Slovan Bratislava Korner İstatistikleri ve Sonuçlar
UEFA Europa League
Seriler ve form Tüm seriler
Trendler Son 20
Maç başı 3.5 gol
Maç başı 9.9 korner
Maç başı 3.9 kart
Takım Profili Slovakia Super Liga · Ligdeki 13 takıma göre güç, son 365 gün
Örüntüler
1. yarı vs 2. yarı
| G B M | Averaj / maç | |
|---|---|---|
| 1. yarı | 1G 5B 4M | -0.4 |
| 2. yarı | 3G 2B 5M | -0.3 |
Yarılar dengeli · iki yarıda benzer
İlk gol ve geri dönüşler
- 10 maçın 2'inde ilk golü attı · sonra 1G 1B 0M
- 10 maçın 8'inde ilk golü yedi · sonra 2G 2B 4M
- İlk golü yedikten sonra puan ya da galibiyet: 8 maçın 4'si
- Öndeyken kazanamadı: 4 maçın 1'si
Geri dönüş takımı · ilk golü yediği 8 maçın 4'sinde puan alıyor
İç / Dış saha VIP ile aç Son 20
Giriş yap
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Handikap | Korner | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Toplam Gol | Gol Ü/A | Tehlikeli Atak | Canlı Olaylar | Analiz | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12/12 20:00 | MS | 1 Slovan Bratislava | 2 - 4 | Braga | +0.25 |
6 - 8
(2-1)
|
10.0
|
Üst |
2.5
|
Üst |
51 - 37
-
|
|
|||
| 12/07 14:30 | MS | 1 Slovan Bratislava | 2 - 0 | Dunajska Streda 3 | -0.75 |
6 - 2
(3-1)
|
10.0
|
Alt |
2.75
|
Alt |
60 - 68
-
|
|
|||
| 12/04 17:30 | MS | 3 Slovan Bratislava | 2 - 0 | MSK Zilina 5 | -0.75 |
3 - 5
(3-0)
|
11.0
|
Alt |
2.75
|
Alt |
42 - 62
-
|
|
|||
| 12/01 14:00 | MS | MSK Zilina | 0 - 0 | Slovan Bratislava 1 | +0.25 |
4 - 2
(1-0)
|
11.0
|
Alt |
2.75
|
Alt |
66 - 65
-
|
|
|||
| 11/28 17:55 | MS | 4 Besiktas | 2 - 1 | Slovan Bratislava 4 | -0.25 |
5 - 2
(1-0)
|
10.0
|
Alt |
2.75
|
Üst |
59 - 20
-
|
|
|||
| 11/23 15:00 | MS | 2 Slovan Bratislava | 2 - 0 | FK Sered | -2.0 |
9 - 3
(5-1)
|
11.0
|
Üst |
3.25
|
Alt |
92 - 40
-
|
|
|||
| 11/16 12:00 | MS | 1 Partizan Bardejov | 2 - 5 | Slovan Bratislava 1 | +2.0 |
2 - 10
(1-5)
|
10.0
|
Üst |
3.25
|
Üst |
48 - 79
-
|
|
|||
| 11/10 14:00 | MS | 3 FC Vion Zlate Moravce | 0 - 1 | Slovan Bratislava 1 | +1.0 |
3 - 4
(1-3)
|
10.0
|
Alt |
2.75
|
Alt |
68 - 83
-
|
|
|||
| 11/07 20:00 | MS | 1 Wolverhampton | 1 - 0 | Slovan Bratislava | -1.25 |
10 - 5
(7-4)
|
10.0
|
Üst |
2.5
|
Alt |
78 - 35
-
|
|
|||
| 11/02 16:00 | MS | 1 Slovan Bratislava | 2 - 0 | FK Senica 1 | -2.25 |
12 - 2
(7-1)
|
10.0
|
Üst |
3.5
|
Alt |
91 - 35
-
|
|
|||
| 10/27 16:00 | MS | 2 MFK Zemplin Michalovce | 0 - 1 | Slovan Bratislava 3 | +1.0 |
4 - 3
(1-1)
|
10.0
|
Alt |
3.0
|
Alt |
78 - 74
-
|
|
|||
| 10/24 17:55 | MS | 4 Slovan Bratislava | 1 - 2 | Wolverhampton 2 1 | +0.5 |
5 - 5
(3-1)
|
10.0
|
İade |
2.5
|
Üst |
40 - 40
-
|
|
|||
| 10/19 16:00 | MS | Slovan Bratislava | 2 - 1 | FK Pohronie 1 | -2.5 |
6 - 3
(3-1)
|
10.5
|
Alt |
3.75
|
Alt |
83 - 39
-
|
|
|||
| 10/06 17:00 | MS | 3 MFK Ruzomberok | 1 - 1 | Slovan Bratislava 1 | +0.75 |
1 - 4
(0-0)
|
10.0
|
Alt |
2.5
|
Alt |
41 - 41
-
|
|
|||
| 10/03 17:55 | MS | 2 Braga | 2 - 2 | Slovan Bratislava 4 | -1.25 |
7 - 5
(2-4)
|
10.0
|
Üst |
2.75
|
Üst |
72 - 32
-
|
|
|||
| 09/28 18:00 | MS | Slovan Bratislava | 5 - 0 | FC Nitra 1 | -1.75 |
7 - 3
(4-1)
|
10.5
|
Alt |
3.25
|
Üst |
85 - 42
-
|
|
|||
| 09/22 17:00 | MS | 1 AS Trencin | 2 - 4 | Slovan Bratislava 2 | +0.5 |
6 - 3
(3-2)
|
10.0
|
Alt |
3.0
|
Üst |
110 - 55
-
|
|
|||
| 09/19 20:00 | MS | 2 Slovan Bratislava | 4 - 2 | Besiktas 2 | 0.0 |
2 - 10
(1-4)
|
10.0
|
Üst |
2.5
|
Üst |
17 - 76
-
|
|
|||
| 09/15 17:00 | MS | 5 Slovan Bratislava | 2 - 0 | Spartak Trnava 3 1 | -1.25 |
9 - 5
(5-4)
|
10.0
|
Üst |
2.75
|
Alt |
82 - 49
-
|
|
|||
| 09/01 17:00 | MS | 2 Dunajska Streda | 5 - 2 | Slovan Bratislava 3 1 | 0.0 |
9 - 3
(5-1)
|
10.0
|
Üst |
2.5
|
Üst |
80 - 47
-
|
|
|||
| 08/29 18:00 | MS | 2 PAOK Salonika | 3 - 2 | Slovan Bratislava 4 | -1.5 |
18 - 2
(8-0)
|
9.5
|
Üst |
2.5
|
Üst |
134 - 41
-
|
|
|||
| 08/25 16:30 | MS | 1 Slovan Bratislava | 1 - 1 | MSK Zilina 2 | -0.75 |
9 - 4
(5-3)
|
11.0
|
Üst |
3.0
|
Alt |
65 - 59
-
|
|
|||
| 08/22 20:00 | MS | 3 Slovan Bratislava | 1 - 0 | PAOK Salonika 4 | +0.25 |
5 - 5
(1-1)
|
9.5
|
Üst |
2.25
|
Alt |
42 - 63
-
|
|
|||
| 08/17 18:00 | MS | 3 FK Sered | 0 - 4 | Slovan Bratislava | +1.25 |
3 - 9
(2-3)
|
10.0
|
Üst |
2.75
|
Üst |
32 - 37
-
|
|
|||
| 08/13 20:00 | MS | 2 Dundalk | 1 - 3 | Slovan Bratislava 2 | +0.25 |
14 - 2
(4-2)
|
9.5
|
Üst |
2.25
|
Üst |
90 - 32
-
|
|
|||
| 08/10 18:00 | MS | 3 Slovan Bratislava | 4 - 0 | FC Vion Zlate Moravce 2 | -2.0 |
6 - 1
(3-0)
|
11.0
|
Alt |
3.25
|
Üst |
77 - 59
-
|
|
|||
| 08/07 19:15 | MS | 2 Slovan Bratislava | 1 - 0 | Dundalk 1 | -1.25 |
9 - 5
(4-3)
|
9.5
|
Üst |
2.25
|
Alt |
73 - 38
-
|
|
|||
| 08/03 17:00 | MS | 3 FK Senica | 0 - 3 | Slovan Bratislava | +1.25 |
8 - 3
(5-1)
|
9.5
|
Üst |
3.0
|
İade |
72 - 45
-
|
|
|||
| 07/30 17:00 | MS | 1 4 KF Feronikeli | 0 - 2 | Slovan Bratislava 2 | +1.0 |
1 - 8
(1-5)
|
9.0
|
İade |
2.75
|
Alt |
82 - 102
-
|
|
|||
| 07/27 19:00 | MS | 1 Slovan Bratislava | 3 - 0 | MFK Zemplin Michalovce 2 | -2.0 |
5 - 3
(2-1)
|
10.5
|
Alt |
3.25
|
Alt |
73 - 36
-
|
|
|||

