Çar, Şub 17, 2016 · 13:30
En EskiEn Yeni
WLWDWL
3.50
3.10
2.05
En YeniEn Eski
DWWWDW
Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Alt 2.25
Toplam Gol
Alt 9.5
Toplam Korner
+0.5
Santarcangelo
Santarcangelo vs Spal Takım Profili
Santarcangelo
WDWLWLWDWLEn YeniSabit0.0 puan/maç, son 5 vs önceki 22
Üst 9.5 kornerAlt3/10
Üst 2.5 golAlt3/10
Asya handikabıKapatır6/10
Üstünlüğü koruyamıyor
Spal
DWDWWDWWWDEn YeniSabit0.0 puan/maç, son 5 vs önceki 23
Üst 9.5 kornerÜst6/10
Üst 2.5 golAlt1/10
Asya handikabıDengeli5/10
Santarcangelo vs Spal Maç Bilgileri
Santarcangelo
Son 10 maçta 5W-2D-3L; 11 gol atıldı, 9 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.1, yenilen 0.9. Galibiyet 50%, AH kazanma 60%, gol üst 30%, korner üst 30%.
Maç Sonucu
Kazanç 50%5
Beraberlik 20%2
Kayıp 30%3
Toplam Gol 2.0, 2.5
Üst 30%3
İptal 0%0
Alt 70%7
Toplam Korner 9.5
Üst 30%3
İptal 0%0
Alt 70%7
Asya Handikapı
Kazanç 60%6
İptal 0%0
Kayıp 40%4
Spal
Son 10 maçta 6W-4D-0L; 14 gol atıldı, 5 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.4, yenilen 0.5. Galibiyet 60%, AH kazanma 50%, gol üst 10%, korner üst 60%.
Maç Sonucu
Kazanç 60%6
Beraberlik 40%4
Kayıp 0%0
Toplam Gol 2.0, 2.5
Üst 10%1
İptal 0%0
Alt 90%9
Toplam Korner 9.5
Üst 60%6
İptal 0%0
Alt 40%4
Asya Handikapı
Kazanç 50%5
İptal 10%1
Kayıp 40%4
Son
| Santarcangelo | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Spal | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Santarcangelo | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Spal | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 2.0, 2.5
Korner DağılımıÇizgi 9.5
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 40,
Ort: 2.03,
Std. sapma: 1.46, Medyan: 2,
Mod: ,
Üst: 30%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Santarcangelo vs Spal Gol/Korner Zaman Dağılımı
Santarcangelo vs Spal Aralarındaki Maçlar
Santarcangelo vs Spal Tüm H2H verilerini gör →| Santarcangelo Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Italy Serie C Group B | 2015-11-29 | 2 Santarcangelo |
0 - 1
0 - 2
|
Spal 4 | M | 0.0, +0.5 | İade | 9.5 |
|
|||||
| Italy Serie C Group B | 2015-01-24 | 2 Santarcangelo |
0 - 0
0 - 0
|
Spal 3 | B | 0.0, +0.5 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| Italy Serie C Group B | 2014-09-13 | 3 Spal |
2 - 0
3 - 0
|
Santarcangelo 4 | M | 0.0, -0.5 | Üst |
|
||||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Santarcangelo Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Italy Serie C Group B | 2016-02-13 | Pisa |
2 - 1
2 - 1
|
Santarcangelo 1 | M | -0.5, -1.0 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| Italy Serie C Group B | 2016-02-06 | Santarcangelo |
1 - 0
3 - 1
|
Pistoiese 1 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| Italy Serie C Group B | 2016-01-31 | Teramo |
0 - 1
1 - 1
|
Santarcangelo 1 | B | -0.5 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| Italy Serie C Group B | 2016-01-23 | 1 Santarcangelo |
0 - 0
2 - 0
|
Carrarese 4 | G | 0.0 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| Italy Serie C Group B | 2016-01-17 | 2 Arezzo |
0 - 0
3 - 1
|
Santarcangelo 2 | M | -0.5 | Üst | 8.5 |
|
|||||
| Italy Serie C Group B | 2016-01-09 | 2 Santarcangelo |
1 - 0
1 - 0
|
Maceratese 3 | G | 0.0 | Alt | 9.0 | Alt |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Italy Serie C Group B | 2015-12-20 | 1 Pontedera |
1 - 0
2 - 0
|
Santarcangelo 2 | M | -0.5 | Alt | 9.0 | Üst |
|
8-3 (11) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Italy Serie C Cup | 2015-12-16 | 2 Pisa |
0 - 0
0 - 1
|
Santarcangelo | G | -0.5, -1.0 | Alt | 9.0 | İade |
|
8-1 (9) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Italy Serie C Group B | 2015-12-12 | 3 Santarcangelo |
0 - 0
0 - 0
|
Prato 3 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 9.0 | İade |
|
1-8 (9) | 0-7 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Italy Serie C Group B | 2015-12-05 | 1 2 Rimini |
0 - 1
0 - 1
|
Santarcangelo 2 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 9.0 | Alt |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Italy Serie C Group B | 2015-11-29 | 2 Santarcangelo |
0 - 1
0 - 2
|
Spal 4 | M | 0.0, +0.5 | İade | 9.5 | Alt |
|
1-5 (6) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Italy Serie C Group B | 2015-11-21 | 2 Tuttocuoio |
1 - 0
1 - 0
|
Santarcangelo | M | 0.0, -0.5 | Alt | 9.0 | Alt |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Italy Serie C Group B | 2015-11-14 | 1 4 Santarcangelo |
0 - 1
0 - 1
|
Lupa Roma 2 | M | -1.0 | Alt | 9.0 | Alt |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Italy Serie C Cup | 2015-11-11 | 2 Pontedera |
1 - 0
1 - 1
|
Santarcangelo 2 | B | -0.5 | Alt | 9.0 | Alt |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Italy Serie C Group B | 2015-11-07 | 2 Ancona |
0 - 2
0 - 2
|
Santarcangelo 4 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 8.5 | Üst |
|
9-1 (10) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Italy Serie C Group B | 2015-11-01 | 2 L'Aquila |
1 - 1
1 - 1
|
Santarcangelo 4 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 9.0 | Alt |
|
6-1 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Italy Serie C Group B | 2015-10-28 | 1 2 Santarcangelo |
1 - 1
1 - 2
|
Teramo 2 | M | 0.0 | Üst | 8.5 | Alt |
|
4-2 (6) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Italy Serie C Group B | 2015-10-24 | 4 Santarcangelo |
0 - 0
2 - 1
|
Lucchese 3 1 | G | 0.0, -0.5 | Üst |
|
5-10 (15) | 1-6 (7) | 2 (1-1) | 3 (2-1) | ||
| Italy Serie C Group B | 2015-10-18 | 3 Savona |
1 - 1
2 - 1
|
Santarcangelo 1 | M | 0.0 | Üst | 9.0 | Alt |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Italy Serie C Group B | 2015-10-10 | 3 Santarcangelo |
1 - 0
1 - 1
|
Robur Siena 6 | B | 0.0 | İade | 9.0 | Alt |
|
3-3 (6) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Italy Serie C Group B | 2015-10-04 | 4 Santarcangelo |
1 - 2
2 - 2
|
Pisa | B | 0.0, +0.5 | Üst | 9.0 | Alt |
|
5-0 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Italy Serie C Group B | 2015-09-26 | 1 Pistoiese |
0 - 0
0 - 0
|
Santarcangelo 3 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 8.5 | Üst |
|
8-3 (11) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 4 (4-0) |
| Italy Serie C Group B | 2015-09-13 | Carrarese |
0 - 1
1 - 1
|
Santarcangelo 4 1 | B | 0.0, -0.5 | Alt |
|
12-5 (17) | 5-4 (9) | 4 (1-3) | 1 (1-0) | ||
| Italy Serie C Group B | 2015-09-07 | 1 Santarcangelo |
1 - 0
1 - 1
|
Arezzo 1 | B | 0.0 | İade | 8.0 | Alt |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Italy Serie C Cup | 2015-08-30 | 3 Santarcangelo |
0 - 0
0 - 0
|
Maceratese | B | -0.5 | Alt | 9.0 | Alt |
|
2-3 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Italy Serie C Cup | 2015-08-13 | 1 1 Rimini |
0 - 1
1 - 2
|
Santarcangelo 2 | G | +0.5, +1.0 | Üst | 9.0 | Alt |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Europe Friendlies | 2015-08-08 | Bologna |
3 - 0
3 - 0
|
Santarcangelo | M | -2.5 | Alt |
|
4-6 (10) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 2 (1-1) | ||
| Europe Friendlies | 2015-08-05 | Santarcangelo |
1 - 1
1 - 1
|
San Marino Calcio | B | -0.5 | Alt |
|
5-7 (12) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Europe Friendlies | 2015-07-29 | Santarcangelo |
0 - 0
0 - 1
|
Cesena | M | +0.5, +1.0 | Alt |
|
1-8 (9) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Italy Serie C Group B | 2015-05-09 | 2 Santarcangelo |
1 - 0
2 - 1
|
Pontedera 2 | G | -1.5 | Üst |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Spal Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Italy Serie C Group B | 2016-02-13 | 2 L'Aquila |
0 - 0
0 - 0
|
Spal 1 | B | +0.5 | Alt |
|
||||||
| Italy Serie C Group B | 2016-02-08 | 4 Spal |
0 - 0
1 - 0
|
Pontedera 4 | G | -0.5, -1.0 | Alt |
|
||||||
| Italy Serie C Group B | 2016-01-30 | 2 Pistoiese |
0 - 0
0 - 1
|
Spal 2 | G | +0.5 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| Italy Serie C Group B | 2016-01-23 | Spal |
0 - 0
1 - 0
|
Rimini 4 | G | -1.0 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| Italy Serie C Group B | 2016-01-16 | Lucchese |
0 - 1
1 - 1
|
Spal 3 | B | 0.0, +0.5 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| Italy Serie C Group B | 2016-01-09 | 2 2 Tuttocuoio |
0 - 0
0 - 2
|
Spal 1 | G | 0.0 | Alt | 9.0 | Üst |
|
6-8 (14) | 4-5 (9) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Italy Serie C Group B | 2015-12-20 | Spal |
2 - 0
2 - 0
|
Teramo | G | -0.5, -1.0 | Alt | 9.0 | Üst |
|
8-4 (12) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Italy Serie C Group B | 2015-12-13 | 2 Arezzo |
1 - 1
3 - 3
|
Spal 4 | B | 0.0, +0.5 | Üst | 8.0 | İade |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Italy Serie C Cup | 2015-12-09 | 2 Spal |
1 - 0
2 - 0
|
Tuttocuoio 2 1 | G | -0.5 | Alt | 9.0 | Üst |
|
11-4 (15) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 6 (4-2) |
| Italy Serie C Group B | 2015-12-06 | 2 Spal |
1 - 0
1 - 1
|
Ancona 3 1 | B | -0.5 | Alt | 9.0 | Alt |
|
2-5 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Italy Serie C Group B | 2015-11-29 | 2 Santarcangelo |
0 - 1
0 - 2
|
Spal 4 | G | 0.0, +0.5 | İade | 9.5 | Alt |
|
1-5 (6) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Italy Serie C Group B | 2015-11-23 | 3 Spal |
1 - 0
1 - 2
|
Pisa 3 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 9.0 | Üst |
|
13-3 (16) | 9-0 (9) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Italy Serie C Cup | 2015-11-18 | 2 Reggiana |
0 - 0
0 - 1
|
Spal 1 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 9.0 | İade |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Italy Serie C Group B | 2015-11-15 | 1 2 Savona |
0 - 1
0 - 3
|
Spal 1 | G | 0.0, +0.5 | Üst | 9.0 | Üst |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Italy Serie C Group B | 2015-11-07 | 3 Spal |
0 - 0
1 - 0
|
Carrarese 1 | G | -0.5 | Alt | 9.0 | Üst |
|
9-5 (14) | 3-4 (7) | 4 (1-3) | 0 (0-0) |
| Italy Serie C Group B | 2015-10-31 | 1 Maceratese |
0 - 0
1 - 0
|
Spal 2 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 9.0 | Üst |
|
5-5 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Italy Serie C Cup | 2015-10-28 | 1 Mantova |
1 - 1
1 - 1
|
Spal 2 | B | 0.0 | Alt | 9.0 | Üst |
|
7-7 (14) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Italy Serie C Group B | 2015-10-17 | 3 Spal |
0 - 0
0 - 0
|
Robur Siena 4 | B | -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
8-1 (9) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Italy Serie C Group B | 2015-10-10 | 2 Prato |
0 - 0
0 - 0
|
Spal 2 | B | 0.0, +0.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
2-13 (15) | 1-6 (7) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Italy Serie C Group B | 2015-10-04 | 2 Spal |
1 - 0
2 - 1
|
L'Aquila 5 1 | G | -0.5 | Üst | 9.0 | Alt |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Italy Serie C Group B | 2015-09-26 | Pontedera |
0 - 1
0 - 2
|
Spal 2 | G | 0.0, +0.5 | Alt |
|
8-6 (14) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Italy Serie C Group B | 2015-09-19 | 1 Spal |
2 - 1
2 - 1
|
Pistoiese 4 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 9.0 | Üst |
|
7-4 (11) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Italy Serie C Group B | 2015-09-13 | 3 Rimini |
0 - 0
0 - 1
|
Spal 1 1 | G | 0.0 | Alt |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| Italy Serie C Group B | 2015-09-06 | 3 Spal |
1 - 0
3 - 0
|
Lucchese 3 1 | G | -0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Coppa Italia | 2015-08-10 | 4 Catania |
0 - 0
0 - 1
|
Spal 2 | G | +0.5 | Alt | 9.0 | İade |
|
7-2 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Coppa Italia | 2015-08-02 | 2 Spal |
1 - 0
1 - 0
|
Rende 3 1 | G | -1.5 | Alt |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Europe Friendlies | 2015-07-25 | Vicenza |
0 - 1
0 - 2
|
Spal | G | -0.5,-1.0 | Alt |
|
12-7 (19) | 9-5 (14) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Europe Friendlies | 2015-07-22 | Spal |
3 - 0
7 - 0
|
Tamai 1 | G | -2 | Üst |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Italy Serie C Group B | 2015-05-09 | 1 Reggiana |
0 - 1
0 - 2
|
Spal 2 | G | 0.0, -0.5 | Alt |
|
2-7 (9) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Italy Serie C Group B | 2015-05-02 | Spal |
1 - 0
1 - 1
|
Pistoiese 2 | B | -1.0 | Alt | 9.0 | Alt |
|
2-3 (5) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 3.5 | 3.1 | 2.05 |
| İlk Yarı | 4 | 2 | 2.75 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (+0.5) | Ev [email protected] | Deplasman@2 |
| İlk Yarı (+0.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (9.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (2.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (0.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
Canlı Olaylar
Durum: Maç Sonu , Skor: 0 - 5 , Korner: 3 - 9
Korner: 9.5 , Handikap: +0.5 , Goller: 2.0, 2.5
-
8' - 1st Corner - Spal -
9' - 2nd Corner - Spal -
16' - 1st Goal - Spal -
17' - 2nd Goal - Spal - Race to 3 Corners - Spal
-
22' - 3rd Corner - Spal -
32' - 4th Corner - Spal - Race to 5 Corners - Spal
-
36' - 5th Corner - Spal -
38' - 6th Corner - Santarcangelo -
38' - 7th Corner - Santarcangelo -
39' - 8th Corner - Spal -
42' - 3rd Goal - Spal -
46' - 4th Goal - Spal -
45+2' - 1st Yellow Card - Santarcangelo -
0-3 score at the end of First Half - Race to 7 Corners - Spal
-
53' - 9th Corner - Spal -
53' - 5th Goal - Spal -
56' - 2nd Yellow Card - Santarcangelo -
75' - 10th Corner - Spal -
89' - 11th Corner - Santarcangelo - Race to 9 Corners - Spal
-
90+1' - 12th Corner - Spal -
0-5 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

