VfL Osnabruck Korner İstatistikleri ve Sonuçlar
Germany 3. Liga
En eski
DWLLWLWLDD En yeni
Düşüşte-1.1 puan/maç, son 5 vs önceki 27
Seriler ve form Tüm seriler
Trendler Son 20
Maç başı 3.7 gol
Maç başı 9.9 korner
Maç başı 4.2 kart
Son 10 tamamlanan maça göre · Üst% = isabet oranı
Takım Profili Germany Bundesliga II · Ligdeki 23 takıma göre güç, son 365 gün
62Genel
Güçlü yön2. yarı
Zayıf yönKazanılan korner
Örüntüler
1. yarı vs 2. yarı
Her yarı ayrı bir maç gibi puanlanır. 1. yarı devre skoruna, 2. yarı yalnızca devre sonrası gollere göre.
G B M, örnekteki maçlarda bu yarı sonuçlarını sayar. Averaj / maç, o yarıda takımın golleri eksi rakibin golleri, maç başına.
Karar, yarı başına puanı karşılaştırır (galibiyet 3, beraberlik 1). Belirgin fark Hızlı başlıyor ya da İkinci yarı takımı verir. Sonlarda düşüyor: ilk yarılarda önde, ikinci yarıları kaybediyor.
| G B M | Averaj / maç | |
|---|---|---|
| 1. yarı | 2G 3B 5M | -0.3 |
| 2. yarı | 3G 3B 4M | -0.2 |
Yarılar dengeli · iki yarıda benzer
İlk gol ve geri dönüşler
İlk golü atıyor / İlk golü yiyor: örnekteki maçların kaçında takım ilk golü attı ya da yedi ve bu maçların sonucu (G B M).
Geri dönüşler: ilk golü yiyip yine de puan ya da galibiyet alınan maçlar. Kaçan üstünlükler: bir ara önde olunup kazanılamayan maçlar.
Karar en güçlü örüntüyü seçer: Geri dönüş takımı (ilk golü yediği maçların yarısı kurtarılmış), Üstünlüğü koruyamıyor (üstünlüklerin %35 ve fazlası kazanca dönmemiş), Öne geçen (çoğu maçta ilk golü atıp çoğunu kazanıyor), Yavaş başlayan (çoğu maçta ilk golü yiyor). Zaman çizelgesi eksik maçlar dışarıda bırakılır.
- 10 maçın 4'inde ilk golü attı · sonra 3G 0B 1M
- 10 maçın 6'inde ilk golü yedi · sonra 0G 3B 3M
- İlk golü yedikten sonra puan ya da galibiyet: 6 maçın 3'si
- Öndeyken kazanamadı: 4 maçın 1'si
Geri dönüş takımı · ilk golü yediği 6 maçın 3'sinde puan alıyor
Son 10 maçın 10'inde gol zaman çizelgesi var
İç / Dış saha VIP ile aç Son 20
Giriş yap
Takımları takip etmek, not tutmak ve uyarı kurmak için giriş yap. Doğrudan buraya döneceksin.
Araçlar:
1X2'den Asya Handikapına · Tarama ve Backtest
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Handikap | Korner | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Toplam Gol | Gol Ü/A | Tehlikeli Atak | Canlı Olaylar | Analiz | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08/27 13:00 | MS | 4 VfL Osnabruck | 2 - 2 | Saarbrucken 2 | -0.25 |
5 - 3
(3-0)
|
10.5
|
Alt |
2.5
|
Üst |
65 - 49
-
|
|
|||
| 08/20 13:00 | MS | 3 Wehen SV | 1 - 1 | VfL Osnabruck 5 | -0.25 |
5 - 3
(2-2)
|
11.0
|
Alt |
2.75
|
Alt |
74 - 46
-
|
|
|||
| 08/13 13:00 | MS | 2 SpVgg Bayreuth | 1 - 0 | VfL Osnabruck 3 | +0.75 |
3 - 5
(2-3)
|
11.0
|
Alt |
2.75
|
Alt |
47 - 101
-
|
|
|||
| 08/10 18:00 | MS | 2 VfL Osnabruck | 0 - 1 | FC Ingolstadt 6 | -0.25 |
6 - 6
(3-2)
|
10.0
|
Üst |
2.5
|
Alt |
77 - 61
-
|
|
|||
| 08/07 13:00 | MS | 2 Erzgebirge Aue | 1 - 1 | VfL Osnabruck 3 | 0.0 |
4 - 7
(1-4)
|
10.5
|
Üst |
2.5
|
Alt |
54 - 83
-
|
|
|||
| 07/22 18:00 | MS | 1 VfL Osnabruck | 1 - 0 | MSV Duisburg 4 | -0.75 |
12 - 3
(6-2)
|
10.5
|
Üst |
3.0
|
Alt |
84 - 37
-
|
|
|||
| 07/08 15:00 | MS | 1 VfL Osnabruck | 4 - 1 | Rot Weiss Ahlen 1 | -1.0 |
11 - 2
(6-0)
|
|
2.75
|
Üst |
72 - 47
-
|
|
||||
| 06/29 17:00 | MS | TSV Havelse | 1 - 4 | VfL Osnabruck | +1.25 |
5 - 8
(4-3)
|
|
3.25
|
Üst |
16 - 34
-
|
|
||||
| 05/14 12:30 | MS | 4 VfL Osnabruck | 1 - 5 | Magdeburg 1 | -0.25 |
2 - 6
(0-4)
|
10.0
|
Alt |
3.25
|
Üst |
69 - 93
-
|
|
|||
| 05/07 13:00 | MS | 1 TSV Havelse | 0 - 1 | VfL Osnabruck 2 | +1.25 |
7 - 9
(2-5)
|
11.0
|
Üst |
3.0
|
Alt |
68 - 108
-
|
|
|||
| 04/30 13:00 | MS | 1 SC Freiburg II | 4 - 1 | VfL Osnabruck 3 | +0.5 |
9 - 4
(5-1)
|
10.5
|
Üst |
2.5
|
Üst |
71 - 87
-
|
|
|||
| 04/23 13:00 | MS | 2 VfL Osnabruck | 1 - 2 | Waldhof Mannheim 2 | -0.5 |
3 - 7
(1-3)
|
10.5
|
Alt |
2.75
|
Üst |
54 - 50
-
|
|
|||
| 04/19 18:00 | MS | 3 Hallescher FC | 3 - 3 | VfL Osnabruck 1 | +0.5 |
5 - 5
(2-0)
|
10.5
|
Alt |
2.75
|
Üst |
63 - 54
-
|
|
|||
| 04/16 13:00 | MS | 3 1860 Munich | 2 - 3 | VfL Osnabruck | 0.0 |
2 - 4
(0-3)
|
9.5
|
Alt |
2.5
|
Üst |
68 - 72
-
|
|
|||
| 04/11 18:00 | MS | 2 VfL Osnabruck | 3 - 2 | Verl 3 | -1.0 |
6 - 6
(4-3)
|
10.5
|
Üst |
2.75
|
Üst |
74 - 38
-
|
|
|||
| 04/02 13:00 | Hallescher FC | 0 - 0 | VfL Osnabruck | +0.25 |
0 - 0
|
10.5
|
2.5
|
-
|
|||||||
| 03/26 13:00 | MS | 1 VfL Osnabruck | 1 - 1 | Eintracht Braunschweig 3 | -0.25 |
7 - 6
(3-3)
|
10.5
|
Üst |
2.5
|
Alt |
46 - 26
-
|
|
|||
| 03/19 13:00 | MS | 1 VfL Osnabruck | 3 - 1 | Viktoria 89 Berlin 2 | -1.25 |
8 - 4
(3-2)
|
10.5
|
Üst |
2.75
|
Üst |
107 - 47
-
|
|
|||
| 03/13 12:00 | Zwickau | 0 - 0 | VfL Osnabruck | +0.25 |
0 - 0
|
10.5
|
2.25
|
-
|
|||||||
| 03/05 13:00 | MS | 2 VfL Osnabruck | 0 - 1 | Kaiserslautern 2 | -0.25 |
9 - 8
(2-7)
|
10.0
|
Üst |
2.25
|
Alt |
83 - 68
-
|
|
|||
| 02/26 13:00 | MS | 1 SV Meppen | 0 - 1 | VfL Osnabruck | 0.0 |
2 - 7
(1-7)
|
10.5
|
Alt |
2.5
|
Alt |
39 - 75
-
|
|
|||
| 02/19 13:00 | VfL Osnabruck | 0 - 0 | Eintracht Braunschweig | -0.25 |
0 - 0
|
|
2.5
|
-
|
|||||||
| 02/14 18:00 | MS | 1 FC Viktoria Köln | 1 - 1 | VfL Osnabruck 2 | +0.5 |
3 - 6
(1-3)
|
10.5
|
Alt |
2.75
|
Alt |
64 - 68
-
|
|
|||
| 02/05 13:00 | MS | 1 VfL Osnabruck | 1 - 1 | Turkgucu Munchen 2 | -1.0 |
9 - 6
(8-3)
|
10.0
|
Üst |
2.75
|
Alt |
88 - 63
-
|
|
|||
| 02/02 18:00 | MS | 3 MSV Duisburg | 3 - 6 | VfL Osnabruck | +0.25 |
7 - 7
(2-2)
|
10.0
|
Üst |
2.75
|
Üst |
74 - 95
-
|
|
|||
| 01/29 13:00 | MS | 2 Borussia Dortmund II | 2 - 2 | VfL Osnabruck 2 | -0.25 |
5 - 9
(4-4)
|
10.0
|
Üst |
2.5
|
Üst |
61 - 98
-
|
|
|||
| 01/25 18:00 | MS | 1 VfL Osnabruck | 2 - 0 | Wurzburger Kickers 3 | -1.0 |
7 - 2
(2-1)
|
10.5
|
Alt |
2.5
|
Alt |
60 - 51
-
|
|
|||
| 01/22 13:00 | MS | 1 Wehen SV | 0 - 0 | VfL Osnabruck 1 | 0.0 |
2 - 10
(0-5)
|
10.0
|
Üst |
2.75
|
Alt |
50 - 78
-
|
|
|||
| 01/15 13:00 | MS | 2 VfL Osnabruck | 2 - 1 | Saarbrucken 4 | -0.25 |
2 - 6
(1-5)
|
10.5
|
Alt |
2.5
|
Üst |
50 - 66
-
|
|
|||
| 01/06 13:00 | SV Rodinghausen | 0 - 0 | VfL Osnabruck | +0.5 |
0 - 0
|
|
3.0
|
-
|
|||||||

