Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Alt 2.75
Toplam Gol
Alt 10.0
Toplam Korner
+0.5
Gent
Wolfsburg vs Gent Takım Profili
Wolfsburg
WDWDWDDDLLEn YeniDüşüşte-1.3 puan/maç, son 5 vs önceki 17
Üst 9.5 kornerAlt4/10
Üst 2.5 golAlt4/10
Asya handikabıKapatmaz3/10
Sonlarda düşüyorGeri dönüş takımıSon 10 maçın 8 tanesinde 2.5 kart üstüSon 10 maçın 3 tanesini kazandı
Gent
DWWDLWDDDWEn YeniSabit-0.2 puan/maç, son 5 vs önceki 19
Üst 9.5 kornerAlt4/10
Üst 2.5 golÜst6/10
Asya handikabıKapatmaz3/10
Son
| Wolfsburg | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Gent | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Wolfsburg | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Gent | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 2.5, 3.0
Korner DağılımıÇizgi 10.0
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 40,
Ort: 3.28,
Std. sapma: 1.84, Medyan: 3,
Mod: 3,
Üst: 65%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Wolfsburg vs Gent Gol/Korner Zaman Dağılımı
Wolfsburg vs Gent Aralarındaki Maçlar
Wolfsburg vs Gent Tüm H2H verilerini gör →| Wolfsburg Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Europa League | 2019-10-24 | 4 Gent |
1 - 2
2 - 2
|
Wolfsburg 3 | B | 0.0 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2016-03-08 | Wolfsburg |
0 - 0
1 - 0
|
Gent | G | -1.0 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2016-02-17 | 1 Gent |
0 - 1
2 - 3
|
Wolfsburg 2 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Wolfsburg Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Germany Bundesliga I | 2019-11-02 | 1 Borussia Dortmund |
0 - 0
3 - 0
|
Wolfsburg 3 | M | -1.0 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Germany DFB Pokal | 2019-10-30 | 3 Wolfsburg |
0 - 1
1 - 6
|
RB Leipzig 2 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Germany Bundesliga I | 2019-10-27 | Wolfsburg |
0 - 0
0 - 0
|
Augsburg | B | -1.0 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Europa League | 2019-10-24 | 4 Gent |
1 - 2
2 - 2
|
Wolfsburg 3 | B | 0.0 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Germany Bundesliga I | 2019-10-19 | 1 RB Leipzig |
0 - 0
1 - 1
|
Wolfsburg 3 | B | -1.0 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Europe Friendlies | 2019-10-10 | Wolfsburg |
0 - 1
1 - 1
|
Holstein Kiel | B | -1.0 | Alt |
|
8-5 (13) | 3-3 (6) | 3 (3-0) | 2 (1-1) | ||
| Germany Bundesliga I | 2019-10-06 | 2 Wolfsburg |
0 - 0
1 - 0
|
Union Berlin 2 | G | -0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| UEFA Europa League | 2019-10-03 | 1 St Etienne |
1 - 1
1 - 1
|
Wolfsburg 2 | B | 0.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Germany Bundesliga I | 2019-09-28 | 2 Mainz |
0 - 1
0 - 1
|
Wolfsburg 3 | G | 0.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
10-1 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 5 (5-0) |
| Germany Bundesliga I | 2019-09-23 | 2 Wolfsburg |
1 - 2
1 - 1
|
TSG Hoffenheim 4 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
4-6 (10) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| UEFA Europa League | 2019-09-19 | Wolfsburg |
2 - 0
3 - 1
|
PFC Oleksandria 2 | G | -1.5, -2.0 | Üst | 10.0 | İade |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Germany Bundesliga I | 2019-09-13 | Fortuna Dusseldorf |
0 - 1
1 - 1
|
Wolfsburg 2 | B | 0.0, +0.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
3-8 (11) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Europe Friendlies | 2019-09-05 | 1 Wolfsburg |
0 - 0
1 - 1
|
Hamburg | B | -0.5, -1.0 | Alt |
|
6-4 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (0-4) | ||
| Germany Bundesliga I | 2019-08-31 | Wolfsburg |
0 - 1
1 - 1
|
Paderborn 3 | B | -1.0, -1.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
8-3 (11) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Germany Bundesliga I | 2019-08-25 | 1 Hertha Berlin |
0 - 1
0 - 3
|
Wolfsburg | G | 0.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
2-5 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Germany Bundesliga I | 2019-08-17 | 1 Wolfsburg |
1 - 0
2 - 1
|
Cologne 3 | G | -0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Germany DFB Pokal | 2019-08-12 | 1 Hallescher FC |
1 - 1
3 - 3
|
Wolfsburg 3 1 | B | +1.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europe Friendlies | 2019-07-22 | 2 Wolfsburg |
0 - 1
1 - 1
|
Fenerbahce 2 | B | -0.5, -1.0 | Alt | 8.5 | Alt |
|
4-1 (5) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Europe Friendlies | 2019-07-17 | PSV |
0 - 2
0 - 2
|
Wolfsburg 3 1 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 9.0 | Alt |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Europe Friendlies | 2019-07-13 | 2 Wolfsburg |
0 - 1
2 - 2
|
VVV 1 | B | -1.5 | Üst | 9.0 | Alt |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Europe Friendlies | 2019-07-09 | 1 Wolfsburg |
1 - 1
2 - 1
|
Caen 1 | G | -1.0, -1.5 | İade | 8.5 | Alt |
|
7-1 (8) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Europe Friendlies | 2019-07-06 | 1 Wolfsburg |
2 - 0
2 - 1
|
Hansa Rostock 1 | G | -1.0, -1.5 | İade | 9.0 | Üst |
|
0-10 (10) | 0-7 (7) | 4 (0-4) | 0 (0-0) |
| Europe Friendlies | 2019-05-24 | Eintracht Frankfurt |
2 - 3
3 - 3
|
Wolfsburg | B | 9.0 | Üst |
|
11-6 (17) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 3 (2-1) | ||
| Germany Bundesliga I | 2019-05-18 | Wolfsburg |
3 - 0
8 - 1
|
Augsburg 2 | G | -1.5, -2.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
6-5 (11) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Germany Bundesliga I | 2019-05-11 | 1 VfB Stuttgart |
1 - 0
3 - 0
|
Wolfsburg 2 | M | 0.0, +0.5 | İade | 11.0 | Alt |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Germany Bundesliga I | 2019-05-04 | Wolfsburg |
1 - 0
2 - 0
|
Nurnberg | G | -1.0 | Alt | 11.0 | Alt |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Germany Bundesliga I | 2019-04-28 | 2 TSG Hoffenheim |
1 - 1
1 - 4
|
Wolfsburg 2 | G | -1.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
9-3 (12) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Germany Bundesliga I | 2019-04-22 | 2 Wolfsburg |
0 - 0
1 - 1
|
Eintracht Frankfurt 3 | B | 0.0, +0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
13-6 (19) | 4-3 (7) | 4 (2-2) | 3 (2-1) |
| Germany Bundesliga I | 2019-04-13 | 1 RB Leipzig |
2 - 0
2 - 0
|
Wolfsburg 1 | M | -1.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
9-3 (12) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Germany Bundesliga I | 2019-04-06 | 1 Wolfsburg |
1 - 1
3 - 1
|
Hannover 96 2 | G | -1.0, -1.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
9-2 (11) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Gent Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Belgium First Division A | 2019-11-03 | 1 2 Gent |
0 - 1
3 - 1
|
Standard Liege 4 1 | G | -0.5 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| Belgium First Division A | 2019-10-31 | 1 Anderlecht |
1 - 1
3 - 3
|
Gent 2 | B | 0.0, +0.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Belgium First Division A | 2019-10-27 | Sint-Truidense |
0 - 0
0 - 0
|
Gent 2 | B | +1.0 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Europa League | 2019-10-24 | 4 Gent |
1 - 2
2 - 2
|
Wolfsburg 3 | B | 0.0 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Belgium First Division A | 2019-10-19 | 1 Gent |
1 - 0
2 - 0
|
Waasland-Beveren 2 | G | -2.0, -2.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Belgium First Division A | 2019-10-06 | 4 Club Brugge |
2 - 0
4 - 0
|
Gent 3 | M | -1.0 | Üst | 10.0 | İade |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| UEFA Europa League | 2019-10-03 | PFC Oleksandria |
0 - 1
1 - 1
|
Gent | B | +0.5, +1.0 | Alt | 10.0 | İade |
|
4-6 (10) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Belgium First Division A | 2019-09-28 | 2 Gent |
0 - 0
2 - 0
|
KV Kortrijk | G | -1.5, -2.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
2-5 (7) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgium Cup | 2019-09-25 | 2 Eendracht Aalst |
0 - 1
0 - 4
|
Gent | G | +2.5 | İade | 10.5 | Alt |
|
4-6 (10) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Belgium First Division A | 2019-09-22 | 1 Zulte-Waregem |
1 - 1
2 - 2
|
Gent 1 1 | B | +1.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Europa League | 2019-09-19 | 2 Gent |
2 - 1
3 - 2
|
St Etienne 4 | G | -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
6-7 (13) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 5 (2-3) |
| Belgium First Division A | 2019-09-15 | 1 Gent |
3 - 0
3 - 0
|
KV Mechelen 3 | G | -1.0 | İade | 10.0 | Üst |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Belgium First Division A | 2019-09-01 | 1 Gent |
3 - 1
3 - 2
|
Cercle Brugge 4 | G | -1.5, -2.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
4-2 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Europa League Qualifying | 2019-08-29 | 2 HNK Rijeka |
1 - 1
1 - 1
|
Gent 2 | B | 0.0, +0.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
2-8 (10) | 2-4 (6) | 3 (2-1) | 3 (0-3) |
| UEFA Europa League Qualifying | 2019-08-22 | 3 Gent |
0 - 1
2 - 1
|
HNK Rijeka 1 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
8-3 (11) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Belgium First Division A | 2019-08-18 | Gent |
0 - 0
2 - 0
|
KV Oostende 1 | G | -1.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Europa League Qualifying | 2019-08-15 | 3 Gent |
0 - 0
3 - 0
|
AEK Larnaca 5 | G | -1.0 | İade | 9.5 | Üst |
|
8-3 (11) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Belgium First Division A | 2019-08-11 | Royal Excel Mouscron |
2 - 1
2 - 1
|
Gent 1 | M | +0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
2-7 (9) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| UEFA Europa League Qualifying | 2019-08-08 | 3 AEK Larnaca |
0 - 1
1 - 1
|
Gent 2 | B | 0.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Belgium First Division A | 2019-08-04 | Gent |
4 - 0
6 - 1
|
Eupen 2 | G | -1.5, -2.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Europa League Qualifying | 2019-08-01 | 2 Viitorul Constanta |
0 - 1
2 - 1
|
Gent | M | 0.0, +0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Belgium First Division A | 2019-07-28 | Charleroi |
0 - 0
1 - 1
|
Gent 2 | B | 0.0, +0.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| UEFA Europa League Qualifying | 2019-07-25 | 1 Gent |
5 - 1
6 - 3
|
Viitorul Constanta 4 | G | -1.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
7-5 (12) | 6-2 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Europe Friendlies | 2019-07-20 | 2 Reims |
0 - 0
1 - 1
|
Gent 2 | B | 0.0, -0.5 | Alt |
|
3-5 (8) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Europe Friendlies | 2019-07-17 | 1 Gent |
1 - 0
2 - 0
|
AZ 2 | G | 0.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
3-3 (6) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Europe Friendlies | 2019-07-13 | Sint-Truidense |
3 - 1
4 - 2
|
Gent | M | +0.5 | Üst |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Europe Friendlies | 2019-07-06 | Gent |
1 - 0
3 - 0
|
Aris Thessaloniki 2 | G | -0.5 | İade | 9.0 | Üst |
|
10-0 (10) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Europe Friendlies | 2019-06-28 | KFC Merelbeke |
1 - 2
1 - 6
|
Gent | G | +3.5, +4.0 | Üst |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 4 (1-3) | 1 (0-1) | ||
| Europe Friendlies | 2019-06-21 | KRC Gent |
0 - 1
0 - 2
|
Gent | G | +5.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Belgium First Division A | 2019-05-19 | Gent |
1 - 0
2 - 1
|
Anderlecht 2 | G | 0.0, -0.5 | İade | 9.5 | Üst |
|
7-13 (20) | 5-3 (8) | 4 (3-1) | 5 (0-5) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 1.8 | 3.8 | 4.2 |
| İlk Yarı | 2.4 | 2.375 | 4.333 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (-0.5) | Ev [email protected] | Deplasman@2 |
| İlk Yarı (-0.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (10.0) | Üst@2 | [email protected] |
| İlk Yarı (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (2.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (1.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Canlı Olaylar
Durum: Maç Sonu , Skor: 1 - 3 , Korner: 8 - 3
Korner: 10.0 , Handikap: -0.5 , Goller: 2.5, 3.0
Skor: 0 - 0 , Korner: 1 - 0 İlk Yarı
Korner: 4.5 , Handikap: 0.0, -0.5 , Goller: 1.0
-
6' - 1st Corner - Wolfsburg -
45' - 1st Yellow Card - Wolfsburg -
45+2' - 2nd Yellow Card - Gent -
0-0 score at the end of First Half -
46' - 3rd Yellow Card - Gent -
50' - 2nd Goal - Gent -
59' - 2nd Corner - Wolfsburg -
65' - 3rd Corner - Gent -
69' - 4th Corner - Wolfsburg - Race to 3 Corners - Wolfsburg
-
75' - 4th Yellow Card - Wolfsburg -
76' - 5th Corner - Gent -
76' - 4th Goal - Gent -
78' - 6th Corner - Wolfsburg -
79' - 7th Corner - Wolfsburg - Race to 5 Corners - Wolfsburg
-
79' - 8th Corner - Wolfsburg -
80' - 9th Corner - Wolfsburg - Race to 7 Corners - Wolfsburg
-
80' - 10th Corner - Wolfsburg - 66' Substitution - Malli for Brekalo - Wolfsburg
- 70' Substitution - Nmecha for Arnold - Wolfsburg
-
85' - 5th Yellow Card - Wolfsburg - 81' Substitution - Castro-Montes for Yaremchuk - Gent
- 81' Substitution - Klaus for Knoche - Wolfsburg
- 90+1' Substitution - Kvilitaia for Depoitre - Gent
-
90+4' - 11th Corner - Gent -
1-3 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

