Sal, Eki 13, 2026 · 19:00
En EskiEn Yeni
WDDLDL
1.85
4.10
3.00
En YeniEn Eski
DLWWDL
Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Alt 3.0
Toplam Gol
–
Toplam Korner
+0.5
West Brom U21
Sutton Utd vs West Brom U21 Takım Profili
61Genel
Sutton UtdEngland National League · Ligdeki 30 takıma göre güç, son 365 gün
Güçlü yönKazanılan kornerZayıf yönSon form
LLDLWDDLDLEn YeniDüşüşte-0.6 puan/maç, son 5 vs önceki 19
Üst 9.5 kornerAlt3/10
Üst 2.5 golAlt3/10
Asya handikabıKapatmaz3/10
Yavaş başlayanÜst üste 3 maç 2.5 AltÜst üste 5 maç İY golü yok3+ kart 8/10
60Genel
West Brom U21England Premier League 2 · Ligdeki 31 takıma göre güç, son 365 gün
Güçlü yönKazanılan kornerZayıf yönSon form
LLDLLDWWLDEn YeniYükselişte+0.4 puan/maç, son 5 vs önceki 25
Üst 9.5 kornerÜst8/10
Üst 2.5 golÜst7/10
Asya handikabıKapatmaz4/10
Son 10 maçta İY'de önde olup 2 kez kazanamadı3+ kart 10/109+ korner 8/1010+ korner 8/10İY 4+ korner 8/10
Sutton Utd vs West Brom U21 Maç Bilgileri
Sutton Utd
Son 10 maçta 1W-4D-5L; 8 gol atıldı, 18 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 0.8, yenilen 1.8. Galibiyet 10%, AH kazanma 30%, gol üst 10%, korner üst 0%.
Maç Sonucu
Kazanç 10%1
Beraberlik 40%4
Kayıp 50%5
Toplam Gol 3.0
Üst 10%1
İptal 20%2
Alt 70%7
Asya Handikapı
Kazanç 30%3
İptal 10%1
Kayıp 60%6
West Brom U21
Son 10 maçta 2W-3D-5L; 15 gol atıldı, 19 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.5, yenilen 1.9. Galibiyet 20%, AH kazanma 40%, gol üst 40%, korner üst 0%.
Maç Sonucu
Kazanç 20%2
Beraberlik 30%3
Kayıp 50%5
Toplam Gol 3.0
Üst 40%4
İptal 30%3
Alt 30%3
Asya Handikapı
Kazanç 40%4
İptal 10%1
Kayıp 50%5
Son
| Sutton Utd | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| West Brom U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Sutton Utd | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| West Brom U21 | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 3.0
Korner Dağılımı
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 40,
Ort: 3.80,
Std. sapma: 2.30, Medyan: 3,
Mod: 3,
Üst: 65%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Sutton Utd vs West Brom U21 Gol/Korner Zaman Dağılımı
Sutton Utd vs West Brom U21 Aralarındaki Maçlar
Sutton Utd vs West Brom U21 Tüm H2H verilerini gör →| Sutton Utd Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| England National League Cup | 2025-01-21 | 2 Sutton Utd |
2 - 1
2 - 2
|
West Brom U21 1 | B | -0.5 | Üst |
|
||||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Sutton Utd Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| England National League | 2026-10-09 | 2 Sutton Utd |
0 - 0
0 - 2
|
Boreham Wood | M | +0.5, +1.0 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| England National League | 2026-10-03 | 1 Kidderminster |
1 - 0
1 - 1
|
Sutton Utd 1 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| England National League | 2026-09-30 | 3 Tamworth |
0 - 0
2 - 0
|
Sutton Utd 2 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| England National League | 2026-09-26 | 2 Sutton Utd |
0 - 1
3 - 3
|
Forest Green 4 1 | B | 0.0 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| England National League | 2026-09-19 | 4 Halifax |
0 - 0
1 - 1
|
Sutton Utd 1 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| England National League | 2026-09-15 | 3 Sutton Utd |
2 - 0
2 - 1
|
Eastleigh 4 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England National League | 2026-09-12 | 2 Sutton Utd |
0 - 1
0 - 2
|
Scunthorpe 2 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
6-5 (11) | 6-3 (9) | 5 (4-1) | 1 (0-1) |
| England National League Cup | 2026-09-08 | 1 Sutton Utd |
1 - 0
1 - 1
|
Birmingham U21 3 | B | -0.5, -1.0 | Alt |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| England National League | 2026-09-05 | 6 Barrow |
1 - 0
3 - 0
|
Sutton Utd 4 | M | -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
5-6 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| England National League | 2026-08-31 | 4 Sutton Utd |
0 - 1
0 - 2
|
Wealdstone 1 | M | -0.5 | Alt | 9.0 | Alt |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| England National League | 2026-08-28 | 3 Gateshead |
0 - 0
0 - 1
|
Sutton Utd 2 1 | G | 0.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
2-4 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England National League | 2026-08-22 | 2 Sutton Utd |
2 - 1
2 - 1
|
Hartlepool 3 | G | 0.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| England National League Cup | 2026-08-18 | 2 Sutton Utd |
0 - 0
0 - 0
|
Leicester U21 2 1 | B | 0.0, -0.5 | Alt |
|
6-1 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 4 (4-0) | ||
| England National League | 2026-08-15 | 1 Sutton Utd |
1 - 0
1 - 0
|
Altrincham 2 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| England National League | 2026-08-08 | 1 Woking |
0 - 1
0 - 3
|
Sutton Utd 4 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
5-1 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| UK Friendlies | 2026-08-01 | 2 Sutton Utd |
2 - 1
3 - 2
|
Southampton U21 | G | 0.0, -0.5 | Üst |
|
2-0 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| UK Friendlies | 2026-07-28 | 1 Sutton Utd |
0 - 0
2 - 1
|
Folkestone Invicta 2 | G | -1.0 | Üst | 8.5 | Alt |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| UK Friendlies | 2026-07-25 | Sutton Utd |
2 - 0
2 - 0
|
Horsham | G | -1 | Alt | 8.5 | Alt |
|
2-2 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2026-07-21 | Sutton Utd |
1 - 0
1 - 1
|
Walton & Hersham | B | -1.0 | Alt | 8.5 | Üst |
|
9-3 (12) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| UK Friendlies | 2026-07-18 | Sutton Utd |
0 - 0
1 - 2
|
AFC Wimbledon | M | +0.5, +1.0 | Üst | 8.5 | Alt |
|
2-6 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2026-07-14 | Tonbridge Angels |
0 - 1
0 - 2
|
Sutton Utd | G | +0.5 | Alt |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| England National League | 2026-04-25 | 2 Boreham Wood |
1 - 0
1 - 0
|
Sutton Utd 2 | M | -1.0, -1.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| England National League | 2026-04-18 | 1 Sutton Utd |
1 - 0
1 - 2
|
Altrincham 5 | M | -0.5 | İade | 10.0 | Alt |
|
2-1 (3) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England National League | 2026-04-11 | 2 Carlisle |
3 - 0
3 - 0
|
Sutton Utd 5 | M | -1.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England National League | 2026-04-06 | 2 Sutton Utd |
0 - 0
0 - 3
|
Southend 1 | M | +0.5 | İade | 9.5 | Üst |
|
5-5 (10) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England National League | 2026-04-03 | 1 3 Aldershot |
2 - 1
2 - 2
|
Sutton Utd 4 1 | B | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
9-2 (11) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| England National League | 2026-03-28 | 3 Sutton Utd |
0 - 0
1 - 2
|
Rochdale 2 | M | +1.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England National League | 2026-03-24 | 1 Eastleigh |
0 - 1
0 - 2
|
Sutton Utd 2 | G | 0.0, +0.5 | Alt | 10.0 | İade |
|
2-8 (10) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| England National League | 2026-03-21 | 2 Sutton Utd |
0 - 1
0 - 3
|
Truro City 1 | M | -0.5, -1.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| England National League | 2026-03-14 | 1 Gateshead |
1 - 0
1 - 1
|
Sutton Utd 2 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
4-6 (10) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| West Brom U21 Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| England U21 Premier League Cup | 2026-10-09 | 2 Ipswich U21 |
2 - 2
2 - 2
|
West Brom U21 2 | B | 0.0, -0.5 | Üst |
|
||||||
| England Premier League 2 | 2026-09-18 | 5 West Brom U21 |
0 - 2
1 - 3
|
Nottm Forest U21 2 | M | +0.5 | Üst |
|
||||||
| England National League Cup | 2026-09-08 | 2 Boston Utd |
0 - 0
0 - 1
|
West Brom U21 1 | G | -0.5, -1.0 | Alt |
|
||||||
| England U21 Premier League Cup | 2026-09-04 | 1 3 Coventry U21 |
0 - 2
0 - 3
|
West Brom U21 3 | G | +0.5 | Alt |
|
||||||
| England Premier League 2 | 2026-08-31 | 3 Derby U21 |
0 - 2
4 - 4
|
West Brom U21 3 | B | 0.0 | Üst |
|
||||||
| England U21 Premier League Cup | 2026-08-26 | 1 Bromley U21 |
1 - 0
3 - 0
|
West Brom U21 3 | M | +0.5 | Alt |
|
4-10 (14) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 4 (2-2) | ||
| England Premier League 2 | 2026-08-23 | 1 2 Leeds U21 |
1 - 2
4 - 3
|
West Brom U21 | M | 0.0 | Üst |
|
6-14 (20) | 3-5 (8) | 2 (0-2) | 6 (0-6) | ||
| England National League Cup | 2026-08-18 | 4 Woking |
0 - 0
0 - 0
|
West Brom U21 1 | B | -0.5, -1.0 | Alt |
|
8-6 (14) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | ||
| England U21 Premier League Cup | 2026-04-13 | 2 Burnley U21 |
0 - 0
2 - 1
|
West Brom U21 2 | M | 0.0 | Alt |
|
4-13 (17) | 2-8 (10) | 5 (0-5) | 1 (0-1) | ||
| England Premier League 2 | 2026-04-04 | 3 Arsenal U21 |
1 - 0
1 - 0
|
West Brom U21 3 | M | -0.5, -1.0 | Alt |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| England U21 Premier League Cup | 2026-03-27 | Bournemouth U21 |
2 - 2
4 - 5
|
West Brom U21 | G | 0.0, -0.5 | Üst |
|
6-8 (14) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 5 (3-2) | ||
| England Premier League 2 | 2026-03-20 | 2 Norwich U21 |
2 - 1
4 - 1
|
West Brom U21 2 | M | 0.0, +0.5 | Üst |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| England Premier League 2 | 2026-03-13 | 1 West Brom U21 |
1 - 0
4 - 0
|
Birmingham U21 4 | G |
|
9-4 (13) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 5 (4-1) | ||||
| England Premier League 2 | 2026-03-06 | 3 Ipswich U21 |
0 - 1
0 - 3
|
West Brom U21 1 | G | -0.5 | Alt |
|
6-6 (12) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| England Premier League 2 | 2026-03-02 | 2 West Brom U21 |
1 - 1
4 - 2
|
Derby U21 1 | G | 0.0, -0.5 | Üst |
|
10-5 (15) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| England Premier League 2 | 2026-02-23 | 3 West Brom U21 |
1 - 2
3 - 2
|
Blackburn U21 3 | G | -0.5 | Üst |
|
10-4 (14) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| England Premier League 2 | 2026-02-15 | 1 Liverpool U21 |
3 - 2
4 - 3
|
West Brom U21 2 | M | -2.0, -2.5 | Üst |
|
9-8 (17) | 7-4 (11) | 5 (5-0) | 1 (0-1) | ||
| England U21 Premier League Cup | 2026-02-11 | 3 West Brom U21 |
1 - 0
1 - 0
|
QPR U21 5 1 | G | 0.0 | Alt |
|
7-6 (13) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| England Premier League 2 | 2026-02-07 | Nottm Forest U21 |
0 - 0
1 - 0
|
West Brom U21 1 | M | -1.0 | Alt |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| England Premier League 2 | 2026-02-02 | 1 West Brom U21 |
1 - 2
1 - 5
|
Man Utd U21 3 1 | M | +1.0 | Üst |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| England Premier League 2 | 2026-01-26 | 1 Southampton U21 |
1 - 0
2 - 0
|
West Brom U21 4 | M | -1.0, -1.5 | Alt |
|
2-6 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| England Premier League 2 | 2026-01-19 | 1 1 West Brom U21 |
0 - 2
1 - 3
|
Leicester U21 1 | M | 0.0, +0.5 | Üst |
|
8-3 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| England U21 Premier League Cup | 2025-12-22 | 1 West Brom U21 |
3 - 2
4 - 3
|
Luton U21 2 | G | -1.0 | Üst |
|
2-6 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| England U21 Premier League Cup | 2025-12-16 | Exeter U21 |
0 - 2
1 - 2
|
West Brom U21 | G | 0.0, -0.5 | Alt |
|
2-7 (9) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| England U21 Premier League Cup | 2025-12-08 | 2 Brentford U21 |
3 - 1
5 - 1
|
West Brom U21 2 | M | -0.5, -1.0 | Üst |
|
3-7 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Premier League International Cup | 2025-12-03 | 4 West Brom U21 |
0 - 0
1 - 2
|
Valencia U21 3 | M | +1.0 | İade |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| England U21 Premier League Cup | 2025-11-28 | 4 West Brom U21 |
1 - 0
1 - 0
|
Brentford U21 1 1 | G | +1.0 | Alt |
|
3-8 (11) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 3 (2-1) | ||
| England National League Cup | 2025-11-25 | Wealdstone |
1 - 0
2 - 0
|
West Brom U21 3 | M | -0.5 | Alt |
|
6-6 (12) | 1-5 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| England U21 Premier League Cup | 2025-11-18 | Luton U21 |
1 - 1
1 - 5
|
West Brom U21 | G | -1.0 | Üst |
|
4-8 (12) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| England Premier League 2 | 2025-11-07 | 1 West Brom U21 |
0 - 3
0 - 3
|
Everton U21 4 | M | 0.0 | Alt |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 1.85 | 4.1 | 3 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (-0.5) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (-0.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (3.0) | Ü[email protected] | Alt@2 |
| İlk Yarı (1.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Canlı Olaylar
Durum: , Skor: 0 - 0 , Korner: 0 - 0
Korner: , Handikap: -0.5 , Goller: 3.0
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

