Cmt, Oca 10, 2015 · 18:30
En EskiEn Yeni
LLWLWW
2.37
3.20
3.00
En YeniEn Eski
WDDDDW
Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Alt 2.25
Toplam Gol
Alt 9.0
Toplam Korner
0.0
Santarcangelo
Santarcangelo vs Lucchese Takım Profili
Santarcangelo
LDWDLLWLWWEn YeniYükselişte+1.2 puan/maç, son 5 vs önceki 14
Üst 9.5 kornerAlt3/10
Üst 2.5 golAlt2/10
Asya handikabıKapatır6/10
İkinci yarı takımıSon 10 maçın 8 tanesinde 2.5 kart üstü
Lucchese
LWDLWDDDDWEn YeniYükselişte+0.5 puan/maç, son 5 vs önceki 15
Üst 9.5 kornerÜst6/10
Üst 2.5 golAlt4/10
Asya handikabıKapatır6/9
Santarcangelo vs Lucchese Maç Bilgileri
Santarcangelo
Son 10 maçta 4W-2D-4L; 9 gol atıldı, 8 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 0.9, yenilen 0.8. Galibiyet 40%, AH kazanma 60%, gol üst 20%, korner üst 30%.
Maç Sonucu
Kazanç 40%4
Beraberlik 20%2
Kayıp 40%4
Toplam Gol 2.0, 2.5
Üst 20%2
İptal 0%0
Alt 80%8
Toplam Korner 9.0
Üst 30%3
İptal 30%3
Alt 40%4
Asya Handikapı
Kazanç 60%6
İptal 10%1
Kayıp 30%3
Lucchese
Son 10 maçta 3W-5D-2L; 10 gol atıldı, 9 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.0, yenilen 0.9. Galibiyet 30%, AH kazanma 66%, gol üst 40%, korner üst 60%.
Maç Sonucu
Kazanç 30%3
Beraberlik 50%5
Kayıp 20%2
Toplam Gol 2.0, 2.5
Üst 40%4
İptal 0%0
Alt 60%6
Toplam Korner 9.0
Üst 60%6
İptal 20%2
Alt 20%2
Asya Handikapı
Kazanç 66%6
İptal 0%0
Kayıp 33%3
Son
| Santarcangelo | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Lucchese | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Santarcangelo | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Lucchese | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 2.0, 2.5
Korner DağılımıÇizgi 9.0
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 21,
Ort: 2.00,
Std. sapma: 1.80, Medyan: 2,
Mod: 2,
Üst: 29%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Santarcangelo vs Lucchese Gol/Korner Zaman Dağılımı
Santarcangelo vs Lucchese Aralarındaki Maçlar
Santarcangelo vs Lucchese Tüm H2H verilerini gör →| Santarcangelo Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Italy Serie C Group B | 2014-08-30 | Lucchese |
0 - 0
0 - 0
|
Santarcangelo | B | Alt |
|
|||||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Santarcangelo Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Italy Serie C Group B | 2015-01-06 | 3 Pontedera |
0 - 0
0 - 1
|
Santarcangelo 3 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| Italy Serie C Group B | 2014-12-20 | 2 Santarcangelo |
0 - 0
1 - 0
|
Prato 3 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| Italy Serie C Group B | 2014-12-07 | 3 Santarcangelo |
0 - 1
0 - 2
|
Gubbio 2 | M | 0.0 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| Italy Serie C Group B | 2014-11-29 | 1 Santarcangelo |
0 - 0
2 - 0
|
Pro Piacenza | G | 0.0, -0.5 | Alt |
|
||||||
| Italy Serie C Group B | 2014-11-22 | Grosseto |
0 - 0
1 - 0
|
Santarcangelo 2 | M | -1.0 | Alt |
|
||||||
| Italy Serie C Group B | 2014-11-15 | 2 Santarcangelo |
0 - 1
0 - 1
|
L'Aquila 1 | M | 0.0, +0.5 | Alt |
|
5-4 (9) | 4-4 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Italy Serie C Group B | 2014-11-08 | 2 Ancona |
0 - 0
0 - 0
|
Santarcangelo 2 1 | B | -0.5, -1.0 | Alt | 9.0 | Üst |
|
5-5 (10) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Italy Serie C Group B | 2014-11-02 | 3 Santarcangelo |
2 - 0
3 - 0
|
Pistoiese | G | 0.0, +0.5 | Üst | 9.0 | Alt |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Italy Serie C Group B | 2014-10-26 | 2 Carrarese |
1 - 1
2 - 2
|
Santarcangelo 4 | B | -0.5, -1.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Italy Serie C Group B | 2014-10-19 | 4 Savona |
1 - 0
2 - 0
|
Santarcangelo 2 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
2-7 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Italy Serie C Group B | 2014-10-11 | 2 Santarcangelo |
0 - 1
0 - 1
|
Reggiana 2 | M | 0.0, +0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
4-4 (8) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Italy Serie C Cup | 2014-10-08 | 1 Prato |
3 - 0
3 - 0
|
Santarcangelo 2 | M | -0.5, -1.0 | Üst | 9.0 | İade |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Italy Serie C Group B | 2014-10-04 | 2 Tuttocuoio |
2 - 0
2 - 1
|
Santarcangelo 1 | M | -0.5 | Üst |
|
1-1 (2) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italy Serie C Group B | 2014-09-28 | 1 Santarcangelo |
1 - 0
1 - 2
|
Teramo 2 1 | M | 0.0 | Üst |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Italy Serie C Group B | 2014-09-22 | 3 San Marino Calcio |
0 - 1
1 - 1
|
Santarcangelo 3 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 9.0 | Üst |
|
4-8 (12) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Italy Serie C Group B | 2014-09-17 | Santarcangelo |
1 - 1
1 - 1
|
Forli | B | Alt | 9.0 | Alt |
|
1-2 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |
| Italy Serie C Group B | 2014-09-13 | 3 Spal |
2 - 0
3 - 0
|
Santarcangelo 4 | M | 0.0, -0.5 | Üst |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Italy Serie C Group B | 2014-09-07 | 1 Santarcangelo |
0 - 0
1 - 1
|
Pisa 3 1 | B | 0.0, +0.5 | Alt | 9.0 | Alt |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Italy Serie C Group B | 2014-08-30 | Lucchese |
0 - 0
0 - 0
|
Santarcangelo | B | Alt |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | |||
| Europe Friendlies | 2014-08-02 | Santarcangelo |
1 - 2
1 - 2
|
Cesena | M | İade |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Lucchese Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Italy Serie C Group B | 2015-01-06 | Lucchese |
0 - 2
3 - 2
|
Pro Piacenza 2 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 9.0 |
|
|||||
| Italy Serie C Group B | 2014-12-21 | 1 Reggiana |
1 - 1
1 - 1
|
Lucchese 2 | B | -0.5, -1.0 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| Italy Serie C Group B | 2014-12-14 | 3 Lucchese |
0 - 0
0 - 0
|
Tuttocuoio 3 | B |
|
||||||||
| Italy Serie C Group B | 2014-12-08 | 1 Ancona |
1 - 1
2 - 2
|
Lucchese 2 | B | -0.5 | Üst | 9.5 |
|
|||||
| Italy Serie C Group B | 2014-11-29 | Lucchese |
0 - 0
0 - 0
|
Teramo | B | 0.0, -0.5 | Alt |
|
||||||
| Italy Serie C Group B | 2014-11-22 | San Marino Calcio |
0 - 0
0 - 1
|
Lucchese | G | 0.0, -0.5 | Alt |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 4 (2-2) | ||
| Italy Serie C Group B | 2014-11-16 | 1 3 Lucchese |
1 - 1
1 - 2
|
Pistoiese 2 | M | 0.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
0-9 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Italy Serie C Group B | 2014-11-07 | 2 Pisa |
0 - 0
0 - 0
|
Lucchese 6 | B | -1.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Italy Serie C Group B | 2014-11-03 | 4 Lucchese |
1 - 0
2 - 1
|
Grosseto 2 | G | 0.0, +0.5 | Üst |
|
6-9 (15) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Italy Serie C Group B | 2014-10-26 | 2 Forli |
1 - 0
1 - 0
|
Lucchese 4 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Italy Serie C Group B | 2014-10-18 | 1 Lucchese |
0 - 1
0 - 2
|
Ascoli 2 | M | 0.0, +0.5 | Alt |
|
8-8 (16) | 5-5 (10) | 5 (2-3) | 1 (0-1) | ||
| Italy Serie C Group B | 2014-10-11 | 1 L'Aquila |
1 - 0
1 - 0
|
Lucchese 3 | M | -0.5 | Alt |
|
3-4 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Italy Serie C Group B | 2014-10-05 | 2 Lucchese |
0 - 0
0 - 1
|
Carrarese 3 | M | Alt | 9.5 | Üst |
|
9-4 (13) | 7-4 (11) | 4 (2-2) | 2 (2-0) | |
| Italy Serie C Group B | 2014-09-28 | 1 1 Spal |
2 - 0
2 - 0
|
Lucchese 1 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
2-6 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Italy Serie C Group B | 2014-09-17 | 3 Prato |
3 - 2
4 - 3
|
Lucchese 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
10-5 (15) | 6-1 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Italy Serie C Group B | 2014-09-14 | 1 Lucchese |
0 - 2
2 - 2
|
Savona 3 1 | B | 0.0, -0.5 | Üst |
|
13-3 (16) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 3 (3-0) | ||
| Italy Serie C Group B | 2014-09-07 | 4 Gubbio |
0 - 2
0 - 2
|
Lucchese 5 | G | -0.5 | Alt |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Italy Serie C Group B | 2014-08-30 | Lucchese |
0 - 0
0 - 0
|
Santarcangelo | B | Alt |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | |||
| Europe Friendlies | 2014-08-22 | Lucchese |
0 - 1
0 - 2
|
Fiorentina | M | Alt |
|
2-7 (9) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | |||
| Italy Serie C Cup | 2014-08-21 | Lucchese |
1 - 1
1 - 1
|
Pistoiese | B | 0.0 | Alt | 8.5 | Alt |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Italy Serie C Cup | 2014-08-09 | Carrarese |
0 - 0
0 - 0
|
Lucchese | B | Alt | 9.0 | Alt |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 2.37 | 3.2 | 3 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (0.0) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (9.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (2.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Canlı Olaylar
Durum: Maç Sonu , Skor: 0 - 0 , Korner: 8 - 5
Korner: 9.0 , Handikap: 0.0 , Goller: 2.0, 2.5
-
3' - 1st Corner - Lucchese -
11' - 2nd Corner - Lucchese -
25' - 1st Yellow Card - Lucchese -
27' - 3rd Corner - Santarcangelo -
30' - 2nd Yellow Card - Santarcangelo - Race to 3 Corners - Lucchese
-
40' - 4th Corner - Lucchese -
41' - 5th Corner - Lucchese -
0-0 score at the end of First Half - Race to 5 Corners - Lucchese
-
48' - 6th Corner - Lucchese -
51' - 7th Corner - Santarcangelo -
54' - 8th Corner - Santarcangelo -
56' - 3rd Yellow Card - Lucchese -
57' - 9th Corner - Santarcangelo -
64' - 9th Corner - Santarcangelo -
66' - 10th Corner - Santarcangelo -
67' - 4th Yellow Card - Lucchese -
82' - 11th Corner - Santarcangelo - Race to 7 Corners - Santarcangelo
-
85' - 12th Corner - Santarcangelo -
88' - 13th Corner - Santarcangelo -
0-0 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5
