Rochedale Rovers Korner İstatistikleri ve Sonuçlar
Australia Cup Qualifying
En eski
LLWDLLLWLW En yeni
Sabit+0.2 puan/maç, son 5 vs önceki 23
Seriler ve form Tüm seriler
Trendler Son 20
Maç başı 3.9 gol
Maç başı 10 korner
Maç başı 4 kart
Son 10 tamamlanan maça göre · Üst% = isabet oranı
Takım Profili Australia NPL Queensland · Ligdeki 12 takıma göre güç, son 365 gün
56Genel
Güçlü yönİç saha formu
Zayıf yönDış saha formu
Örüntüler
1. yarı vs 2. yarı
Her yarı ayrı bir maç gibi puanlanır. 1. yarı devre skoruna, 2. yarı yalnızca devre sonrası gollere göre.
G B M, örnekteki maçlarda bu yarı sonuçlarını sayar. Averaj / maç, o yarıda takımın golleri eksi rakibin golleri, maç başına.
Karar, yarı başına puanı karşılaştırır (galibiyet 3, beraberlik 1). Belirgin fark Hızlı başlıyor ya da İkinci yarı takımı verir. Sonlarda düşüyor: ilk yarılarda önde, ikinci yarıları kaybediyor.
| G B M | Averaj / maç | |
|---|---|---|
| 1. yarı | 1G 2B 7M | -0.7 |
| 2. yarı | 2G 6B 2M | +0.2 |
İkinci yarı takımı · devre sonrası daha iyi
İlk gol ve geri dönüşler
İlk golü atıyor / İlk golü yiyor: örnekteki maçların kaçında takım ilk golü attı ya da yedi ve bu maçların sonucu (G B M).
Geri dönüşler: ilk golü yiyip yine de puan ya da galibiyet alınan maçlar. Kaçan üstünlükler: bir ara önde olunup kazanılamayan maçlar.
Karar en güçlü örüntüyü seçer: Geri dönüş takımı (ilk golü yediği maçların yarısı kurtarılmış), Üstünlüğü koruyamıyor (üstünlüklerin %35 ve fazlası kazanca dönmemiş), Öne geçen (çoğu maçta ilk golü atıp çoğunu kazanıyor), Yavaş başlayan (çoğu maçta ilk golü yiyor). Zaman çizelgesi eksik maçlar dışarıda bırakılır.
- 10 maçın 3'inde ilk golü attı · sonra 2G 1B 0M
- 10 maçın 7'inde ilk golü yedi · sonra 1G 0B 6M
- İlk golü yedikten sonra puan ya da galibiyet: 7 maçın 1'si
- Öndeyken kazanamadı: 4 maçın 1'si
Yavaş başlayan · 10 maçın 7'sinde ilk golü yiyor
Son 10 maçın 10'inde gol zaman çizelgesi var
İç / Dış saha VIP ile aç Son 20
Giriş yap
Takımları takip etmek, not tutmak ve uyarı kurmak için giriş yap. Doğrudan buraya döneceksin.
Araçlar:
1X2'den Asya Handikapına · Tarama ve Backtest
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Handikap | Korner | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Toplam Gol | Gol Ü/A | Tehlikeli Atak | Canlı Olaylar | Analiz | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04/12 08:15 | Magic United | 0 - 0 | Rochedale Rovers | -1.0 |
0 - 0
|
|
3.5
|
-
|
|||||||
| 04/08 10:15 | MS | 1 Pine Hills | 1 - 6 | Rochedale Rovers 2 | +1.5 |
0 - 5
(0-3)
|
|
3.75
|
Üst |
32 - 46
-
|
|
||||
| 04/05 08:00 | Rochedale Rovers | 0 - 0 | Redlands United | -0.5 |
0 - 0
|
|
3.25
|
-
|
|||||||
| 04/05 07:00 | MS | 2 Redlands United | 1 - 4 | Rochedale Rovers 2 | 0.0 |
2 - 2
(0-1)
|
10.5
|
Alt |
3.25
|
Üst |
27 - 46
-
|
|
|||
| 03/29 07:00 | Rochedale Rovers | 0 - 0 | SWQ Thunder | -1.25 |
0 - 0
|
|
3.75
|
-
|
|||||||
| 03/21 10:30 | MS | 2 Rochedale Rovers | 2 - 3 | Holland Park Hawks 1 | -1.25 |
8 - 6
(6-4)
|
10.5
|
Üst |
3.75
|
Üst |
106 - 95
-
|
|
|||
| 03/02 06:00 | MS | 3 Capalaba Bulldogs | 3 - 2 | Rochedale Rovers 6 | +1.75 |
7 - 9
(6-1)
|
|
3.5
|
Üst |
74 - 87
-
|
|
||||
| 03/02 06:00 | Rochedale Rovers | 0 - 0 | Capalaba Bulldogs | -1.75 |
0 - 0
|
|
3.75
|
-
|
|||||||
| 02/22 09:00 | MS | 3 Caboolture FC | 0 - 1 | Rochedale Rovers 1 | +0.5 |
12 - 6
(6-3)
|
10.0
|
Üst |
3.5
|
Alt |
61 - 80
-
|
|
|||
| 08/18 04:00 | MS | 1 Rochedale Rovers | 1 - 3 | Moreton City Excelsior | +1.0 |
1 - 3
(0-3)
|
10.5
|
Alt |
3.5
|
Üst |
59 - 47
-
|
|
|||
| 08/10 10:00 | MS | 1 2 Brisbane City | 0 - 0 | Rochedale Rovers | -0.25 |
5 - 6
(5-2)
|
10.0
|
Üst |
3.25
|
Alt |
81 - 108
-
|
|
|||
| 08/07 10:30 | MS | 1 Rochedale Rovers | 2 - 0 | Gold Coast United 2 | +0.5 |
6 - 5
(2-2)
|
9.5
|
Üst |
3.0
|
Alt |
35 - 46
-
|
|
|||
| 08/03 07:15 | MS | 5 Rochedale Rovers | 1 - 0 | Sunshine Coast Wanderers 4 | 0.0 |
4 - 6
(2-4)
|
10.0
|
İade |
3.25
|
Alt |
119 - 130
-
|
|
|||
| 07/20 08:00 | MS | 4 Brisbane Roar NPL | 1 - 1 | Rochedale Rovers 1 | +0.25 |
7 - 3
(4-0)
|
10.5
|
Alt |
3.5
|
Alt |
67 - 55
-
|
|
|||
| 07/13 09:15 | MS | 2 Rochedale Rovers | 0 - 1 | Brisbane Olympic FC 4 | +0.75 |
3 - 5
(0-2)
|
10.5
|
Alt |
3.25
|
Alt |
100 - 125
-
|
|
|||
| 07/05 11:30 | Rochedale Rovers | 0 - 0 | Gold Coast United |
0 - 0
|
10.0
|
|
-
|
||||||||
| 06/22 08:00 | MS | 3 Peninsula Power | 2 - 1 | Rochedale Rovers 2 | -1.5 |
2 - 2
(0-1)
|
10.0
|
Alt |
3.5
|
Alt |
59 - 51
-
|
|
|||
| 06/15 09:00 | MS | 3 Rochedale Rovers | 1 - 2 | Gold Coast Knights | +2.0 |
2 - 8
(1-5)
|
10.5
|
Alt |
3.75
|
Alt |
20 - 59
-
|
|
|||
| 06/07 11:15 | MS | 3 Wynnum Wolves | 2 - 1 | Rochedale Rovers 5 2 | +0.25 |
2 - 7
(0-5)
|
10.0
|
Alt |
3.5
|
Alt |
72 - 88
-
|
|
|||
| 06/01 10:00 | MS | 1 Rochedale Rovers | 0 - 4 | Lions FC 1 | +1.75 |
8 - 4
(1-3)
|
10.5
|
Üst |
3.5
|
Üst |
43 - 58
-
|
|
|||
| 05/24 11:30 | MS | 3 Redlands United | 0 - 1 | Rochedale Rovers 6 | 0.0 |
6 - 3
(3-1)
|
10.0
|
Alt |
3.5
|
Alt |
139 - 117
-
|
|
|||
| 05/19 07:30 | MS | 1 Moreton City Excelsior | 2 - 0 | Rochedale Rovers 3 | -1.0 |
5 - 8
(2-2)
|
10.5
|
Üst |
3.5
|
Alt |
101 - 135
-
|
|
|||
| 05/12 08:15 | MS | 1 2 Rochedale Rovers | 0 - 8 | Brisbane City | +0.5 |
3 - 1
(0-1)
|
10.5
|
Alt |
3.25
|
Üst |
117 - 95
-
|
|
|||
| 04/28 06:00 | MS | 1 Sunshine Coast Wanderers | 0 - 1 | Rochedale Rovers 2 1 | -0.5 |
6 - 2
(2-1)
|
10.0
|
Alt |
3.0
|
Alt |
81 - 51
-
|
|
|||
| 04/21 07:15 | MS | 3 Rochedale Rovers | 1 - 5 | Brisbane Roar NPL 6 | -0.25 |
7 - 4
(1-2)
|
10.5
|
Üst |
3.0
|
Üst |
126 - 100
-
|
|
|||
| 04/17 11:30 | MS | 1 Gold Coast United | 2 - 2 | Rochedale Rovers 2 | -1.25 |
1 - 4
(1-1)
|
10.5
|
Alt |
3.0
|
Üst |
75 - 91
-
|
|
|||
| 04/14 07:30 | 57 ' | 1 1 Brisbane Olympic FC | 1 - 0 | Rochedale Rovers | -0.5 (+0.25) |
3 - 3
(0-0)
|
10.5 (11.5)
|
3.0
|
100 - 60
-
|
|
|||||
| 04/06 09:15 | Gold Coast United | 0 - 0 | Rochedale Rovers | -1.0 |
0 - 0
|
10.5
|
3.25
|
-
|
|||||||
| 03/23 08:15 | MS | 1 Rochedale Rovers | 0 - 2 | Peninsula Power 1 | +1.0 |
3 - 7
(1-3)
|
11.0
|
Alt |
3.0
|
Alt |
47 - 51
-
|
|
|||
| 03/15 10:30 | MS | 3 Gold Coast Knights | 2 - 0 | Rochedale Rovers 2 | -2.0 |
9 - 2
(4-1)
|
|
4.0
|
Alt |
101 - 41
-
|
|
||||

