Paz, Eki 18, 2026 · 14:00
En EskiEn Yeni
WD
4.10
4.20
1.57
En YeniEn Eski
WLWWWW

Notlar

Ücretsiz Tahminler (geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Alt 3.25
Toplam Gol
–
Toplam Korner
+1.0
US Cap d'Ail U19
US Cap d'Ail U19
WDEn Yeni
Üst 9.5 kornerAlt0/2
Üst 2.5 golDengeli1/2
Asya handikabıKapatır2/2
İkinci yarı takımı
84Genel
Nice U19France U19 League · Ligdeki 57 takıma göre güç, son 365 gün
Hücum76 Savunma87 Kazanılan korner85 2. yarı96 Dış saha formu67 Son form93
Güçlü yön2. yarıZayıf yönDış saha formu
DDWLWWWWLWEn YeniAlev almış+1.3 puan/maç, son 5 vs önceki 14
Üst 9.5 kornerDengeli5/10
Üst 2.5 golÜst6/10
Asya handikabıKapatır7/10
Üst üste 4 maç 2.5 ÜstÜst üste 4 maç 2.5 Üst, son 40 maçın en uzunuSon 10 maçta İY'de geriden gelip 2 galibiyetGollerin %77 kadarı ikinci yarıda (son 10)3+ kart 8/10
US Cap d'Ail U19

Son 2 maçta 1W-1D-0L; 2 gol atıldı, 1 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.0, yenilen 0.5. Galibiyet 50%, AH kazanma 100%, gol üst 0%, korner üst 0%.

Maç Sonucu
Kazanç 50%1 Beraberlik 50%1 Kayıp 0%0
Toplam Gol 3.0, 3.5
Üst 0%0 İptal 0%0 Alt 100%2
Asya Handikapı
Kazanç 100%2 İptal 0%0 Kayıp 0%0
Nice U19

Son 10 maçta 6W-2D-2L; 22 gol atıldı, 11 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 2.2, yenilen 1.1. Galibiyet 60%, AH kazanma 70%, gol üst 20%, korner üst 0%.

Maç Sonucu
Kazanç 60%6 Beraberlik 20%2 Kayıp 20%2
Toplam Gol 3.0, 3.5
Üst 20%2 İptal 0%0 Alt 80%8
Asya Handikapı
Kazanç 70%7 İptal 0%0 Kayıp 30%3
Son
US Cap d'Ail U19
Maç Sonu Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
İlk Yarı Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
Nice U19
Maç Sonu Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
İlk Yarı Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5
US Cap d'Ail U19
Ev Sahibi– maç Deplasman– maç Toplam– maç
Üst 7.5
Üst 8.5
Üst 9.5
Üst 10.5
Üst 11.5
Üst 12.5
Üst 13.5
Nice U19
Ev Sahibi– maç Deplasman– maç Toplam– maç
Üst 7.5
Üst 8.5
Üst 9.5
Üst 10.5
Üst 11.5
Üst 12.5
Üst 13.5
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 31, Ort: 3.13, Std. sapma: 1.83, Medyan: 3, Mod: 2, Üst: 35%

Veri yok

US Cap d'Ail U19 Son
Lig Zaman Ev Sahibi Skor Deplasman Sonuç Handikap Gol Ü/A Korner Çizgisi Korner Ü/A Olaylar Korner Maç Korner İY 35-45 80-90
France U19 League 2026-10-11 1 Colomiers U19
0 - 0
0 - 0
US Cap d'Ail U19 B -0.5, -1.0 Alt
France U19 League 2026-08-23 1 Cavigal Nice U19
1 - 1
1 - 2
US Cap d'Ail U19 2 G -1.5 İade 9.5
Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.:
Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.:
Nice U19 Son
Lig Zaman Ev Sahibi Skor Deplasman Sonuç Handikap Gol Ü/A Korner Çizgisi Korner Ü/A Olaylar Korner Maç Korner İY 35-45 80-90
France U19 League 2026-10-04 1 Saint Etienne U19
0 - 0
0 - 3
Nice U19 2 G 0.0 Alt
France U19 League 2026-09-13 3 Montpellier U19
1 - 0
3 - 0
Nice U19 2 M +0.5, +1.0 Alt
France U19 League 2026-08-30 Nice U19
1 - 2
7 - 2
Colomiers U19 2 G -1.0, -1.5 Üst
France U19 League 2026-05-10 1 Nice U19
1 - 0
3 - 1
Saint Etienne U19 1 1 G -0.5 Üst 9.5
France U19 League 2026-04-19 2 Nice U19
1 - 0
2 - 0
Colomiers U19 2 G -0.5, -1.0 Alt 9.5
France U19 League 2026-04-12 4 Nice U19
1 - 0
2 - 0
Toulouse U19 1 G -0.5 Alt 8.5 Alt
5-2 (7) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
France U19 League 2026-03-29 1 3 Nice U19
1 - 0
1 - 2
SC Bastia U19 1 M -0.5 İade 8.5 Üst
4-5 (9) 4-3 (7) 1 (1-0) 1 (0-1)
France U19 League 2026-02-15 2 Nice U19
0 - 1
2 - 1
Montpellier U19 1 G 0.0, +0.5 İade
6-1 (7) 1-1 (2) 1 (0-1) 0 (0-0)
France U19 League 2026-01-24 Nice U19
0 - 1
1 - 1
Cavigal Nice U19 3 1 B -1.0 Alt
13-2 (15) 6-2 (8) 3 (3-0) 2 (2-0)
France U19 League 2026-01-17 2 Monaco U19
1 - 0
1 - 1
Nice U19 B -0.5, -1.0 Alt
6-6 (12) 0-3 (3) 2 (0-2) 5 (4-1)
France U19 League 2025-12-06 2 Nice U19
2 - 1
2 - 3
Marseille U19 2 M +0.5 Üst
1-12 (13) 1-3 (4) 1 (1-0) 5 (0-5)
France U19 League 2025-11-23 Nice U19
1 - 0
1 - 0
Olympique Rovenain U19 1 G -0.5, -1.0 Alt 9.0 Üst
6-4 (10) 2-2 (4) 2 (0-2) 3 (2-1)
France U19 League 2025-11-16 2 Colomiers U19
2 - 0
2 - 2
Nice U19 1 B 0.0, +0.5 Üst
4-1 (5) 4-0 (4) 3 (3-0) 0 (0-0)
France U19 League 2025-11-09 2 Toulouse U19
1 - 0
1 - 1
Nice U19 3 B 0.0, +0.5 Alt
2-1 (3) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
France U19 League 2025-11-01 Nice U19
0 - 0
1 - 1
Ajaccio GFCA U19 2 B 0.0, -0.5 Alt
8-1 (9) 6-0 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
France U19 League 2025-10-26 2 Marseille U19
1 - 0
3 - 0
Nice U19 2 1 M 0.0, -0.5 Üst 9.5 Alt
3-3 (6) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
France U19 League 2025-10-12 Nice U19
1 - 0
1 - 1
Balma SC U19 2 B -0.5 Alt 9.0 Üst
1-9 (10) 0-3 (3) 1 (0-1) 2 (0-2)
France U19 League 2025-09-21 2 Cavigal Nice U19
0 - 0
1 - 0
Nice U19 2 M +3.0 Alt
0-6 (6) 0-3 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
France U19 League 2025-09-13 2 2 Nice U19
1 - 2
2 - 2
Monaco U19 1 B 0.0, -0.5 Üst 9.5 Alt
3-1 (4) 2-0 (2) 2 (2-0) 0 (0-0)
France U19 League 2025-05-11 Marseille U19
1 - 0
2 - 1
Nice U19 1 1 M -0.5, -1.0 İade
5-9 (14) 2-5 (7) 2 (1-1) 5 (1-4)
France U19 League 2025-05-04 1 Nice U19
2 - 0
3 - 1
Toulouse U19 2 G -0.5, -1.0 Üst 9.5 Alt
3-2 (5) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
France U19 League 2025-04-05 1 Nice U19
1 - 0
5 - 0
AS Ghisonaccia Prunelli U19 1 G -2.5 Üst 9.5 Üst
12-2 (14) 9-1 (10) 0 (0-0) 1 (0-1)
France U19 League 2025-03-16 Nice U19
0 - 0
0 - 0
Colomiers U19 1 B -1.5 Alt 9.0 Üst
9-9 (18) 4-3 (7) 2 (2-0) 4 (3-1)
France U19 League 2025-02-16 Nice U19
1 - 0
1 - 1
SC Air Bel U19 1 B -1.0, -1.5 Alt
8-3 (11) 4-2 (6) 2 (2-0) 2 (2-0)
France U19 League 2025-02-12 Nice U19
1 - 0
2 - 0
Ajaccio GFCA U19 G -0.5 Alt 9.0 Alt
5-2 (7) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
France U19 League 2025-01-19 1 Saint Etienne U19
1 - 0
2 - 0
Nice U19 2 M -0.5 Alt
2-5 (7) 2-3 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
France U19 League 2024-12-18 Nice U19
1 - 0
1 - 0
Ajaccio U19 G -0.5 Alt 9.0 Alt
1-1 (2) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
France U19 League 2024-12-08 1 Nice U19
0 - 0
2 - 2
Rodez Aveyron U19 2 B -1.0, -1.5 Üst 9.0 Üst
5-7 (12) 4-1 (5) 2 (2-0) 4 (1-3)
France U19 League 2024-12-01 2 Monaco U19
0 - 4
0 - 5
Nice U19 1 G 0.0 Üst 9.5 Üst
9-3 (12) 5-2 (7) 2 (1-1) 2 (2-0)
France U19 League 2024-11-02 Nice U19
2 - 0
5 - 2
Olympique Rovenain U19 G -0.5 Üst
1-1 (2) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (0-1)
Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.:
Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.:
Tahmin Yayınla
1x2
Maç Sonu 4.1 4.2 1.571
Asya Handikapı
Maç Sonu (+1.0) Ev [email protected] [email protected]
İlk Yarı (+0.25) Ev [email protected] [email protected]
Toplam Gol
Maç Sonu (3.25) Üst@2 [email protected]
İlk Yarı (1.25) Ü[email protected] [email protected]


Zaman Tür Seçim Miktar Sonuç
Canlı Olaylar

Durum: , Skor: 0 - 0 , Korner: 0 - 0

Korner: , Handikap: +1.0 , Goller: 3.0, 3.5

0
İsabetli şut
0
0
İsabetsiz şut
0
0
Atak
0
0
Tehlikeli Atak
0

TotalCorner ile güncel kal

Ücretsiz Telegram tahmin kanalımıza katıl. Ayrıca özel maç uyarıları da oluşturabilirsin.

Ücretsiz Telegram Tahminleri Özel Uyarılar