Watford U21 vs QPR U21 Takım Profili
Watford U21 vs QPR U21 Maç Bilgileri
Son 10 maçta 3W-3D-4L; 18 gol atıldı, 19 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.8, yenilen 1.9. Galibiyet 30%, AH kazanma 60%, gol üst 50%, korner üst 20%.
Son 10 maçta 8W-0D-2L; 23 gol atıldı, 13 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 2.3, yenilen 1.3. Galibiyet 80%, AH kazanma 80%, gol üst 60%, korner üst 30%.
| Watford U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| QPR U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Watford U21 | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| QPR U21 | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Watford U21 vs QPR U21 Gol/Korner Zaman Dağılımı
Watford U21 vs QPR U21 Aralarındaki Maçlar
Watford U21 vs QPR U21 Tüm H2H verilerini gör →| Watford U21 Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| England Development League 2 | 2022-10-24 | 1 2 QPR U21 |
1 - 1
2 - 4
|
Watford U21 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Watford U21 Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| England Development League 2 | 2023-03-14 | 1 Watford U21 |
0 - 0
1 - 1
|
Reading U21 | B | +0.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| England Development League 2 | 2023-02-28 | 1 1 Watford U21 |
1 - 0
1 - 2
|
Bristol City U21 1 1 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| England Development League 2 | 2023-02-24 | 2 Watford U21 |
0 - 2
2 - 3
|
Swansea U21 3 | M | +0.5, +1.0 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| England Development League 2 | 2023-02-14 | 1 Millwall U21 |
1 - 1
1 - 1
|
Watford U21 | B | -1.5 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| England Development League 2 | 2023-02-07 | 1 Watford U21 |
0 - 1
1 - 2
|
Crewe U21 2 | M | -1.5 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| England Development League 2 | 2023-01-24 | 1 Cardiff U21 |
0 - 0
0 - 3
|
Watford U21 1 | G | -1.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| England U21 Premier League Cup | 2022-12-20 | 2 Watford U21 |
0 - 0
3 - 1
|
Middlesbrough U21 3 | G | +1.0 | Üst |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| England U21 Premier League Cup | 2022-12-09 | Huddersfield U21 |
1 - 0
2 - 2
|
Watford U21 | B | -2.0, -2.5 | Üst | 11.0 | Üst |
|
7-6 (13) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| England U21 Premier League Cup | 2022-11-25 | 2 Watford U21 |
3 - 1
4 - 3
|
West Brom U21 | G | +2.5 | Üst | 11.0 | Üst |
|
4-9 (13) | 2-4 (6) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| England U21 Premier League Cup | 2022-11-19 | 3 Middlesbrough U21 |
3 - 0
4 - 0
|
Watford U21 3 | M | -1.5 | Üst | 10.0 | İade |
|
7-3 (10) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| England Development League 2 | 2022-11-08 | 2 Bristol City U21 |
3 - 0
5 - 0
|
Watford U21 3 | M | -2 | Üst | 9.5 | Üst |
|
12-4 (16) | 8-1 (9) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England Development League 2 | 2022-11-01 | 1 Watford U21 |
0 - 4
0 - 6
|
Colchester U21 2 | M | 0.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
4-9 (13) | 1-7 (8) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| England Development League 2 | 2022-10-28 | 1 Swansea U21 |
2 - 0
4 - 0
|
Watford U21 1 | M | -1.5, -2.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
5-7 (12) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| England Development League 2 | 2022-10-24 | 1 2 QPR U21 |
1 - 1
2 - 4
|
Watford U21 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England Development League 2 | 2022-10-18 | 1 Watford U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Cardiff U21 3 | M | +1.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
10-7 (17) | 8-5 (13) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| England Development League 2 | 2022-10-10 | 1 Reading U21 |
1 - 0
1 - 0
|
Watford U21 2 | M | -1.5 | Alt |
|
9-2 (11) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| England U21 Premier League Cup | 2022-10-04 | 2 Watford U21 |
0 - 1
1 - 2
|
Huddersfield U21 2 | M | +1.0 | Alt |
|
6-7 (13) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| England Development League 2 | 2022-09-30 | 1 Ipswich U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Watford U21 2 1 | M | -1.5, -2.0 | Alt |
|
9-2 (11) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 4 (3-1) | ||
| England Development League 2 | 2022-09-27 | 1 Watford U21 |
0 - 0
0 - 2
|
Charlton U21 2 | M | +1.0 | Alt |
|
5-7 (12) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| England Development League 2 | 2022-09-13 | 1 Watford U21 |
1 - 2
1 - 4
|
Millwall U21 2 | M | +1.0 | Üst |
|
3-9 (12) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| England Development League 2 | 2022-09-06 | 3 Sheff Utd U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Watford U21 1 | M | -1.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
3-2 (5) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England U21 Premier League Cup | 2022-09-01 | 1 West Brom U21 |
2 - 0
4 - 0
|
Watford U21 | M | -1.0, -1.5 | Üst |
|
10-5 (15) | 7-2 (9) | 4 (3-1) | 0 (0-0) | ||
| England Development League 2 | 2022-08-22 | 2 Hull U21 |
2 - 0
5 - 0
|
Watford U21 2 | M | -0.5, -1.0 | Üst |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| England Premier League 2 | 2022-08-10 | 1 Wigan U21 |
3 - 0
5 - 0
|
Watford U21 | M | -0.5 | Üst |
|
9-2 (11) | 8-0 (8) | 4 (4-0) | 0 (0-0) | ||
| Europe Friendlies | 2016-02-09 | Watford U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Rapid Bucharest 3 1 | G | +1.0 | Alt |
|
4-13 (17) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 3 (0-3) | ||
| England U21 Development League 2 | 2015-11-02 | 2 Brentford U21 |
0 - 0
4 - 3
|
Watford U21 2 | M | -0.5 | Üst |
|
7-5 (12) | 4-2 (6) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | ||
| England U21 Development League 2 | 2015-09-07 | 1 3 Watford U21 |
0 - 2
0 - 2
|
Sheff Utd U21 | M | +0.5 |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | |||
| England U21 Development League 2 | 2015-08-24 | Crystal Palace U21 |
3 - 1
6 - 2
|
Watford U21 1 | M | -0.5, -1.0 |
|
7-4 (11) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | |||
| England U21 Development League 2 | 2015-08-10 | Sheff Wed U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Watford U21 1 | B |
|
3-4 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||||
| England U21 Premier League Cup | 2015-01-06 | 2 Watford U21 |
5 - 0
6 - 1
|
Leeds U21 3 | G | 0.0, +0.5 | Üst |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| QPR U21 Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| England Development League 2 | 2023-03-16 | 2 QPR U21 |
2 - 1
4 - 2
|
Charlton U21 1 1 | G | -0.5 | Üst | 11.0 |
|
|||||
| England Development League 2 | 2023-03-07 | 1 1 QPR U21 |
1 - 0
3 - 1
|
Swansea U21 2 1 | G | 0.0 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| England Development League 2 | 2023-03-03 | 2 Colchester U21 |
0 - 3
2 - 3
|
QPR U21 1 | G | 0.0 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| England Development League 2 | 2023-02-27 | Ipswich U21 |
0 - 3
0 - 3
|
QPR U21 | G | 0.0, +0.5 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| England U21 Premier League Cup | 2023-02-20 | 2 Fulham U21 |
2 - 0
5 - 0
|
QPR U21 4 | M | -1.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| England Development League 2 | 2023-02-13 | 3 QPR U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Bristol City U21 1 | M | 0.0, +0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England Development League 2 | 2023-02-07 | Millwall U21 |
0 - 2
0 - 2
|
QPR U21 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
2-4 (6) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England Development League 2 | 2023-01-31 | QPR U21 |
2 - 1
3 - 1
|
Cardiff U21 1 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
3-7 (10) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England U21 Premier League Cup | 2023-01-27 | 2 QPR U21 |
1 - 0
3 - 1
|
Bournemouth U21 | G | -1.0, -1.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
9-7 (16) | 6-3 (9) | 5 (4-1) | 3 (1-2) |
| England U21 Premier League Cup | 2022-12-19 | 2 Bournemouth U21 |
0 - 0
0 - 2
|
QPR U21 3 | G | +0.5 | Alt | 11.0 | Üst |
|
4-9 (13) | 4-5 (9) | 4 (1-3) | 1 (0-1) |
| England U21 Premier League Cup | 2022-12-09 | 1 Brighton U21 |
0 - 0
0 - 0
|
QPR U21 1 | B | 0.0 | Alt | 11.0 | Alt |
|
0-3 (3) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England U21 Premier League Cup | 2022-11-28 | 4 QPR U21 |
0 - 2
0 - 2
|
Derby U21 4 | M | +0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
1-3 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England U21 Premier League Cup | 2022-11-14 | 1 4 QPR U21 |
3 - 0
3 - 4
|
Brighton U21 2 | M | +1.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
2-16 (18) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 5 (0-5) |
| England Development League 2 | 2022-11-08 | 1 Swansea U21 |
1 - 0
4 - 0
|
QPR U21 1 | M | -1.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
10-4 (14) | 7-1 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| England Development League 2 | 2022-10-28 | 1 2 QPR U21 |
1 - 4
4 - 4
|
Ipswich U21 1 | B | -1.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
14-7 (21) | 8-1 (9) | 6 (6-0) | 4 (2-2) |
| England Development League 2 | 2022-10-24 | 1 2 QPR U21 |
1 - 1
2 - 4
|
Watford U21 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England Development League 2 | 2022-10-18 | 3 Bristol City U21 |
3 - 1
3 - 2
|
QPR U21 3 | M | -1.0, -1.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
8-4 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| England Development League 2 | 2022-10-11 | 2 QPR U21 |
1 - 0
1 - 2
|
Millwall U21 | M | 0.0 | Alt |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | ||
| England Development League 2 | 2022-10-03 | 2 Charlton U21 |
1 - 2
3 - 3
|
QPR U21 1 | B | +0.5, +1.0 | Üst |
|
8-10 (18) | 5-3 (8) | 3 (3-0) | 5 (2-3) | ||
| England U21 Premier League Cup | 2022-09-26 | 1 Derby U21 |
0 - 1
1 - 1
|
QPR U21 2 | B | 0.0, -0.5 | Alt |
|
8-2 (10) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| England Development League 2 | 2022-09-23 | 2 QPR U21 |
0 - 0
2 - 0
|
Colchester U21 2 | G | -1.5, -2.0 | Alt |
|
4-3 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| England Development League 2 | 2022-09-16 | Cardiff U21 |
1 - 3
3 - 5
|
QPR U21 1 | G | 0.0 | Üst |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| England Development League 2 | 2022-09-05 | 1 Crewe U21 |
1 - 0
1 - 1
|
QPR U21 | B | 0.0, -0.5 | Alt |
|
7-2 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| England Development League 2 | 2022-08-30 | 2 QPR U21 |
0 - 1
0 - 2
|
Sheff Utd U21 2 | M | 0.0 | Alt |
|
7-6 (13) | 2-4 (6) | 2 (2-0) | 3 (2-1) | ||
| England Development League 2 | 2022-08-22 | Burnley U21 |
0 - 1
0 - 3
|
QPR U21 1 | G | 0.0 | Alt |
|
12-2 (14) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 3 (3-0) | ||
| England Development League 2 | 2022-08-08 | 2 Peterborough U21 |
1 - 1
2 - 2
|
QPR U21 1 | B | 0.0 | Üst |
|
8-5 (13) | 6-3 (9) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| UK Friendlies | 2016-07-20 | Staines Town |
0 - 0
1 - 2
|
QPR U21 | G | +0.5 | İade |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| UK Friendlies | 2016-07-18 | Hendon |
2 - 2
4 - 5
|
QPR U21 | G | +0.5 | Üst |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| UK Friendlies | 2016-07-02 | 1 Wealdstone |
1 - 2
1 - 2
|
QPR U21 | G | 0.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
5-1 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England U21 Development League 2 | 2015-09-04 | 1 QPR U21 |
1 - 1
3 - 1
|
Nottm Forest U21 1 | G | 0.0 |
|
6-6 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | |||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 2.55 | 3.6 | 2.2 |
| İlk Yarı | 3.25 | 2.5 | 2.4 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (+0.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (+0.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (10.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (5.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (3.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (1.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Durum: Maç Sonu , Skor: 1 - 0 , Korner: 7 - 1
Korner: 10.5 , Handikap: 0.0, +0.5 , Goller: 3.0, 3.5
Skor: 1 - 0 , Korner: 5 - 0 İlk Yarı
Korner: 5.0 , Handikap: 0.0, +0.5 , Goller: 1.0, 1.5
- 10' - 1st Offside - Watford U21
-
15' - 1st Corner - Watford U21 -
16' - 2nd Corner - Watford U21 - 27' - 2nd Offside - Watford U21
- 28' - 3rd Offside - Watford U21
-
29' - 1st Goal - Watford U21 - Race to 3 Corners - Watford U21
-
34' - 3rd Corner - Watford U21 -
41' - 4th Corner - Watford U21 - Race to 5 Corners - Watford U21
-
45+3' - 5th Corner - Watford U21 -
1-0 score at the end of First Half -
51' - 1st Yellow Card - QPR U21 -
56' - 6th Corner - Watford U21 -
66' - 7th Corner - Watford U21 - Race to 7 Corners - Watford U21
-
70' - 2nd Yellow Card - Watford U21 -
76' - 3rd Yellow Card - QPR U21 - 79' - 4th Offside - Watford U21
-
90+2' - 4th Yellow Card - Watford U21 -
90+4' - 8th Corner - QPR U21 -
90+5' - 5th Yellow Card - Watford U21 -
1-0 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

