Рен vs ПСЖ Профил на отборите
Рен vs ПСЖ Факти за мача
4П-2Р-4З в последните 10 мача, с 16 отбелязани и 16 допуснати гола. Средно голове: 1.6 за, 1.6 срещу. Победи 40%, AH победа 66%, голове Над 40%, корнери Над 20%.
7П-0Р-3З в последните 10 мача, с 28 отбелязани и 17 допуснати гола. Средно голове: 2.8 за, 1.7 срещу. Победи 70%, AH победа 50%, голове Над 90%, корнери Над 40%.
| Рен | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| ПСЖ | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Рен | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| ПСЖ | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Рен vs ПСЖ Времево разпределение на голове/корнери
Рен срещу ПСЖ Преки срещи
Рен срещу ПСЖ Виж всички преки срещи →| Рен Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Франция - Лига 1 | 2018-05-12 | 1 ПСЖ |
0 - 0
0 - 2
|
Рен | П | -1.5, -2.0 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Франция - Купа на Лигата | 2018-01-30 | 5 Рен |
0 - 1
2 - 3
|
ПСЖ 1 1 | З | +2.0 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Купа | 2018-01-07 | Рен |
0 - 4
1 - 6
|
ПСЖ | З | +2.0 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2017-12-16 | 1 3 Рен |
0 - 2
1 - 4
|
ПСЖ 2 1 | З | +2.0 | Над | 9.0 |
|
|||||
| Франция - Купа | 2017-02-01 | 2 Рен |
0 - 2
0 - 4
|
ПСЖ 1 | З | +1.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2017-01-14 | Рен |
0 - 1
0 - 1
|
ПСЖ 2 | З | +1.0, +1.5 | Под | 9.0 | Под |
|
5-2 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Франция - Лига 1 | 2016-11-06 | 1 ПСЖ |
2 - 0
4 - 0
|
Рен 2 | З | -1.5, -2.0 | Над | 9.5 | Над |
|
9-2 (11) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2016-04-29 | 1 ПСЖ |
0 - 0
4 - 0
|
Рен 1 | З | -1.5, -2.0 | Над | 9.0 | Под |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2015-10-30 | Рен |
0 - 0
0 - 1
|
ПСЖ | З | +0.5, +1.0 | Под | 9.0 | Под |
|
1-3 (4) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2015-01-30 | 2 ПСЖ |
1 - 0
1 - 0
|
Рен 1 | З | -1.5 | Под | 10.0 | Над |
|
5-6 (11) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2014-09-13 | 1 Рен |
0 - 1
1 - 1
|
ПСЖ 1 | Р | +1.0, +1.5 | Под | 10.0 | Под |
|
2-2 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Рен Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Лига Европа | 2018-09-20 | 1 Рен |
1 - 0
2 - 1
|
ФК Баумит Яблонец 3 | П | -0.5, -1.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2018-09-14 | 4 Ница |
0 - 0
2 - 1
|
Рен 1 | З | 0.0 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2018-09-02 | Рен |
2 - 0
2 - 0
|
Бордо 3 | П | 0.0, -0.5 | Push | 8.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2018-08-26 | Марсилия |
0 - 2
2 - 2
|
Рен | Р | -1.0, -1.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2018-08-18 | 1 Рен |
0 - 0
1 - 0
|
Анже 2 | П | -0.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2018-08-11 | 1 Лил |
1 - 1
3 - 1
|
Рен | З | 0.0 | Над | 9.5 | Под |
|
2-6 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2018-08-03 | Борусия Дортмунд |
1 - 0
1 - 1
|
Рен 1 | Р | -1.0 | Под | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2018-07-28 | Рен |
2 - 1
4 - 1
|
Евертън 1 | П | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
0-3 (3) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Приятелски Мачове | 2018-07-21 | 1 Андерлехт |
1 - 0
3 - 2
|
Рен | З | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Приятелски Мачове | 2018-07-14 | 4 ФК Залцбург |
0 - 0
3 - 0
|
Рен 1 | З | 9.5 | Под |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Франция - Лига 1 | 2018-05-19 | Рен |
1 - 1
1 - 1
|
Монпелие 1 | Р | -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
8-4 (12) | 6-3 (9) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-05-12 | 1 ПСЖ |
0 - 0
0 - 2
|
Рен | П | -1.5, -2.0 | Под | 10.0 | Над |
|
7-7 (14) | 3-6 (9) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-05-06 | 1 Рен |
1 - 0
2 - 1
|
Страсбург 1 | П | -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Франция - Лига 1 | 2018-04-29 | 1 1 Рен |
1 - 1
2 - 1
|
Тулуза 1 | П | -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
2-7 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Франция - Лига 1 | 2018-04-20 | 1 5 Нант |
1 - 0
1 - 1
|
Рен 2 | Р | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Над |
|
5-8 (13) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Франция - Лига 1 | 2018-04-14 | 1 Рен |
1 - 0
1 - 2
|
Мец 4 | З | -1.0, -1.5 | Над | 9.5 | Над |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-04-08 | 4 Ница |
1 - 1
1 - 1
|
Рен 4 | Р | -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
5-2 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-04-04 | Рен |
1 - 1
1 - 1
|
Монако 2 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
8-1 (9) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-03-17 | 2 Бордо |
0 - 0
0 - 2
|
Рен 1 | П | -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-03-10 | Рен |
0 - 1
1 - 1
|
Ст Етиен 4 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
8-4 (12) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-03-03 | 2 Амиен |
0 - 1
0 - 2
|
Рен 3 | П | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-02-24 | 3 Рен |
0 - 0
2 - 0
|
Троа 2 1 | П | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 4 (2-2) | 3 (1-2) |
| Франция - Лига 1 | 2018-02-17 | 2 Каен |
1 - 2
2 - 2
|
Рен | Р | 0.0 | Над | 9.5 | Над |
|
12-11 (23) | 4-5 (9) | 3 (2-1) | 6 (4-2) |
| Франция - Лига 1 | 2018-02-11 | 2 Лион |
0 - 1
0 - 2
|
Рен 1 | П | -1.0, -1.5 | Под | 10.0 | Над |
|
10-1 (11) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-02-04 | 2 Рен |
0 - 0
0 - 1
|
Гингам 4 | З | -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Франция - Купа на Лигата | 2018-01-30 | 5 Рен |
0 - 1
2 - 3
|
ПСЖ 1 1 | З | +2.0 | Над | 9.5 | Над |
|
4-8 (12) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 3 (2-1) |
| Франция - Лига 1 | 2018-01-26 | 3 Дижон |
1 - 1
2 - 1
|
Рен 2 | З | 0.0 | Над | 9.5 | Под |
|
3-5 (8) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-01-20 | 3 Рен |
0 - 0
1 - 0
|
Анже 3 1 | П | 0.0, -0.5 | Под | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Франция - Лига 1 | 2018-01-17 | 1 Лил |
1 - 0
1 - 2
|
Рен | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.0 | Над |
|
2-9 (11) | 1-5 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Франция - Лига 1 | 2018-01-13 | 1 Рен |
1 - 2
0 - 3
|
Марсилия 2 | З | +0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| ПСЖ Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Champions League | 2018-09-18 | 1 Ливърпул |
2 - 1
3 - 2
|
ПСЖ 1 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2018-09-14 | 1 ПСЖ |
1 - 0
4 - 0
|
Ст Етиен 1 | П | -1.5, -2.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2018-09-01 | 1 1 Ним |
0 - 2
2 - 4
|
ПСЖ 3 1 | П | +2.0 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2018-08-25 | 2 ПСЖ |
1 - 1
3 - 1
|
Анже | П | -2.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2018-08-18 | Гингам |
1 - 0
1 - 3
|
ПСЖ 1 | П | +1.5, +2.0 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2018-08-12 | ПСЖ |
2 - 0
3 - 0
|
Каен | П | -2.5, -3.0 | Под | 10.0 | Под |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Франция - Супер Купа | 2018-08-04 | ПСЖ |
2 - 0
4 - 0
|
Монако 1 | П | -0.5, -1.0 | Над | 10.5 | Над |
|
8-8 (16) | 7-2 (9) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2018-07-30 | 1 ПСЖ |
1 - 0
3 - 2
|
Атлетико Мадрид | П | 0.0 | Над | 9.5 | Под |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2018-07-28 | Арсенал |
1 - 0
5 - 1
|
ПСЖ 1 | З | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2018-07-21 | Байерн Мюнхен |
0 - 1
3 - 1
|
ПСЖ | З | -1.0, -1.5 | Над | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-05-19 | 3 Каен |
0 - 0
0 - 0
|
ПСЖ 1 | Р | +0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-05-12 | 1 ПСЖ |
0 - 0
0 - 2
|
Рен | З | -1.5, -2.0 | Под | 10.0 | Над |
|
7-7 (14) | 3-6 (9) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Франция - Купа | 2018-05-08 | 1 Льо Ербие |
0 - 1
0 - 2
|
ПСЖ 1 | П | +4.0 | Под | 10.5 | Над |
|
3-10 (13) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Франция - Лига 1 | 2018-05-04 | 2 Амиен |
0 - 1
2 - 2
|
ПСЖ | Р | +1.5, +2.0 | Над | 9.5 | Над |
|
3-13 (16) | 1-5 (6) | 4 (1-3) | 3 (0-3) |
| Франция - Лига 1 | 2018-04-29 | 2 ПСЖ |
0 - 1
2 - 2
|
Гингам | Р | -2.5 | Push | 10.0 | Над |
|
7-7 (14) | 5-5 (10) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-04-22 | Бордо |
0 - 0
0 - 1
|
ПСЖ 1 | П | +1.0, +1.5 | Под | 9.0 | Над |
|
8-5 (13) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Франция - Купа | 2018-04-18 | 1 1 Каен |
1 - 1
1 - 3
|
ПСЖ 1 | П | +2.0, +2.5 | Над | 9.5 | Над |
|
2-11 (13) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 3 (0-3) |
| Франция - Лига 1 | 2018-04-15 | 1 ПСЖ |
4 - 1
7 - 1
|
Монако 3 | П | -1.5, -2.0 | Над | 10.0 | Под |
|
4-2 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-04-06 | 1 Ст Етиен |
1 - 0
1 - 1
|
ПСЖ 4 1 | Р | +1.0, +1.5 | Под | 10.5 | Над |
|
11-3 (14) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Франция - Купа на Лигата | 2018-03-31 | ПСЖ |
2 - 0
3 - 0
|
Монако 3 | П | -1.0, -1.5 | Под | 10.5 | Над |
|
9-4 (13) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-03-18 | Ница |
1 - 1
1 - 2
|
ПСЖ 1 | П | +1.5 | Под | 9.5 | Под |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-03-14 | 1 1 ПСЖ |
2 - 0
2 - 1
|
Анже 2 | П | -2.5, -3.0 | Под | 9.5 | Над |
|
7-8 (15) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Франция - Лига 1 | 2018-03-10 | ПСЖ |
4 - 0
5 - 0
|
Мец 1 | П | -3.0 | Над | 10.5 | Над |
|
9-2 (11) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| UEFA Champions League | 2018-03-06 | 1 2 ПСЖ |
0 - 0
1 - 2
|
Реал Мадрид 2 | З | -0.5, -1.0 | Под | 11.5 | Над |
|
7-8 (15) | 3-6 (9) | 4 (1-3) | 2 (0-2) |
| Франция - Лига 1 | 2018-03-03 | 3 Троа |
0 - 0
0 - 2
|
ПСЖ 1 | П | +1.5 | Под | 10.0 | Под |
|
2-4 (6) | 0-3 (3) | 3 (0-3) | 2 (2-0) |
| Франция - Купа | 2018-02-28 | 1 ПСЖ |
1 - 0
3 - 0
|
Марсилия 1 | П | -1.5 | Под | 10.0 | Под |
|
1-1 (2) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-02-25 | 6 ПСЖ |
2 - 0
3 - 0
|
Марсилия 5 | П | -2.0 | Под | 10.5 | Под |
|
3-6 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-02-17 | 2 ПСЖ |
3 - 1
5 - 2
|
Страсбург 3 | П | -3.0, -3.5 | Над | 10.5 | Под |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| UEFA Champions League | 2018-02-14 | 2 Реал Мадрид |
1 - 1
3 - 1
|
ПСЖ 4 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.5 | Над |
|
11-4 (15) | 6-2 (8) | 4 (2-2) | 2 (1-1) |
| Франция - Лига 1 | 2018-02-10 | 4 Тулуза |
0 - 0
0 - 1
|
ПСЖ 2 | П | +2.0, +2.5 | Под | 9.5 | Над |
|
0-10 (10) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 8.5 | 5.75 | 1.3 |
| Полувреме | 7 | 2.75 | 1.72 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (+1.5) | Домакин@1.99 | Гост@1.94 |
| Полувреме (+0.5) | Домакин@2.05 | Гост@1.75 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (10.0) | Над@1.875 | Под@1.925 |
| Полувреме (4.5) | Над@1.775 | Под@2.025 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (3.0) | Над@1.8 | Под@2.05 |
| Полувреме (1.25) | Над@1.85 | Под@1.95 |
Статус: Пълно време , Резултат: 1 - 3 , Корнер: 9 - 4
Корнер: 10.0 , Хендикап: +1.5 , Голове: 3.0
Резултат: 1 - 1 , Корнер: 4 - 4 Полувреме
Корнер: 4.5 , Хендикап: +0.5 , Голове: 1.0, 1.5
-
5' - 1st Corner - Рен -
8' - 2nd Corner - ПСЖ -
11' - 3rd Corner - Рен -
11' - 1st Goal - Рен -
16' - 4th Corner - ПСЖ -
19' - 1st Yellow Card - Рен -
19' - 2nd Yellow Card - ПСЖ - Race to 3 Corners - ПСЖ
-
30' - 5th Corner - ПСЖ -
39' - 6th Corner - Рен -
40' - 7th Corner - Рен -
44' - 8th Corner - ПСЖ -
45' - 2nd Goal - ПСЖ -
1-1 score at the end of First Half - Race to 5 Corners - Рен
-
50' - 9th Corner - Рен -
61' - 3rd Goal - ПСЖ -
63' - 3rd Yellow Card - ПСЖ - 63' Substitution - Ben Arfa for Lea Siliki - Рен
-
64' - 10th Corner - Рен -
70' - 11th Corner - Рен - Race to 7 Corners - Рен
-
74' - 12th Corner - Рен -
76' - 4th Yellow Card - ПСЖ - 75' Substitution - Siebatcheu for Bourigeaud - Рен
- 78' Substitution - Choupo-Moting for Verratti - ПСЖ
-
83' - 4th Goal - ПСЖ - 81' Substitution - Del Castillo for Niang - Рен
- Race to 9 Corners - Рен
-
85' - 13th Corner - Рен - 87' Substitution - Kehrer for Meunier - ПСЖ
-
90' - 5th Yellow Card - Рен - 90+1' Substitution - Nkunku for Neymar - ПСЖ
-
1-3 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

