Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Üst 3.0
Toplam Gol
–
Toplam Korner
+0.75
Tours U19
Tours U19 vs Laval U19 Takım Profili
Tours U19
Puanlar hesaplanıyor
LWLDLDLLWWEn Yeni
Üst 9.5 kornerÜst6/10
Üst 2.5 golÜst7/10
Asya handikabıDengeliKapattı 5/10
Üstünlüğü koruyamıyor · önde olduğu 5 maçın 2'sini kazanamıyorSon 10 maçın 8 tanesinde ilk yarıda golSon 10 maçın 3 tanesini kazandı
Laval U19
Puanlar hesaplanıyor
LLDWDWWWDWEn Yeni
Üst 9.5 kornerAlt4/10
Üst 2.5 golÜst6/10
Asya handikabıDengeliKapattı 4/9
Tours U19 vs Laval U19 Maç Bilgileri
Tours U19
Son 10 maçta 3W-2D-5L; 13 gol atıldı, 23 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.3, yenilen 2.3. Galibiyet 30%, AH kazanma 50%, gol üst 60%, korner üst 0%.
Maç Sonucu
Kazanç 30%3
Beraberlik 20%2
Kayıp 50%5
Toplam Gol 3.0
Üst 60%6
İptal 10%1
Alt 30%3
Asya Handikapı
Kazanç 50%5
İptal 0%0
Kayıp 50%5
Laval U19
Son 10 maçta 5W-3D-2L; 18 gol atıldı, 13 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.8, yenilen 1.3. Galibiyet 50%, AH kazanma 44%, gol üst 40%, korner üst 0%.
Maç Sonucu
Kazanç 50%5
Beraberlik 30%3
Kayıp 20%2
Toplam Gol 3.0
Üst 40%4
İptal 20%2
Alt 40%4
Asya Handikapı
Kazanç 44%4
İptal 44%4
Kayıp 11%1
Son
| Tours U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Laval U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Tours U19 | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Laval U19 | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 3.0
Korner Dağılımı
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 15,
Ort: 3.00,
Std. sapma: 2.00, Medyan: 3,
Mod: ,
Üst: 50%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Tours U19 vs Laval U19 Gol/Korner Zaman Dağılımı
Tours U19 vs Laval U19 Aralarındaki Maçlar
Tours U19 vs Laval U19 Tüm H2H verilerini gör →| Tours U19 Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| France U19 League | 2019-12-08 | 3 Tours U19 |
2 - 1
2 - 5
|
Laval U19 2 2 | M | 0.0 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| France U19 League | 2019-01-19 | 3 Tours U19 |
0 - 1
0 - 1
|
Laval U19 1 | M | -0.5 | Alt |
|
||||||
| France U19 League | 2018-09-09 | 4 Laval U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Tours U19 2 | B | -0.5 | Alt |
|
||||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Tours U19 Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| France U19 League | 2022-02-06 | 2 Tours U19 |
0 - 0
3 - 1
|
Concarneau U19 1 2 | G | 0.0,+0.5 | Üst |
|
||||||
| France U19 League | 2022-01-16 | 3 Tours U19 |
1 - 0
2 - 0
|
Avranches U19 3 | G | +0.5, +1.0 | Alt |
|
||||||
| France U19 League | 2021-12-05 | Le Mans U19 |
1 - 0
4 - 1
|
Tours U19 1 | M | -2.5, -3.0 | Üst |
|
||||||
| France U19 League | 2021-11-14 | 1 Brest U19 |
2 - 1
4 - 1
|
Tours U19 3 1 | M | -1.5 | Üst | 8.5 |
|
|||||
| France U19 League | 2021-10-24 | Tours U19 |
0 - 2
3 - 3
|
Nantes U19 | B | +2.5 | Üst |
|
||||||
| France U19 League | 2021-10-16 | 1 Rennes U19 |
1 - 0
5 - 1
|
Tours U19 3 | M | -1.0, -1.5 | Üst | 8.5 | Üst |
|
10-2 (12) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| France U19 League | 2021-10-10 | 2 Tours U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Bordeaux U19 2 | B | +1.5, +2.0 | Alt | 9.0 | Alt |
|
1-2 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| France U19 League | 2021-09-19 | 3 Concarneau U19 |
0 - 1
2 - 1
|
Tours U19 3 1 | M | -0.5 | Üst |
|
6-4 (10) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| France U19 League | 2021-09-12 | 3 Tours U19 |
1 - 0
1 - 0
|
SA Merignac U19 1 1 | G | 0.0 | Alt | 8.5 | Alt |
|
4-3 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| France U19 League | 2021-09-04 | Avranches U19 |
3 - 0
4 - 0
|
Tours U19 | M | -0.5,-1.0 | Üst |
|
2-1 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| France U19 League | 2021-08-29 | 1 3 Tours U19 |
2 - 2
2 - 3
|
Le Mans U19 1 | M | +0.5 | Üst | 8.5 | Üst |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| France U19 League | 2021-08-22 | 3 Chateauroux U19 |
3 - 0
3 - 1
|
Tours U19 2 1 | M | -0.5, -1.0 | Üst | 8.5 | Alt |
|
3-5 (8) | 2-5 (7) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| France U19 League | 2020-10-18 | 2 Tours U19 |
2 - 0
2 - 1
|
Vertou U19 | G | 0.0, -0.5 | Üst |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| France U19 League | 2020-10-11 | 1 Le Mans U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Tours U19 2 | M | -1.0, -1.5 | Alt | 8.5 | Üst |
|
8-5 (13) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 5 (2-3) |
| France U19 League | 2020-10-04 | 3 Tours U19 |
1 - 0
2 - 0
|
Guingamp U19 1 | G | +1.5 | Alt | 8.5 | Alt |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| France U19 League | 2020-09-20 | 3 Tours U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Bordeaux U19 1 | B | 0.0 | Alt | 8.5 | Alt |
|
5-1 (6) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| France U19 League | 2020-09-13 | 2 Brest U19 |
1 - 2
5 - 2
|
Tours U19 1 | M | -0.5 | Üst | 8.5 | Üst |
|
8-5 (13) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| France U19 League | 2020-09-06 | 2 Tours U19 |
2 - 1
2 - 2
|
Angers U19 2 | B | +1.0, +1.5 | Üst | 9.0 | Üst |
|
7-3 (10) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| France U19 League | 2020-03-08 | Bordeaux U19 |
1 - 2
1 - 2
|
Tours U19 1 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 9.0 | Alt |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| France U19 League | 2020-02-15 | 2 Tours U19 |
0 - 1
1 - 3
|
Nantes U19 2 | M | +1.0, +1.5 | İade |
|
2-9 (11) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| France U19 League | 2020-02-08 | 1 Rennes U19 |
1 - 1
1 - 2
|
Tours U19 1 | G | -1.5 | Alt |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| France U19 Cup | 2019-12-15 | US Ivry U19 |
1 - 1
1 - 1
|
Tours U19 2 | B | +1.0 | Alt |
|
8-7 (15) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| France U19 League | 2019-12-08 | 3 Tours U19 |
2 - 1
2 - 5
|
Laval U19 2 2 | M | 0.0 | Üst | 9.0 | Üst |
|
8-7 (15) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| France U19 League | 2019-11-24 | 2 Tours U19 |
0 - 2
0 - 2
|
Angers U19 1 | M | +1.0, +1.5 | Alt |
|
2-9 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| France U19 League | 2019-10-13 | 2 Tours U19 |
0 - 1
0 - 1
|
Guingamp U19 | M | +1.0, +1.5 | Alt |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| France U19 League | 2019-10-06 | 1 Tours U19 |
1 - 3
2 - 3
|
Bordeaux U19 3 | M | +0.5, +1.0 | Üst |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| France U19 League | 2019-08-25 | 1 3 Tours U19 |
0 - 1
0 - 1
|
Chateauroux U19 2 1 | M | +0.5 | Alt |
|
8-3 (11) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| France U19 League | 2019-05-19 | 2 Tours U19 |
0 - 0
0 - 1
|
Vannes OC U19 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 9.0 | Üst |
|
9-7 (16) | 6-6 (12) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| France U19 League | 2019-05-12 | 1 Nantes U19 |
2 - 0
4 - 0
|
Tours U19 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| France U19 League | 2019-04-21 | 1 Niort U19 |
1 - 1
1 - 1
|
Tours U19 1 | B | 0.0, -0.5 | Alt |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Laval U19 Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| France U19 League | 2022-01-22 | 1 Laval U19 |
1 - 0
2 - 1
|
Chateauroux U19 2 | G | -1.0 | İade |
|
||||||
| France U19 League | 2021-11-28 | 1 Vertou U19 |
0 - 0
2 - 2
|
Laval U19 1 | B | 0.0 | Üst |
|
||||||
| France U19 League | 2021-11-21 | 1 Laval U19 |
1 - 0
6 - 1
|
SA Merignac U19 | G | -0.5 | Üst |
|
||||||
| France U19 League | 2021-10-10 | 3 Laval U19 |
1 - 0
2 - 1
|
Rennes U19 6 1 | G | -0.5, -1.0 | İade |
|
||||||
| France U19 League | 2021-09-26 | 3 Concarneau U19 |
0 - 0
0 - 2
|
Laval U19 4 | G | 0.0, -0.5 | Alt |
|
||||||
| France U19 League | 2021-09-19 | 3 Laval U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Avranches U19 1 | B | 0.0 | Alt | 8.5 | Alt |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| France U19 League | 2021-09-12 | 1 1 Chateauroux U19 |
0 - 1
0 - 2
|
Laval U19 1 | G | 0.0, -0.5 | Alt |
|
0-6 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| France U19 League | 2021-09-05 | 2 Laval U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Angers U19 2 | B | 0.0 | Alt |
|
9-2 (11) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| France U19 League | 2021-08-28 | 3 Nantes U19 |
2 - 0
4 - 2
|
Laval U19 2 | M |
|
2-10 (12) | 2-6 (8) | 4 (0-4) | 0 (0-0) | ||||
| France U19 League | 2021-08-21 | 2 Laval U19 |
0 - 1
0 - 4
|
Bordeaux U19 2 | M | 0.0 | Üst |
|
5-11 (16) | 2-7 (9) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| France U19 League | 2020-10-18 | 1 Laval U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Concarneau U19 2 | G | 0.0, -0.5 | Alt |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 4 (1-3) | 3 (1-2) | ||
| France U19 League | 2020-10-04 | 2 Laval U19 |
2 - 1
4 - 1
|
Vertou U19 3 | G | 0.0, -0.5 | Üst |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| France U19 League | 2020-09-27 | 2 Avranches U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Laval U19 3 | M | -0.5 | Alt |
|
7-6 (13) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 3 (3-0) | ||
| France U19 League | 2020-09-13 | 1 3 Chateauroux U19 |
0 - 0
2 - 2
|
Laval U19 1 | B | -0.5 | Üst |
|
5-0 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| France U19 League | 2020-08-30 | 2 Nantes U19 |
0 - 1
2 - 1
|
Laval U19 4 | M | -1.5 | Alt | 9.0 | Alt |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| France U19 League | 2020-01-26 | 1 Niort U19 |
2 - 0
4 - 0
|
Laval U19 3 | M | 0.0, -0.5 | Üst |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| France U19 League | 2019-12-08 | 3 Tours U19 |
2 - 1
2 - 5
|
Laval U19 2 2 | G | 0.0 | Üst | 9.0 | Üst |
|
8-7 (15) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| France U19 League | 2019-12-01 | Laval U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Rennes U19 1 | B | +0.5, +1.0 | Alt |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| France U19 League | 2019-08-25 | Nantes U19 |
1 - 1
6 - 1
|
Laval U19 2 | M | -1.0 | Üst |
|
15-0 (15) | 9-0 (9) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| France U19 League | 2019-05-19 | 1 Bordeaux U19 |
0 - 0
3 - 0
|
Laval U19 1 | M | -1.5, -2.0 | Alt |
|
5-3 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| France U19 League | 2019-04-21 | Chateauroux U19 |
2 - 2
6 - 2
|
Laval U19 3 | M | -0.5 | Üst |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| France U19 League | 2019-02-17 | 3 Laval U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Niort U19 | G | -0.5, -1.0 | Alt |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| France U19 League | 2019-01-19 | 3 Tours U19 |
0 - 1
0 - 1
|
Laval U19 1 | G | -0.5 | Alt |
|
3-3 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| France U19 League | 2018-12-09 | 1 Laval U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Cholet U19 2 | G | -1.0 | Alt |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| France U19 League | 2018-11-25 | Laval U19 |
2 - 1
2 - 2
|
Angers U19 1 | B | 0.0, +0.5 | Üst |
|
4-4 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| France U19 League | 2018-10-21 | 2 Laval U19 |
0 - 1
0 - 1
|
Vannes OC U19 3 | M | -0.5, -1.0 | Alt |
|
9-4 (13) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| France U19 League | 2018-10-13 | 3 Nantes U19 |
2 - 1
3 - 2
|
Laval U19 | M | -0.5, -1.0 | Üst |
|
9-5 (14) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 2 (0-2) | ||
| France U19 League | 2018-10-07 | 1 Laval U19 |
1 - 0
3 - 1
|
Pau FC U19 1 | G | -1.5 | Üst |
|
3-1 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| France U19 League | 2018-09-09 | 4 Laval U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Tours U19 2 | B | -0.5 | Alt |
|
5-5 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| France U19 League | 2018-09-02 | 3 Cholet U19 |
0 - 1
1 - 1
|
Laval U19 | B | 0.0 | Alt |
|
1-0 (1) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 4 | 3.75 | 1.667 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (+0.75) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (3.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Canlı Olaylar
Durum: , Skor: 0 - 0 , Korner: 0 - 0
Korner: , Handikap: +0.5, +1.0 , Goller: 3.0
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

