Paz, Kas 29, 2015 · 19:00
En EskiEn Yeni
WLDLDL
3.40
3.60
2.05
En YeniEn Eski
LWDWDL
Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Üst 2.75
Toplam Gol
Alt 10.0
Toplam Korner
+0.25
Westerlo
Westerlo vs KV Oostende Takım Profili
Westerlo
LWLDWLDLDLEn YeniDüşüşte-0.5 puan/maç, son 5 vs önceki 19
Üst 9.5 kornerDengeli5/10
Üst 2.5 golÜst8/10
Asya handikabıDengeli5/10
Hızlı başlıyorÜstünlüğü koruyamıyorSon 10 maçın 10 tanesinde ilk yarıda golSon 10 maçın 9 tanesinde 2.5 kart üstü
KV Oostende
WLDWLDWDWLEn YeniSabit-0.2 puan/maç, son 5 vs önceki 20
Üst 9.5 kornerÜst7/10
Üst 2.5 golDengeli5/10
Asya handikabıKapatır6/10
Geri dönüş takımıSon 10 maçın 7 tanesinde 2.5 kart üstü
Westerlo vs KV Oostende Maç Bilgileri
Westerlo
Son 10 maçta 2W-3D-5L; 13 gol atıldı, 24 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.3, yenilen 2.4. Galibiyet 20%, AH kazanma 50%, gol üst 80%, korner üst 50%.
Maç Sonucu
Kazanç 20%2
Beraberlik 30%3
Kayıp 50%5
Toplam Gol 2.5, 3.0
Üst 80%8
İptal 0%0
Alt 20%2
Toplam Korner 10.0
Üst 50%5
İptal 0%0
Alt 50%5
Asya Handikapı
Kazanç 50%5
İptal 0%0
Kayıp 50%5
KV Oostende
Son 10 maçta 4W-3D-3L; 15 gol atıldı, 12 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.5, yenilen 1.2. Galibiyet 40%, AH kazanma 60%, gol üst 50%, korner üst 50%.
Maç Sonucu
Kazanç 40%4
Beraberlik 30%3
Kayıp 30%3
Toplam Gol 2.5, 3.0
Üst 50%5
İptal 0%0
Alt 50%5
Toplam Korner 10.0
Üst 50%5
İptal 20%2
Alt 30%3
Asya Handikapı
Kazanç 60%6
İptal 10%1
Kayıp 30%3
Son
| Westerlo | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| KV Oostende | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Westerlo | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| KV Oostende | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 2.5, 3.0
Korner DağılımıÇizgi 10.0
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 40,
Ort: 3.20,
Std. sapma: 1.76, Medyan: 3,
Mod: 2,
Üst: 58%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Westerlo vs KV Oostende Gol/Korner Zaman Dağılımı
Westerlo vs KV Oostende Aralarındaki Maçlar
Westerlo vs KV Oostende Tüm H2H verilerini gör →| Westerlo Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Belgium First Division A | 2015-08-01 | 2 KV Oostende |
1 - 0
2 - 1
|
Westerlo 4 | M | -0.5, -1.0 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Belgium Play Offs | 2015-04-25 | 4 Westerlo |
0 - 1
1 - 2
|
KV Oostende | M | 0.0, +0.5 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Belgium Play Offs | 2015-04-18 | 2 KV Oostende |
2 - 0
2 - 0
|
Westerlo 1 | M | -0.5, -1.0 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Belgium First Division A | 2015-02-28 | Westerlo |
2 - 0
3 - 0
|
KV Oostende 1 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Belgium First Division A | 2014-10-29 | 1 KV Oostende |
2 - 0
4 - 0
|
Westerlo 1 1 | M | -0.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Westerlo Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Belgium First Division A | 2015-11-20 | 1 Gent |
2 - 0
5 - 0
|
Westerlo 2 1 | M | -1.5, -2.0 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Belgium First Division A | 2015-11-07 | 3 Waasland-Beveren |
0 - 1
2 - 2
|
Westerlo 3 | B | -0.5 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Belgium First Division A | 2015-10-31 | 1 Westerlo |
0 - 2
0 - 2
|
Club Brugge 2 | M | +1.0 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Belgium First Division A | 2015-10-27 | 1 Mouscron-Peruwelz |
1 - 1
2 - 2
|
Westerlo 2 | B | -0.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Belgium First Division A | 2015-10-24 | 3 Westerlo |
0 - 2
1 - 2
|
Lokeren 3 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Belgium First Division A | 2015-10-17 | 3 Standard Liege |
0 - 2
1 - 2
|
Westerlo 2 | G | -1.0, -1.5 | İade | 10.0 | Üst |
|
10-6 (16) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 5 (3-2) |
| Belgium First Division A | 2015-10-03 | 3 Westerlo |
1 - 0
1 - 1
|
KV Kortrijk 3 | B | 0.0, +0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
8-7 (15) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Belgium First Division A | 2015-09-25 | 1 Zulte-Waregem |
2 - 1
4 - 2
|
Westerlo 2 | M | -1.0, -1.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
2-6 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Belgium Cup | 2015-09-22 | 3 Westerlo |
1 - 0
3 - 2
|
Cercle Brugge 2 | G | 0.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
0-4 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Belgium First Division A | 2015-09-19 | 2 Westerlo |
0 - 2
0 - 3
|
Sint-Truidense | M | 0.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
11-4 (15) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Belgium First Division A | 2015-09-12 | 3 KV Mechelen |
1 - 0
2 - 2
|
Westerlo 3 | B | -1.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
6-6 (12) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Belgium First Division A | 2015-08-30 | 1 Westerlo |
0 - 1
0 - 3
|
Anderlecht 1 | M | +1.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
3-10 (13) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Belgium First Division A | 2015-08-22 | 3 Charleroi |
0 - 0
0 - 0
|
Westerlo 1 | B | -1.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
10-4 (14) | 9-2 (11) | 5 (5-0) | 0 (0-0) |
| Belgium First Division A | 2015-08-15 | 1 Genk |
1 - 1
2 - 1
|
Westerlo 1 | M | -1.0, -1.5 | İade | 10.0 | Alt |
|
1-6 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Belgium First Division A | 2015-08-08 | 3 Westerlo |
1 - 1
3 - 2
|
OH Leuven 3 1 | G | 0.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
4-7 (11) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Belgium First Division A | 2015-08-01 | 2 KV Oostende |
1 - 0
2 - 1
|
Westerlo 4 | M | -0.5, -1.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Belgium First Division A | 2015-07-26 | 1 3 Westerlo |
1 - 1
1 - 1
|
Gent 1 | B | +1.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Europe Friendlies | 2015-07-17 | Westerlo |
0 - 1
1 - 1
|
NAC | B | -0.5,-1.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
11-4 (15) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Europe Friendlies | 2015-07-14 | Lierse |
1 - 0
1 - 0
|
Westerlo 3 | M | 0.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europe Friendlies | 2015-07-10 | Willem II |
0 - 0
0 - 0
|
Westerlo | B | 0.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
6-2 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europe Friendlies | 2015-07-07 | FC Eindhoven |
0 - 1
0 - 1
|
Westerlo | G | 0.0, +0.5 | Alt | 9.0 | Alt |
|
4-4 (8) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Europe Friendlies | 2015-06-30 | Dessel Sport |
1 - 1
1 - 2
|
Westerlo | G | +1.0 | İade | 9.0 | Alt |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Europe Friendlies | 2015-06-23 | Oosterzonen |
2 - 2
2 - 4
|
Westerlo | G | +1.5, +2.0 | Üst |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Belgium Play Offs | 2015-05-09 | Mouscron-Peruwelz |
1 - 0
1 - 1
|
Westerlo 1 | B | -0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
6-3 (9) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Belgium Play Offs | 2015-05-01 | 1 Westerlo |
3 - 0
4 - 3
|
Lokeren 2 | G | +0.5, +1.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
4-7 (11) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Belgium Play Offs | 2015-04-25 | 4 Westerlo |
0 - 1
1 - 2
|
KV Oostende | M | 0.0, +0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
5-6 (11) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Belgium Play Offs | 2015-04-18 | 2 KV Oostende |
2 - 0
2 - 0
|
Westerlo 1 | M | -0.5, -1.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
4-5 (9) | 4-0 (4) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Belgium Play Offs | 2015-04-11 | Lokeren |
0 - 1
1 - 1
|
Westerlo 2 1 | B | -1.0, -1.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
14-0 (14) | 7-0 (7) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Belgium Play Offs | 2015-04-04 | Westerlo |
0 - 1
0 - 3
|
Mouscron-Peruwelz | M | -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
8-3 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Belgium First Division A | 2015-03-15 | Westerlo |
0 - 2
1 - 3
|
Club Brugge | M | +1.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
4-3 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| KV Oostende Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Belgium First Division A | 2015-11-22 | 2 KV Mechelen |
1 - 0
2 - 1
|
KV Oostende 2 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Belgium First Division A | 2015-11-07 | 1 KV Oostende |
2 - 0
3 - 0
|
OH Leuven 3 | G | -1.0 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Belgium First Division A | 2015-10-31 | 1 Charleroi |
0 - 0
1 - 1
|
KV Oostende 2 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Belgium First Division A | 2015-10-27 | 2 KV Oostende |
2 - 0
3 - 2
|
Genk 2 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Belgium First Division A | 2015-10-24 | 1 Gent |
0 - 0
2 - 2
|
KV Oostende 1 | B | -1.0 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Belgium First Division A | 2015-10-18 | 1 2 Club Brugge |
1 - 0
1 - 0
|
KV Oostende 2 1 | M | -1.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
9-6 (15) | 7-4 (11) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgium First Division A | 2015-10-02 | 1 KV Oostende |
0 - 0
2 - 0
|
Lokeren 1 | G | -0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Belgium First Division A | 2015-09-26 | 1 Mouscron-Peruwelz |
1 - 1
2 - 2
|
KV Oostende 3 | B | 0.0, +0.5 | Üst | 10.0 | İade |
|
4-6 (10) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgium Cup | 2015-09-23 | 1 KV Oostende |
0 - 1
0 - 2
|
Antwerp 1 | M | -1.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
11-2 (13) | 7-2 (9) | 4 (3-1) | 4 (4-0) |
| Belgium First Division A | 2015-09-19 | 2 KV Oostende |
0 - 0
1 - 0
|
KV Kortrijk 4 | G | -0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
4-9 (13) | 0-5 (5) | 4 (0-4) | 3 (1-2) |
| Belgium First Division A | 2015-09-12 | 2 Waasland-Beveren |
0 - 2
1 - 5
|
KV Oostende 1 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Belgium First Division A | 2015-08-29 | 1 KV Oostende |
0 - 1
0 - 2
|
Zulte-Waregem 1 | M | -0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
4-6 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Belgium First Division A | 2015-08-23 | 2 Standard Liege |
1 - 1
1 - 2
|
KV Oostende 2 | G | -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
6-6 (12) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Belgium First Division A | 2015-08-16 | 1 KV Oostende |
1 - 0
3 - 1
|
Anderlecht 2 | G | +0.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
3-5 (8) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Belgium First Division A | 2015-08-08 | 2 Sint-Truidense |
0 - 0
1 - 1
|
KV Oostende 2 | B | 0.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
7-7 (14) | 4-5 (9) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Belgium First Division A | 2015-08-01 | 2 KV Oostende |
1 - 0
2 - 1
|
Westerlo 4 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Belgium First Division A | 2015-07-25 | 2 KV Oostende |
1 - 0
3 - 1
|
KV Mechelen 3 | G | 0.0 | Üst | 10.0 | İade |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Europe Friendlies | 2015-07-18 | KV Oostende |
0 - 1
0 - 1
|
Lille 4 | M | 0.0,+0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Europe Friendlies | 2015-07-14 | 1 KV Oostende |
0 - 1
1 - 3
|
Zulte-Waregem 1 | M | 0.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europe Friendlies | 2015-07-10 | KV Oostende |
0 - 0
2 - 1
|
Ujpest 1 | G | -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
3-8 (11) | 2-8 (10) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Europe Friendlies | 2015-07-08 | Roeselare |
1 - 1
2 - 4
|
KV Oostende | G | 0.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europe Friendlies | 2015-07-04 | 1 Vitesse |
1 - 2
2 - 2
|
KV Oostende 1 | B | 0.0, -0.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
9-2 (11) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Belgium Play Offs | 2015-05-09 | Lokeren |
5 - 0
6 - 1
|
KV Oostende 4 | M | -1.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Belgium Play Offs | 2015-05-01 | 3 KV Oostende |
0 - 0
0 - 1
|
Mouscron-Peruwelz 2 | M | -1.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
10-2 (12) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Belgium Play Offs | 2015-04-25 | 4 Westerlo |
0 - 1
1 - 2
|
KV Oostende | G | 0.0, +0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
5-6 (11) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Belgium Play Offs | 2015-04-18 | 2 KV Oostende |
2 - 0
2 - 0
|
Westerlo 1 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
4-5 (9) | 4-0 (4) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Belgium Play Offs | 2015-04-11 | Mouscron-Peruwelz |
1 - 0
2 - 0
|
KV Oostende 3 1 | M | 0.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
4-6 (10) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Belgium Play Offs | 2015-04-04 | KV Oostende |
0 - 1
1 - 2
|
Lokeren 3 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
2-4 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Belgium First Division A | 2015-03-15 | 2 Zulte-Waregem |
0 - 2
1 - 4
|
KV Oostende 3 | G | -0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
8-3 (11) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Belgium First Division A | 2015-03-07 | 1 KV Oostende |
2 - 2
4 - 3
|
Waasland-Beveren 1 | G | -0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 3.4 | 3.6 | 2.05 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (+0.25) | Ev Sahibi@2 | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (10.0) | Üst@2 | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (2.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
Canlı Olaylar
Durum: Maç Sonu , Skor: 0 - 1 , Korner: 3 - 5
Korner: 10.0 , Handikap: 0.0, +0.5 , Goller: 2.5, 3.0
-
0-1 score at the end of Second Half -
22' - 1st Corner - Westerlo -
30' - 2nd Corner - KV Oostende -
33' - 3rd Corner - KV Oostende -
40' - 1st Yellow Card - KV Oostende -
41' - 4th Corner - Westerlo -
0-0 score at the end of First Half - Race to 3 Corners - KV Oostende
-
55' - 5th Corner - KV Oostende -
65' - 6th Corner - Westerlo -
66' - 7th Corner - KV Oostende -
81' - 2nd Yellow Card - KV Oostende - Race to 5 Corners - KV Oostende
-
82' - 8th Corner - KV Oostende -
90+2' - 1st Goal - KV Oostende
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

