Waldhof Mannheim vs Unterhaching Takım Profili
Waldhof Mannheim vs Unterhaching Maç Bilgileri
Son 10 maçta 3W-4D-3L; 19 gol atıldı, 21 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.9, yenilen 2.1. Galibiyet 30%, AH kazanma 40%, gol üst 50%, korner üst 40%.
Son 10 maçta 4W-5D-1L; 12 gol atıldı, 10 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.2, yenilen 1.0. Galibiyet 40%, AH kazanma 50%, gol üst 20%, korner üst 70%.
| Waldhof Mannheim | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Unterhaching | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Waldhof Mannheim | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Unterhaching | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Waldhof Mannheim vs Unterhaching Gol/Korner Zaman Dağılımı
Waldhof Mannheim vs Unterhaching Aralarındaki Maçlar
Waldhof Mannheim vs Unterhaching Tüm H2H verilerini gör →Veri yok
| Waldhof Mannheim Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Germany 3. Liga | 2019-10-28 | 2 Bayern Munich II |
1 - 0
2 - 2
|
Waldhof Mannheim 4 1 | B | 0.0 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Germany 3. Liga | 2019-10-19 | 4 Waldhof Mannheim |
0 - 2
0 - 4
|
Hallescher FC 5 | M | 0.0 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Germany 3. Liga | 2019-10-05 | 3 FC Viktoria Köln |
2 - 2
2 - 2
|
Waldhof Mannheim | B | +0.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Germany 3. Liga | 2019-09-29 | Waldhof Mannheim |
0 - 0
1 - 1
|
Hansa Rostock 2 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Germany 3. Liga | 2019-09-23 | 2 KFC Uerdingen 05 |
0 - 0
0 - 3
|
Waldhof Mannheim 1 | G | 0.0, +0.5 | İade | 10.5 |
|
|||||
| Germany 3. Liga | 2019-09-14 | 2 Waldhof Mannheim |
1 - 1
1 - 2
|
Wurzburger Kickers 1 | M | 0.0, -0.5 | İade | 10.0 | Üst |
|
7-9 (16) | 3-6 (9) | 3 (0-3) | 5 (4-1) |
| Germany 3. Liga | 2019-09-01 | 2 Kaiserslautern |
1 - 1
1 - 1
|
Waldhof Mannheim 1 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
10-7 (17) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Germany 3. Liga | 2019-08-25 | 2 Waldhof Mannheim |
2 - 2
4 - 3
|
MSV Duisburg 1 | G | 0.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
4-5 (9) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Germany 3. Liga | 2019-08-18 | 5 Carl Zeiss Jena |
1 - 1
1 - 2
|
Waldhof Mannheim 1 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Germany DFB Pokal | 2019-08-11 | 2 Waldhof Mannheim |
2 - 2
3 - 5
|
Eintracht Frankfurt 1 | M | +1.0, +1.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
3-9 (12) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Germany 3. Liga | 2019-08-05 | 2 Waldhof Mannheim |
1 - 0
4 - 0
|
1860 Munich 3 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Germany 3. Liga | 2019-07-31 | Magdeburg |
1 - 1
1 - 1
|
Waldhof Mannheim 2 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
12-2 (14) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Germany 3. Liga | 2019-07-27 | 1 Waldhof Mannheim |
0 - 0
0 - 0
|
SV Meppen 1 | B | -0.5, -1.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Germany 3. Liga | 2019-07-21 | Chemnitzer |
0 - 1
1 - 1
|
Waldhof Mannheim 2 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
9-3 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Europe Friendlies | 2019-07-13 | 1 Waldhof Mannheim |
0 - 0
1 - 2
|
SSV Ulm 1846 2 | M | -1.0 | İade |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Europe Friendlies | 2019-07-10 | 1 VfB Gartenstadt |
1 - 0
2 - 0
|
Waldhof Mannheim 1 | M | +5.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
1-10 (11) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Europe Friendlies | 2019-07-06 | 1 Waldhof Mannheim |
2 - 0
4 - 0
|
CS Fola Esch | G | -0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
8-1 (9) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 4 (4-0) |
| Europe Friendlies | 2019-06-27 | 1 Pirmasens |
0 - 1
1 - 3
|
Waldhof Mannheim | G | +1.0, +1.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
6-13 (19) | 1-8 (9) | 4 (0-4) | 5 (4-1) |
| Germany Landespokal | 2019-05-26 | 1 3 Karlsruher SC |
2 - 2
5 - 3
|
Waldhof Mannheim 1 | M | -0.5, -1.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
8-8 (16) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Germany Regionalliga South West | 2019-05-18 | Waldhof Mannheim |
1 - 0
1 - 0
|
Mainz II 1 | G | -1.0, -1.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Germany Regionalliga South West | 2019-05-11 | 1 FC Astoria Walldorf |
0 - 2
0 - 3
|
Waldhof Mannheim | G | +1.0 | Alt |
|
1-7 (8) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Germany Regionalliga South West | 2019-05-04 | 1 Waldhof Mannheim |
0 - 0
1 - 0
|
Elversberg 2 | G | -0.5, -1.0 | Alt |
|
5-9 (14) | 4-5 (9) | 2 (1-1) | 3 (0-3) | ||
| Germany Regionalliga South West | 2019-04-28 | 2 FC 08 Homburg |
2 - 0
2 - 2
|
Waldhof Mannheim 2 | B | 0.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
7-7 (14) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Germany Regionalliga South West | 2019-04-20 | 1 Waldhof Mannheim |
1 - 0
1 - 0
|
Wormatia Worms 3 1 | G | -1.5 | Alt | 9.0 | İade |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Germany Regionalliga South West | 2019-04-13 | 4 Kickers Offenbach |
0 - 3
0 - 4
|
Waldhof Mannheim 2 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
5-3 (8) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Germany Regionalliga South West | 2019-04-06 | 1 Waldhof Mannheim |
1 - 1
2 - 1
|
Pirmasens 4 | G | -1.5, -2.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
7-0 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Germany Landespokal | 2019-03-27 | 1 FC Nottingen |
0 - 1
0 - 1
|
Waldhof Mannheim 2 | G | +1.5 | Alt |
|
6-2 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | ||
| Germany Regionalliga South West | 2019-03-23 | 1 Waldhof Mannheim |
2 - 0
3 - 1
|
VfB Stuttgart II 3 | G | -1.5 | Üst |
|
8-2 (10) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Germany Regionalliga South West | 2019-03-18 | 1 1 Waldhof Mannheim |
3 - 1
3 - 2
|
TSV Steinbach 6 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Germany Regionalliga South West | 2019-03-12 | 3 TSV Eintracht Stadtallendorf |
0 - 1
1 - 5
|
Waldhof Mannheim | G | +1.0, +1.5 | Üst |
|
2-7 (9) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Unterhaching Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Germany 3. Liga | 2019-10-26 | 2 Unterhaching |
0 - 0
0 - 0
|
Zwickau 2 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| Germany 3. Liga | 2019-10-19 | Eintracht Braunschweig |
0 - 0
0 - 0
|
Unterhaching 4 1 | B | -0.5 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| Germany Landespokal | 2019-10-11 | 2 1860 Munich |
0 - 1
1 - 1
|
Unterhaching 1 | B | 0.0 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| Germany 3. Liga | 2019-10-05 | 2 Unterhaching |
2 - 0
2 - 2
|
SC Preussen Munster 3 | B | -1.0 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| Germany 3. Liga | 2019-09-30 | 1 FC Ingolstadt |
0 - 0
0 - 0
|
Unterhaching 1 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| Germany 3. Liga | 2019-09-21 | 5 Unterhaching |
2 - 0
2 - 0
|
SG Sonnenhof Grossaspach 3 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 9.0 | Üst |
|
5-8 (13) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 6 (2-4) |
| Germany 3. Liga | 2019-09-16 | 4 Unterhaching |
1 - 0
2 - 1
|
Chemnitzer 2 | G | -1.0 | İade | 9.0 | Üst |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Germany Landespokal | 2019-09-04 | 2 SV Turkgucu Ataspor |
0 - 2
2 - 3
|
Unterhaching 4 | G | +0.5 | Üst | 9.0 | Üst |
|
7-5 (12) | 1-2 (3) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Germany 3. Liga | 2019-08-31 | 3 Bayern Munich II |
1 - 1
1 - 2
|
Unterhaching 2 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
6-1 (7) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Germany 3. Liga | 2019-08-25 | 2 Unterhaching |
0 - 1
0 - 3
|
Hallescher FC 2 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 9.0 | Üst |
|
7-4 (11) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Germany 3. Liga | 2019-08-17 | 3 FC Viktoria Köln |
0 - 0
0 - 2
|
Unterhaching 2 | G | 0.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Germany 3. Liga | 2019-08-03 | 3 Unterhaching |
1 - 0
1 - 0
|
Hansa Rostock 3 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 9.0 | İade |
|
2-7 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Germany 3. Liga | 2019-07-30 | 1 5 KFC Uerdingen 05 |
2 - 2
2 - 2
|
Unterhaching 3 | B | 0.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Germany 3. Liga | 2019-07-27 | 5 Unterhaching |
2 - 3
5 - 4
|
Wurzburger Kickers 2 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Germany 3. Liga | 2019-07-20 | 3 Kaiserslautern |
1 - 0
1 - 1
|
Unterhaching 3 | B | -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
4-1 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europe Friendlies | 2019-07-13 | 2 Jahn Regensburg |
0 - 0
1 - 2
|
Unterhaching | G | -0.5,-1.0 | İade |
|
5-8 (13) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Europe Friendlies | 2019-06-30 | Unterhaching |
4 - 0
5 - 0
|
TSV 1860 Rosenheim 1 | G | -1.0 | Üst | 9.0 | Alt |
|
4-4 (8) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Germany 3. Liga | 2019-05-18 | 2 VfL Osnabruck |
0 - 3
1 - 4
|
Unterhaching 1 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 9.0 | Alt |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Germany 3. Liga | 2019-05-11 | 2 Unterhaching |
1 - 0
3 - 0
|
Sportfreunde Lotte 1 | G | -0.5 | Üst | 9.0 | Üst |
|
6-7 (13) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Germany 3. Liga | 2019-05-04 | 2 Kaiserslautern |
0 - 0
4 - 0
|
Unterhaching 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
4-6 (10) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Germany 3. Liga | 2019-04-28 | 2 Unterhaching |
0 - 0
0 - 1
|
Carl Zeiss Jena 2 | M | -0.5 | Alt | 9.0 | Üst |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Germany 3. Liga | 2019-04-20 | 2 Fortuna Cologne |
1 - 1
1 - 1
|
Unterhaching | B | 0.0, -0.5 | Alt | 9.0 | Alt |
|
0-8 (8) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Germany 3. Liga | 2019-04-14 | 1 Unterhaching |
0 - 0
0 - 1
|
Zwickau 2 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
5-5 (10) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Germany Landespokal | 2019-04-09 | 1 Unterhaching |
0 - 1
0 - 3
|
Wurzburger Kickers | M | 0.0, +0.5 | Üst |
|
4-7 (11) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Germany 3. Liga | 2019-04-06 | 2 Karlsruher SC |
0 - 0
4 - 0
|
Unterhaching 1 | M | -1.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
10-4 (14) | 8-1 (9) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Germany 3. Liga | 2019-03-30 | 3 Unterhaching |
0 - 0
0 - 0
|
Hallescher FC 2 1 | B | 0.0, +0.5 | Alt | 9.0 | İade |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Germany 3. Liga | 2019-03-23 | 2 SC Preussen Munster |
1 - 0
3 - 0
|
Unterhaching 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 9.0 | Alt |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Germany 3. Liga | 2019-03-20 | 4 Unterhaching |
0 - 0
0 - 0
|
Cottbus 2 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 8.5 | Üst |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Germany 3. Liga | 2019-03-16 | 1 Unterhaching |
0 - 0
0 - 0
|
SG Sonnenhof Grossaspach 2 | B | -0.5, -1.0 | Alt | 9.0 | Üst |
|
6-8 (14) | 3-5 (8) | 3 (1-2) | 3 (2-1) |
| Germany 3. Liga | 2019-03-12 | 2 1860 Munich |
1 - 0
1 - 0
|
Unterhaching 3 1 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 8.5 | Üst |
|
3-8 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 2.1 | 3.6 | 3.25 |
| İlk Yarı | 2.75 | 2.375 | 3.4 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (-0.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (0.0) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (9.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (3.0) | Üst@2 | [email protected] |
| İlk Yarı (1.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Durum: Maç Sonu , Skor: 0 - 3 , Korner: 8 - 3
Korner: 9.5 , Handikap: 0.0, -0.5 , Goller: 3.0
Skor: 0 - 1 , Korner: 5 - 1 İlk Yarı
Korner: 4.5 , Handikap: 0.0 , Goller: 1.0, 1.5
-
8' - 1st Corner - Unterhaching -
16' - 2nd Corner - Waldhof Mannheim -
24' - 1st Yellow Card - Unterhaching -
26' - 3rd Corner - Waldhof Mannheim -
29' - 1st Goal - Unterhaching - Race to 3 Corners - Waldhof Mannheim
-
33' - 4th Corner - Waldhof Mannheim -
36' - 2nd Yellow Card - Unterhaching -
39' - 3rd Yellow Card - Unterhaching -
45' - 5th Corner - Waldhof Mannheim - Race to 5 Corners - Waldhof Mannheim
-
45+1' - 6th Corner - Waldhof Mannheim -
0-1 score at the end of First Half -
57' - 7th Corner - Unterhaching -
58' - 2nd Goal - Unterhaching -
67' - 8th Corner - Waldhof Mannheim - Race to 7 Corners - Waldhof Mannheim
-
72' - 9th Corner - Waldhof Mannheim -
82' - 4th Yellow Card - Waldhof Mannheim -
84' - 3rd Goal - Unterhaching -
88' - 10th Corner - Unterhaching -
90' - 11th Corner - Waldhof Mannheim -
0-3 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

