Cmt, Eyl 27, 2014 · 18:45
En EskiEn Yeni
WLLWLW
1.80
4.00
3.80
En YeniEn Eski
WLLWLL
Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Üst 3.0
Toplam Gol
Alt 10.5
Toplam Korner
-0.5
PEC Zwolle
PEC Zwolle vs Heracles Takım Profili
PEC Zwolle
DLWDWLLWLWEn YeniSabit-0.1 puan/maç, son 5 vs önceki 11
Üst 9.5 kornerAlt3/10
Üst 2.5 golÜst6/10
Asya handikabıDengeli4/8
Heracles
DLWLLLLLLWEn Yeni
Üst 9.5 kornerAlt4/10
Üst 2.5 golÜst7/10
Asya handikabıKapatmaz1/5
PEC Zwolle vs Heracles Maç Bilgileri
PEC Zwolle
Son 10 maçta 6W-1D-3L; 17 gol atıldı, 14 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.7, yenilen 1.4. Galibiyet 60%, AH kazanma 50%, gol üst 40%, korner üst 20%.
Maç Sonucu
Kazanç 60%6
Beraberlik 10%1
Kayıp 30%3
Toplam Gol 3.0
Üst 40%4
İptal 30%3
Alt 30%3
Toplam Korner 10.5
Üst 20%2
İptal 0%0
Alt 80%8
Asya Handikapı
Kazanç 50%4
İptal 0%0
Kayıp 50%4
Heracles
Son 10 maçta 3W-0D-7L; 17 gol atıldı, 21 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.7, yenilen 2.1. Galibiyet 30%, AH kazanma 20%, gol üst 50%, korner üst 30%.
Maç Sonucu
Kazanç 30%3
Beraberlik 0%0
Kayıp 70%7
Toplam Gol 3.0
Üst 50%5
İptal 40%4
Alt 10%1
Toplam Korner 10.5
Üst 30%3
İptal 0%0
Alt 70%7
Asya Handikapı
Kazanç 20%1
İptal 0%0
Kayıp 80%4
Son
| PEC Zwolle | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Heracles | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| PEC Zwolle | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Heracles | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 3.0
Korner DağılımıÇizgi 10.5
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 16,
Ort: 3.25,
Std. sapma: 1.48, Medyan: 3,
Mod: 3,
Üst: 56%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
PEC Zwolle vs Heracles Gol/Korner Zaman Dağılımı
PEC Zwolle vs Heracles Aralarındaki Maçlar
PEC Zwolle vs Heracles Tüm H2H verilerini gör →| PEC Zwolle Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Netherlands Eredivisie | 2014-02-22 | PEC Zwolle |
0 - 1
0 - 1
|
Heracles | M |
|
||||||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| PEC Zwolle Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Dutch Cup | 2014-09-24 | PEC Zwolle |
1 - 1
3 - 2
|
FC Oss | G | -1.5 |
|
|||||||
| Netherlands Eredivisie | 2014-09-21 | AZ |
0 - 0
1 - 0
|
PEC Zwolle | M | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Netherlands Eredivisie | 2014-09-13 | 2 PEC Zwolle |
2 - 1
3 - 1
|
PSV 2 | G | +0.5, +1.0 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Netherlands Eredivisie | 2014-08-31 | NAC |
1 - 0
3 - 1
|
PEC Zwolle | M | 0.0 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Europa League Qualifying | 2014-08-28 | Sparta Prague |
2 - 0
3 - 1
|
PEC Zwolle | M | -1.0 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Netherlands Eredivisie | 2014-08-24 | PEC Zwolle |
0 - 1
2 - 1
|
Vitesse | G | 0.0, +0.5 | İade | 10.5 | Alt |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| UEFA Europa League Qualifying | 2014-08-21 | PEC Zwolle |
0 - 0
1 - 1
|
Sparta Prague | B | +0.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Netherlands Eredivisie | 2014-08-08 | PEC Zwolle |
0 - 0
2 - 0
|
FC Utrecht | G | Alt | 10.5 | Alt |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | |
| Europe Friendlies | 2014-07-25 | Hannover 96 |
1 - 2
1 - 2
|
PEC Zwolle | G |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | (-) | (-) | ||||
| Europe Friendlies | 2014-07-18 | PEC Zwolle |
0 - 1
2 - 1
|
PAOK Salonika | G | 0.0 | Üst | 10.0 | Alt |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Europe Friendlies | 2014-07-12 | PEC Zwolle |
1 - 1
1 - 1
|
Mouscron-Peruwelz | B | Alt |
|
2-6 (8) | 1-5 (6) | 4 (0-4) | 1 (1-0) | |||
| Netherlands Eredivisie | 2014-04-27 | PEC Zwolle |
0 - 1
1 - 2
|
PSV | M |
|
2-3 (5) | 1-0 (1) | (-) | (-) | ||||
| Netherlands Eredivisie | 2014-04-13 | RKC |
0 - 0
1 - 1
|
PEC Zwolle | B |
|
8-4 (12) | 8-2 (10) | (-) | (-) | ||||
| Netherlands Eredivisie | 2014-03-23 | AZ |
2 - 1
2 - 1
|
PEC Zwolle | M |
|
10-3 (13) | 7-0 (7) | (-) | (-) | ||||
| Netherlands Eredivisie | 2014-03-16 | PEC Zwolle |
1 - 0
1 - 0
|
Go Ahead Eagles | G |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | (-) | (-) | ||||
| Netherlands Eredivisie | 2014-03-08 | Heerenveen |
1 - 0
3 - 0
|
PEC Zwolle | M |
|
8-4 (12) | 3-3 (6) | (-) | (-) | ||||
| Netherlands Eredivisie | 2014-02-22 | PEC Zwolle |
0 - 1
0 - 1
|
Heracles | M |
|
5-9 (14) | 3-7 (10) | (-) | (-) | ||||
| Netherlands Eredivisie | 2014-01-25 | NAC |
1 - 0
1 - 2
|
PEC Zwolle | G |
|
6-8 (14) | 1-2 (3) | (-) | (-) | ||||
| Netherlands Eredivisie | 2014-01-18 | PEC Zwolle |
1 - 1
1 - 2
|
Vitesse | M |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | (-) | (-) | ||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Heracles Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Dutch Cup | 2014-09-24 | HBS |
0 - 1
1 - 2
|
Heracles 1 | G | +1.5 |
|
|||||||
| Netherlands Eredivisie | 2014-09-21 | Heracles |
1 - 3
1 - 4
|
FC Twente | M | +0.5, +1.0 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Netherlands Eredivisie | 2014-09-13 | 2 Ajax |
2 - 0
2 - 1
|
Heracles | M | -1.5, -2.0 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Europe Friendlies | 2014-09-04 | FC Emmen |
0 - 2
0 - 7
|
Heracles | G | Üst |
|
|||||||
| Netherlands Eredivisie | 2014-08-30 | Excelsior |
1 - 1
3 - 1
|
Heracles | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Netherlands Eredivisie | 2014-08-22 | Heracles |
0 - 0
0 - 1
|
Cambuur Leeuwarden | M | Alt | 10.5 | Alt |
|
6-3 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | |
| Netherlands Eredivisie | 2014-08-17 | FC Groningen |
2 - 0
3 - 1
|
Heracles | M | Üst | 10.5 | Alt |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | |
| Netherlands Eredivisie | 2014-08-09 | Heracles |
0 - 0
0 - 3
|
AZ | M | 0.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 4 (1-3) |
| Europe Friendlies | 2014-07-29 | Heracles |
0 - 2
1 - 2
|
Konyaspor | M | Üst |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 3 (3-0) | |||
| Europe Friendlies | 2014-07-26 | Heracles |
1 - 2
3 - 2
|
De Graafschap | G |
|
10-4 (14) | 4-2 (6) | (-) | (-) | ||||
| Europe Friendlies | 2014-07-18 | FC Viktoria Köln |
1 - 1
1 - 1
|
Heracles | B | Alt |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | |||
| Netherlands Eredivisie | 2014-02-22 | PEC Zwolle |
0 - 1
0 - 1
|
Heracles | G |
|
5-9 (14) | 3-7 (10) | (-) | (-) | ||||
| Netherlands Eredivisie | 2014-02-14 | PSV |
1 - 1
2 - 1
|
Heracles | M |
|
8-6 (14) | 5-3 (8) | (-) | (-) | ||||
| Netherlands Eredivisie | 2014-02-09 | Heracles |
0 - 1
1 - 1
|
Cambuur Leeuwarden | B |
|
14-4 (18) | 6-1 (7) | (-) | (-) | ||||
| Netherlands Eredivisie | 2014-02-01 | Heracles |
0 - 1
1 - 2
|
NAC | M |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | (-) | (-) | ||||
| Netherlands Eredivisie | 2014-01-24 | Heracles |
1 - 0
2 - 1
|
RKC | G |
|
8-3 (11) | 6-1 (7) | (-) | (-) | ||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 1.8 | 4 | 3.8 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (-0.5) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (10.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (3.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Canlı Olaylar
Durum: Maç Sonu , Skor: 4 - 2 , Korner: 2 - 3
Korner: 10.5 , Handikap: -0.5 , Goller: 3.0
-
14' - 1st Goal - PEC Zwolle -
27' - 1st Yellow Card - Heracles -
28' - 2nd Yellow Card - PEC Zwolle -
28' - 3rd Yellow Card - Heracles -
29' - 1st Corner - Heracles -
34' - 2nd Corner - PEC Zwolle -
36' - 2nd Goal - Heracles -
48' - 3rd Corner - PEC Zwolle -
45+4' - 3rd Goal - PEC Zwolle -
2-1 score at the end of First Half -
53' - 4th Corner - Heracles -
59' - 3rd Yellow Card - Heracles -
71' - 4th Goal - Heracles -
80' - Red Card - Heracles - Race to 3 Corners - Heracles
-
84' - 5th Corner - Heracles -
85' - 5th Goal - PEC Zwolle -
90+1' - 4th Yellow Card - Heracles -
90+1' - 6th Goal - PEC Zwolle -
4-2 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5
