Екселсиор vs ПСВ Профил на отборите
Екселсиор vs ПСВ Факти за мача
4П-1Р-5З в последните 10 мача, с 16 отбелязани и 19 допуснати гола. Средно голове: 1.6 за, 1.9 срещу. Победи 40%, AH победа 40%, голове Над 50%, корнери Над 50%.
7П-1Р-2З в последните 10 мача, с 27 отбелязани и 17 допуснати гола. Средно голове: 2.7 за, 1.7 срещу. Победи 70%, AH победа 40%, голове Над 60%, корнери Над 70%.
| Екселсиор | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| ПСВ | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Екселсиор | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| ПСВ | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Екселсиор vs ПСВ Времево разпределение на голове/корнери
Екселсиор срещу ПСВ Преки срещи
Екселсиор срещу ПСВ Виж всички преки срещи →| Екселсиор Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Нидерландия - Купа | 2025-01-14 | 1 ПСВ |
0 - 1
3 - 3
|
Екселсиор | Р | -2.5 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Нидерландия - Ередивизия | 2024-04-02 | 1 Екселсиор |
0 - 0
0 - 2
|
ПСВ | З | +2.0, +2.5 | Под | 11.0 |
|
|||||
| Нидерландия - Ередивизия | 2024-01-13 | ПСВ |
2 - 0
3 - 1
|
Екселсиор | З | -3.0, -3.5 | Под | 10.5 |
|
|||||
| Нидерландия - Ередивизия | 2023-04-08 | ПСВ |
1 - 0
4 - 0
|
Екселсиор 4 | З | -2.5, -3.0 | Под | 10.5 |
|
|||||
| Нидерландия - Ередивизия | 2022-08-28 | Екселсиор |
0 - 3
1 - 6
|
ПСВ 1 | З | +2.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Нидерландия - Ередивизия | 2019-03-02 | Екселсиор |
0 - 1
0 - 2
|
ПСВ 1 | З | +2.0 | Под | 11.0 | Под |
|
3-7 (10) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-12-07 | 1 ПСВ |
2 - 0
6 - 0
|
Екселсиор 3 | З | -3.0 | Над | 11.5 | Под |
|
8-1 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-02-07 | 2 ПСВ |
1 - 0
1 - 0
|
Екселсиор 3 | З | -2.0, -2.5 | Под | 11.0 | Над |
|
11-5 (16) | 8-3 (11) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2017-11-26 | 2 Екселсиор |
0 - 2
1 - 2
|
ПСВ 1 | З | +1.5, +2.0 | Push | 11.0 | Push |
|
6-5 (11) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2017-01-14 | ПСВ |
1 - 0
2 - 0
|
Екселсиор 2 | З | -2.0, -2.5 | Под | 10.5 | Над |
|
10-3 (13) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2016-09-24 | Екселсиор |
1 - 2
1 - 3
|
ПСВ | З | +1.5, +2.0 | Над | 10.5 | Под |
|
3-7 (10) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2016-01-27 | Екселсиор |
0 - 1
1 - 3
|
ПСВ | З | +1.5 | Над | 10.5 | Над |
|
3-8 (11) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2015-10-17 | 1 ПСВ |
0 - 0
1 - 1
|
Екселсиор 3 | Р | -2.0 | Под | 10.5 | Над |
|
10-5 (15) | 5-3 (8) | 1 (0-1) | 5 (4-1) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2015-04-25 | 1 Екселсиор |
0 - 0
2 - 3
|
ПСВ 3 1 | З | +1.0, +1.5 | Над | 10.5 | Под |
|
7-2 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2014-10-05 | 1 ПСВ |
2 - 0
3 - 0
|
Екселсиор | З | -2.0 | Под | 10.5 | Над |
|
10-6 (16) | 8-3 (11) | 4 (4-0) | 1 (0-1) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Екселсиор Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-09-20 | 3 ФК Волендам |
1 - 1
1 - 2
|
Екселсиор 2 | П | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-09-14 | 1 3 Екселсиор |
0 - 0
0 - 1
|
Спарта Ротердам 1 | З | 0.0 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-08-30 | 1 2 Екселсиор |
0 - 0
1 - 0
|
Твенте 2 | П | +0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-08-24 | Утрехт |
2 - 0
4 - 1
|
Екселсиор | З | -1.0, -1.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-08-16 | Екселсиор |
1 - 2
1 - 2
|
Фейенорд 1 | З | +1.0, +1.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-08-09 | 1 НЕК |
1 - 0
5 - 0
|
Екселсиор 1 | З | -0.5, -1.0 | Над | 10.0 | Под |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Приятелски Мачове | 2025-07-19 | ФК Дордрехт |
1 - 1
2 - 2
|
Екселсиор | Р | 0.0, +0.5 | Над | 9.0 | Над |
|
3-8 (11) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Приятелски Мачове | 2025-07-05 | АСВХ |
0 - 0
2 - 3
|
Екселсиор | П | +2.0, +2.5 | Над |
|
1-15 (16) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Нидерландия - Ерсте Дивизия | 2025-05-09 | 2 АЗ резерви |
1 - 1
2 - 1
|
Екселсиор 2 | З | +0.5, +1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Нидерландия - Ерсте Дивизия | 2025-05-02 | Екселсиор |
2 - 0
5 - 0
|
ПСВ резерви 1 | П | -2.0, -2.5 | Над | 10.0 | Над |
|
10-3 (13) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Нидерландия - Ерсте Дивизия | 2025-04-27 | 1 Екселсиор |
2 - 0
2 - 0
|
ФК Емен 2 | П | -1.0, -1.5 | Под | 10.0 | Под |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Нидерландия - Ерсте Дивизия | 2025-04-20 | 1 ФК Волендам |
0 - 2
1 - 4
|
Екселсиор 1 | П | 0.0, +0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Нидерландия - Ерсте Дивизия | 2025-04-11 | 1 Екселсиор |
1 - 0
2 - 0
|
Топ Ос | П | -2.0 | Под | 10.5 | Над |
|
8-4 (12) | 6-2 (8) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Нидерландия - Ерсте Дивизия | 2025-04-04 | 1 Маастрихт |
1 - 0
1 - 2
|
Екселсиор 1 | П | +1.0, +1.5 | Под | 10.0 | Под |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Нидерландия - Ерсте Дивизия | 2025-03-28 | 1 Екселсиор |
1 - 0
3 - 0
|
Утрехт резерви | П | -2.0, -2.5 | Под | 10.5 | Под |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Нидерландия - Ерсте Дивизия | 2025-03-14 | 1 ФК Айндховен |
0 - 0
1 - 2
|
Екселсиор 1 | П | +0.5 | Push | 10.0 | Под |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Нидерландия - Ерсте Дивизия | 2025-03-10 | 2 Екселсиор |
1 - 1
3 - 1
|
Ден Бош 1 | П | -1.0, -1.5 | Над | 10.5 | Под |
|
6-2 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Нидерландия - Ерсте Дивизия | 2025-03-07 | 1 Де Граафшап |
1 - 1
2 - 1
|
Екселсиор 1 | З | 0.0 | Под | 10.5 | Под |
|
1-8 (9) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Нидерландия - Ерсте Дивизия | 2025-03-02 | 1 Екселсиор |
0 - 1
1 - 1
|
Рода 2 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
14-2 (16) | 6-1 (7) | 3 (2-1) | 4 (4-0) |
| Нидерландия - Ерсте Дивизия | 2025-02-21 | 2 Телстар |
0 - 1
1 - 3
|
Екселсиор 3 | П | 0.0 | Над | 10.0 | Под |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Нидерландия - Ерсте Дивизия | 2025-02-16 | 2 Екселсиор |
0 - 0
1 - 1
|
Хелмонд Спорт 2 | Р | -1.0, -1.5 | Под | 9.5 | Над |
|
12-3 (15) | 7-2 (9) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Нидерландия - Ерсте Дивизия | 2025-02-10 | Аякс резерви |
0 - 1
3 - 2
|
Екселсиор 3 | З | +0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
9-7 (16) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| Нидерландия - Ерсте Дивизия | 2025-02-01 | Екселсиор |
0 - 2
1 - 3
|
Витес 1 | З | -1.5, -2.0 | Над | 10.5 | Над |
|
13-1 (14) | 8-0 (8) | 5 (5-0) | 4 (3-1) |
| Нидерландия - Ерсте Дивизия | 2025-01-26 | 2 Екселсиор |
0 - 0
1 - 0
|
АДО Ден Хааг 1 | П | -0.5 | Под | 9.0 | Под |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Нидерландия - Ерсте Дивизия | 2025-01-17 | 3 Камбуур Лееуварден |
1 - 0
1 - 0
|
Екселсиор 2 | З | 0.0 | Под | 10.5 | Под |
|
2-6 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Нидерландия - Купа | 2025-01-14 | 1 ПСВ |
0 - 1
3 - 3
|
Екселсиор | Р | -2.5 | Над | 10.5 | Над |
|
10-5 (15) | 8-1 (9) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Нидерландия - Ерсте Дивизия | 2025-01-10 | Екселсиор |
0 - 0
1 - 0
|
ФК Дордрехт 2 | П | -1.0 | Под | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 4-3 (7) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Нидерландия - Ерсте Дивизия | 2024-12-21 | 2 Венло |
0 - 0
1 - 1
|
Екселсиор 2 | Р | +1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
11-5 (16) | 7-1 (8) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Нидерландия - Купа | 2024-12-17 | 1 ФК Айндховен |
0 - 2
1 - 3
|
Екселсиор 3 | П | 0.0, +0.5 | Над | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Нидерландия - Ерсте Дивизия | 2024-12-13 | 2 Екселсиор |
0 - 0
0 - 0
|
ФК Волендам 2 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
5-7 (12) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| ПСВ Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-09-21 | 2 ПСВ |
1 - 1
2 - 2
|
Аякс 5 | Р | -1.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2025-09-16 | ПСВ |
0 - 2
1 - 3
|
Унион Сен Жилоа | З | -0.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-09-13 | 2 НЕК |
1 - 3
3 - 5
|
ПСВ 4 | П | +1.0 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-08-30 | 1 ПСВ |
0 - 1
0 - 2
|
Телстар 1 | З | -2.5, -3.0 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-08-23 | ПСВ |
1 - 1
4 - 2
|
Грьонинген 2 | П | -2.0 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-08-17 | 1 Твенте |
0 - 1
0 - 2
|
ПСВ 2 | П | +1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
8-6 (14) | 4-3 (7) | 3 (3-0) | 3 (3-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-08-09 | 1 ПСВ |
4 - 0
6 - 1
|
Спарта Ротердам 1 | П | -2.0 | Над | 10.5 | Над |
|
8-5 (13) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Нидерландия - Супер Купа | 2025-08-03 | ПСВ |
0 - 1
2 - 1
|
Го Ахед Игълс 1 | П | -2.0 | Под | 10.0 | Под |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Приятелски Мачове | 2025-07-30 | 1 ПСВ |
3 - 2
3 - 2
|
ФК Айндховен 2 | П | -2.0 | Над | 8.5 | Над |
|
11-5 (16) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Приятелски Мачове | 2025-07-26 | ПСВ |
1 - 1
2 - 1
|
Атлетик Билбао 1 | П | 0.0 | Над | 8.5 | Над |
|
6-4 (10) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Приятелски Мачове | 2025-07-05 | 2 ПСВ |
0 - 0
1 - 0
|
Унион Сен Жилоа | П | 0.0 | Под | 8.5 | Под |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-05-18 | 1 Спарта Ротердам |
0 - 1
1 - 3
|
ПСВ 2 | П | +1.5, +2.0 | Push | 10.0 | Под |
|
0-9 (9) | 0-7 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-05-14 | ПСВ |
4 - 0
4 - 1
|
Хераклес | П | -3.0 | Над | 10.5 | Над |
|
10-1 (11) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-05-11 | 1 2 Фейенорд |
2 - 0
2 - 3
|
ПСВ 3 | П | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
1-12 (13) | 0-7 (7) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-05-03 | ПСВ |
2 - 0
4 - 1
|
Фортуна Ситард 2 | П | -2.5, -3.0 | Над | 10.0 | Под |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-04-24 | 2 Твенте |
1 - 1
1 - 3
|
ПСВ 3 | П | +1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 4 (1-3) | 2 (1-1) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-04-12 | ПСВ |
4 - 0
5 - 0
|
Алмиър Сити | П | -2.5 | Над | 11.0 | Над |
|
11-3 (14) | 5-1 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-04-05 | 2 Грьонинген |
1 - 2
1 - 3
|
ПСВ 2 | П | +1.0, +1.5 | Над | 9.5 | Под |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-03-30 | 1 ПСВ |
0 - 1
0 - 2
|
Аякс 3 | З | -1.0 | Под | 9.5 | Под |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-03-15 | 2 РКС |
0 - 3
0 - 3
|
ПСВ | П | +2.0 | Под | 11.0 | Под |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2025-03-12 | 3 Арсенал |
2 - 1
2 - 2
|
ПСВ 1 | Р | -1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-03-08 | 2 ПСВ |
1 - 0
2 - 1
|
Хееренвеен 1 | П | -2.0 | Под | 10.5 | Над |
|
8-4 (12) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League | 2025-03-04 | ПСВ |
1 - 3
1 - 7
|
Арсенал 2 | З | +0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
5-3 (8) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-03-01 | 1 Го Ахед Игълс |
1 - 2
3 - 2
|
ПСВ 2 | З | +1.0, +1.5 | Над | 10.5 | Под |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Нидерландия - Купа | 2025-02-26 | 2 ПСВ |
0 - 2
1 - 2
|
Го Ахед Игълс 2 | З | -2.0 | Под | 10.5 | Под |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| UEFA Champions League | 2025-02-19 | 1 ПСВ |
0 - 0
2 - 1
|
Ювентус 1 | П | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
5-2 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-02-15 | 2 ПСВ |
1 - 1
2 - 2
|
Утрехт 2 | Р | -1.5 | Над | 11.0 | Над |
|
9-5 (14) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| UEFA Champions League | 2025-02-11 | Ювентус |
1 - 0
2 - 1
|
ПСВ 1 | З | -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2025-02-08 | ПСВ |
0 - 0
1 - 1
|
Вилем ΙΙ 2 | Р | -2.0, -2.5 | Под | 11.5 | Под |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Нидерландия - Купа | 2025-02-05 | 2 ПСВ |
1 - 0
2 - 0
|
Фейенорд 1 | П | -0.5, -1.0 | Под | 10.5 | Под |
|
1-7 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 7 | 5.75 | 1.364 |
| Полувреме | 6 | 2.875 | 1.727 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (+1.25) | Домакин@2 | Гост@1.8 |
| Полувреме (+0.5) | Домакин@2.05 | Гост@1.75 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (10.0) | Над@1.95 | Под@1.85 |
| Полувреме (4.5) | Над@1.825 | Под@1.975 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (3.5) | Над@1.825 | Под@1.975 |
| Полувреме (1.5) | Над@1.9 | Под@1.9 |
Статус: Пълно време , Резултат: 1 - 2 , Корнер: 3 - 2
Корнер: 10.0 , Хендикап: +1.0, +1.5 , Голове: 3.5
Резултат: 1 - 1 , Корнер: 0 - 1 Полувреме
Корнер: 4.5 , Хендикап: +0.5 , Голове: 1.5
- 7' - 1st Shot On Target - Yegoian (Excelsior)]
- 9' - 2nd Shot On Target - Saibari (PSV)]
- 10' - 1st Shot Off Target - Perisic (PSV)]
- 12' - 2nd Shot Off Target - Zagre (Excelsior)]
-
13' - 1st Goal - Екселсиор - 13' - 3rd Shot On Target - Wlodarczyk (Excelsior)]
- 16' - 1st Offside - PSV
- 15' - 4th Shot On Target - Veerman (PSV)]
-
19' - 2nd Goal - ПСВ - 19' - 5th Shot On Target - Veerman (PSV)]
- 22' - 3rd Shot Off Target - Saibari (PSV)]
- 26' - 4th Shot Off Target - Wanner (PSV)]
- 32' ~ Substitution ~ Til ~ Pepi ~(PSV)
- 33' - 5th Shot Off Target - Sanches Fernandes (Excelsior)]
- 34' - 6th Shot Off Target - Naujoks (Excelsior)]
-
38' - 1st Corner - ПСВ - 38' - 8th Shot Off Target - Gasiorowski (PSV)]
- 38' - 9th Shot Off Target - Flamingo (PSV)]
- 40' - 11th Shot Off Target - de Regt (Excelsior)]
- 40' - 10th Shot Off Target - Sanches Fernandes (Excelsior)]
- 37' - 6th Shot On Target - Saibari (PSV)]
- 45' - 11th Shot Off Target - Wlodarczyk (Excelsior)]
-
1-1 score at the end of First Half -
50' - 2nd Corner - Екселсиор -
51' - 3rd Corner - Екселсиор - 58' - 12th Shot Off Target - Schouten (PSV)]
- 59' - 7th Shot On Target - Perisic (PSV)]
- 60' - 13th Shot Off Target - Saibari (PSV)]
- 60' ~ Substitution ~ Bergraaf ~ Wlodarczyk ~(Excelsior)
- 61' - 8th Shot On Target - Til (PSV)]
- 61' - 14th Shot Off Target - Saibari (PSV)]
- 63' - 15th Shot Off Target - Saibari (PSV)]
- 66' - 9th Shot On Target - Yegoian (Excelsior)]
- 69' - 16th Shot Off Target - Perisic (PSV)]
- 70' ~ Substitution ~ Man ~ Wanner ~(PSV)
-
72' - 3rd Goal - ПСВ - 71' ~ Substitution ~ Mitrovic ~ Sanches Fernandes ~(Excelsior)
- 71' ~ Substitution ~ Nadje ~ Naujoks ~(Excelsior)
- 72' - 10th Shot On Target - Saibari (PSV)]
- 72' - 1st Assist - Man (PSV)]
- Race to 3 Corners - Екселсиор
-
78' - 4th Corner - Екселсиор - 78' - 17th Shot Off Target - Carlen (Excelsior)]
- 78' - 18th Shot Off Target - Nadje (Excelsior)]
- 81' - 19th Shot Off Target - Yegoian (Excelsior)]
- 81' - 20th Shot Off Target - Widell (Excelsior)]
- 81' - 21st Shot Off Target - Zagre (Excelsior)]
- 81' ~ Substitution ~ van Duinen ~ de Regt ~(Excelsior)
- 81' ~ Substitution ~ Schouten ~ Carlen ~(Excelsior)
- 82' - 22nd Shot Off Target - Nadje (Excelsior)]
- 85' ~ Substitution ~ Driouech ~ Perisic ~(PSV)
- 85' ~ Substitution ~ Obispo ~ Saleh-Eddine ~(PSV)
- 86' - 23rd Shot Off Target - van Duinen (Excelsior)]
- 90' - 11th Shot On Target - Mitrovic (Excelsior)]
-
90+3' - 5th Corner - ПСВ - 90+3' - 12th Shot On Target - Man (PSV)]
-
1-2 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

