Lions FC Korner İstatistikleri ve Sonuçlar
Son
maç
10Maçlar
8.8Ortalama Korner
2.5Ortalama Gol
3.9Ortalama Kart
30%Korner 9.5 Üst
10%Korner 10.5 Üst
40%Gol 2.5 Üst
60%Gol 1.5 Üst
Son 10 tamamlanan maça göre · Üst% = isabet oranı
Araçlar:
1X2'den Asya Handikapına · Tarama ve Backtest
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Handikap | Korner | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Toplam Gol | Gol Ü/A | Tehlikeli Atak | Canlı Olaylar | Analiz | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06/25 10:00 | Maç Sonu | 2 Lions FC | 2 - 0 | Souths United 3 1 | -0.5 |
7 - 1
(2-1)
|
11.0
|
Alt |
3.5
|
Alt |
35 - 28
-
|
|
|||
| 06/17 12:00 | Maç Sonu | Lions FC | 2 - 3 | Rochedale Rovers 3 | -0.25 |
4 - 6
(0-5)
|
11.0
|
Alt |
3.5
|
Üst |
32 - 27
-
|
|
|||
| 06/06 12:30 | Maç Sonu | Lions FC | 7 - 0 | Annerley | -4.5 |
7 - 2
(3-0)
|
11.5
|
Alt |
5.75
|
Üst |
51 - 19
-
|
|
|||
| 06/03 12:00 | Maç Sonu | Lions FC | 3 - 1 | Albany Creek 3 | -0.75 |
10 - 5
(8-1)
|
11.0
|
Üst |
3.5
|
Üst |
36 - 26
-
|
|
|||
| 05/27 12:00 | Maç Sonu | 3 Lions FC | 5 - 1 | Capalaba Bulldogs 3 | -2.25 |
7 - 4
(5-2)
|
11.0
|
İade |
4.25
|
Üst |
64 - 56
-
|
|
|||
| 05/20 12:00 | Maç Sonu | Lions FC | 3 - 0 | Peninsula Power | 0.0 |
4 - 2
(3-1)
|
11.0
|
Alt |
3.5
|
Alt |
43 - 50
-
|
|
|||
| 05/12 13:30 | Maç Sonu | 4 Logan Lightning | 2 - 1 | Lions FC 1 | +0.75 |
5 - 15
(2-6)
|
11.0
|
Üst |
4.25
|
Alt |
53 - 97
-
|
|
|||
| 04/29 12:00 | Maç Sonu | 2 Lions FC | 6 - 1 | Grange Thistle 3 | -1.75 |
2 - 2
(2-1)
|
11.0
|
Alt |
3.75
|
Üst |
51 - 42
-
|
|
|||
| 04/22 12:00 | Maç Sonu | 1 Eastern Suburbs | 3 - 3 | Lions FC 2 | +0.25 |
5 - 12
(3-7)
|
11.0
|
Üst |
3.25
|
Üst |
33 - 38
-
|
|
|||
| 04/09 08:30 | Maç Sonu | Lions FC | 0 - 2 | Mitchelton FC 1 | -0.25 |
8 - 4
(1-2)
|
10.5
|
Üst |
3.25
|
Alt |
75 - 59
-
|
|
|||
| 04/01 12:00 | Lions FC | 0 - 0 | Holland Park Hawks | -0.5 |
0 - 0
|
|
3.5
|
-
|
|||||||
| 03/26 11:00 | Maç Sonu | 3 Ipswich Knights | 2 - 1 | Lions FC 2 | +1.0 |
1 - 8
(1-2)
|
11.0
|
Alt |
3.75
|
Alt |
25 - 30
-
|
|
|||
| 03/19 11:00 | Maç Sonu | 3 Souths United | 3 - 2 | Lions FC 2 | +1.5 |
1 - 10
(0-2)
|
11.0
|
İade |
4.0
|
Üst |
52 - 79
-
|
|
|||
| 03/11 12:00 | Maç Sonu | Rochedale Rovers | 1 - 1 | Lions FC 1 | +0.75 |
3 - 4
(2-2)
|
10.5
|
Alt |
3.5
|
Alt |
47 - 46
-
|
|
|||
| 03/04 10:45 | Maç Sonu | Albany Creek | 2 - 3 | Lions FC 2 | +0.75 |
6 - 8
(3-5)
|
11.0
|
Üst |
3.5
|
Üst |
25 - 31
-
|
|
|||
| 02/26 09:00 | Maç Sonu | 5 Capalaba Bulldogs | 0 - 7 | Lions FC | +1.25 |
2 - 8
(1-4)
|
11.0
|
Alt |
3.75
|
Üst |
23 - 45
-
|
|
|||
| 02/18 10:00 | Maç Sonu | 2 Peninsula Power | 2 - 4 | Lions FC 2 | +0.25 |
5 - 11
(2-2)
|
11.0
|
Üst |
3.0
|
Üst |
41 - 36
-
|
|
|||
| 02/12 11:00 | Maç Sonu | Lions FC | 4 - 0 | Eastern Suburbs 1 1 | -0.75 |
8 - 3
(3-2)
|
10.5
|
Üst |
3
|
Üst |
40 - 85
-
|
|
|||
| 02/08 14:13 | Maç Sonu | Lions FC | 1 - 2 | Ipswich Knights | -1.5 |
11 - 4
(4-2)
|
9.0
|
Üst |
3.5
|
Alt |
34 - 43
-
|
|
|||
| 02/05 10:00 | Maç Sonu | Lions FC | 2 - 2 | SWQ Thunder | -1.75 |
6 - 3
(4-2)
|
9.5
|
Alt |
3.75
|
Üst |
65 - 41
-
|
|
|||
| 12/20 12:00 | Maç Sonu | Capalaba FC | 1 - 2 | Lions FC | +0.75 |
3 - 2
(3-2)
|
11.5
|
Alt |
3.5
|
Alt |
43 - 43
-
|
|
|||
| 09/17 12:00 | Maç Sonu | Lions FC | 4 - 0 | Mitchelton FC 4 1 | -0.5 |
5 - 5
(3-3)
|
10.5
|
Alt |
3.5
|
Üst |
45 - 29
-
|
|
|||
| 09/04 08:00 | Maç Sonu | 3 Lions FC | 3 - 2 | Mitchelton FC 3 | -0.5 |
8 - 3
(4-1)
|
11.0
|
İade |
3.25
|
Üst |
71 - 51
-
|
|
|||
| 08/20 10:00 | Maç Sonu | 3 North Pine | 3 - 2 | Lions FC 1 | +2.5 |
5 - 6
(0-2)
|
11.0
|
İade |
4.0
|
Üst |
28 - 57
-
|
|
|||
| 08/14 09:00 | Maç Sonu | 1 Lions FC | 2 - 3 | University of Queensland 2 | -2.75 |
7 - 1
(2-1)
|
12.0
|
Alt |
3.75
|
Üst |
48 - 22
-
|
|
|||
| 07/31 09:00 | Maç Sonu | 1 Ipswich Knights | 1 - 3 | Lions FC | +1.5 |
2 - 7
(0-5)
|
11.0
|
Alt |
3.75
|
Üst |
43 - 39
-
|
|
|||
| 07/24 09:00 | Maç Sonu | 2 Lions FC | 2 - 1 | Eastern Suburbs 2 | -1.25 |
9 - 4
(3-1)
|
10.5
|
Üst |
3.5
|
Alt |
46 - 24
-
|
|
|||
| 07/19 12:30 | Maç Sonu | 1 2 Capalaba Bulldogs | 2 - 1 | Lions FC | +1.75 |
2 - 12
(2-7)
|
11.0
|
Üst |
4.0
|
Alt |
24 - 58
-
|
|
|||
| 07/16 11:00 | Maç Sonu | 1 Logan Lightning | 3 - 1 | Lions FC 2 | +1.5 |
6 - 6
(4-3)
|
10.5
|
Üst |
3.5
|
Üst |
31 - 44
-
|
|
|||
| 07/10 09:00 | Maç Sonu | 2 Lions FC | 4 - 0 | Albany Creek 2 | -1.75 |
7 - 5
(3-5)
|
11.5
|
Üst |
3.5
|
Üst |
42 - 33
-
|
|
|||
