Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Alt 2.5
Toplam Gol
Üst 10.0
Toplam Korner
0.0
Sevilla
Sevilla vs Man Utd Takım Profili
Sevilla
DDWWWWDWWWEn YeniAlev almış+0.9 puan/maç, son 5 vs önceki 25
Üst 9.5 kornerÜst7/10
Üst 2.5 golAlt3/10
Asya handikabıKapatır8/10
Man Utd
WWWDWLDWWDEn YeniDüşüşte-0.4 puan/maç, son 5 vs önceki 25
Üst 9.5 kornerAlt2/10
Üst 2.5 golÜst6/10
Asya handikabıDengeli5/10
Geri dönüş takımıSon 10 maçın 7 tanesinde ilk yarıda gol
Son
| Sevilla | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Man Utd | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Sevilla | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Man Utd | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 2.5
Korner DağılımıÇizgi 10.0
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 40,
Ort: 2.73,
Std. sapma: 1.52, Medyan: 2,
Mod: 2,
Üst: 50%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Sevilla vs Man Utd Gol/Korner Zaman Dağılımı
Sevilla vs Man Utd Aralarındaki Maçlar
Sevilla vs Man Utd Tüm H2H verilerini gör →| Sevilla Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Champions League | 2018-03-13 | 1 Man Utd |
0 - 0
1 - 2
|
Sevilla 4 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 11.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2018-02-21 | 1 Sevilla |
0 - 0
0 - 0
|
Man Utd 1 | B | 0.0 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Sevilla Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Europa League | 2020-08-11 | 2 Wolverhampton |
0 - 0
0 - 1
|
Sevilla 1 | G | 0.0, +0.5 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| UEFA Europa League | 2020-08-06 | 2 Sevilla |
2 - 0
2 - 0
|
Roma 2 1 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Spain La Liga | 2020-07-19 | Sevilla |
0 - 0
1 - 0
|
Valencia 1 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| Spain La Liga | 2020-07-16 | 1 Real Sociedad |
0 - 0
0 - 0
|
Sevilla 2 | B | -0.5 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| Spain La Liga | 2020-07-12 | 3 Sevilla |
1 - 0
2 - 0
|
Mallorca 2 | G | -1.0, -1.5 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| Spain La Liga | 2020-07-09 | 3 Athletic Bilbao |
1 - 0
1 - 2
|
Sevilla 2 | G | 0.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
4-7 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Spain La Liga | 2020-07-06 | 2 Sevilla |
0 - 0
1 - 0
|
Eibar 1 | G | -1.0, -1.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
11-8 (19) | 7-2 (9) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Spain La Liga | 2020-06-30 | 4 Leganes |
0 - 2
0 - 3
|
Sevilla 3 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 9.0 | Alt |
|
4-2 (6) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Spain La Liga | 2020-06-26 | 3 Sevilla |
0 - 1
1 - 1
|
Valladolid 2 | B | -1.0, -1.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
5-1 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Spain La Liga | 2020-06-22 | 3 Villarreal |
2 - 1
2 - 2
|
Sevilla 3 | B | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
3-8 (11) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Spain La Liga | 2020-06-19 | 3 Sevilla |
0 - 0
0 - 0
|
Barcelona 2 | B | 0.0, +0.5 | Alt | 9.0 | Üst |
|
2-9 (11) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Spain La Liga | 2020-06-15 | 1 Levante |
0 - 0
1 - 1
|
Sevilla 1 | B | +1.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
5-6 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Spain La Liga | 2020-06-11 | Sevilla |
0 - 0
2 - 0
|
Real Betis 2 | G | -0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
11-2 (13) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Spain La Liga | 2020-03-07 | 2 Atletico Madrid |
2 - 2
2 - 2
|
Sevilla 4 | B | -0.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
8-4 (12) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Spain La Liga | 2020-03-01 | 2 Sevilla |
2 - 0
3 - 2
|
Osasuna 2 1 | G | -1.0, -1.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Europa League | 2020-02-27 | 3 Sevilla |
0 - 0
0 - 0
|
CFR Cluj 4 1 | B | -1.0, -1.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
11-5 (16) | 5-3 (8) | 3 (0-3) | 2 (2-0) |
| Spain La Liga | 2020-02-23 | 7 Getafe |
0 - 1
0 - 3
|
Sevilla 3 | G | 0.0 | Üst | 9.0 | Alt |
|
5-3 (8) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Europa League | 2020-02-20 | CFR Cluj |
0 - 0
1 - 1
|
Sevilla 1 | B | 0.0, +0.5 | İade | 9.5 | Üst |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Spain La Liga | 2020-02-16 | 2 Sevilla |
1 - 1
2 - 2
|
Espanyol 3 1 | B | -1.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
9-2 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Spain La Liga | 2020-02-09 | 3 Celta Vigo |
0 - 1
2 - 1
|
Sevilla 2 | M | 0.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
3-4 (7) | 3-3 (6) | 4 (2-2) | 1 (0-1) |
| Spain La Liga | 2020-02-02 | 2 Sevilla |
0 - 0
1 - 1
|
CD Alaves 1 | B | -1.0, -1.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Spain Copa del Rey | 2020-01-30 | 4 Mirandes |
2 - 0
3 - 1
|
Sevilla 4 | M | +1.0, +1.5 | Üst | 10.0 | İade |
|
4-6 (10) | 3-1 (4) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| Spain La Liga | 2020-01-25 | 4 Sevilla |
2 - 0
2 - 0
|
Granada 1 | G | -1.0, -1.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
3-6 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Spain Copa del Rey | 2020-01-21 | 4 Sevilla |
1 - 1
3 - 1
|
Levante 1 | G | -1.5 | Üst |
|
9-2 (11) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Spain La Liga | 2020-01-18 | 3 Real Madrid |
0 - 0
2 - 1
|
Sevilla 1 | M | -0.5, -1.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
2-4 (6) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Spain Copa del Rey | 2020-01-12 | 2 Escobedo |
0 - 2
0 - 5
|
Sevilla 2 | G | +3.0 | Üst |
|
5-12 (17) | 1-9 (10) | 4 (0-4) | 0 (0-0) | ||
| Spain La Liga | 2020-01-03 | 2 Sevilla |
0 - 1
1 - 1
|
Athletic Bilbao 4 | B | -0.5, -1.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
9-1 (10) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Spain La Liga | 2019-12-21 | 5 Mallorca |
0 - 1
0 - 2
|
Sevilla 3 | G | +1.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
3-6 (9) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Spain Copa del Rey | 2019-12-18 | 1 Bergantinos |
0 - 1
0 - 1
|
Sevilla 2 | G | +3.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
4-8 (12) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Spain La Liga | 2019-12-15 | 2 Sevilla |
0 - 1
1 - 2
|
Villarreal | M | -1.0 | Üst | 11.0 | Üst |
|
14-2 (16) | 7-1 (8) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Man Utd Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Europa League | 2020-08-10 | 2 Man Utd |
0 - 0
0 - 0
|
FC Copenhagen 2 | B | -1.5, -2.0 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| UEFA Europa League | 2020-08-05 | 1 Man Utd |
0 - 0
2 - 1
|
LASK Linz 1 | G | -1.0, -1.5 | İade | 10.5 |
|
|||||
| England Premier League | 2020-07-26 | 1 2 Leicester |
0 - 0
0 - 2
|
Man Utd 4 | G | +0.5 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| England Premier League | 2020-07-22 | 3 Man Utd |
0 - 1
1 - 1
|
West Ham 1 | B | -1.5,-2.0 | Alt | 11.0 |
|
|||||
| England FA Cup | 2020-07-19 | 1 Man Utd |
0 - 1
1 - 3
|
Chelsea | M | 0.0 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| England Premier League | 2020-07-16 | 1 Crystal Palace |
0 - 1
0 - 2
|
Man Utd 2 | G | +1.0, +1.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
2-7 (9) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| England Premier League | 2020-07-13 | 1 Man Utd |
2 - 1
2 - 2
|
Southampton 3 | B | -1.5 | Üst | 11.0 | Alt |
|
4-6 (10) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| England Premier League | 2020-07-09 | 2 Aston Villa |
0 - 2
0 - 3
|
Man Utd 3 | G | +1.5 | İade | 10.5 | Alt |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England Premier League | 2020-07-04 | Man Utd |
3 - 1
5 - 2
|
Bournemouth 1 | G | -1.5, -2.0 | Üst | 11.0 | İade |
|
8-3 (11) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 4 (4-0) |
| England Premier League | 2020-06-30 | Brighton |
0 - 2
0 - 3
|
Man Utd 1 | G | +1.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
4-5 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| England FA Cup | 2020-06-27 | 1 Norwich |
0 - 0
1 - 2
|
Man Utd 1 | G | +1.0, +1.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
2-12 (14) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England Premier League | 2020-06-24 | 1 Man Utd |
2 - 0
3 - 0
|
Sheff Utd | G | -1.0, -1.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
10-5 (15) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| England Premier League | 2020-06-19 | Tottenham |
1 - 0
1 - 1
|
Man Utd 1 | B | 0.0, +0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
7-6 (13) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| UEFA Europa League | 2020-03-12 | 4 LASK Linz |
0 - 1
0 - 5
|
Man Utd 1 | G | +0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| England Premier League | 2020-03-08 | 2 Man Utd |
1 - 0
2 - 0
|
Man City 4 | G | +0.5, +1.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
2-11 (13) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| England Premier League | 2020-03-01 | 3 Everton |
1 - 1
1 - 1
|
Man Utd 4 | B | 0.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
13-8 (21) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 6 (4-2) |
| UEFA Europa League | 2020-02-27 | Man Utd |
3 - 0
5 - 0
|
Club Brugge 1 | G | -1.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
8-3 (11) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| England Premier League | 2020-02-23 | Man Utd |
1 - 0
3 - 0
|
Watford 1 | G | -1.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
3-5 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Europa League | 2020-02-20 | 3 Club Brugge |
1 - 1
1 - 1
|
Man Utd 1 | B | 0.0, +0.5 | İade | 9.0 | İade |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England Premier League | 2020-02-17 | 4 Chelsea |
0 - 1
0 - 2
|
Man Utd 3 | G | -0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
9-8 (17) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| England Premier League | 2020-02-01 | 3 Man Utd |
0 - 0
0 - 0
|
Wolverhampton 2 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 | İade |
|
4-6 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| England EFL Cup | 2020-01-29 | 2 Man City |
0 - 1
0 - 1
|
Man Utd 2 1 | G | -1.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
8-0 (8) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England Premier League | 2020-01-22 | Man Utd |
0 - 1
0 - 2
|
Burnley 2 | M | -1.0, -1.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| England Premier League | 2020-01-19 | 1 Liverpool |
1 - 0
2 - 0
|
Man Utd 3 | M | -1.0, -1.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
11-5 (16) | 8-0 (8) | 2 (2-0) | 4 (0-4) |
| England FA Cup | 2020-01-15 | 2 Man Utd |
0 - 0
1 - 0
|
Wolverhampton 2 | G | -0.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
6-5 (11) | 5-3 (8) | 3 (3-0) | 3 (1-2) |
| England Premier League | 2020-01-11 | Man Utd |
1 - 0
4 - 0
|
Norwich | G | -1.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| England EFL Cup | 2020-01-07 | 3 Man Utd |
0 - 3
1 - 3
|
Man City 2 | M | +1.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| England FA Cup | 2020-01-04 | 3 Wolverhampton |
0 - 0
0 - 0
|
Man Utd 1 | B | 0.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
8-5 (13) | 5-4 (9) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| England Premier League | 2020-01-01 | 2 Arsenal |
2 - 0
2 - 0
|
Man Utd | M | 0.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
1-4 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| England Premier League | 2019-12-28 | 4 Burnley |
0 - 1
0 - 2
|
Man Utd 2 | G | +0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 2.875 | 3.4 | 2.45 |
| İlk Yarı | 3.6 | 2.1 | 3.1 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (0.0) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (0.0) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (10.0) | Ü[email protected] | Alt@2 |
| İlk Yarı (5.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (2.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (1.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Canlı Olaylar
Durum: Maç Sonu , Skor: 2 - 1 , Korner: 3 - 4
Korner: 10.0 , Handikap: 0.0 , Goller: 2.5
Skor: 1 - 1 , Korner: 2 - 2 İlk Yarı
Korner: 5.0 , Handikap: 0.0 , Goller: 1.0
-
2' - 1st Corner - Man Utd -
5' - 2nd Corner - Sevilla -
9' - 1st Goal - Man Utd -
16' - 3rd Corner - Sevilla -
17' - 1st Yellow Card - Man Utd -
21' - 2nd Yellow Card - Sevilla -
26' - 2nd Goal - Sevilla -
28' - 4th Corner - Man Utd -
1-1 score at the end of First Half - Race to 3 Corners - Man Utd
-
50' - 5th Corner - Man Utd - 56' Substitution - Munir for Ocampos - Sevilla
- 56' Substitution - de Jong for En-Nesyri - Sevilla
-
61' - 6th Corner - Man Utd -
67' - 3rd Yellow Card - Man Utd - 75' Substitution - Vazquez for Suso - Sevilla
-
78' - 3rd Goal - Sevilla -
84' - 7th Corner - Sevilla -
86' - 4th Yellow Card - Man Utd -
87' - 5th Yellow Card - Sevilla - 87' Substitution - Mata for Williams - Man Utd
- 88' Substitution - Gudelj for Jordan - Sevilla
- 88' Substitution - James for Rashford - Man Utd
- 89' Substitution - Fosu-Mensah for Wan Bissaka - Man Utd
- 90+3' Substitution - Ighalo for Greenwood - Man Utd
-
2-1 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

