Cmt, Eki 17, 2026 · 17:00
En EskiEn Yeni
WDWLWD
2.40
3.25
2.63
En YeniEn Eski
LDWWWW
Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Üst 2.5
Toplam Gol
Alt 9.5
Toplam Korner
0.0
Sigma Olomouc
Sigma Olomouc vs Slovan Liberec Takım Profili
73Genel
Sigma OlomoucCzechia First League · Ligdeki 18 takıma göre güç, son 365 gün
Güçlü yönHücumZayıf yön2. yarı
DWWWLWDWLDEn YeniSabit0.0 puan/maç, son 5 vs önceki 19
Üst 9.5 kornerÜst6/10
Üst 2.5 golÜst7/10
Asya handikabıKapatır6/10
Sonlarda düşüyorÖne geçenSon 10 maçın 10 tanesinde ilk yarıda golSon 10 maçın 7 tanesinde karşılıklı gol
84Genel
Slovan LiberecCzechia First League · Ligdeki 18 takıma göre güç, son 365 gün
Güçlü yönSavunmaZayıf yönHücum
WDWWWWWWDLEn YeniYükselişte+0.8 puan/maç, son 5 vs önceki 20
Üst 9.5 kornerDengeli5/10
Üst 2.5 golAlt2/10
Asya handikabıKapatır7/10
Sigma Olomouc vs Slovan Liberec Maç Bilgileri
Sigma Olomouc
Son 10 maçta 6W-2D-2L; 19 gol atıldı, 11 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.9, yenilen 1.1. Galibiyet 60%, AH kazanma 60%, gol üst 70%, korner üst 50%.
Maç Sonucu
Kazanç 60%6
Beraberlik 20%2
Kayıp 20%2
Toplam Gol 2.5
Üst 70%7
İptal 0%0
Alt 30%3
Toplam Korner 9.5
Üst 50%5
İptal 0%0
Alt 50%5
Asya Handikapı
Kazanç 60%6
İptal 10%1
Kayıp 30%3
Slovan Liberec
Son 10 maçta 7W-2D-1L; 14 gol atıldı, 4 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.4, yenilen 0.4. Galibiyet 70%, AH kazanma 70%, gol üst 20%, korner üst 50%.
Maç Sonucu
Kazanç 70%7
Beraberlik 20%2
Kayıp 10%1
Toplam Gol 2.5
Üst 20%2
İptal 0%0
Alt 80%8
Toplam Korner 9.5
Üst 50%5
İptal 0%0
Alt 50%5
Asya Handikapı
Kazanç 70%7
İptal 0%0
Kayıp 30%3
Son
| Sigma Olomouc | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Slovan Liberec | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Sigma Olomouc | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Slovan Liberec | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 2.5
Korner DağılımıÇizgi 9.5
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 40,
Ort: 2.30,
Std. sapma: 1.36, Medyan: 2,
Mod: 2,
Üst: 40%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Sigma Olomouc vs Slovan Liberec Gol/Korner Zaman Dağılımı
Sigma Olomouc vs Slovan Liberec Aralarındaki Maçlar
Sigma Olomouc vs Slovan Liberec Tüm H2H verilerini gör →| Sigma Olomouc Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Czechia First League | 2025-11-30 | 1 Slovan Liberec |
0 - 0
1 - 0
|
Sigma Olomouc 3 | M | -0.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Czechia First League | 2025-08-02 | Sigma Olomouc |
0 - 0
2 - 1
|
Slovan Liberec 2 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Czechia First League | 2024-11-24 | 1 Sigma Olomouc |
0 - 2
1 - 4
|
Slovan Liberec 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 11.0 |
|
|||||
| Czechia First League | 2024-07-28 | 1 Slovan Liberec |
1 - 0
1 - 1
|
Sigma Olomouc 1 | B | -0.5 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Czechia First League | 2024-02-10 | Slovan Liberec |
0 - 0
2 - 0
|
Sigma Olomouc 4 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Czechia First League | 2023-08-27 | 3 Sigma Olomouc |
0 - 0
2 - 0
|
Slovan Liberec 1 | G | -0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
6-7 (13) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Czechia First League | 2023-02-18 | 1 Slovan Liberec |
1 - 1
2 - 2
|
Sigma Olomouc 3 | B | 0.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
8-3 (11) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Czech Cup | 2022-11-26 | 3 Slovan Liberec |
2 - 1
4 - 1
|
Sigma Olomouc 2 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Czechia First League | 2022-08-31 | 3 Sigma Olomouc |
1 - 0
1 - 1
|
Slovan Liberec 1 1 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
12-1 (13) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Czechia First League | 2022-04-30 | Slovan Liberec |
0 - 1
0 - 2
|
Sigma Olomouc | G | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
6-6 (12) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Czechia First League | 2022-04-24 | 1 Sigma Olomouc |
1 - 0
1 - 0
|
Slovan Liberec 2 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Czechia First League | 2022-03-20 | 4 Sigma Olomouc |
1 - 0
1 - 0
|
Slovan Liberec 1 | G | -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
5-3 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Czechia First League | 2021-10-23 | 1 Slovan Liberec |
1 - 0
2 - 0
|
Sigma Olomouc 1 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Czechia First League | 2021-05-29 | 5 Slovan Liberec |
0 - 1
1 - 2
|
Sigma Olomouc 1 | G | -1.0, -1.5 | Üst | 9.0 | Üst |
|
9-2 (11) | 7-0 (7) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Czechia First League | 2020-08-22 | 3 Sigma Olomouc |
1 - 0
1 - 0
|
Slovan Liberec 4 | G | 0.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Sigma Olomouc Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Czechia First League | 2026-10-11 | 1 FK Teplice |
0 - 1
1 - 1
|
Sigma Olomouc 1 | B | 0.0 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| Europe Friendlies | 2026-10-02 | Sigma Olomouc |
1 - 0
4 - 0
|
MSK Zilina 2 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| Czechia First League | 2026-09-20 | 1 Sigma Olomouc |
0 - 1
0 - 3
|
Sparta Prague 1 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| Czechia First League | 2026-09-13 | Viktoria Plzen |
1 - 2
2 - 3
|
Sigma Olomouc 4 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 8.5 |
|
|||||
| Czech Cup | 2026-09-09 | 4 SK Prostejov |
0 - 1
1 - 1
|
Sigma Olomouc 2 | B | +1.0, +1.5 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| Czechia First League | 2026-09-05 | Sigma Olomouc |
2 - 0
3 - 0
|
Bohemians 1905 1 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Czechia First League | 2026-08-29 | 1 Banik Ostrava |
1 - 0
1 - 0
|
Sigma Olomouc 1 | M | 0.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
3-6 (9) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Czechia First League | 2026-08-23 | 3 Sigma Olomouc |
1 - 0
3 - 1
|
Pardubice 3 1 | G | -0.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Czechia First League | 2026-08-15 | 1 Slovacko |
0 - 1
1 - 2
|
Sigma Olomouc | G | 0.0, +0.5 | Üst | 9.0 | Alt |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Czechia First League | 2026-08-09 | SK Artis Brno |
0 - 1
1 - 2
|
Sigma Olomouc 2 | G | +0.5, +1.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
2-5 (7) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Czechia First League | 2026-08-02 | Sigma Olomouc |
1 - 1
2 - 2
|
Mlada Boleslav 1 | B | -0.5, -1.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
8-6 (14) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 4 (4-0) |
| Czechia First League | 2026-07-26 | 1 FK Jablonec |
0 - 1
2 - 1
|
Sigma Olomouc 2 | M | 0.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
10-0 (10) | 7-0 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| World Club Friendlies | 2026-07-13 | 1 Sigma Olomouc |
0 - 0
2 - 0
|
Shabab Al Ahli Dubai 2 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 8.5 | Alt |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europe Friendlies | 2026-07-04 | Sigma Olomouc |
0 - 0
5 - 1
|
Hanacka Slavia Kromeriz | G | -1.0 | Üst | 8.5 | Alt |
|
2-4 (6) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Europe Friendlies | 2026-07-04 | Sigma Olomouc |
1 - 0
2 - 1
|
Dukla Banska Bystrica | G | -1.0, -1.5 | Alt | 8.5 | Üst |
|
10-3 (13) | 8-2 (10) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Europe Friendlies | 2026-07-01 | Sigma Olomouc |
0 - 0
0 - 0
|
MFK Skalica 1 | B | -1.5 | Alt |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Europe Friendlies | 2026-06-27 | Sigma Olomouc |
0 - 0
1 - 0
|
MFK Ruzomberok | G | -0.5, -1.0 | Alt | 8.5 | Üst |
|
9-1 (10) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 5 (5-0) |
| Czechia First League | 2026-05-23 | Sigma Olomouc |
2 - 0
4 - 0
|
MFK Karvina 1 | G | -1.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
6-2 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Czechia First League | 2026-05-16 | 1 MFK Karvina |
1 - 1
1 - 3
|
Sigma Olomouc 1 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 10.0 | İade |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Czechia First League | 2026-05-10 | 1 Sigma Olomouc |
0 - 1
0 - 2
|
Bohemians 1905 2 | M | -0.5 | Alt | 10.0 | İade |
|
8-2 (10) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Czechia First League | 2026-05-02 | Bohemians 1905 |
0 - 1
1 - 3
|
Sigma Olomouc 1 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Czechia First League | 2026-04-25 | Slavia Prague |
0 - 1
2 - 1
|
Sigma Olomouc 1 1 | M | -1.0, -1.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
13-2 (15) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Czechia First League | 2026-04-19 | 2 Sigma Olomouc |
2 - 1
2 - 1
|
Slovacko 2 2 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 10.0 | İade |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Czechia First League | 2026-04-12 | 2 Pardubice |
1 - 1
2 - 1
|
Sigma Olomouc 2 | M | 0.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Czechia First League | 2026-04-04 | Sigma Olomouc |
0 - 1
2 - 4
|
Mlada Boleslav 2 | M | -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
9-7 (16) | 5-4 (9) | 3 (2-1) | 3 (2-1) |
| UEFA Conference League | 2026-03-19 | 2 Mainz |
0 - 0
2 - 0
|
Sigma Olomouc 3 1 | M | -1.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Czechia First League | 2026-03-15 | 3 Sigma Olomouc |
0 - 2
2 - 2
|
MFK Karvina 2 | B | -0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| UEFA Conference League | 2026-03-12 | 1 Sigma Olomouc |
0 - 0
0 - 0
|
Mainz 1 | B | +0.5, +1.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
1-2 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Czechia First League | 2026-03-07 | 2 FK Jablonec |
0 - 1
1 - 2
|
Sigma Olomouc 6 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Czechia First League | 2026-03-01 | 2 Sigma Olomouc |
1 - 0
1 - 0
|
Bohemians 1905 | G | -0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
2-5 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Slovan Liberec Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Czechia First League | 2026-10-11 | 1 Slovan Liberec |
0 - 1
0 - 2
|
Slovacko 3 1 | M | -1.0 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| Czechia First League | 2026-09-19 | 1 SK Artis Brno |
0 - 0
0 - 0
|
Slovan Liberec | B | +0.5, +1.0 | Alt | 8.5 |
|
|||||
| Czech Cup | 2026-09-15 | 2 FC Sellier & Bellot Vlasim |
0 - 2
0 - 2
|
Slovan Liberec 1 | G | +1.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Czechia First League | 2026-09-12 | 3 Slovan Liberec |
1 - 0
3 - 0
|
Mlada Boleslav 1 | G | -1.0 | İade | 10.0 |
|
|||||
| Czechia First League | 2026-09-06 | 2 FK Jablonec |
0 - 0
1 - 2
|
Slovan Liberec 4 | G | 0.0 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Czechia First League | 2026-08-30 | 1 Slovan Liberec |
1 - 0
2 - 0
|
Hradec Kralove 3 1 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
10-2 (12) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Czech Cup | 2026-08-26 | 3 FK Prepere |
0 - 1
0 - 2
|
Slovan Liberec 1 | G | +3.0 | Alt |
|
2-19 (21) | 1-9 (10) | 1 (0-1) | 5 (0-5) | ||
| Czechia First League | 2026-08-22 | 4 FC Zlin |
0 - 0
0 - 1
|
Slovan Liberec 2 | G | +0.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
3-8 (11) | 1-5 (6) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Czechia First League | 2026-08-16 | 2 Slovan Liberec |
0 - 1
1 - 1
|
Slavia Prague 3 | B | +0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
7-1 (8) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Czechia First League | 2026-08-07 | 3 FC Brno |
0 - 0
0 - 1
|
Slovan Liberec 3 | G | 0.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
2-6 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Czechia First League | 2026-08-01 | 2 3 Slovan Liberec |
0 - 0
0 - 1
|
FK Teplice 5 | M | -0.5, -1.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
3-8 (11) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Czechia First League | 2026-07-25 | 2 Viktoria Plzen |
0 - 1
1 - 3
|
Slovan Liberec 5 | G | -1.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Europe Friendlies | 2026-07-17 | 1 St Polten |
1 - 0
1 - 3
|
Slovan Liberec | G | +0.5, +1.0 | Üst | 8.5 | Alt |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Europe Friendlies | 2026-07-09 | 2 Rapid Bucuresti |
0 - 2
1 - 2
|
Slovan Liberec 1 | G | 0.0 | Üst |
|
1-3 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Europe Friendlies | 2026-07-04 | Slovan Liberec |
1 - 1
2 - 2
|
Dukla Praha 1 | B | -0.5, -1.0 | Üst | 8.5 | Üst |
|
8-1 (9) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Europe Friendlies | 2026-06-27 | Slovan Liberec |
0 - 0
2 - 0
|
FK Usti nad Labem | G | -1.0, -1.5 | Alt | 9.0 | İade |
|
9-0 (9) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Czechia First League | 2026-05-24 | 3 FK Jablonec |
1 - 0
2 - 1
|
Slovan Liberec 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | İade |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Czechia First League | 2026-05-17 | 3 Slovan Liberec |
0 - 0
0 - 2
|
Sparta Prague | M | 0.0, +0.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
5-10 (15) | 2-4 (6) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Czechia First League | 2026-05-13 | 2 Hradec Kralove |
1 - 0
1 - 0
|
Slovan Liberec 2 | M | 0.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
6-5 (11) | 5-3 (8) | 4 (2-2) | 2 (0-2) |
| Czechia First League | 2026-05-09 | 2 Viktoria Plzen |
1 - 0
2 - 0
|
Slovan Liberec 3 | M | -0.5, -1.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Czechia First League | 2026-05-02 | 1 6 Slovan Liberec |
0 - 2
1 - 2
|
Slavia Prague 1 | M | +0.5, +1.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
3-6 (9) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Czechia First League | 2026-04-25 | 3 FK Jablonec |
0 - 1
1 - 2
|
Slovan Liberec 4 | G | 0.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
6-6 (12) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Czechia First League | 2026-04-18 | 2 Slovan Liberec |
0 - 0
0 - 0
|
Mlada Boleslav 1 | B | -0.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Czechia First League | 2026-04-12 | 4 MFK Karvina |
1 - 1
3 - 1
|
Slovan Liberec 3 1 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
2-5 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Czechia First League | 2026-04-04 | 3 Slovan Liberec |
1 - 1
2 - 1
|
Slovacko 1 | G | -1.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Europe Friendlies | 2026-03-27 | 2 Pardubice |
1 - 1
1 - 2
|
Slovan Liberec 1 | G | 0.0 | Üst |
|
8-5 (13) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (2-0) | ||
| Czechia First League | 2026-03-15 | 3 Slovan Liberec |
0 - 0
1 - 1
|
FK Teplice 5 1 | B | -0.5, -1.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 4 (2-2) | 2 (2-0) |
| Czechia First League | 2026-03-07 | 1 2 Bohemians 1905 |
0 - 0
0 - 0
|
Slovan Liberec 3 1 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
5-8 (13) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Czechia First League | 2026-02-28 | 2 Slovan Liberec |
0 - 1
0 - 1
|
Hradec Kralove | M | -0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
8-6 (14) | 5-5 (10) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Czechia First League | 2026-02-21 | 4 Slavia Prague |
0 - 0
1 - 0
|
Slovan Liberec 1 | M | -1.0, -1.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
12-5 (17) | 8-3 (11) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 2.4 | 3.25 | 2.625 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (0.0) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (0.0) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (9.5) | Ü[email protected] | Alt@2 |
| İlk Yarı (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (2.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (1.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Canlı Olaylar
Durum: , Skor: 0 - 0 , Korner: 0 - 0
Korner: 9.5 , Handikap: 0.0 , Goller: 2.5
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

