Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Alt 2.75
Toplam Gol
Üst 10.5
Toplam Korner
-0.25
VVV
VVV vs RKC Takım Profili
VVV
LWWLDWDLWLEn Yeni
Üst 9.5 kornerÜst8/10
Üst 2.5 golAlt4/10
Asya handikabıKapatmaz2/7
Sonlarda düşüyorSon 10 maçın 3 tanesinde 2.5 kart üstü
RKC
LLWDLLLLLWEn YeniSabit-0.2 puan/maç, son 5 vs önceki 13
Üst 9.5 kornerÜst6/10
Üst 2.5 golÜst6/10
Asya handikabıKapatmaz1/6
VVV vs RKC Maç Bilgileri
VVV
Son 10 maçta 4W-2D-4L; 10 gol atıldı, 13 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.0, yenilen 1.3. Galibiyet 40%, AH kazanma 28%, gol üst 40%, korner üst 70%.
Maç Sonucu
Kazanç 40%4
Beraberlik 20%2
Kayıp 40%4
Toplam Gol 2.5, 3.0
Üst 40%4
İptal 0%0
Alt 60%6
Toplam Korner 10.5
Üst 70%7
İptal 0%0
Alt 30%3
Asya Handikapı
Kazanç 28%2
İptal 42%3
Kayıp 28%2
RKC
Son 10 maçta 2W-1D-7L; 10 gol atıldı, 21 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.0, yenilen 2.1. Galibiyet 20%, AH kazanma 16%, gol üst 60%, korner üst 20%.
Maç Sonucu
Kazanç 20%2
Beraberlik 10%1
Kayıp 70%7
Toplam Gol 2.5, 3.0
Üst 60%6
İptal 0%0
Alt 40%4
Toplam Korner 10.5
Üst 20%2
İptal 0%0
Alt 80%8
Asya Handikapı
Kazanç 16%1
İptal 0%0
Kayıp 83%5
Son
| VVV | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| RKC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| VVV | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| RKC | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 2.5, 3.0
Korner DağılımıÇizgi 10.5
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 20,
Ort: 2.95,
Std. sapma: 1.24, Medyan: 3,
Mod: 2,
Üst: 55%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
VVV vs RKC Gol/Korner Zaman Dağılımı
VVV vs RKC Aralarındaki Maçlar
VVV vs RKC Tüm H2H verilerini gör →Veri yok
| VVV Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-10-19 | 2 4 Sparta Rotterdam |
0 - 0
1 - 0
|
VVV 2 | M | -0.5, -1.0 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-10-03 | 2 VVV |
3 - 0
2 - 1
|
Helmond Sport 1 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-09-26 | 1 FC Eindhoven |
1 - 0
1 - 0
|
VVV | M | -1.0 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Dutch Cup | 2014-09-23 | VVV |
0 - 0
0 - 0
|
Eindhoven | B | 0.0 | Alt |
|
||||||
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-09-19 | VVV |
2 - 1
3 - 2
|
Almere City FC | G | Üst | 10.5 |
|
||||||
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-09-12 | 1 Maastricht |
0 - 0
0 - 0
|
VVV 1 1 | B | 0.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
11-2 (13) | 6-2 (8) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-08-29 | VVV |
1 - 2
1 - 4
|
FC Emmen | M | -0.5 | Üst | 11.0 | İade |
|
2-9 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-08-25 | FC Oss |
0 - 0
2 - 3
|
VVV | G | Üst | 10.5 | Alt |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | |
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-08-22 | VVV |
1 - 0
1 - 0
|
De Graafschap | G | 0.0, +0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
6-6 (12) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-08-15 | FC Den Bosch |
0 - 0
2 - 0
|
VVV | M |
|
9-4 (13) | 4-3 (7) | (-) | (-) | ||||
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-08-08 | VVV |
1 - 0
1 - 0
|
FC Twente Reserves | G | Alt | 10.5 | Üst |
|
2-9 (11) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 4 (0-4) | |
| Europe Friendlies | 2014-07-26 | VVV |
0 - 0
0 - 2
|
AZ | M |
|
2-8 (10) | 2-6 (8) | (-) | (-) | ||||
| Europe Friendlies | 2014-07-16 | VVV |
1 - 0
2 - 6
|
FC Porto | M | +1.5 | Üst | 10.0 | İade |
|
3-7 (10) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| RKC Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-10-17 | RKC |
2 - 0
2 - 0
|
Telstar | G | -0.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-10-03 | 1 FC Eindhoven |
1 - 0
2 - 0
|
RKC 2 | M | -1.0 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-09-28 | 1 RKC |
0 - 2
0 - 4
|
Achilles 29 1 | M | -1.5 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-09-20 | RKC |
0 - 1
1 - 2
|
FC Volendam | M | 0.0 | İade | 10.5 |
|
|||||
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-09-13 | 2 NEC |
1 - 0
1 - 0
|
RKC 4 | M | -0.5, -1.0 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-08-29 | RKC |
0 - 2
1 - 2
|
FC Twente Reserves | M | -1.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
6-4 (10) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-08-25 | De Graafschap |
0 - 0
1 - 1
|
RKC | B | Alt |
|
9-1 (10) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | |||
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-08-22 | FC Den Bosch |
0 - 1
2 - 3
|
RKC | G | Üst | 10.5 | Alt |
|
4-4 (8) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | |
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-08-15 | RKC |
0 - 3
0 - 4
|
FC Oss | M |
|
3-4 (7) | 0-1 (1) | (-) | (-) | ||||
| Netherlands Eerste Divisie | 2014-08-08 | Roda JC |
2 - 1
3 - 2
|
RKC | M | Üst | 10.5 | Alt |
|
4-6 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 3 (0-3) | |
| Europe Friendlies | 2014-07-26 | Helmond Sport |
0 - 1
1 - 1
|
RKC | B |
|
9-3 (12) | 8-0 (8) | (-) | (-) | ||||
| Europe Friendlies | 2014-07-19 | FC Den Bosch |
0 - 3
1 - 4
|
RKC | G | Üst |
|
4-4 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | |||
| Netherlands Eredivisie | 2014-05-03 | RKC |
0 - 1
0 - 3
|
Heerenveen | M |
|
7-7 (14) | 4-1 (5) | (-) | (-) | ||||
| Netherlands Eredivisie | 2014-04-27 | NAC |
1 - 0
1 - 1
|
RKC | B |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | (-) | (-) | ||||
| Netherlands Eredivisie | 2014-04-13 | RKC |
0 - 0
1 - 1
|
PEC Zwolle | B |
|
8-4 (12) | 8-2 (10) | (-) | (-) | ||||
| Netherlands Eredivisie | 2014-03-09 | RKC |
1 - 1
1 - 1
|
ADO Den Haag | B |
|
3-8 (11) | 1-4 (5) | (-) | (-) | ||||
| Netherlands Eredivisie | 2014-03-02 | AZ |
2 - 0
4 - 0
|
RKC | M |
|
8-3 (11) | 2-2 (4) | (-) | (-) | ||||
| Netherlands Eredivisie | 2014-02-23 | Vitesse |
0 - 1
3 - 1
|
RKC | M |
|
7-4 (11) | 5-2 (7) | (-) | (-) | ||||
| Netherlands Eredivisie | 2014-02-02 | RKC |
0 - 0
1 - 0
|
PSV | G |
|
0-12 (12) | 0-5 (5) | (-) | (-) | ||||
| Netherlands Eredivisie | 2014-01-24 | Heracles |
1 - 0
2 - 1
|
RKC | M |
|
8-3 (11) | 6-1 (7) | (-) | (-) | ||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 2.1 | 3.5 | 3.3 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (-0.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (10.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (2.75) | Üst@2 | [email protected] |
Canlı Olaylar
Durum: Maç Sonu , Skor: 0 - 0 , Korner: 5 - 2
Korner: 10.5 , Handikap: 0.0, -0.5 , Goller: 2.5, 3.0
-
32' - 1st Corner - VVV -
38' - 2nd Corner - VVV -
42' - 1st Yellow Card - RKC -
0-0 score at the end of First Half - Race to 3 Corners - VVV
-
52' - 3rd Corner - VVV -
56' - 4th Corner - RKC -
60' - 5th Corner - VVV -
72' - 2nd Yellow Card - RKC -
81' - 3rd Yellow Card - RKC - Race to 5 Corners - VVV
-
82' - 6th Corner - VVV -
88' - 7th Corner - RKC
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

