Sal, Kas 22, 2022 · 19:00
En EskiEn Yeni
LWLWWL
2.63
4.00
2.20
En YeniEn Eski
LLDDWD
Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Üst 3.0
Toplam Gol
Üst 10.0
Toplam Korner
-0.25
Man Utd U21
Wolverhampton U21 vs Man Utd U21 Takım Profili
Wolverhampton U21
LLWLLWLWWLEn YeniYükselişte+0.6 puan/maç, son 5 vs önceki 14
Üst 9.5 kornerÜst7/10
Üst 2.5 golÜst7/10
Asya handikabıKapatmaz3/10
Sonlarda düşüyorSon 10 maçın 7 tanesinde ilk yarıda gol
Man Utd U21
LWDDDWDDLLEn YeniSabit-0.1 puan/maç, son 5 vs önceki 12
Üst 9.5 kornerÜst6/10
Üst 2.5 golÜst7/10
Asya handikabıKapatmaz4/10
Son
| Wolverhampton U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Man Utd U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Wolverhampton U21 | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Man Utd U21 | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 3.0
Korner DağılımıÇizgi 10.0
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 21,
Ort: 4.05,
Std. sapma: 1.76, Medyan: 4,
Mod: 4,
Üst: 76%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Wolverhampton U21 vs Man Utd U21 Gol/Korner Zaman Dağılımı
Wolverhampton U21 vs Man Utd U21 Aralarındaki Maçlar
Wolverhampton U21 vs Man Utd U21 Tüm H2H verilerini gör →| Wolverhampton U21 Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| England Premier League 2 | 2022-10-22 | 4 Man Utd U21 |
0 - 0
3 - 2
|
Wolverhampton U21 3 | M | 0.0 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Wolverhampton U21 Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Youth Tournament | 2022-11-19 | 2 Wolverhampton U21 |
0 - 1
0 - 1
|
FC Porto U21 2 | M | 0.0, +0.5 | Alt |
|
||||||
| England U21 Premier League Cup | 2022-11-14 | 2 Wolverhampton U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Sunderland U21 | G | -1.0, -1.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| England U21 Premier League Cup | 2022-11-11 | Wolverhampton U21 |
1 - 0
2 - 1
|
Reading U21 2 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| England Premier League 2 | 2022-11-07 | 1 West Ham U21 |
1 - 1
3 - 1
|
Wolverhampton U21 2 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| England Premier League 2 | 2022-10-31 | Wolverhampton U21 |
2 - 0
3 - 0
|
Leicester U21 | G | -1.0 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| England Premier League 2 | 2022-10-22 | 4 Man Utd U21 |
0 - 0
3 - 2
|
Wolverhampton U21 3 | M | 0.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
5-6 (11) | 4-4 (8) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| England EFL Trophy | 2022-10-18 | 1 Port Vale |
0 - 0
2 - 0
|
Wolverhampton U21 2 | M | -1.0 | Alt | 9.0 | Üst |
|
14-0 (14) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| England Premier League 2 | 2022-10-15 | 1 Wolverhampton U21 |
4 - 1
4 - 1
|
Tottenham U21 2 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
6-7 (13) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| England Premier League 2 | 2022-10-08 | 1 Liverpool U21 |
1 - 0
5 - 0
|
Wolverhampton U21 | M | 0.0, -0.5 | Üst |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| England Premier League 2 | 2022-10-02 | 1 Wolverhampton U21 |
1 - 2
1 - 3
|
Man City U21 1 | M | +0.5 | Üst |
|
8-4 (12) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| England EFL Trophy | 2022-09-20 | 1 Stockport |
0 - 1
1 - 2
|
Wolverhampton U21 1 | G | 0.0, -0.5 | İade | 10.0 | Alt |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| England Premier League 2 | 2022-09-17 | 1 4 Arsenal U21 |
0 - 1
1 - 1
|
Wolverhampton U21 | B | 0.0, -0.5 | Alt |
|
1-9 (10) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 1 (0-1) | ||
| England Premier League 2 | 2022-09-05 | 2 Wolverhampton U21 |
0 - 0
1 - 1
|
Fulham U21 1 | B | 0.0, -0.5 | Alt |
|
7-5 (12) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| England EFL Trophy | 2022-08-30 | 2 Shrewsbury |
0 - 0
1 - 2
|
Wolverhampton U21 2 | G | 0.0, +0.5 | İade |
|
5-9 (14) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 2 (2-0) | ||
| England Premier League 2 | 2022-08-26 | 2 Crystal Palace U21 |
1 - 1
2 - 1
|
Wolverhampton U21 4 1 | M | 0.0, -0.5 | Alt |
|
6-6 (12) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| England Premier League 2 | 2022-08-22 | 2 Wolverhampton U21 |
2 - 0
2 - 0
|
Brighton U21 | G | 0.0, -0.5 | Alt |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| England Premier League 2 | 2022-08-14 | 1 Blackburn U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Wolverhampton U21 1 | G | 0.0, +0.5 | Alt |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| England Premier League 2 | 2022-08-08 | 2 Wolverhampton U21 |
0 - 3
1 - 7
|
Chelsea U21 3 | M | 0.0 | Üst |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| England EFL Trophy | 2021-11-09 | Crewe |
2 - 0
3 - 0
|
Wolverhampton U21 | M | 0.0 | Alt | 9.0 | Alt |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England EFL Trophy | 2021-10-05 | 1 Shrewsbury |
0 - 1
3 - 1
|
Wolverhampton U21 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| England EFL Trophy | 2021-08-31 | 2 Wigan |
0 - 0
0 - 0
|
Wolverhampton U21 1 | B | -1.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
3-0 (3) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England EFL Trophy | 2020-12-08 | 1 Port Vale |
1 - 1
2 - 1
|
Wolverhampton U21 | M | -0.5 | İade | 10.0 | Üst |
|
5-9 (14) | 2-5 (7) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| England EFL Trophy | 2020-10-06 | 1 Bradford |
0 - 0
1 - 1
|
Wolverhampton U21 1 | B | -0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
7-10 (17) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| England EFL Trophy | 2020-09-22 | 3 Oldham |
1 - 0
4 - 0
|
Wolverhampton U21 | M | -0.5 | Üst |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 4 (2-2) | 1 (0-1) | ||
| England EFL Trophy | 2019-12-03 | Salford City |
1 - 0
3 - 0
|
Wolverhampton U21 1 | M | 0.0, -0.5 | İade |
|
6-1 (7) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| England EFL Trophy | 2019-11-05 | 4 Blackpool |
0 - 0
1 - 0
|
Wolverhampton U21 | M | -0.5, -1.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
13-4 (17) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| England EFL Trophy | 2019-10-01 | 2 Morecambe |
1 - 2
2 - 2
|
Wolverhampton U21 2 | B | 0.0 | Üst |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| England EFL Trophy | 2019-09-24 | 1 Carlisle |
2 - 2
2 - 4
|
Wolverhampton U21 1 | G | -0.5 | Üst |
|
11-3 (14) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 4 (3-1) | ||
| England EFL Trophy | 2018-11-06 | 2 Lincoln City |
2 - 2
2 - 2
|
Wolverhampton U21 3 | B | -0.5, -1.0 | Üst |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| England EFL Trophy | 2018-10-09 | Mansfield |
1 - 0
2 - 1
|
Wolverhampton U21 5 | M | -0.5, -1.0 | Üst |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Man Utd U21 Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Youth Tournament | 2022-11-11 | Man Utd U21 |
0 - 0
0 - 2
|
Monaco U21 2 | M | -0.5 | Alt |
|
||||||
| England Premier League 2 | 2022-11-05 | 1 Man Utd U21 |
1 - 1
1 - 6
|
Man City U21 1 | M | +0.5, +1.0 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| England Premier League 2 | 2022-10-29 | 3 Tottenham U21 |
1 - 0
1 - 1
|
Man Utd U21 1 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Youth Tournament | 2022-10-26 | 2 Man Utd U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Sparta Prague U21 3 | B | 0.0 | Alt |
|
||||||
| England Premier League 2 | 2022-10-22 | 4 Man Utd U21 |
0 - 0
3 - 2
|
Wolverhampton U21 3 | G | 0.0 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| England EFL Trophy | 2022-10-18 | 1 Fleetwood Town |
0 - 1
2 - 2
|
Man Utd U21 | B | 0.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England Premier League 2 | 2022-10-15 | 1 4 Chelsea U21 |
0 - 1
3 - 3
|
Man Utd U21 2 | B | -1.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
2-7 (9) | 1-4 (5) | 4 (1-3) | 1 (0-1) |
| England Premier League 2 | 2022-10-08 | 1 Man Utd U21 |
1 - 1
3 - 3
|
Brighton U21 | B | 0.0 | Üst |
|
12-5 (17) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | ||
| England EFL Trophy | 2022-10-04 | 1 Barrow |
0 - 1
1 - 2
|
Man Utd U21 4 | G | 0.0 | Alt |
|
8-4 (12) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| England Premier League 2 | 2022-10-01 | 1 Blackburn U21 |
5 - 1
6 - 1
|
Man Utd U21 2 | M | 0.0, -0.5 | Üst |
|
7-2 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| England Premier League 2 | 2022-09-16 | 3 Man Utd U21 |
0 - 0
1 - 1
|
West Ham U21 2 | B | 0.0, -0.5 | Alt |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| England Premier League 2 | 2022-09-03 | 2 Liverpool U21 |
1 - 0
2 - 2
|
Man Utd U21 2 | B | 0.0,-0.5 | Üst |
|
8-5 (13) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| England EFL Trophy | 2022-08-30 | 2 Carlisle |
0 - 1
1 - 2
|
Man Utd U21 1 | G | 0.0, -0.5 | Alt |
|
11-8 (19) | 5-5 (10) | 4 (2-2) | 4 (3-1) | ||
| England Premier League 2 | 2022-08-26 | 2 Man Utd U21 |
1 - 1
2 - 2
|
Fulham U21 2 | B | +0.5, +1.0 | Üst |
|
2-7 (9) | 1-6 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| England Premier League 2 | 2022-08-19 | 2 Everton U21 |
2 - 2
2 - 2
|
Man Utd U21 3 | B | 0.0, -0.5 | Üst |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| England Premier League 2 | 2022-08-12 | 3 Man Utd U21 |
1 - 2
1 - 5
|
Crystal Palace U21 2 | M | 0.0, -0.5 | Üst |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | ||
| England Premier League 2 | 2022-08-06 | 1 Arsenal U21 |
1 - 1
3 - 1
|
Man Utd U21 1 | M | 0.0 | Üst |
|
7-4 (11) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| England EFL Trophy | 2021-10-13 | 2 Sunderland |
0 - 0
2 - 1
|
Man Utd U21 | M | -0.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
3-10 (13) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| England EFL Trophy | 2021-09-21 | 1 Bradford |
0 - 0
0 - 3
|
Man Utd U21 3 | G | 0.0, -0.5 | İade | 9.5 | Alt |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England EFL Trophy | 2021-08-24 | 1 Lincoln City |
2 - 0
3 - 2
|
Man Utd U21 1 1 | M | -0.5 | Üst |
|
6-4 (10) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| England EFL Trophy | 2020-12-08 | 2 Accrington Stanley |
1 - 1
3 - 2
|
Man Utd U21 1 | M | +0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
7-2 (9) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England EFL Trophy | 2020-11-18 | 1 Morecambe |
3 - 0
4 - 0
|
Man Utd U21 | M | +0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
8-11 (19) | 7-5 (12) | 6 (3-3) | 3 (0-3) |
| England EFL Trophy | 2020-09-29 | 4 Rochdale |
0 - 0
0 - 0
|
Man Utd U21 | B | 0.0, -0.5 | Alt |
|
7-5 (12) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 2 (0-2) | ||
| England EFL Trophy | 2020-09-09 | 2 Salford City |
0 - 2
0 - 6
|
Man Utd U21 1 | G | 0.0 | Üst |
|
4-1 (5) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| England EFL Trophy | 2019-12-04 | 6 Tranmere |
2 - 2
3 - 2
|
Man Utd U21 2 1 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
4-8 (12) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| England EFL Trophy | 2019-10-29 | 3 Doncaster |
0 - 0
1 - 2
|
Man Utd U21 2 | G | 0.0, -0.5 | Alt |
|
4-7 (11) | 3-5 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| England EFL Trophy | 2019-10-01 | 2 Lincoln City |
0 - 1
0 - 1
|
Man Utd U21 1 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| England EFL Trophy | 2019-08-06 | 2 Rotherham |
0 - 0
0 - 2
|
Man Utd U21 2 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
7-7 (14) | 4-5 (9) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| UK Friendlies | 2016-07-26 | Salford City |
1 - 1
1 - 5
|
Man Utd U21 1 | G | +0.5, +1.0 | Üst |
|
6-9 (15) | 1-6 (7) | 1 (1-0) | 4 (2-2) | ||
| England County Cup | 2016-05-10 | 1 Bury Reserves |
0 - 3
1 - 4
|
Man Utd U21 | G | +0.5 | Üst | 9.0 | Üst |
|
4-8 (12) | 3-5 (8) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 2.625 | 4 | 2.2 |
| İlk Yarı | 3.2 | 2.3 | 2.75 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (+0.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (0.0) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (10.0) | Üst@2 | [email protected] |
| İlk Yarı (4.5) | Ü[email protected] | Alt@2 |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (3.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (1.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Canlı Olaylar
Durum: Maç Sonu , Skor: 0 - 0 , Korner: 11 - 3
Korner: 10.0 , Handikap: 0.0, +0.5 , Goller: 3.0
Skor: 0 - 0 , Korner: 4 - 1 İlk Yarı
Korner: 4.5 , Handikap: 0.0 , Goller: 1.0, 1.5
- 1' - 1st Offside- Man Utd U21
-
11' - 1st Corner - Wolverhampton U21 -
12' - 2nd Corner - Man Utd U21 -
14' - 3rd Corner - Wolverhampton U21 - Race to 3 Corners - Wolverhampton U21
-
23' - 4th Corner - Wolverhampton U21 -
24' - 5th Corner - Wolverhampton U21 - 27' - 2nd Offside- Wolverhampton U21
-
41' - 1st Yellow Card - Wolverhampton U21 - 44' - 3rd Offside- Man Utd U21
-
0-0 score at the end of First Half -
46' - 2nd Yellow Card - Man Utd U21 - 49' - 4th Offside- Man Utd U21
- 50' - 5th Offside- Wolverhampton U21
-
57' - 6th Corner - Man Utd U21 - Race to 5 Corners - Wolverhampton U21
-
60' - 7th Corner - Wolverhampton U21 -
62' - 8th Corner - Wolverhampton U21 - Race to 7 Corners - Wolverhampton U21
-
64' - 9th Corner - Wolverhampton U21 -
64' - 10th Corner - Wolverhampton U21 - 66' - 6th Offside- Man Utd U21
-
67' - 11th Corner - Wolverhampton U21 - Race to 9 Corners - Wolverhampton U21
-
78' - 12th Corner - Wolverhampton U21 - 83' - 7th Offside- Wolverhampton U21
-
87' - 13th Corner - Wolverhampton U21 -
90+1' - 14th Corner - Man Utd U21 -
0-0 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

