Каен vs Рен Профил на отборите
Каен vs Рен Факти за мача
2П-4Р-4З в последните 10 мача, с 10 отбелязани и 13 допуснати гола. Средно голове: 1.0 за, 1.3 срещу. Победи 20%, AH победа 40%, голове Над 40%, корнери Над 60%.
2П-2Р-6З в последните 10 мача, с 10 отбелязани и 17 допуснати гола. Средно голове: 1.0 за, 1.7 срещу. Победи 20%, AH победа 30%, голове Над 60%, корнери Над 50%.
| Каен | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Рен | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Каен | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Рен | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Каен vs Рен Времево разпределение на голове/корнери
Каен срещу Рен Преки срещи
Каен срещу Рен Виж всички преки срещи →| Каен Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Франция - Лига 1 | 2018-02-17 | 2 Каен |
1 - 2
2 - 2
|
Рен | Р | 0.0 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2017-09-30 | 4 Рен |
0 - 1
0 - 1
|
Каен 1 | П | -0.5 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2017-05-14 | 2 Каен |
0 - 0
0 - 1
|
Рен 1 | З | -0.5, -1.0 | Под | 8.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2016-09-11 | 2 Рен |
0 - 0
2 - 0
|
Каен 1 | З | -0.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2016-02-21 | 1 Каен |
0 - 0
1 - 0
|
Рен 1 | П | 0.0 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2015-12-11 | 1 Рен |
0 - 0
1 - 1
|
Каен 1 | Р | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Над |
|
12-7 (19) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Франция - Лига 1 | 2015-01-25 | Рен |
1 - 1
1 - 4
|
Каен | П | -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2014-08-30 | Каен |
0 - 0
0 - 1
|
Рен | З | 0.0 | Под | 9.5 | Под |
|
6-1 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Каен Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Франция - Купа на Лигата | 2018-10-31 | 2 Дижон |
2 - 0
3 - 1
|
Каен 2 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2018-10-27 | Лил |
0 - 0
1 - 0
|
Каен 2 | З | -0.5, -1.0 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2018-10-20 | Каен |
0 - 0
0 - 0
|
Гингам | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2018-10-07 | 3 Марсилия |
2 - 0
2 - 0
|
Каен 5 | З | -1.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2018-09-29 | 2 Каен |
1 - 0
1 - 0
|
Амиен 1 1 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2018-09-26 | 2 Каен |
1 - 1
2 - 2
|
Монпелие 2 1 | Р | 0.0 | Над | 9.5 | Над |
|
4-6 (10) | 4-4 (8) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Франция - Лига 1 | 2018-09-22 | 2 Ст Етиен |
0 - 1
2 - 1
|
Каен 3 | З | -0.5, -1.0 | Над | 10.5 | Над |
|
9-6 (15) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 6 (3-3) |
| Франция - Лига 1 | 2018-09-15 | 2 1 Каен |
0 - 1
2 - 2
|
Лион 2 | Р | +1.0 | Над | 9.0 | Под |
|
2-4 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Франция - Лига 1 | 2018-09-01 | Дижон |
0 - 1
0 - 2
|
Каен 3 | П | -0.5 | Под | 9.0 | Над |
|
9-5 (14) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Франция - Лига 1 | 2018-08-25 | 2 Нант |
0 - 1
1 - 1
|
Каен 2 1 | Р | -0.5 | Push | 9.5 | Под |
|
3-1 (4) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-08-18 | 2 Каен |
0 - 0
1 - 1
|
Ница 2 | Р | 0.0 | Push | 9.5 | Над |
|
5-10 (15) | 5-2 (7) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Франция - Лига 1 | 2018-08-12 | ПСЖ |
2 - 0
3 - 0
|
Каен | З | -2.5, -3.0 | Под | 10.0 | Под |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Приятелски Мачове | 2018-07-25 | Анже |
0 - 1
0 - 1
|
Каен | П | 0.0 | Под |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Приятелски Мачове | 2018-07-20 | 1 Каен |
0 - 1
0 - 6
|
Льо Авър 1 | З | -0.5 | Над |
|
4-2 (6) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Приятелски Мачове | 2018-07-14 | Каен |
0 - 0
0 - 0
|
Конкарно | Р | -1.0 | Под |
|
2-1 (3) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Франция - Лига 1 | 2018-05-19 | 3 Каен |
0 - 0
0 - 0
|
ПСЖ 1 | Р | +0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-05-12 | Ница |
2 - 0
4 - 1
|
Каен 1 1 | З | -1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
4-7 (11) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Франция - Лига 1 | 2018-05-06 | 1 1 Каен |
1 - 1
1 - 2
|
Монако 2 | З | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
6-8 (14) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 5 (2-3) |
| Франция - Лига 1 | 2018-04-28 | 1 Троа |
2 - 1
3 - 1
|
Каен 2 | З | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Франция - Лига 1 | 2018-04-25 | 2 Каен |
0 - 0
0 - 0
|
Тулуза | Р | 0.0 | Под | 9.5 | Под |
|
1-2 (3) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-04-21 | 2 Мец |
0 - 0
1 - 1
|
Каен 1 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Франция - Купа | 2018-04-18 | 1 1 Каен |
1 - 1
1 - 3
|
ПСЖ 1 | З | +2.0, +2.5 | Над | 9.5 | Над |
|
2-11 (13) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 3 (0-3) |
| Франция - Лига 1 | 2018-04-07 | 3 Амиен |
2 - 0
3 - 0
|
Каен 1 | З | 0.0, -0.5 | Над | 9.0 | Над |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Франция - Лига 1 | 2018-04-01 | 2 Каен |
0 - 2
1 - 3
|
Монпелие 2 | З | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-03-17 | 1 Анже |
2 - 0
3 - 0
|
Каен 2 | З | -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
1-4 (5) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Франция - Лига 1 | 2018-03-11 | Лион |
0 - 0
1 - 0
|
Каен | З | -1.0, -1.5 | Под | 10.5 | Под |
|
4-2 (6) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-03-04 | 4 Каен |
1 - 0
2 - 0
|
Страсбург 2 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Франция - Купа | 2018-03-01 | 3 Каен |
0 - 0
1 - 0
|
Лион 2 | П | +0.5, +1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Франция - Лига 1 | 2018-02-24 | 1 Дижон |
1 - 0
2 - 0
|
Каен 4 | З | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
5-8 (13) | 3-5 (8) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Франция - Лига 1 | 2018-02-17 | 2 Каен |
1 - 2
2 - 2
|
Рен | Р | 0.0 | Над | 9.5 | Над |
|
12-11 (23) | 4-5 (9) | 3 (2-1) | 6 (4-2) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Рен Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Франция - Лига 1 | 2018-10-28 | 3 Рен |
0 - 1
0 - 2
|
Реймс 2 | З | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Лига Европа | 2018-10-25 | 2 Рен |
1 - 1
1 - 2
|
Динамо Киев 5 1 | З | -0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2018-10-21 | 1 Ст Етиен |
1 - 1
1 - 1
|
Рен 1 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2018-10-07 | 1 5 Монако |
0 - 1
1 - 2
|
Рен 1 | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Лига Европа | 2018-10-04 | 4 Астана |
0 - 0
2 - 0
|
Рен 2 | З | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2018-09-30 | 1 Рен |
0 - 0
1 - 1
|
Тулуза 3 1 | Р | -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
7-3 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Франция - Лига 1 | 2018-09-26 | Амиен |
0 - 0
2 - 1
|
Рен 2 1 | З | 0.0, +0.5 | Над | 9.0 | Над |
|
10-6 (16) | 7-2 (9) | 4 (3-1) | 3 (1-2) |
| Франция - Лига 1 | 2018-09-23 | 2 Рен |
1 - 1
1 - 3
|
ПСЖ 3 | З | +1.5 | Над | 10.0 | Над |
|
9-4 (13) | 4-4 (8) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Лига Европа | 2018-09-20 | 1 Рен |
1 - 0
2 - 1
|
ФК Баумит Яблонец 3 | П | -0.5, -1.0 | Над | 10.0 | Под |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-09-14 | 4 Ница |
0 - 0
2 - 1
|
Рен 1 | З | 0.0 | Над | 9.5 | Под |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Франция - Лига 1 | 2018-09-02 | Рен |
2 - 0
2 - 0
|
Бордо 3 | П | 0.0, -0.5 | Push | 8.5 | Над |
|
6-5 (11) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Франция - Лига 1 | 2018-08-26 | Марсилия |
0 - 2
2 - 2
|
Рен | Р | -1.0, -1.5 | Над | 9.5 | Над |
|
8-4 (12) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-08-18 | 1 Рен |
0 - 0
1 - 0
|
Анже 2 | П | -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
3-0 (3) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-08-11 | 1 Лил |
1 - 1
3 - 1
|
Рен | З | 0.0 | Над | 9.5 | Под |
|
2-6 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2018-08-03 | Борусия Дортмунд |
1 - 0
1 - 1
|
Рен 1 | Р | -1.0 | Под | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2018-07-28 | Рен |
2 - 1
4 - 1
|
Евертън 1 | П | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
0-3 (3) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Приятелски Мачове | 2018-07-21 | 1 Андерлехт |
1 - 0
3 - 2
|
Рен | З | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Приятелски Мачове | 2018-07-14 | 4 ФК Залцбург |
0 - 0
3 - 0
|
Рен 1 | З | 9.5 | Под |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Франция - Лига 1 | 2018-05-19 | Рен |
1 - 1
1 - 1
|
Монпелие 1 | Р | -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
8-4 (12) | 6-3 (9) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-05-12 | 1 ПСЖ |
0 - 0
0 - 2
|
Рен | П | -1.5, -2.0 | Под | 10.0 | Над |
|
7-7 (14) | 3-6 (9) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-05-06 | 1 Рен |
1 - 0
2 - 1
|
Страсбург 1 | П | -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Франция - Лига 1 | 2018-04-29 | 1 1 Рен |
1 - 1
2 - 1
|
Тулуза 1 | П | -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
2-7 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Франция - Лига 1 | 2018-04-20 | 1 5 Нант |
1 - 0
1 - 1
|
Рен 2 | Р | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Над |
|
5-8 (13) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Франция - Лига 1 | 2018-04-14 | 1 Рен |
1 - 0
1 - 2
|
Мец 4 | З | -1.0, -1.5 | Над | 9.5 | Над |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-04-08 | 4 Ница |
1 - 1
1 - 1
|
Рен 4 | Р | -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
5-2 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-04-04 | Рен |
1 - 1
1 - 1
|
Монако 2 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
8-1 (9) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-03-17 | 2 Бордо |
0 - 0
0 - 2
|
Рен 1 | П | -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-03-10 | Рен |
0 - 1
1 - 1
|
Ст Етиен 4 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
8-4 (12) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-03-03 | 2 Амиен |
0 - 1
0 - 2
|
Рен 3 | П | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-02-24 | 3 Рен |
0 - 0
2 - 0
|
Троа 2 1 | П | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 4 (2-2) | 3 (1-2) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 3.75 | 3.3 | 2.1 |
| Полувреме | 4.33 | 2 | 2.87 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (+0.25) | Домакин@2.04 | Гост@1.89 |
| Полувреме (+0.25) | Домакин@1.625 | Гост@2.25 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (9.5) | Над@1.825 | Под@1.975 |
| Полувреме (4.5) | Над@1.875 | Под@1.925 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (2.25) | Над@2.05 | Под@1.8 |
| Полувреме (0.75) | Над@1.725 | Под@2.075 |
Статус: Пълно време , Резултат: 1 - 2 , Корнер: 2 - 4
Корнер: 9.5 , Хендикап: 0.0, +0.5 , Голове: 2.0, 2.5
Резултат: 0 - 0 , Корнер: 0 - 3 Полувреме
Корнер: 4.5 , Хендикап: 0.0, +0.5 , Голове: 0.5, 1.0
-
10' - 1st Yellow Card - Каен -
26' - 2nd Yellow Card - Рен -
34' - 3rd Yellow Card - Каен -
36' - 1st Corner - Рен -
44' - 2nd Corner - Рен -
45+2' - 3rd Corner - Рен - Race to 3 Corners - Рен
-
0-0 score at the end of First Half -
47' - 4th Corner - Каен - 58' Substitution - Khaoui for Ninga - Каен
-
60' - 1st Goal - Рен -
68' - 5th Corner - Рен -
69' - 2nd Goal - Рен - 70' Substitution - Tchokounte for Sankoh - Каен
- 72' Substitution - Bourigeaud for Grenier - Рен
- 76' Substitution - Siebatcheu for Hunou - Рен
- 79' Substitution - Armougom for Mbengue - Каен
-
82' - 6th Corner - Каен -
84' - 4th Yellow Card - Рен - 88' Substitution - Janvier for Sarr - Рен
-
90' - 3rd Goal - Каен -
1-2 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

