Çar, Şub 4, 2026 · 18:30
2 - 2
Maç Sonu · İY 0-1
Bavois
9 1
En EskiEn Yeni
DLLLWL
4.33
3.30
1.75
En YeniEn Eski
WLWWDW

Notlar

Ücretsiz Tahminler (geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Alt 2.5
Toplam Gol
–
Toplam Korner
-0.5
Bavois
Stade Payerne
LWWLDDLLLWEn Yeni
Üst 9.5 kornerÜst7/10
Üst 2.5 golÜst6/10
Asya handikabıKapatmazKapattı 3/10
Bavois
LWDWWDWWLWEn YeniYükselişte+0.2 puan/maç, son 5 vs önceki 17
Üst 9.5 kornerAlt4/10
Üst 2.5 golÜst6/10
Asya handikabıKapatırKapattı 6/10
İkinci yarı takımıGeri dönüş takımı · ilk golü yediği 4 maçın 2'sinde puan alıyorSon 10 maçın 10 tanesinde 2.5 kart üstüSon 10 maçın 6 tanesini kazandı
Stade Payerne

Son 10 maçta 3W-2D-5L; 9 gol atıldı, 15 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 0.9, yenilen 1.5. Galibiyet 30%, AH kazanma 30%, gol üst 50%, korner üst 0%.

Maç Sonucu
Kazanç 30%3 Beraberlik 20%2 Kayıp 50%5
Toplam Gol 2.5
Üst 50%5 İptal 0%0 Alt 50%5
Asya Handikapı
Kazanç 30%3 İptal 20%2 Kayıp 50%5
Bavois

Son 10 maçta 6W-2D-2L; 20 gol atıldı, 10 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 2.0, yenilen 1.0. Galibiyet 60%, AH kazanma 60%, gol üst 60%, korner üst 0%.

Maç Sonucu
Kazanç 60%6 Beraberlik 20%2 Kayıp 20%2
Toplam Gol 2.5
Üst 60%6 İptal 0%0 Alt 40%4
Asya Handikapı
Kazanç 60%6 İptal 0%0 Kayıp 40%4
Son
Stade Payerne
Maç Sonu Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
İlk Yarı Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
Bavois
Maç Sonu Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
İlk Yarı Maç Ort. Toplam Ort. Kaz. Ort. Ver. Kazanç Beraberlik Kayıp Kazanma Olas.
Toplam
Ev Sahibi
Deplasman
Son 6
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5
Stade Payerne
Ev Sahibi– maç Deplasman– maç Toplam– maç
Üst 7.5
Üst 8.5
Üst 9.5
Üst 10.5
Üst 11.5
Üst 12.5
Üst 13.5
Bavois
Ev Sahibi– maç Deplasman– maç Toplam– maç
Üst 7.5
Üst 8.5
Üst 9.5
Üst 10.5
Üst 11.5
Üst 12.5
Üst 13.5
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 40, Ort: 2.65, Std. sapma: 1.68, Medyan: 2, Mod: 2, Üst: 50%

Veri yok

Stade Payerne Son
Lig Zaman Ev Sahibi Skor Deplasman Sonuç Handikap Gol Ü/A Korner Çizgisi Korner Ü/A Olaylar Korner Maç Korner İY 35-45 80-90
Europe Friendlies 2026-01-31 1 Biel Bienne
1 - 0
2 - 0
Stade Payerne 4 M -1.5 Alt
Switzerland 1.Liga Classic 2025-11-23 4 Stade Payerne
1 - 0
2 - 1
FC Prishtina Bern 3 G +0.5 İade
Switzerland 1.Liga Classic 2025-11-02 2 Servette II
1 - 0
2 - 0
Stade Payerne 2 1 M -1.5 Alt 10.0
Switzerland 1.Liga Classic 2025-10-11 2 La Chaux-de-Fonds
2 - 1
4 - 1
Stade Payerne M +0.5 Üst
Switzerland 1.Liga Classic 2025-10-04 3 Stade Payerne
0 - 1
0 - 1
FC Sion II 5 M -0.5 Alt
Switzerland 1.Liga Classic 2025-09-13 1 4 Stade Payerne
0 - 0
0 - 0
Lancy FC 2 B 0.0 Alt
4-7 (11) 2-5 (7) 1 (0-1) 1 (0-1)
Switzerland 1.Liga Classic 2025-08-30 1 Stade Payerne
0 - 0
0 - 0
CS Chenois 2 B 0.0 Alt
1-7 (8) 0-2 (2) 2 (0-2) 4 (0-4)
Switzerland 1.Liga Classic 2025-08-27 3 Stade Payerne
1 - 1
1 - 2
FC Coffrane 2 M -0.5, -1.0 İade
8-5 (13) 4-4 (8) 0 (0-0) 2 (1-1)
Switzerland 1.Liga Classic 2025-08-10 3 FC Portalban Gletterens
1 - 1
2 - 3
Stade Payerne 3 1 G 0.0, -0.5 Üst
8-4 (12) 1-4 (5) 1 (0-1) 3 (3-0)
Switzerland 1.Liga Classic 2025-05-10 5 CS Chenois
0 - 1
1 - 2
Stade Payerne 5 G -1.0, -1.5 Alt
5-3 (8) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Switzerland 1.Liga Classic 2025-03-30 1 1 Servette II
5 - 2
6 - 3
Stade Payerne 3 M -1.0, -1.5 Üst
9-4 (13) 4-2 (6) 2 (1-1) 0 (0-0)
Switzerland 1.Liga Classic 2025-03-23 4 Stade Payerne
0 - 2
1 - 3
Lancy FC M +0.5 Üst 9.5 Alt
4-2 (6) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (2-0)
Switzerland 1.Liga Classic 2025-03-05 3 Stade Payerne
0 - 0
0 - 0
FC La Sarraz 3 B 0.0, -0.5 Alt 9.0 İade
7-2 (9) 4-2 (6) 2 (2-0) 0 (0-0)
Switzerland 1.Liga Classic 2024-10-12 2 Stade Payerne
1 - 0
3 - 0
FC Portalban Gletterens 1 G 0.0 İade
5-4 (9) 3-3 (6) 4 (2-2) 1 (1-0)
Switzerland 1.Liga Classic 2024-09-07 5 Lancy FC
2 - 1
2 - 1
Stade Payerne 3 M -0.5, -1.0 Alt
2-3 (5) 1-2 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Switzerland 1.Liga Classic 2024-08-31 4 Stade Payerne
0 - 0
1 - 1
FC Sion II 2 B 0.0 Alt
7-5 (12) 2-2 (4) 0 (0-0) 3 (2-1)
Switzerland 1.Liga Classic 2024-08-10 2 Stade Payerne
1 - 1
1 - 3
FC Echallens 2 M 0.0, +0.5 Üst
6-3 (9) 1-2 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Switzerland 1.Liga Classic 2024-08-03 2 Lausanne Sport II
0 - 1
0 - 1
Stade Payerne 2 G -1.0, -1.5 Alt
6-5 (11) 4-4 (8) 4 (3-1) 0 (0-0)
Switzerland 2. Liga Interregional 2024-06-15 2 Farvagny-Ogoz
0 - 2
0 - 4
Stade Payerne 2 G +0.5 Üst
8-1 (9) 4-1 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Switzerland 2. Liga Interregional 2024-05-25 2 7 FC Martigny
0 - 0
0 - 1
Stade Payerne 4 2 G -0.5 Alt
7-5 (12) 3-4 (7) 1 (1-0) 2 (2-0)
Switzerland 2. Liga Interregional 2024-04-27 2 3 FC Amical Saint-Prex
1 - 1
1 - 2
Stade Payerne 1 G 0.0, -0.5 Alt
2-10 (12) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Switzerland 2. Liga Interregional 2024-04-24 1 Stade Payerne
0 - 0
2 - 2
Dardania Lausanne 3 B -1.0 Üst
9-3 (12) 4-0 (4) 0 (0-0) 3 (0-3)
Switzerland 2. Liga Interregional 2024-03-31 3 Stade Payerne
2 - 0
3 - 1
FC Plan Les Ouates 3 G -1.0, -1.5 Üst
7-7 (14) 6-2 (8) 2 (1-1) 3 (1-2)
Switzerland Cup 2017-08-12 1 4 Stade Payerne
1 - 2
1 - 2
FC Thun M +3.5 Alt 10.5 Alt
2-8 (10) 2-4 (6) 1 (0-1) 0 (0-0)
Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.:
Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.:
Bavois Son
Lig Zaman Ev Sahibi Skor Deplasman Sonuç Handikap Gol Ü/A Korner Çizgisi Korner Ü/A Olaylar Korner Maç Korner İY 35-45 80-90
Switzerland 1.Liga Promotion 2025-11-15 1 SC Cham
0 - 0
0 - 2
Bavois 2 G 0.0 Alt
Switzerland 1.Liga Promotion 2025-11-08 1 4 Bavois
0 - 3
1 - 3
FC Kreuzlingen 3 M -1.5 Üst
Switzerland 1.Liga Promotion 2025-11-01 2 Lausanne Sport II
0 - 1
1 - 4
Bavois 3 G 0.0, +0.5 Üst 11.0
Switzerland 1.Liga Promotion 2025-10-25 1 Bavois
0 - 0
3 - 0
FC Schaffhausen 2 1 G -0.5 İade
Switzerland 1.Liga Promotion 2025-10-19 1 3 Lugano II
0 - 1
1 - 1
Bavois 3 B 0.0, +0.5 Alt 11.0
Switzerland 1.Liga Promotion 2025-10-11 1 1 Bavois
1 - 1
3 - 2
Biel Bienne 4 1 G -0.5 Üst
1-6 (7) 1-0 (1) 1 (1-0) 4 (0-4)
Switzerland 1.Liga Promotion 2025-10-04 3 FC Grand-Saconnex
1 - 0
1 - 3
Bavois 2 G +0.5 Üst 11.5 Üst
9-3 (12) 5-2 (7) 2 (2-0) 2 (2-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2025-09-06 3 Bavois
0 - 0
0 - 0
FC Bulle 2 B 0.0,-0.5 Alt
2-6 (8) 0-5 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2025-08-23 5 Bavois
1 - 0
3 - 1
Lucerne II 2 G -0.5 Üst
8-6 (14) 3-1 (4) 1 (0-1) 2 (2-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2025-08-02 2 Breitenrain
0 - 0
1 - 0
Bavois 1 M 0.0 Alt
3-8 (11) 1-5 (6) 2 (0-2) 1 (1-0)
Europe Friendlies 2025-07-16 1 Echallens
0 - 1
0 - 2
Bavois 1 G +1.0 Alt
5-3 (8) 3-3 (6) 3 (2-1) 1 (1-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2025-05-17 4 Bavois
2 - 1
3 - 1
FC Zurich II 4 G 0.0, -0.5 Üst
3-9 (12) 1-6 (7) 1 (0-1) 0 (0-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2025-05-11 1 Biel Bienne
0 - 1
1 - 2
Bavois 4 G -1.0 İade
9-3 (12) 5-2 (7) 3 (3-0) 2 (2-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2025-05-03 3 Bavois
1 - 1
1 - 1
SC Bruhl 1 B 0.0, -0.5 Alt
4-6 (10) 3-2 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Switzerland 1.Liga Promotion 2025-04-19 1 Bavois
0 - 1
1 - 1
FC Baden 2 B 0.0, -0.5 Alt
9-4 (13) 3-0 (3) 1 (1-0) 2 (1-1)
Switzerland 1.Liga Promotion 2025-04-12 2 Lugano II
0 - 0
0 - 0
Bavois 3 B 0.0 Alt
8-6 (14) 4-3 (7) 2 (1-1) 5 (3-2)
Switzerland 1.Liga Promotion 2025-04-09 1 Bavois
0 - 0
1 - 0
Young Boys II 1 G -0.5 Alt 10.0 Üst
5-7 (12) 1-6 (7) 1 (0-1) 1 (1-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2025-03-29 1 Bavois
2 - 0
2 - 0
Vevey Sports 05 6 G 0.0, -0.5 Alt
5-3 (8) 4-2 (6) 2 (2-0) 1 (1-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2025-03-23 2 Delemont
1 - 0
3 - 1
Bavois 4 1 M 0.0, -0.5 Üst
12-2 (14) 7-2 (9) 3 (3-0) 4 (4-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2025-03-15 4 Bavois
1 - 0
1 - 0
FC Paradiso 2 G 0.0, -0.5 Alt
2-8 (10) 2-1 (3) 0 (0-0) 5 (0-5)
Switzerland 1.Liga Promotion 2025-03-01 2 Bavois
0 - 0
0 - 0
Kriens 3 B 0.0, +0.5 Alt
4-3 (7) 4-1 (5) 3 (3-0) 2 (0-2)
Switzerland 1.Liga Promotion 2025-02-22 1 Bavois
0 - 0
0 - 0
SC Cham 1 B 0.0, -0.5 Alt 10.5 Üst
3-9 (12) 0-7 (7) 1 (0-1) 1 (1-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2025-02-15 FC Grand-Saconnex
2 - 0
5 - 1
Bavois 2 M -0.5 Üst
8-5 (13) 2-5 (7) 0 (0-0) 1 (1-0)
Europe Friendlies 2025-02-01 2 FC Monthey
1 - 1
1 - 1
Bavois 1 B +1.0 Alt
3-2 (5) 2-2 (4) 2 (1-1) 0 (0-0)
Europe Friendlies 2025-01-25 Bavois
1 - 1
4 - 3
Echallens G -0.5, -1.0 Üst
5-2 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (3-0)
Europe Friendlies 2025-01-22 Vevey Sports 05
0 - 2
1 - 2
Bavois G 0.0, -0.5 Alt
3-5 (8) 2-4 (6) 3 (1-2) 0 (0-0)
Europe Friendlies 2025-01-18 FC Bulle
1 - 1
1 - 3
Bavois G 0.0 Üst
10-2 (12) 5-2 (7) 1 (1-0) 2 (2-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2024-11-27 1 7 Bavois
0 - 1
0 - 1
Lucerne II 2 M -0.5, -1.0 Alt
10-5 (15) 7-1 (8) 4 (4-0) 3 (0-3)
Switzerland 1.Liga Promotion 2024-10-23 4 Bavois
0 - 0
0 - 1
Breitenrain 3 M 0.0, -0.5 Alt
6-2 (8) 3-2 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2024-10-05 2 Young Boys II
0 - 2
1 - 2
Bavois 4 G 0.0 İade 10.5 Alt
9-1 (10) 4-0 (4) 3 (3-0) 3 (3-0)
Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.:
Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.:
Tahmin Yayınla
1x2
Maç Sonu 4.333 3.3 1.75
İlk Yarı 4.5 2.2 2.375
Asya Handikapı
Maç Sonu (+0.5) Ev Sahibi@2 [email protected]
İlk Yarı (+0.25) Ev [email protected] [email protected]
Toplam Gol
Maç Sonu (2.5) Ü[email protected] [email protected]
İlk Yarı (1.0) Ü[email protected] [email protected]


Zaman Tür Seçim Miktar Sonuç
Canlı Olaylar

Durum: Maç Sonu , Skor: 2 - 2 , Korner: 4 - 9

Korner: , Handikap: +0.5 , Goller: 2.5

4
İsabetli şut
11
6
İsabetsiz şut
8
56
Atak
95
21
Tehlikeli Atak
43
39
Topa Sahip Olma %
61

Skor: 0 - 1 , Korner: 2 - 4 İlk Yarı

Korner: , Handikap: 0.0, +0.5 , Goller: 1.0

1
İsabetli şut
4
3
İsabetsiz şut
4
28
Atak
59
12
Tehlikeli Atak
23
38
Topa Sahip Olma %
62
  • 2' - 1st Corner - Bavois
  • 12' - 1st Goal - Bavois
  • 17' - 2nd Corner - Bavois
  • Race to 3 Corners - Bavois
  • 26' - 3rd Corner - Bavois
  • 30' - 4th Corner - Stade Payerne
  • 33' - 5th Corner - Bavois
  • 39' - 6th Corner - Stade Payerne
  • 0-1 score at the end of First Half
  • 50' - 2nd Goal - Bavois
  • 0-2%Bavois extend their lead and Early Payout is awarded
  • 59' - 3rd Goal - Stade Payerne
  • 64' - 7th Corner - Bavois
  • Race to 5 Corners - Bavois
  • 65' - 1st Yellow Card - Stade Payerne
  • 65' - 8th Corner - Bavois
  • Race to 7 Corners - Bavois
  • 71' - 9th Corner - Bavois
  • 73' - 10th Corner - Bavois
  • 75' - 11th Corner - Stade Payerne
  • 82' - 4th Goal - Stade Payerne
  • 83' - 12th Corner - Bavois
  • Race to 9 Corners - Bavois
  • 84' - 2nd Yellow Card - Bavois
  • 90' - 13th Corner - Stade Payerne
  • 2-2 score at the end of Second Half

TotalCorner ile güncel kal

Ücretsiz Telegram tahmin kanalımıza katıl. Ayrıca özel maç uyarıları da oluşturabilirsin.

Ücretsiz Telegram Tahminleri Özel Uyarılar