Paz, May 10, 2026 · 14:00
En EskiEn Yeni
LLLLLL
5.00
4.50
1.42
En YeniEn Eski
WLWLLL
Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Alt 3.5
Toplam Gol
–
Toplam Korner
-1.25
Guingamp U19
Vertou U19 vs Guingamp U19 Takım Profili
Vertou U19
LLLDLLLLLLEn Yeni
Üst 9.5 kornerAlt4/10
Üst 2.5 golÜst6/10
Asya handikabıKapatmaz1/10
Guingamp U19
LWLDLLLWLWEn YeniDüşüşte-0.6 puan/maç, son 5 vs önceki 17
Üst 9.5 kornerDengeli5/10
Üst 2.5 golÜst9/10
Asya handikabıKapatmaz4/10
Son
| Vertou U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Guingamp U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Vertou U19 | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Guingamp U19 | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 3.5
Korner Dağılımı
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 40,
Ort: 3.75,
Std. sapma: 2.43, Medyan: 3,
Mod: ,
Üst: 43%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Vertou U19 vs Guingamp U19 Gol/Korner Zaman Dağılımı
Vertou U19 vs Guingamp U19 Aralarındaki Maçlar
Vertou U19 vs Guingamp U19 Tüm H2H verilerini gör →| Vertou U19 Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| France U19 League | 2024-04-28 | Guingamp U19 |
0 - 0
2 - 0
|
Vertou U19 2 1 | M | -1.5 | Alt |
|
||||||
| France U19 League | 2023-03-26 | 2 Guingamp U19 |
0 - 0
5 - 0
|
Vertou U19 | M | -2.0, -2.5 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| France U19 League | 2022-10-15 | 1 Vertou U19 |
0 - 2
0 - 5
|
Guingamp U19 1 | M | +0.5 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| France U19 League | 2022-01-16 | 2 Vertou U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Guingamp U19 | G | +1.0, +1.5 | Alt |
|
||||||
| France U19 League | 2021-09-05 | 2 Guingamp U19 |
2 - 0
2 - 0
|
Vertou U19 1 | M | -1.0,-1.5 | Alt |
|
||||||
| France U19 League | 2020-09-20 | 2 Vertou U19 |
1 - 1
2 - 1
|
Guingamp U19 | G | +1.0 | Alt | 8.5 | Alt |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| France U19 League | 2017-03-19 | 3 Vertou U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Guingamp U19 1 | G | 0.0, +0.5 | Alt |
|
1-4 (5) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Vertou U19 Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| France U19 League | 2026-05-03 | 1 Angers U19 |
0 - 0
6 - 0
|
Vertou U19 2 1 | M | -2.0 | Üst |
|
||||||
| France U19 League | 2026-04-18 | 1 Vertou U19 |
1 - 0
1 - 2
|
Brest U19 3 | M | +0.5, +1.0 | Üst |
|
||||||
| France U19 League | 2026-04-12 | 2 Vertou U19 |
0 - 1
1 - 2
|
Nantes U19 2 | M | +2.0 | Alt |
|
||||||
| France U19 League | 2026-03-22 | 4 Vertou U19 |
0 - 1
2 - 3
|
Avranches U19 2 | M | 0.0, -0.5 | Üst |
|
||||||
| France U19 League | 2026-03-14 | Rennes U19 |
2 - 0
2 - 0
|
Vertou U19 2 | M | -1.5, -2.0 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| France U19 League | 2026-02-15 | 1 Stade Briochin U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Vertou U19 2 | M | -0.5, -1.0 | Alt |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| France U19 League | 2026-02-08 | 4 Vertou U19 |
2 - 1
2 - 2
|
Beaucouze U19 1 | B | -0.5 | Üst |
|
6-5 (11) | 5-3 (8) | 5 (3-2) | 1 (1-0) | ||
| France U19 League | 2025-12-07 | 2 Vertou U19 |
0 - 0
0 - 1
|
Saint-Lo Manche U19 1 | M | -0.5 | Alt |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| France U19 League | 2025-11-23 | 2 Vertou U19 |
0 - 1
0 - 2
|
Angers U19 2 | M | +1.0, +1.5 | Alt |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 2 (1-1) | ||
| France U19 League | 2025-11-09 | 1 Nantes U19 |
2 - 0
4 - 1
|
Vertou U19 2 | M | -2.0 | Üst |
|
10-1 (11) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| France U19 League | 2025-10-18 | 2 Vertou U19 |
0 - 2
1 - 2
|
Rennes U19 1 | M | +0.5, +1.0 | Üst |
|
7-4 (11) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | ||
| France U19 League | 2025-10-11 | 1 Stade Lavallois Mayenne FC U19 |
2 - 0
3 - 0
|
Vertou U19 2 | M | 0.0, -0.5 | İade |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| France U19 League | 2025-10-05 | 1 Vertou U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Stade Briochin U19 | B | 0.0, -0.5 | Alt |
|
1-9 (10) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 4 (1-3) | ||
| France U19 League | 2024-04-28 | Guingamp U19 |
0 - 0
2 - 0
|
Vertou U19 2 1 | M | -1.5 | Alt |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| France U19 League | 2024-04-14 | 1 3 Vertou U19 |
1 - 2
3 - 4
|
Trelissac FC U19 3 | M | -0.5 | Üst |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| France U19 League | 2024-04-07 | 1 SA Merignac U19 |
2 - 0
3 - 0
|
Vertou U19 1 | M | 0.0, -0.5 | İade |
|
6-3 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| France U19 League | 2024-03-24 | 2 Vertou U19 |
0 - 1
1 - 2
|
Laval U19 1 | M | +0.5, +1.0 | Üst | 8.5 | Üst |
|
3-7 (10) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| France U19 League | 2024-03-17 | 4 Vertou U19 |
0 - 1
0 - 2
|
Concarneau U19 3 | M | -0.5 | Alt |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 3 (1-2) | ||
| France U19 League | 2024-03-10 | 1 Avranches U19 |
0 - 2
0 - 4
|
Vertou U19 2 | G | -1.0, -1.5 | Üst | 8.0 | Üst |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| France U19 League | 2024-02-11 | 1 1 Bordeaux U19 |
2 - 0
2 - 2
|
Vertou U19 3 1 | B | -1.0 | Üst | 8.5 | Alt |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| France U19 League | 2023-12-16 | 3 Vertou U19 |
0 - 0
2 - 1
|
Nantes U19 1 | G | +2.0 | Alt |
|
4-7 (11) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| France U19 League | 2023-11-12 | 1 Vertou U19 |
0 - 0
0 - 1
|
SA Merignac U19 3 | M | +0.5 | Alt |
|
5-4 (9) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| France U19 League | 2023-11-05 | 3 Laval U19 |
1 - 0
1 - 3
|
Vertou U19 1 | G | -1.5, -2.0 | Üst |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| France U19 League | 2023-10-15 | 1 Vertou U19 |
0 - 0
0 - 1
|
Avranches U19 1 | M | 0.0, +0.5 | Alt |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| France U19 League | 2023-10-08 | 1 Chateauroux U19 |
0 - 1
0 - 1
|
Vertou U19 2 | G | -0.5 | Alt |
|
1-1 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| France U19 League | 2023-10-01 | 2 Vertou U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Bordeaux U19 | G | +4.0, +4.5 | Alt |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| France U19 League | 2023-09-10 | Nantes U19 |
4 - 0
6 - 0
|
Vertou U19 1 1 | M | -4.0 | Üst |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| France U19 League | 2023-04-16 | Bordeaux U19 |
4 - 0
4 - 1
|
Vertou U19 | M | -2.0 | Üst |
|
6-2 (8) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| France U19 League | 2023-03-26 | 2 Guingamp U19 |
0 - 0
5 - 0
|
Vertou U19 | M | -2.0, -2.5 | Üst | 9.0 | İade |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| France U19 League | 2023-03-05 | Vertou U19 |
1 - 3
3 - 5
|
SA Merignac U19 2 | M | +0.5, +1.0 | Üst |
|
2-6 (8) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Guingamp U19 Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| France U19 League | 2026-05-03 | 1 Guingamp U19 |
2 - 1
5 - 1
|
Stade Poitevin U19 1 | G | -1.0, -1.5 | Üst |
|
||||||
| France U19 League | 2026-04-12 | 3 Angers U19 |
1 - 1
2 - 1
|
Guingamp U19 2 | M | -1.0, -1.5 | Alt |
|
||||||
| France U19 League | 2026-03-21 | 3 Guingamp U19 |
1 - 1
5 - 1
|
Brest U19 2 | G | 0.0 | Üst |
|
||||||
| France U19 League | 2026-03-15 | Nantes U19 |
0 - 0
3 - 0
|
Guingamp U19 | M | -1.5, -2.0 | Alt |
|
||||||
| France U19 League | 2026-03-08 | 2 Guingamp U19 |
1 - 1
1 - 3
|
Avranches U19 | M | -1.5 | Üst |
|
||||||
| France U19 League | 2026-02-14 | Rennes U19 |
2 - 0
4 - 0
|
Guingamp U19 2 | M | -0.5, -1.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
4-6 (10) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| France U19 League | 2026-02-08 | 3 Guingamp U19 |
2 - 1
2 - 2
|
Laval U19 1 | B | -1.0 | Üst |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| France U19 League | 2026-01-24 | Stade Briochin U19 |
0 - 0
2 - 0
|
Guingamp U19 | M | +0.5, +1.0 | Alt | 8.5 | Üst |
|
9-9 (18) | 4-6 (10) | 4 (1-3) | 2 (1-1) |
| France U19 League | 2026-01-18 | 2 Guingamp U19 |
3 - 2
7 - 3
|
Beaucouze U19 3 | G | -1.5, -2.0 | Üst | 9.0 | İade |
|
3-6 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| France U19 League | 2025-11-30 | 4 Guingamp U19 |
1 - 5
4 - 5
|
Lorient U19 6 1 | M | -1.0 | Üst | 8.5 | Üst |
|
15-1 (16) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 5 (5-0) |
| France U19 League | 2025-11-16 | 2 Guingamp U19 |
2 - 0
5 - 1
|
Saint-Lo Manche U19 1 | G | -1.5 | Üst |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| France U19 League | 2025-10-18 | 1 Guingamp U19 |
0 - 1
1 - 1
|
Nantes U19 1 | B | +0.5 | Alt |
|
5-6 (11) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| France U19 League | 2025-09-27 | 1 3 Laval U19 |
0 - 2
1 - 5
|
Guingamp U19 3 | G | +0.5 | Üst |
|
5-6 (11) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 1 (0-1) | ||
| France U19 League | 2025-09-20 | 3 Guingamp U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Stade Briochin U19 1 | G | -1.0, -1.5 | Alt | 9.0 | Alt |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| France U19 League | 2025-09-14 | 3 Beaucouze U19 |
1 - 0
2 - 1
|
Guingamp U19 | M | +1.0 | Alt |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 2 (1-1) | ||
| France U19 League | 2025-09-07 | Guingamp U19 |
3 - 2
6 - 2
|
St-Renan U19 1 | G |
|
6-0 (6) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||||
| France U19 League | 2025-06-01 | 2 Nantes U19 |
1 - 0
3 - 1
|
Guingamp U19 3 | M | -1.0, -1.5 | Üst |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| France U19 League | 2025-05-17 | 1 Marseille U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Guingamp U19 3 | B | -0.5, -1.0 | Alt |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 3 (3-0) | ||
| France U19 League | 2025-05-11 | Bergerac Perigord U19 |
0 - 1
0 - 3
|
Guingamp U19 | G | +1.5 | Alt |
|
3-10 (13) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| France U19 League | 2025-05-04 | Guingamp U19 |
3 - 0
6 - 2
|
Stade Lavallois Mayenne FC U19 1 | G | -0.5 | Üst |
|
4-9 (13) | 2-6 (8) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| France U19 League | 2025-04-13 | 2 St-Renan U19 |
0 - 0
0 - 2
|
Guingamp U19 1 | G | +0.5 | Alt |
|
9-1 (10) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| France U19 League | 2025-04-06 | 1 Guingamp U19 |
1 - 1
3 - 1
|
Rennes U19 1 | G | 0.0, -0.5 | Üst |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| France U19 League | 2025-03-23 | 1 1 Beaucouze U19 |
0 - 0
2 - 0
|
Guingamp U19 1 1 | M | 0.0, +0.5 | Alt | 8.5 | Alt |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| France U19 League | 2025-03-16 | Guingamp U19 |
0 - 1
0 - 2
|
Nantes U19 | M | +0.5 | Alt |
|
4-6 (10) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| France U19 League | 2025-03-09 | 2 SA Merignac U19 |
0 - 1
1 - 1
|
Guingamp U19 2 | B | 0.0, +0.5 | Alt |
|
3-7 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| France U19 League | 2025-02-16 | 1 Guingamp U19 |
1 - 3
4 - 4
|
Lorient U19 1 | B | -0.5 | Üst | 8.5 | Üst |
|
6-3 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| France U19 League | 2025-02-09 | 2 Brest U19 |
0 - 1
0 - 1
|
Guingamp U19 2 | G | 0.0, -0.5 | Alt |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| France U19 League | 2025-01-19 | Angers U19 |
1 - 1
2 - 1
|
Guingamp U19 1 | M | 0.0 | Üst | 9.0 | Üst |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| France U19 League | 2024-12-08 | Guingamp U19 |
2 - 0
3 - 0
|
Avranches U19 1 | G | -1.0 | İade |
|
4-6 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| France U19 League | 2024-12-01 | 3 Tours U19 |
1 - 1
1 - 2
|
Guingamp U19 4 | G | +1.0 | İade | 9.0 | Alt |
|
3-5 (8) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 5 | 4.5 | 1.42 |
| İlk Yarı | 5 | 2.75 | 1.833 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (+1.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (+0.5) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (3.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (1.5) | Üst@2 | [email protected] |
Canlı Olaylar
Durum: Maç Sonu , Skor: 1 - 2 , Korner: 5 - 6
Korner: , Handikap: +1.0, +1.5 , Goller: 3.5
Skor: 1 - 1 , Korner: 2 - 4 İlk Yarı
Korner: , Handikap: +0.5 , Goller: 1.5
-
3' - 1st Corner - Guingamp U19 -
3' - 2nd Corner - Guingamp U19 -
7' - 1st Goal - Guingamp U19 -
11' - 3rd Corner - Vertou U19 -
12' - 4th Corner - Vertou U19 -
14' - 2nd Goal - Vertou U19 - Race to 3 Corners - Guingamp U19
- Race to 3 Corners - Guingamp U19
-
25' - 5th Corner - Guingamp U19 -
32' - 6th Corner - Guingamp U19 -
1-1 score at the end of First Half -
57' - 7th Corner - Vertou U19 -
71' - 8th Corner - Guingamp U19 - Race to 5 Corners - Guingamp U19
-
78' - 9th Corner - Vertou U19 -
82' - 10th Corner - Guingamp U19 -
83' - 3rd Goal - Guingamp U19 -
87' - 1st Yellow Card - Guingamp U19 -
87' - 2nd Yellow Card - Vertou U19 -
90+3' - 11th Corner - Vertou U19 -
1-2 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

