Valente (Feyenoord)]
- 80' - 9th Shot Off Target - Ueda (Feyenoord)]
- Race to 3 Corners - ПСВ
-
82' - 5th Corner - ПСВ -
83' - 6th Corner - ПСВ - 84' ~ Substitution ~ Pepi ~ Til ~(PSV)
- 83' ~ Substitution ~ Flamingo ~ Junior ~(PSV)
- 87' - 11th Shot On Target - Ueda (Feyenoord)]
- 87' - 1st Offside - PSV
- 89' - 10th Shot Off Target - Pepi (PSV)]
-
89' - 7th Corner - ПСВ - Race to 5 Corners - ПСВ
- 91' ~ Substitution ~ Larin ~ Targhaline ~(Feyenoord)
- 91' ~ Substitution ~ Steijn ~ Read ~(Feyenoord)
-
90+2' - 8th Corner - Фейенорд - 90+2' - 11th Shot Off Target - Larin (Feyenoord)]
- 90+2' ~ Substitution ~ Obispo ~ Saibari ~(PSV)
- 90+3' - 12th Shot On Target - Pepi (PSV)]
-
2-3 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

