Paz, Mar 14, 2021 · 12:00
En EskiEn Yeni
WLWLLW
1.91
3.75
3.60
En YeniEn Eski
WLLLLL
Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Üst 2.75
Toplam Gol
Alt 10.0
Toplam Korner
+0.5
Unterhaching
Verl vs Unterhaching Takım Profili
Verl
WDDDWLWLLWEn YeniDüşüşte-0.3 puan/maç, son 5 vs önceki 24
Üst 9.5 kornerÜst6/10
Üst 2.5 golÜst8/10
Asya handikabıKapatmaz4/10
Unterhaching
LLDLLLLLLWEn YeniSabit-0.3 puan/maç, son 5 vs önceki 24
Üst 9.5 kornerÜst6/10
Üst 2.5 golDengeli5/10
Asya handikabıKapatmaz2/10
Son
| Verl | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Unterhaching | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Verl | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Unterhaching | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 2.5, 3.0
Korner DağılımıÇizgi 10.0
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 40,
Ort: 2.75,
Std. sapma: 1.79, Medyan: 3,
Mod: 3,
Üst: 55%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Verl vs Unterhaching Gol/Korner Zaman Dağılımı
Verl vs Unterhaching Aralarındaki Maçlar
Verl vs Unterhaching Tüm H2H verilerini gör →| Verl Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Germany 3. Liga | 2021-01-12 | 1 Unterhaching |
1 - 1
3 - 4
|
Verl 2 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Verl Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Germany 3. Liga | 2021-03-10 | 1 Bayern Munich II |
0 - 0
1 - 2
|
Verl 2 | G | 0.0 | İade | 9.5 |
|
|||||
| Germany 3. Liga | 2021-03-05 | 1 Zwickau |
2 - 0
3 - 0
|
Verl 5 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Germany 3. Liga | 2021-02-27 | 2 Verl |
0 - 2
1 - 3
|
Saarbrucken | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Germany 3. Liga | 2021-02-21 | 1 1 Magdeburg |
0 - 3
0 - 4
|
Verl 2 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| Germany 3. Liga | 2021-02-05 | 4 Hansa Rostock |
0 - 2
3 - 2
|
Verl 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| Germany 3. Liga | 2021-01-30 | 4 Verl |
0 - 0
3 - 1
|
SV Meppen 3 | G | -0.5,-1.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
4-2 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Germany 3. Liga | 2021-01-23 | 2 Verl |
1 - 0
2 - 2
|
Wehen SV 1 | B | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | İade |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Germany 3. Liga | 2021-01-19 | Verl |
1 - 0
1 - 1
|
Zwickau 2 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
8-7 (15) | 6-4 (10) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Germany 3. Liga | 2021-01-16 | 1 Verl |
0 - 0
1 - 1
|
Kaiserslautern 1 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Germany 3. Liga | 2021-01-12 | 1 Unterhaching |
1 - 1
3 - 4
|
Verl 2 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
7-4 (11) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Germany 3. Liga | 2021-01-08 | 1 Waldhof Mannheim |
2 - 0
2 - 2
|
Verl 2 | B | 0.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
2-6 (8) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Germany 3. Liga | 2020-12-20 | 1 1 Verl |
0 - 0
0 - 1
|
Turkgucu Munchen 4 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
12-4 (16) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Germany 3. Liga | 2020-12-15 | 3 Dynamo Dresden |
1 - 0
4 - 1
|
Verl 3 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Germany 3. Liga | 2020-12-12 | 2 Verl |
1 - 1
1 - 1
|
FC Viktoria Köln 4 | B | -0.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
4-8 (12) | 1-5 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Germany 3. Liga | 2020-12-06 | 1 Verl |
2 - 1
4 - 2
|
Hallescher FC 1 1 | G | -0.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
11-4 (15) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Germany 3. Liga | 2020-11-27 | 2 KFC Uerdingen 05 |
0 - 0
1 - 2
|
Verl 4 | G | 0.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Germany 3. Liga | 2020-11-24 | 2 Verl |
1 - 1
1 - 1
|
1860 Munich 2 | B | 0.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
10-4 (14) | 7-2 (9) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Germany 3. Liga | 2020-11-16 | Verl |
0 - 0
1 - 2
|
Vfb Lubeck 3 | M | -0.5 | Üst | 10.0 | İade |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Germany 3. Liga | 2020-10-25 | 4 Saarbrucken |
0 - 1
1 - 2
|
Verl 2 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
5-13 (18) | 2-5 (7) | 4 (2-2) | 3 (2-1) |
| Germany 3. Liga | 2020-10-20 | 2 Verl |
1 - 0
3 - 1
|
Magdeburg 2 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
3-8 (11) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Germany 3. Liga | 2020-10-17 | 2 FC Ingolstadt |
1 - 1
2 - 1
|
Verl 3 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
4-6 (10) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Germany 3. Liga | 2020-10-10 | 2 Verl |
1 - 3
2 - 3
|
Hansa Rostock 3 1 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Germany 3. Liga | 2020-10-03 | 4 SV Meppen |
0 - 2
1 - 2
|
Verl 4 | G | 0.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
1-5 (6) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Germany 3. Liga | 2020-09-26 | 6 Verl |
2 - 0
3 - 0
|
Bayern Munich II 2 | G | 0.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
4-4 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Germany 3. Liga | 2020-09-19 | Wehen SV |
0 - 0
0 - 0
|
Verl 1 | B | -0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Europe Friendlies | 2020-08-12 | Borussia M'gladbach |
1 - 0
4 - 0
|
Verl | M | -2.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
5-4 (9) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Germany Regionalliga Play-Offs | 2020-06-30 | 3 Verl |
0 - 1
1 - 1
|
FC Lok Leipzig 5 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 4 (2-2) |
| Germany Regionalliga Play-Offs | 2020-06-25 | 5 FC Lok Leipzig |
1 - 1
2 - 2
|
Verl | B | 0.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
2-5 (7) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Germany Regionalliga West | 2020-02-29 | 4 Borussia M'gladbach II |
0 - 2
1 - 3
|
Verl | G | 0.0, +0.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
3-9 (12) | 1-7 (8) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Germany Regionalliga West | 2020-02-22 | 1 Verl |
0 - 0
0 - 0
|
Fortuna Dusseldorf II 4 1 | B | -1.0, -1.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
7-4 (11) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Unterhaching Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Germany 3. Liga | 2021-03-07 | 3 Unterhaching |
1 - 0
3 - 0
|
Hallescher FC 1 | G | 0.0 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| Germany 3. Liga | 2021-02-20 | 3 MSV Duisburg |
1 - 1
2 - 1
|
Unterhaching 4 | M | 0.0 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| Germany 3. Liga | 2021-02-14 | 2 Unterhaching |
0 - 1
0 - 1
|
Saarbrucken 1 | M | 0.0 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| Germany 3. Liga | 2021-02-06 | 2 SV Meppen |
2 - 2
3 - 2
|
Unterhaching 1 | M | 0.0 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| Germany 3. Liga | 2021-01-30 | 6 Unterhaching |
0 - 1
0 - 1
|
FC Ingolstadt 1 | M | +0.5 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| Germany 3. Liga | 2021-01-27 | 1 Vfb Lubeck |
1 - 0
1 - 0
|
Unterhaching 4 1 | M | 0.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
8-7 (15) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Germany 3. Liga | 2021-01-23 | 1 Unterhaching |
1 - 1
1 - 2
|
Zwickau 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
8-5 (13) | 6-2 (8) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Germany 3. Liga | 2021-01-19 | 3 Turkgucu Munchen |
0 - 0
0 - 0
|
Unterhaching 1 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
0-2 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Germany 3. Liga | 2021-01-16 | 2 Unterhaching |
0 - 1
0 - 2
|
Magdeburg 2 | M | 0.0, -0.5 | Alt |
|
5-10 (15) | 4-6 (10) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Germany 3. Liga | 2021-01-12 | 1 Unterhaching |
1 - 1
3 - 4
|
Verl 2 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
7-4 (11) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Germany 3. Liga | 2021-01-09 | 1 Hansa Rostock |
0 - 0
1 - 0
|
Unterhaching | M | -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Germany 3. Liga | 2020-12-19 | 4 Unterhaching |
1 - 1
1 - 1
|
Bayern Munich II 1 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Germany 3. Liga | 2020-12-15 | 3 Waldhof Mannheim |
1 - 3
1 - 4
|
Unterhaching 1 | G | 0.0, -0.5 | Üst |
|
7-3 (10) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Germany 3. Liga | 2020-12-11 | 2 Unterhaching |
0 - 0
2 - 0
|
Kaiserslautern 2 | G | 0.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Germany 3. Liga | 2020-12-02 | Hallescher FC |
1 - 0
2 - 0
|
Unterhaching | M | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Germany 3. Liga | 2020-11-28 | 4 Unterhaching |
1 - 1
2 - 1
|
Wehen SV 4 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
1-6 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Germany 3. Liga | 2020-11-25 | 1 Dynamo Dresden |
2 - 0
2 - 0
|
Unterhaching 3 | M | -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
2-4 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Germany 3. Liga | 2020-11-22 | Unterhaching |
1 - 2
2 - 2
|
FC Viktoria Köln | B | -0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Germany 3. Liga | 2020-11-14 | 2 KFC Uerdingen 05 |
0 - 0
3 - 1
|
Unterhaching | M | 0.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
5-2 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Germany 3. Liga | 2020-10-26 | 4 Unterhaching |
0 - 1
0 - 2
|
1860 Munich 2 | M | 0.0 | Alt | 9.0 | Üst |
|
5-10 (15) | 1-5 (6) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Germany 3. Liga | 2020-10-21 | 2 Unterhaching |
0 - 1
0 - 1
|
MSV Duisburg 4 | M | -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Germany 3. Liga | 2020-10-18 | 3 Saarbrucken |
0 - 0
2 - 1
|
Unterhaching 3 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
4-7 (11) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Germany 3. Liga | 2020-10-11 | 4 Unterhaching |
1 - 1
2 - 1
|
SV Meppen 1 | G | -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
9-7 (16) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Germany 3. Liga | 2020-10-03 | 3 FC Ingolstadt |
0 - 0
0 - 1
|
Unterhaching 2 | G | -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
2-7 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Germany 3. Liga | 2020-09-25 | 1 Unterhaching |
1 - 0
1 - 0
|
Vfb Lubeck 3 | G | 0.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Germany 3. Liga | 2020-09-19 | 3 Zwickau |
1 - 0
2 - 1
|
Unterhaching 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europe Friendlies | 2020-08-19 | 1 Unterhaching |
1 - 1
2 - 2
|
Karlsruher SC 1 | B | +0.5 | Üst |
|
6-6 (12) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Germany 3. Liga | 2020-07-04 | 2 MSV Duisburg |
1 - 0
4 - 0
|
Unterhaching 2 | M | -1.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Germany 3. Liga | 2020-07-01 | 1 Unterhaching |
0 - 0
2 - 2
|
Carl Zeiss Jena 5 | B | -1.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
7-4 (11) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Germany 3. Liga | 2020-06-27 | 2 1860 Munich |
1 - 0
3 - 0
|
Unterhaching 2 1 | M | -0.5 | İade | 9.0 | Alt |
|
3-3 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 1.909 | 3.75 | 3.6 |
| İlk Yarı | 2.5 | 2.3 | 4 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (-0.5) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (-0.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (10.0) | Üst@2 | [email protected] |
| İlk Yarı (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (2.75) | Ü[email protected] | Alt@2 |
| İlk Yarı (1.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Canlı Olaylar
Durum: Maç Sonu , Skor: 2 - 1 , Korner: 4 - 3
Korner: 10.0 , Handikap: -0.5 , Goller: 2.5, 3.0
Skor: 2 - 1 , Korner: 4 - 1 İlk Yarı
Korner: 4.5 , Handikap: 0.0, -0.5 , Goller: 1.0, 1.5
-
12' - 1st Goal - Unterhaching -
25' - 1st Yellow Card - Unterhaching -
26' - 1st Corner - Unterhaching -
28' - 2nd Corner - Verl -
31' - 3rd Corner - Verl -
34' - 4th Corner - Verl - Race to 3 Corners - Verl
-
38' - 2nd Yellow Card - Unterhaching -
38' - 2nd Goal - Verl -
40' - 3rd Goal - Verl -
42' - 3rd Yellow Card - Unterhaching -
44' - 5th Corner - Verl -
2-1 score at the end of First Half -
50' - 4th Yellow Card - Verl -
89' - 6th Corner - Unterhaching -
89' - 7th Corner - Unterhaching -
90+4' - 5th Yellow Card - Verl -
2-1 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

