Cmt, Ağu 10, 2024 · 09:00
En EskiEn Yeni
LWLLLW
2.10
4.33
2.50
En YeniEn Eski
DWDWLW
Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Alt 4.25
Toplam Gol
Alt 10.5
Toplam Korner
+0.25
Maroochydore
Pine Hills vs Maroochydore Takım Profili
Pine Hills
WWLLLWLLLWEn YeniDüşüşte-0.6 puan/maç, son 5 vs önceki 18
Üst 9.5 kornerÜst7/10
Üst 2.5 golÜst9/10
Asya handikabıKapatmazKapattı 3/10
Maroochydore
LLLLWLWDWDEn YeniSabit+0.1 puan/maç, son 5 vs önceki 19
Üst 9.5 kornerÜst7/10
Üst 2.5 golÜst9/10
Asya handikabıKapatmazKapattı 4/10
Üstünlüğü koruyamıyor · önde olduğu 7 maçın 4'sini kazanamıyorSon 10 maçın 10 tanesinde ilk yarıda golSon 10 maçın 8 tanesinde karşılıklı gol
Pine Hills vs Maroochydore Maç Bilgileri
Pine Hills
Son 10 maçta 4W-0D-6L; 18 gol atıldı, 23 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.8, yenilen 2.3. Galibiyet 40%, AH kazanma 30%, gol üst 40%, korner üst 50%.
Maç Sonucu
Kazanç 40%4
Beraberlik 0%0
Kayıp 60%6
Toplam Gol 4.0, 4.5
Üst 40%4
İptal 0%0
Alt 60%6
Toplam Korner 10.5
Üst 50%5
İptal 0%0
Alt 50%5
Asya Handikapı
Kazanç 30%3
İptal 0%0
Kayıp 70%7
Maroochydore
Son 10 maçta 3W-2D-5L; 26 gol atıldı, 26 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 2.6, yenilen 2.6. Galibiyet 30%, AH kazanma 40%, gol üst 50%, korner üst 70%.
Maç Sonucu
Kazanç 30%3
Beraberlik 20%2
Kayıp 50%5
Toplam Gol 4.0, 4.5
Üst 50%5
İptal 0%0
Alt 50%5
Toplam Korner 10.5
Üst 70%7
İptal 0%0
Alt 30%3
Asya Handikapı
Kazanç 40%4
İptal 0%0
Kayıp 60%6
Son
| Pine Hills | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Maroochydore | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Pine Hills | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Maroochydore | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 4.0, 4.5
Korner DağılımıÇizgi 10.5
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 38,
Ort: 4.82,
Std. sapma: 2.30, Medyan: 4,
Mod: ,
Üst: 50%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Pine Hills vs Maroochydore Gol/Korner Zaman Dağılımı
Pine Hills vs Maroochydore Aralarındaki Maçlar
Pine Hills vs Maroochydore Tüm H2H verilerini gör →| Pine Hills Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Australia Queensland Premier League 2 | 2024-05-11 | 3 Maroochydore |
1 - 1
5 - 3
|
Pine Hills 4 1 | M | 0.0 | Üst |
|
||||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Pine Hills Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Australia Queensland Premier League 2 | 2024-08-03 | 1 2 Bayside United |
0 - 3
2 - 3
|
Pine Hills 4 1 | G | +1.5, +2.0 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Australia Queensland Premier League 2 | 2024-07-20 | Pine Hills |
1 - 3
1 - 3
|
Ipswich Knights 3 | M | -1.5 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Australia Queensland Premier League 2 | 2024-07-13 | 2 Souths United |
2 - 0
2 - 1
|
Pine Hills | M | 0.0, +0.5 | Alt | 10.0 |
|
|||||
| Australia Queensland Premier League 2 | 2024-07-06 | 2 Pine Hills |
0 - 1
0 - 1
|
Holland Park Hawks 4 | M | +0.5, +1.0 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Australia Queensland Premier League 2 | 2024-06-23 | 2 Magic United |
0 - 1
1 - 2
|
Pine Hills 3 | G | -2.0 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Australia Queensland Premier League 2 | 2024-06-15 | 3 Pine Hills |
0 - 1
2 - 3
|
Grange Thistle 3 | M | +0.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Australia Queensland Premier League 2 | 2024-06-08 | 3 North Lakes United |
3 - 1
4 - 2
|
Pine Hills 2 | M | +1.0 | Üst |
|
2-7 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Australia Queensland Premier League 2 | 2024-06-02 | 2 Pine Hills |
1 - 0
1 - 3
|
Taringa Rovers 2 | M | -1.0 | Alt | 11.0 | Üst |
|
5-11 (16) | 1-7 (8) | 4 (0-4) | 5 (3-2) |
| Australia Queensland Premier League 2 | 2024-05-29 | 1 North Star |
1 - 0
1 - 2
|
Pine Hills 1 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 11.0 | Üst |
|
11-5 (16) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Australia Queensland Premier League 2 | 2024-05-26 | 1 Pine Hills |
1 - 2
4 - 3
|
Samford Rangers 2 1 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
3-8 (11) | 2-6 (8) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Australia Queensland Premier League 2 | 2024-05-11 | 3 Maroochydore |
1 - 1
5 - 3
|
Pine Hills 4 1 | M | 0.0 | Üst |
|
3-4 (7) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Australia Queensland Premier League 2 | 2024-05-05 | 4 Ipswich Knights |
2 - 1
4 - 5
|
Pine Hills 1 | G | +1.5 | Üst |
|
8-7 (15) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 7 (6-1) | ||
| Australia Queensland Premier League 2 | 2024-04-28 | Pine Hills |
3 - 0
5 - 0
|
Bayside United 3 | G | -1.5, -2.0 | Üst |
|
5-0 (5) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Australia Queensland Premier League 2 | 2024-04-13 | 1 Pine Hills |
5 - 0
6 - 1
|
Souths United 3 | G | 0.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
3-5 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Australia Queensland Premier League 2 | 2024-04-06 | 2 Holland Park Hawks |
0 - 1
1 - 1
|
Pine Hills 2 | B | -0.5, -1.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Australia Queensland Premier League 2 | 2024-03-23 | 1 Pine Hills |
2 - 1
2 - 1
|
Magic United 2 1 | G | +1.0 | Alt | 10.5 | Üst |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Australia Queensland Premier League 2 | 2024-03-16 | 3 Grange Thistle |
2 - 1
3 - 2
|
Pine Hills 3 | M | 0.0, -0.5 | Üst |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Australia Queensland Premier League 2 | 2024-03-09 | 3 Pine Hills |
0 - 1
0 - 1
|
North Lakes United 5 1 | M | 0.0, -0.5 | Alt |
|
9-5 (14) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 6 (6-0) | ||
| Australia Queensland Premier League 2 | 2024-03-03 | 2 Taringa Rovers |
0 - 1
0 - 2
|
Pine Hills | G | 0.0, -0.5 | Alt |
|
4-6 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Australia Queensland Premier League 3 | 2023-09-02 | 1 Pine Hills |
1 - 1
2 - 2
|
Virginia United | B | 0.0, -0.5 | Üst |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Australia Queensland Premier League 3 | 2023-08-13 | Centenary Stormers |
0 - 1
0 - 2
|
Pine Hills 2 1 | G | 0.0, +0.5 | Alt |
|
6-9 (15) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | ||
| Australia Queensland Premier League 3 | 2023-07-28 | 2 North Pine |
1 - 1
1 - 2
|
Pine Hills 3 | G | +1.0, +1.5 | Alt |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Australia Queensland Premier League 3 | 2023-07-15 | Western Spirit |
1 - 2
1 - 5
|
Pine Hills 2 | G | +2.0, +2.5 | Üst |
|
2-5 (7) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Australia Queensland Premier League 3 | 2023-06-18 | 1 Mount Gravatt Hawks |
4 - 0
8 - 1
|
Pine Hills 3 | M | +1.5 | Üst |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Australia Queensland Premier League 3 | 2023-05-26 | 2 Western Spirit |
1 - 1
2 - 2
|
Pine Hills 1 | B | +3.5 | Alt |
|
4-10 (14) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 4 (0-4) | ||
| Australia Queensland Premier League 3 | 2023-04-14 | 3 Pine Hills |
0 - 1
0 - 1
|
Bayside United 2 | M | 0.0 | Alt |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 3 (3-0) | ||
| Australia Queensland Premier League 3 | 2023-04-01 | 1 Virginia United |
3 - 0
4 - 0
|
Pine Hills 3 | M | +0.5, +1.0 | Üst |
|
5-9 (14) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 2 (2-0) | ||
| Australia Queensland Premier League 3 | 2022-08-27 | 1 Pine Hills |
0 - 0
1 - 2
|
Centenary Stormers 1 | M | -2.0 | Alt |
|
7-0 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Australia Queensland Premier League 3 | 2022-08-21 | 4 Mt Gravatt Hawks |
0 - 2
2 - 3
|
Pine Hills 2 | G | +1.0, +1.5 | Üst |
|
3-6 (9) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 3 (2-1) | ||
| Australia Queensland Premier League 3 | 2022-08-17 | Centenary Stormers |
0 - 2
1 - 4
|
Pine Hills | G | +1.0 | Üst |
|
4-7 (11) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Maroochydore Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Australia Queensland Premier League 2 | 2024-08-03 | 1 Maroochydore |
1 - 1
2 - 2
|
Grange Thistle 2 | B | +0.5 | Alt | 11.0 |
|
|||||
| Australia Queensland Premier League 2 | 2024-07-20 | 3 Bayside United |
1 - 1
1 - 2
|
Maroochydore 2 | G | +2.0, +2.5 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Australia Queensland Premier League 2 | 2024-07-12 | 4 Maroochydore |
1 - 1
2 - 2
|
North Lakes United 3 | B | -1.0, -1.5 | Alt | 11.0 |
|
|||||
| Australia Queensland Premier League 2 | 2024-07-07 | 2 Ipswich Knights |
0 - 1
0 - 6
|
Maroochydore | G | +0.5 | Üst |
|
||||||
| Australia Queensland Premier League 2 | 2024-06-29 | Magic United |
2 - 2
4 - 3
|
Maroochydore 1 | M | -1.5,-2.0 | Üst |
|
||||||
| Australia Queensland Premier League 2 | 2024-06-22 | 1 Taringa Rovers |
1 - 2
2 - 4
|
Maroochydore 1 | G | 0.0 | Üst | 11.5 | Alt |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Australia Queensland Premier League 2 | 2024-06-15 | 2 Souths United |
1 - 0
3 - 1
|
Maroochydore 1 | M | 0.0, +0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
4-10 (14) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| Australia Queensland Premier League 2 | 2024-06-08 | 1 2 Samford Rangers |
3 - 3
5 - 4
|
Maroochydore 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
9-5 (14) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Australia Queensland Premier League 2 | 2024-06-01 | 1 Maroochydore |
0 - 3
2 - 5
|
Holland Park Hawks | M | +1.0 | Üst |
|
12-5 (17) | 4-3 (7) | 4 (2-2) | 1 (1-0) | ||
| Australia Queensland Premier League 2 | 2024-05-24 | 3 Maroochydore |
0 - 2
0 - 2
|
North Star 3 | M | +0.5 | Alt | 11.0 | Üst |
|
8-9 (17) | 4-10 (14) | 6 (2-4) | 6 (2-4) |
| Australia Queensland Premier League 2 | 2024-05-11 | 3 Maroochydore |
1 - 1
5 - 3
|
Pine Hills 4 1 | G | 0.0 | Üst |
|
3-4 (7) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Australia Queensland Premier League 2 | 2024-04-27 | 1 Grange Thistle |
3 - 0
5 - 0
|
Maroochydore 2 | M | -1.0, -1.5 | Üst | 11.0 | İade |
|
2-9 (11) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Australia Queensland Premier League 2 | 2024-04-20 | 2 Maroochydore |
3 - 1
6 - 1
|
Bayside United 3 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 11.0 | İade |
|
8-3 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Australia Cup Qualifying | 2024-04-17 | 3 Western Spirit |
2 - 2
2 - 3
|
Maroochydore 1 | G | +3.5 | Alt |
|
1-7 (8) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Australia Queensland Premier League 2 | 2024-03-23 | 2 Maroochydore |
3 - 0
7 - 1
|
Taringa Rovers 2 | G | +0.5 | Üst | 11.0 | İade |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Australia Queensland Premier League 2 | 2024-03-17 | 2 Maroochydore |
2 - 2
5 - 4
|
Souths United 2 | G | 0.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
7-3 (10) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Australia Queensland Premier League 2 | 2024-03-03 | 2 Holland Park Hawks |
0 - 1
2 - 1
|
Maroochydore | M | -0.5 | Alt |
|
8-1 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Australia Queensland Premier League 2 | 2023-08-20 | St George Willawong FC |
1 - 2
3 - 3
|
Maroochydore | B | -2.0 | Üst |
|
4-2 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 4 (4-0) | ||
| Australia Queensland Premier League 2 | 2023-08-11 | 2 Maroochydore |
1 - 0
1 - 0
|
Souths United 2 | G | 0.0 | Alt |
|
8-9 (17) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Australia Queensland Premier League 2 | 2023-08-05 | 1 Maroochydore |
0 - 1
2 - 1
|
Holland Park Hawks 3 | G | +1.0, +1.5 | Alt |
|
1-7 (8) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Australia Queensland Premier League 2 | 2023-07-30 | 3 North Lakes United |
2 - 0
3 - 1
|
Maroochydore 3 | M | +0.5 | İade | 10.0 | Üst |
|
12-11 (23) | 4-6 (10) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Australia Queensland Premier League 2 | 2023-07-23 | 2 Maroochydore |
2 - 0
2 - 1
|
Ipswich Knights | G | +0.5 | Alt |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Australia Queensland Premier League 2 | 2023-07-15 | 2 Broadbeach United |
0 - 0
5 - 0
|
Maroochydore 1 | M | -3.5 | Üst | 11.5 | Alt |
|
6-2 (8) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Australia Queensland Premier League 2 | 2023-07-09 | 1 Maroochydore |
1 - 0
2 - 3
|
Taringa Rovers 1 | M | +1.0 | Üst |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Australia Queensland Premier League 2 | 2023-06-24 | Grange Thistle |
2 - 0
5 - 0
|
Maroochydore 1 | M | -1.5 | Üst |
|
11-2 (13) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Australia Queensland Premier League 2 | 2023-06-18 | 2 Maroochydore |
1 - 1
1 - 2
|
North Star 2 2 | M | +1.0 | Alt |
|
2-6 (8) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 1 (0-1) | ||
| Australia Queensland Premier League 2 | 2023-06-10 | 2 Magic United |
2 - 2
4 - 3
|
Maroochydore 4 | M | -2.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
8-7 (15) | 6-1 (7) | 5 (4-1) | 1 (0-1) |
| Australia Queensland Premier League 2 | 2023-06-04 | Maroochydore |
0 - 0
0 - 0
|
Samford Rangers 4 2 | B | +1.5, +2.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
4-5 (9) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Australia Queensland Premier League 2 | 2023-05-20 | 2 Maroochydore |
0 - 1
0 - 4
|
St George Willawong FC 2 | M | +3.0 | Alt | 11.0 | Alt |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Australia Queensland Premier League 2 | 2023-05-13 | 2 Souths United |
2 - 0
3 - 1
|
Maroochydore 3 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
10-4 (14) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 2.1 | 4.333 | 2.5 |
| İlk Yarı | 2.5 | 2.875 | 2.75 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (-0.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (0.0) | Ev [email protected] | Deplasman@2 |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (10.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (5.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (4.25) | Üst@2 | [email protected] |
| İlk Yarı (1.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
Canlı Olaylar
Durum: 7 ' , Skor: 0 - 0 , Korner: 0 - 0
Korner: 10.5 , Handikap: 0.0, -0.5 , Goller: 4.0, 4.5
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

