Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Alt 2.25
Toplam Gol
Alt 8.5
Toplam Korner
+0.75
Arezzo
Ternana vs Arezzo Takım Profili
Ternana
WWWDDDWLWWEn YeniSabit0.0 puan/maç, son 5 vs önceki 24
Üst 9.5 kornerAlt4/10
Üst 2.5 golDengeli5/10
Asya handikabıKapatmaz3/10
Arezzo
WDWWLWDLWDEn YeniSabit-0.1 puan/maç, son 5 vs önceki 24
Üst 9.5 kornerAlt3/10
Üst 2.5 golAlt4/10
Asya handikabıDengeli5/10
Son
| Ternana | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Arezzo | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Ternana | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Arezzo | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 2.0, 2.5
Korner DağılımıÇizgi 8.5
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 40,
Ort: 2.18,
Std. sapma: 1.28, Medyan: 2,
Mod: 2,
Üst: 40%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ternana vs Arezzo Gol/Korner Zaman Dağılımı
Ternana vs Arezzo Aralarındaki Maçlar
Ternana vs Arezzo Tüm H2H verilerini gör →| Ternana Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Italy Serie C Group B | 2024-09-29 | 4 Arezzo |
1 - 2
1 - 2
|
Ternana 2 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Ternana Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Italy Serie C Group B | 2025-02-02 | 3 Legnago Salus |
0 - 1
0 - 1
|
Ternana | G | +1.0, +1.5 | Alt | 8.5 |
|
|||||
| Italy Serie C Group B | 2025-01-26 | 2 Ternana |
0 - 1
2 - 1
|
Vis Pesaro 5 | G | -1.0 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| Italy Serie C Group B | 2025-01-17 | 4 ASD Pineto Calcio |
0 - 0
1 - 0
|
Ternana 2 | M | +0.5 | Alt | 8.0 |
|
|||||
| Italy Serie C Group B | 2025-01-11 | 3 Ternana |
2 - 0
2 - 1
|
Gubbio 1 1 | G | -1.0, -1.5 | Üst | 8.5 |
|
|||||
| Italy Serie C Group B | 2025-01-06 | 2 Ternana |
0 - 0
0 - 0
|
Pontedera 3 | B | -1.5 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| Italy Serie C Group B | 2024-12-22 | 2 Pescara |
0 - 0
0 - 0
|
Ternana 4 | B | 0.0 | Alt | 9.0 | Üst |
|
9-2 (11) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Italy Serie C Group B | 2024-12-15 | 1 3 Ternana |
0 - 1
1 - 1
|
Virtus Entella 6 | B | 0.0, -0.5 | İade | 8.5 | Üst |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Italy Serie C Group B | 2024-12-07 | 3 US Pianese |
0 - 2
1 - 3
|
Ternana 2 | G | +0.5 | Üst | 8.5 | Alt |
|
7-1 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Italy Serie C Group B | 2024-12-01 | 3 Ternana |
1 - 0
3 - 0
|
AC Milan U23 2 | G | -1.0, -1.5 | Üst | 8.5 | Alt |
|
5-1 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Italy Serie C Group B | 2024-11-25 | 2 Carpi |
1 - 1
1 - 2
|
Ternana 3 | G | +0.5 | Üst | 8.5 | Alt |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Italy Serie C Group B | 2024-11-17 | 1 Ternana |
2 - 0
5 - 0
|
Lucchese 2 | G | -1.0, -1.5 | Üst | 8.5 | Alt |
|
5-3 (8) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Italy Serie C Group B | 2024-11-10 | 3 Perugia |
0 - 0
0 - 0
|
Ternana 3 | B | +0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
0-5 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Italy Serie C Group B | 2024-11-02 | 4 Ternana |
0 - 1
4 - 1
|
Spal 3 1 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 8.5 | Alt |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Italy Serie C Group B | 2024-10-29 | 1 2 Sestri Levante |
0 - 0
0 - 1
|
Ternana 2 | G | +1.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Italy Serie C Group B | 2024-10-25 | 2 Ternana |
0 - 0
1 - 1
|
Rimini 2 | B | -1.0 | Alt | 9.0 | Alt |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Italy Serie C Group B | 2024-10-20 | 3 Torres |
0 - 0
1 - 1
|
Ternana 3 | B | 0.0 | Alt | 8.5 | Üst |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Italy Serie C Group B | 2024-10-13 | 1 Ternana |
0 - 0
3 - 1
|
Ascoli 1 | G | -0.5 | Üst | 9.0 | Üst |
|
7-3 (10) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Italy Serie C Group B | 2024-10-07 | 1 Ternana |
0 - 0
0 - 0
|
Campobasso 3 | B | -0.5, -1.0 | Alt | 8.5 | Alt |
|
6-2 (8) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Italy Serie C Group B | 2024-09-29 | 4 Arezzo |
1 - 2
1 - 2
|
Ternana 2 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 9.0 | Alt |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Italy Serie C Group B | 2024-09-25 | 1 Ternana |
3 - 0
8 - 0
|
Legnago Salus 2 | G | -1.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
6-1 (7) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Italy Serie C Group B | 2024-09-20 | 2 Vis Pesaro |
0 - 1
0 - 2
|
Ternana 2 | G | 0.0 | İade | 9.0 | Alt |
|
6-1 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Italy Serie C Group B | 2024-09-15 | 1 Ternana |
2 - 0
3 - 0
|
ASD Pineto Calcio 3 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 8.5 | Alt |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Italy Serie C Group B | 2024-09-07 | 3 Gubbio |
0 - 0
0 - 0
|
Ternana 2 | B | 0.0 | Alt | 8.5 | Alt |
|
0-6 (6) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Italy Serie C Group B | 2024-08-30 | 1 4 Pontedera |
0 - 0
1 - 2
|
Ternana 1 | G | 0.0 | Üst | 9.0 | Alt |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Italy Serie C Group B | 2024-08-23 | 3 Ternana |
0 - 1
1 - 2
|
Pescara 2 | M | -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
7-6 (13) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Italy Serie C Cup | 2024-08-10 | 2 Ternana |
0 - 0
1 - 1
|
Casertana 1 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
10-1 (11) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Europe Friendlies | 2024-08-02 | Ternana |
0 - 0
0 - 4
|
Olympiakos | M | +1.0 | Üst | 8.5 | Üst |
|
6-8 (14) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Italy Serie B | 2024-05-23 | 4 Ternana |
0 - 1
0 - 3
|
Bari 5 | M | 0.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
2-8 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Italy Serie B | 2024-05-16 | 3 Bari |
0 - 0
1 - 1
|
Ternana 2 | B | -0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
3-3 (6) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Italy Serie B | 2024-05-10 | AC Feralpisalo |
0 - 1
0 - 1
|
Ternana 3 | G | +0.5, +1.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
8-6 (14) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Arezzo Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Italy Serie C Group B | 2025-02-02 | 1 3 Gubbio |
0 - 0
0 - 0
|
Arezzo 1 | B | 0.0, +0.5 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| Italy Serie C Group B | 2025-01-18 | 2 Legnago Salus |
0 - 1
0 - 3
|
Arezzo | G | +0.5, +1.0 | Üst | 8.5 |
|
|||||
| Italy Serie C Group B | 2025-01-12 | 4 Arezzo |
1 - 0
1 - 2
|
ASD Pineto Calcio 2 | M | -0.5, -1.0 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| Italy Serie C Group B | 2025-01-06 | 4 Arezzo |
0 - 0
0 - 0
|
Vis Pesaro 5 1 | B | -0.5 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| Italy Serie C Group B | 2024-12-22 | 5 Campobasso |
0 - 0
0 - 1
|
Arezzo | G | 0.0 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| Italy Serie C Cup | 2024-12-18 | 1 Arezzo |
0 - 0
0 - 1
|
Trapani 2 | M | 0.0 | Alt | 9.0 | İade |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Italy Serie C Group B | 2024-12-15 | 2 Arezzo |
2 - 1
4 - 2
|
US Pianese 2 1 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 9.0 | Alt |
|
4-2 (6) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Italy Serie C Group B | 2024-12-09 | 1 1 Lucchese |
0 - 1
0 - 1
|
Arezzo 2 | G | 0.0, +0.5 | Alt | 9.0 | İade |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Italy Serie C Group B | 2024-12-02 | 2 Arezzo |
1 - 0
1 - 1
|
Virtus Entella 4 1 | B | 0.0, -0.5 | Üst | 9.0 | Alt |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Italy Serie C Cup | 2024-11-27 | 3 Perugia |
0 - 2
1 - 2
|
Arezzo 3 | G | 0.0 | Üst | 9.0 | Üst |
|
11-8 (19) | 5-4 (9) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Italy Serie C Group B | 2024-11-22 | 4 Perugia |
1 - 0
2 - 0
|
Arezzo 3 | M | 0.0 | Alt | 9.0 | İade |
|
1-8 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Italy Serie C Group B | 2024-11-17 | 1 Arezzo |
0 - 0
0 - 0
|
Pescara 2 | B | 0.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
9-5 (14) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Italy Serie C Group B | 2024-11-10 | 4 AC Milan U23 |
2 - 1
2 - 2
|
Arezzo 3 | B | 0.0 | Üst | 8.5 | Üst |
|
5-10 (15) | 3-6 (9) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Italy Serie C Group B | 2024-11-03 | 2 Arezzo |
0 - 0
1 - 1
|
Ascoli 2 | B | 0.0, -0.5 | İade | 8.5 | Alt |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Italy Serie C Group B | 2024-10-29 | 1 Carpi |
1 - 1
2 - 1
|
Arezzo 2 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
3-7 (10) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Italy Serie C Group B | 2024-10-26 | 2 Arezzo |
0 - 1
2 - 1
|
Spal 3 | G | -0.5 | Üst | 9.0 | İade |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Italy Serie C Group B | 2024-10-18 | 2 Sestri Levante |
0 - 0
0 - 1
|
Arezzo 4 | G | +0.5 | Alt | 9.0 | Üst |
|
5-8 (13) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Italy Serie C Group B | 2024-10-13 | 2 Arezzo |
1 - 0
1 - 1
|
Rimini 3 | B | -0.5 | Alt | 9.0 | Üst |
|
5-8 (13) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Italy Serie C Group B | 2024-10-06 | 1 3 Torres |
0 - 2
0 - 2
|
Arezzo 3 | G | -0.5 | İade | 9.0 | Üst |
|
6-4 (10) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Italy Serie C Group B | 2024-09-29 | 4 Arezzo |
1 - 2
1 - 2
|
Ternana 2 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 9.0 | Alt |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Italy Serie C Group B | 2024-09-24 | 3 Arezzo |
1 - 0
2 - 0
|
Gubbio 2 | G | -0.5 | İade | 8.5 | Üst |
|
4-6 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Italy Serie C Group B | 2024-09-21 | 3 Pontedera |
0 - 0
0 - 1
|
Arezzo 2 | G | 0.0 | Alt | 8.5 | Üst |
|
6-4 (10) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Italy Serie C Group B | 2024-09-13 | 1 Arezzo |
0 - 0
1 - 0
|
Legnago Salus 2 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 8.5 | Üst |
|
8-4 (12) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Italy Serie C Group B | 2024-09-07 | 6 ASD Pineto Calcio |
1 - 0
3 - 1
|
Arezzo 4 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 8.5 | Üst |
|
0-10 (10) | 0-8 (8) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Italy Serie C Group B | 2024-09-02 | 6 Vis Pesaro |
2 - 0
3 - 0
|
Arezzo 3 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 9.0 | İade |
|
3-6 (9) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Italy Serie C Group B | 2024-08-25 | 3 Arezzo |
0 - 0
1 - 0
|
Campobasso 2 1 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 9.0 | Alt |
|
5-2 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Italy Serie C Cup | 2024-08-18 | 3 Arezzo |
1 - 1
2 - 1
|
Ascoli 2 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 9.0 | Alt |
|
3-4 (7) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Italy Serie C Cup | 2024-08-11 | 1 2 Vis Pesaro |
1 - 2
1 - 3
|
Arezzo 3 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 9.0 | İade |
|
3-6 (9) | 2-5 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Europe Friendlies | 2024-07-28 | Arezzo |
0 - 1
1 - 2
|
Juve Stabia | M | 0.0, +0.5 | Üst |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Italy Serie C Play-Offs | 2024-05-07 | Juventus U23 |
0 - 0
2 - 0
|
Arezzo 3 | M | 0.0 | Alt | 8.5 | Üst |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 1.7 | 3.25 | 4.75 |
| İlk Yarı | 2.375 | 2 | 5.5 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (-0.75) | Ev Sahibi@2 | [email protected] |
| İlk Yarı (-0.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (8.5) | Ü[email protected] | Alt@2 |
| İlk Yarı (4.0) | Ü[email protected] | Alt@2 |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (2.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (0.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
Canlı Olaylar
Durum: Maç Sonu , Skor: 3 - 1 , Korner: 1 - 3
Korner: 8.5 , Handikap: -0.5, -1.0 , Goller: 2.0, 2.5
Skor: 2 - 1 , Korner: 1 - 2 İlk Yarı
Korner: 4.0 , Handikap: 0.0, -0.5 , Goller: 0.5, 1.0
-
20' - 1st Corner - Arezzo -
23' - 1st Goal - Arezzo -
28' - 2nd Goal - Ternana -
30' - 3rd Goal - Ternana -
33' - 2nd Corner - Ternana -
43' - 3rd Corner - Arezzo -
2-1 score at the end of First Half -
52' - 1st Yellow Card - Arezzo -
55' - 4th Corner - Arezzo - Race to 3 Corners - Arezzo
-
62' - 2nd Yellow Card - Arezzo -
66' - 3rd Yellow Card - Ternana -
71' - 4th Goal - Ternana -
77' - 4th Yellow Card - Arezzo -
3-1 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

