Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
–
Toplam Gol
–
Toplam Korner
–
Asya Handikapı
OTP vs TP-47 Takım Profili
OTP
Puanlar hesaplanıyor
WLWDLLWLWWEn Yeni
Üst 9.5 kornerÜst7/10
Üst 2.5 golÜst7/10
Asya handikabıKapatır7/10
TP-47
Puanlar hesaplanıyor
WLLWWLLWWEn Yeni
Üst 9.5 kornerAlt3/9
Üst 2.5 golÜst8/9
Asya handikabıDengeli5/10
OTP vs TP-47 Maç Bilgileri
OTP
Son 10 maçta 5W-1D-4L; 26 gol atıldı, 19 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 0, yenilen 0. Galibiyet 50%, AH kazanma 70%, gol üst 0%, korner üst 0%.
Maç Sonucu
Kazanç 50%5
Beraberlik 10%1
Kayıp 40%4
Asya Handikapı
Kazanç 70%7
İptal 0%0
Kayıp 30%3
TP-47
Son 10 maçta 5W-1D-4L; 28 gol atıldı, 18 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 0, yenilen 0. Galibiyet 50%, AH kazanma 50%, gol üst 0%, korner üst 0%.
Maç Sonucu
Kazanç 50%5
Beraberlik 10%1
Kayıp 40%4
Asya Handikapı
Kazanç 50%5
İptal 0%0
Kayıp 50%5
Son
| OTP | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| TP-47 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| OTP | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| TP-47 | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol Dağılımı
Korner Dağılımı
Kart Dağılımı
Bu maç için çizgi yok
OTP vs TP-47 Gol/Korner Zaman Dağılımı
OTP vs TP-47 Aralarındaki Maçlar
OTP vs TP-47 Tüm H2H verilerini gör →| OTP Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Finland Kolmonen | 2019-08-14 | 4 OTP |
1 - 3
2 - 7
|
TP-47 2 | M | +0.5 | Üst |
|
||||||
| Finland Kakkonen Group C | 2017-07-14 | OTP |
1 - 1
1 - 4
|
TP-47 1 | M | +1.0 | Üst |
|
||||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| OTP Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Finland Kolmonen | 2020-06-27 | 1 RoPo |
0 - 4
0 - 8
|
OTP 2 | G | +2.5 | Üst |
|
||||||
| Finland Kolmonen | 2020-06-14 | 1 HauPa |
0 - 0
0 - 2
|
OTP | G | +0.5, +1.0 | Alt |
|
||||||
| Finland Kolmonen | 2019-09-29 | 2 OTP |
0 - 1
1 - 2
|
Roi United | M | -0.5 | Alt |
|
||||||
| Finland Kolmonen | 2019-09-14 | 3 OTP |
2 - 0
4 - 1
|
SoPa 2 | G | -0.5, -1.0 | Üst |
|
||||||
| Finland Kolmonen | 2019-08-28 | 2 OTP |
0 - 1
0 - 1
|
HauPa 1 | M | +1.5 | Alt |
|
||||||
| Finland Kolmonen | 2019-08-14 | 4 OTP |
1 - 3
2 - 7
|
TP-47 2 | M | +0.5 | Üst |
|
5-6 (11) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Finland Kolmonen | 2019-08-10 | 1 RoPo |
2 - 1
2 - 2
|
OTP 1 | B | -0.5 | Üst |
|
0-7 (7) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Finland Kolmonen | 2019-07-06 | 3 Roi United |
1 - 1
1 - 2
|
OTP 3 | G | -0.5, -1.0 | Alt |
|
7-14 (21) | 7-5 (12) | 3 (1-2) | 3 (0-3) | ||
| Finland Kolmonen | 2019-06-29 | OTP |
0 - 1
0 - 2
|
PS Kemi Academy 2 | M | +1.0, +1.5 | Alt |
|
9-2 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 3 (3-0) | ||
| Finland Kolmonen | 2019-06-19 | 2 OTP |
1 - 3
5 - 3
|
AS Moon | G | 0.0,-0.5 | Üst |
|
11-8 (19) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 3 (0-3) | ||
| Finland Kolmonen | 2018-10-07 | 1 JS Hercules II |
2 - 0
6 - 0
|
OTP 1 | M | +0.5 | Üst |
|
7-5 (12) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (4-0) | ||
| Finland Kolmonen | 2018-09-08 | 3 RoPo |
0 - 0
0 - 2
|
OTP 2 | G | -0.5 | Alt |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Finland Kolmonen | 2018-08-29 | 2 OTP |
2 - 0
2 - 1
|
HauPa 4 | G | +1.0, +1.5 | Alt |
|
7-7 (14) | 3-6 (9) | 1 (0-1) | 4 (4-0) | ||
| Finland Kolmonen | 2018-07-25 | 1 OTP |
1 - 2
2 - 2
|
PS Kemi Academy 2 | B | -0.5, -1.0 | Üst |
|
7-6 (13) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Finland Kolmonen | 2018-06-27 | RoPS 2 |
2 - 0
3 - 0
|
OTP 2 | M | -1.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
5-3 (8) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Finland Kolmonen | 2018-06-13 | 4 OTP |
1 - 1
3 - 1
|
TP-47 II 1 | G | -2.0 | İade |
|
3-7 (10) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Finland Kolmonen | 2018-05-16 | 2 HauPa |
0 - 1
0 - 1
|
OTP 3 | G | -1.0 | Alt |
|
16-6 (22) | 9-2 (11) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Finland Kolmonen | 2018-05-02 | 2 PS Kemi Academy |
1 - 1
2 - 2
|
OTP 2 | B | 0.0 | Üst |
|
1-7 (8) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| Finland Kolmonen | 2018-04-28 | OTP |
0 - 1
0 - 2
|
Kajha 1 | M | 0.0 | Alt |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Finland Kakkonen Group C | 2017-09-21 | 1 2 OTP |
0 - 1
3 - 2
|
Kajha 1 | G | +1.0, +1.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
2-4 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Finland Kakkonen Group C | 2017-09-03 | 3 PK-37 |
0 - 0
1 - 0
|
OTP 1 | M | -1.0 | Alt |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Finland Kakkonen Group C | 2017-08-12 | 3 OTP |
1 - 2
1 - 5
|
GBK | M | +1.0, +1.5 | Üst |
|
0-6 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Finland Kakkonen Group C | 2017-07-27 | 2 OTP |
0 - 0
0 - 1
|
JBK | M | 0.0, +0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
6-5 (11) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Finland Kakkonen Group C | 2017-07-22 | 1 VIFK |
0 - 0
0 - 0
|
OTP 1 | B | -2.5 | Alt |
|
16-0 (16) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Finland Kakkonen Group C | 2017-07-14 | OTP |
1 - 1
1 - 4
|
TP-47 1 | M | +1.0 | Üst |
|
1-7 (8) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Finland Kakkonen Group C | 2017-07-01 | 1 Kajha |
2 - 1
2 - 1
|
OTP 3 | M | -0.5 | Üst |
|
6-6 (12) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Finland Kakkonen Group C | 2017-06-27 | 2 JS Hercules |
1 - 2
2 - 3
|
OTP 2 | G | -1.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
8-3 (11) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Finland Kakkonen Group C | 2017-06-18 | 2 OTP |
0 - 0
0 - 1
|
PK-37 2 | M | 0.0, +0.5 | Alt |
|
8-5 (13) | 6-2 (8) | 4 (3-1) | 0 (0-0) | ||
| Finland Kakkonen Group C | 2017-06-09 | 2 FC Villiketut |
0 - 0
0 - 0
|
OTP | B | -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Finland Kakkonen Group C | 2017-06-04 | 2 OTP |
2 - 1
3 - 3
|
Narpes Kraft 1 | B | +1.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
6-6 (12) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 4 (0-4) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| TP-47 Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Finland Kolmonen | 2020-06-18 | 2 HauPa |
1 - 1
1 - 2
|
TP-47 2 | G | 0.0, -0.5 | Alt |
|
||||||
| Finland Kolmonen | 2020-06-14 | 2 TP-47 |
2 - 0
8 - 0
|
OuHu 1 1 | G | -1.0 | Üst |
|
||||||
| Europe Friendlies | 2020-06-02 | 2 TP-47 |
2 - 0
2 - 2
|
PS Kemi 2 | B | +1.5, +2.0 | Alt |
|
||||||
| Finland Kolmonen | 2019-09-22 | AC Oulu Akatemia |
2 - 0
3 - 1
|
TP-47 | M | -1.5 | Alt |
|
||||||
| Finland Kolmonen | 2019-08-21 | 5 TP-47 |
0 - 1
0 - 1
|
RoPo 4 1 | M | -3.0, -3.5 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| Finland Kolmonen | 2019-08-14 | 4 OTP |
1 - 3
2 - 7
|
TP-47 2 | G | +0.5 | Üst |
|
5-6 (11) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Finland Kolmonen | 2019-08-03 | 2 TP-47 |
0 - 0
2 - 1
|
Roi United 3 | G | -2.0 | Alt |
|
8-6 (14) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 5 (1-4) | ||
| Finland Kolmonen | 2019-06-27 | 3 TP-47 |
0 - 2
0 - 4
|
AC Oulu Akatemia | M | -0.5 | Üst |
|
4-4 (8) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Finland Kolmonen | 2019-06-20 | 3 TP-47 |
0 - 3
0 - 3
|
PS Kemi Academy 1 | M | 0.0,-0.5 | Alt | 9.0 | Üst |
|
5-8 (13) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Finland Kolmonen | 2019-06-08 | 2 TP-47 |
2 - 0
6 - 1
|
AS Moon | G | -1.5 | Üst |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Finland Kolmonen | 2019-05-15 | 1 RoPo |
0 - 1
1 - 2
|
TP-47 1 | G | +1.5 | Alt |
|
6-1 (7) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Finland Kakkonen Group C | 2018-09-29 | 1 3 TP-47 |
0 - 1
1 - 2
|
Narpes Kraft 1 1 | M | -0.5 | Alt |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Finland Kakkonen Group C | 2018-09-22 | 1 3 VIFK |
1 - 0
2 - 2
|
TP-47 2 | B | -0.5, -1.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
3-1 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Finland Kakkonen Group C | 2018-09-09 | 1 TPV |
0 - 0
2 - 1
|
TP-47 2 | M | -1.5 | Alt | 9.0 | Alt |
|
4-3 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Finland Kakkonen Group C | 2018-09-01 | 4 Tampere United |
0 - 0
0 - 2
|
TP-47 4 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 9.5 | Alt |
|
5-4 (9) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Finland Kakkonen Group C | 2018-08-24 | 3 TP-47 |
1 - 1
2 - 2
|
JS Hercules 2 | B | +0.5,+1.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
7-6 (13) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Finland Kakkonen Group C | 2018-08-11 | 2 TP-47 |
3 - 0
3 - 2
|
SC Kufu 98 3 | G | 0.0, +0.5 | Üst |
|
5-3 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Finland Kakkonen Group C | 2018-08-04 | 1 TP-47 |
0 - 1
1 - 2
|
PK-37 2 | M | -0.5 | Üst |
|
10-4 (14) | 7-1 (8) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Finland Kakkonen Group C | 2018-07-21 | JBK |
1 - 2
2 - 2
|
TP-47 1 | B | -1.0 | Üst |
|
1-3 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Finland Kakkonen Group C | 2018-07-14 | 2 TP-47 |
0 - 2
0 - 2
|
GBK 1 | M | +1.0, +1.5 | Alt | 10.0 | Alt |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Finland Kakkonen Group C | 2018-07-06 | 2 OLS |
2 - 0
2 - 1
|
TP-47 2 | M | -0.5, -1.0 | İade | 9.5 | Üst |
|
4-10 (14) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Finland Kakkonen Group C | 2018-06-30 | Narpes Kraft |
1 - 1
2 - 1
|
TP-47 4 | M | -0.5 | İade |
|
6-6 (12) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Finland Kakkonen Group C | 2018-06-20 | 4 TP-47 |
0 - 0
2 - 0
|
VIFK 4 | G | 0.0, +0.5 | Alt |
|
3-5 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 4 (1-3) | ||
| Finland Kakkonen Group C | 2018-06-16 | 3 TP-47 |
0 - 0
0 - 0
|
Tampere United 1 | B | +0.5 | Alt |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Finland Kakkonen Group C | 2018-06-08 | 3 JS Hercules |
1 - 0
3 - 2
|
TP-47 3 | M | -1.0, -1.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
1-3 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Finland Kakkonen Group C | 2018-06-03 | 2 5 TP-47 |
0 - 1
2 - 2
|
JBK 2 | B | 0.0, +0.5 | Üst |
|
2-7 (9) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Finland Kakkonen Group C | 2018-05-27 | 1 SC Kufu 98 |
2 - 0
3 - 0
|
TP-47 2 | M | -1.0, -1.5 | İade | 10.5 | Alt |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Finland Kakkonen Group C | 2018-05-20 | 3 PK-37 |
1 - 0
3 - 1
|
TP-47 2 | M | 0.0, -0.5 | Üst |
|
8-6 (14) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Finland Kakkonen Group C | 2018-05-13 | 2 TP-47 |
0 - 2
1 - 2
|
TPV 4 | M | +0.5, +1.0 | Alt |
|
3-9 (12) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Finland Kakkonen Group C | 2018-05-10 | GBK |
2 - 0
5 - 0
|
TP-47 3 | M | -1.5, -2.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
9-4 (13) | 7-1 (8) | 5 (5-0) | 2 (0-2) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

