Per, Oca 10, 2019 · 18:40
En EskiEn Yeni
WDDLWW
2.25
4.75
2.45
En YeniEn Eski
LWWDLD
Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Alt 3.5
Toplam Gol
–
Toplam Korner
-0.25
Njardvik
Njardvik vs Afturelding Takım Profili
Njardvik
LWLLWDDLWWEn YeniYükselişte+0.3 puan/maç, son 5 vs önceki 15
Üst 9.5 kornerÜst8/10
Üst 2.5 golÜst6/10
Asya handikabıKapatır7/10
Sonlarda düşüyorSon 10 maçın 7 tanesinde ilk yarıda gol
Afturelding
WWWDDLDWWLEn YeniDüşüşte-0.4 puan/maç, son 5 vs önceki 15
Üst 9.5 kornerÜst9/10
Üst 2.5 golÜst8/10
Asya handikabıDengeli5/10
Son
| Njardvik | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Afturelding | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Njardvik | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Afturelding | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 3.5
Korner Dağılımı
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 28,
Ort: 4.68,
Std. sapma: 2.69, Medyan: 4,
Mod: 4,
Üst: 61%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Njardvik vs Afturelding Gol/Korner Zaman Dağılımı
Njardvik vs Afturelding Aralarındaki Maçlar
Njardvik vs Afturelding Tüm H2H verilerini gör →| Njardvik Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Iceland 2 Deild | 2017-06-02 | 1 Njardvik |
0 - 0
1 - 0
|
Afturelding 1 | G | 0.0, +0.5 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Iceland Cup | 2015-01-29 | 2 Njardvik |
1 - 2
4 - 4
|
Afturelding 3 | B | 0.0 | Üst |
|
||||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Njardvik Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Iceland 1 Deild | 2018-09-22 | 2 Njardvik |
1 - 1
2 - 1
|
Selfoss 1 | G | 0.0, -0.5 | İade |
|
||||||
| Iceland 1 Deild | 2018-09-08 | 4 Njardvik |
2 - 0
2 - 1
|
Magni Grenivik 1 | G | 0.0, -0.5 | İade |
|
||||||
| Iceland 1 Deild | 2018-08-31 | HK Kopavogur |
1 - 0
1 - 0
|
Njardvik | M | -1.5,-2.0 | Alt | 10.5 |
|
|||||
| Iceland 1 Deild | 2018-08-23 | 4 Njardvik |
1 - 0
1 - 1
|
IR Reykjavik 5 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 12.0 |
|
|||||
| Iceland 1 Deild | 2018-08-19 | 1 Fram Reykjavik |
0 - 0
0 - 0
|
Njardvik 1 | B | -0.5, -1.0 | Alt | 11.0 |
|
|||||
| Iceland 1 Deild | 2018-08-14 | 1 Haukar |
0 - 1
1 - 2
|
Njardvik 3 | G | -0.5 | Alt | 12.0 | Üst |
|
10-6 (16) | 7-5 (12) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Iceland 1 Deild | 2018-08-09 | 1 Njardvik |
0 - 1
1 - 2
|
IA Akranes 3 | M | +1.5 | Alt |
|
3-11 (14) | 0-6 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Iceland 1 Deild | 2018-08-01 | Thor Akureyri |
0 - 0
3 - 0
|
Njardvik 1 | M | -1.0, -1.5 | Alt | 11.5 | Alt |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Iceland 1 Deild | 2018-07-26 | 2 Njardvik |
1 - 0
1 - 0
|
Leiknir Reykjavik 2 | G | 0.0, +0.5 | Alt |
|
3-8 (11) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Iceland 1 Deild | 2018-07-20 | 1 Throttur Reykjavik |
0 - 0
3 - 0
|
Njardvik 1 | M | -1.0 | Alt |
|
15-3 (18) | 7-1 (8) | 3 (3-0) | 2 (1-1) | ||
| Iceland 1 Deild | 2018-07-12 | 2 Selfoss |
1 - 0
4 - 1
|
Njardvik 2 | M | -0.5 | Üst |
|
2-12 (14) | 2-8 (10) | 6 (1-5) | 1 (0-1) | ||
| Iceland 1 Deild | 2018-06-20 | Njardvik |
0 - 2
0 - 2
|
HK Kopavogur 2 | M | +0.5, +1.0 | Alt |
|
4-8 (12) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 4 (1-3) | ||
| Iceland 1 Deild | 2018-06-12 | 1 IR Reykjavik |
1 - 1
1 - 2
|
Njardvik | G | 0.0 | Üst | 11.5 | Üst |
|
8-8 (16) | 4-6 (10) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Iceland 1 Deild | 2018-06-08 | 2 Njardvik |
1 - 0
2 - 2
|
Fram Reykjavik 1 | B | 0.0, +0.5 | Üst |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Iceland 1 Deild | 2018-05-31 | 1 Njardvik |
1 - 0
1 - 2
|
Haukar 3 | M | 0.0, +0.5 | İade | 11.0 | Üst |
|
8-7 (15) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Iceland 1 Deild | 2018-05-25 | 2 IA Akranes |
1 - 1
2 - 2
|
Njardvik 2 | B | -1.5 | Üst |
|
13-5 (18) | 10-1 (11) | 5 (4-1) | 2 (1-1) | ||
| Iceland 1 Deild | 2018-05-11 | 1 Leiknir Reykjavik |
1 - 1
2 - 3
|
Njardvik 2 | G | -0.5 | Üst | 11.0 | Üst |
|
11-2 (13) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 4 (4-0) |
| Iceland 1 Deild | 2018-05-05 | 3 Njardvik |
0 - 0
1 - 1
|
Throttur Reykjavik 3 | B | +0.5 | Alt |
|
10-12 (22) | 1-8 (9) | 3 (0-3) | 2 (0-2) | ||
| Iceland League Cup | 2018-03-10 | 1 Njardvik |
1 - 2
2 - 2
|
IBV Vestmannaeyjar 1 | B | +0.5, +1.0 | Üst |
|
5-8 (13) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Iceland League Cup | 2018-02-15 | 1 Njardvik |
1 - 0
3 - 2
|
IA Akranes 1 | G | +0.5, +1.0 | Üst |
|
2-10 (12) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Iceland 2 Deild | 2017-06-02 | 1 Njardvik |
0 - 0
1 - 0
|
Afturelding 1 | G | 0.0, +0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
6-14 (20) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 5 (1-4) |
| Iceland Cup | 2017-02-02 | 1 Njardvik |
1 - 1
2 - 3
|
Grotta Seltjarnarnes 1 | M | +0.5 | Üst |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Iceland Cup | 2017-01-24 | 3 Njardvik |
1 - 2
4 - 3
|
Haukar 3 | G | +0.5, +1.0 | Üst |
|
7-6 (13) | 7-3 (10) | 3 (3-0) | 1 (0-1) | ||
| Iceland 2 Deild | 2016-08-20 | 1 Magni Grenivik |
1 - 1
2 - 1
|
Njardvik 4 | M | -0.5, -1.0 | İade |
|
7-6 (13) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 4 (0-4) | ||
| Iceland 2 Deild | 2016-08-14 | Njardvik |
0 - 2
2 - 2
|
Volsungur 1 | B | -0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Iceland 2 Deild | 2016-07-23 | 1 Njardvik |
0 - 2
2 - 2
|
Hottur 2 | B | 0.0, -0.5 | Üst | 11.5 | Alt |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Iceland League Cup | 2015-03-29 | 2 Njardvik |
2 - 0
2 - 0
|
Sindri 1 | G | +0.5 | Alt |
|
4-8 (12) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 3 (1-2) | ||
| Iceland Cup | 2015-02-04 | Njardvik |
1 - 3
1 - 3
|
Haukar | M | +0.5, +1.0 |
|
6-6 (12) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | |||
| Iceland Cup | 2015-01-29 | 2 Njardvik |
1 - 2
4 - 4
|
Afturelding 3 | B | 0.0 | Üst |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Afturelding Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Iceland 2 Deild | 2018-09-08 | 2 Afturelding |
1 - 2
1 - 2
|
Throttur Vogum 5 | M | -1.5 | Alt |
|
||||||
| Iceland 2 Deild | 2018-08-31 | 2 Grotta Seltjarnarnes |
0 - 1
1 - 2
|
Afturelding 3 | G | 0.0,-0.5 | Alt |
|
||||||
| Iceland 2 Deild | 2018-08-25 | 1 Afturelding |
2 - 0
4 - 0
|
Huginn 3 1 | G | -2.0 | Üst |
|
||||||
| Iceland 2 Deild | 2018-08-11 | 1 Afturelding |
0 - 0
0 - 0
|
IF Vestri 1 | B | -0.5, -1.0 | Alt |
|
||||||
| Iceland 2 Deild | 2018-07-21 | 1 Afturelding |
1 - 1
1 - 2
|
Volsungur 2 | M | -1.0 | Alt |
|
||||||
| Iceland 2 Deild | 2018-07-14 | 2 Afturelding |
2 - 0
2 - 2
|
Hottur 1 | B | -1.5, -2.0 | Üst | 11.5 | Üst |
|
13-3 (16) | 8-1 (9) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Iceland 2 Deild | 2018-06-23 | 3 Afturelding |
0 - 2
2 - 2
|
Grotta Seltjarnarnes 1 1 | B | -1.0, -1.5 | Üst |
|
6-10 (16) | 1-9 (10) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Iceland 2 Deild | 2018-06-14 | Afturelding |
2 - 1
5 - 1
|
Kari 3 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 12.0 | Üst |
|
8-7 (15) | 5-4 (9) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Iceland 2 Deild | 2018-06-10 | 1 3 Huginn |
1 - 0
1 - 3
|
Afturelding 2 | G | +1.5 | Alt |
|
6-12 (18) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 4 (1-3) | ||
| Iceland 2 Deild | 2018-06-02 | 1 Afturelding |
0 - 0
1 - 0
|
Fjardabyggd 2 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 11.0 | Üst |
|
16-2 (18) | 9-0 (9) | 4 (4-0) | 2 (1-1) |
| Iceland 2 Deild | 2018-05-18 | Afturelding |
0 - 1
2 - 1
|
Vidir Gardur 4 | G | -1.0, -1.5 | Alt |
|
17-4 (21) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (4-0) | ||
| Iceland 2 Deild | 2018-05-12 | 2 Afturelding |
5 - 2
7 - 2
|
Tindastoll 2 | G | -2.0, -2.5 | Üst |
|
9-3 (12) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 1 (0-1) | ||
| Iceland 2 Deild | 2018-05-05 | 1 Volsungur |
1 - 1
1 - 1
|
Afturelding 3 1 | B | 0.0 | Alt |
|
8-4 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Iceland Cup | 2018-05-01 | 1 Afturelding |
1 - 3
1 - 7
|
KR Reykjavik 1 | M | +2.5 | Üst |
|
3-8 (11) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 3 (1-2) | ||
| Iceland League Cup | 2018-04-27 | 1 Afturelding |
1 - 2
2 - 4
|
Volsungur 2 | M | -0.5, -1.0 | Üst |
|
7-8 (15) | 4-5 (9) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Iceland Cup | 2018-04-19 | 1 Afturelding |
3 - 1
8 - 2
|
KV Vesturbaer 4 1 | G | -1.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
2-2 (4) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Iceland League Cup | 2018-04-09 | 2 Afturelding |
3 - 2
5 - 3
|
Kari 1 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
6-11 (17) | 2-6 (8) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Iceland Pre-Season Cup | 2018-02-04 | Afturelding |
0 - 0
2 - 0
|
Selfoss 2 | G | +1.0, +1.5 | Alt | 9.5 | Üst |
|
3-7 (10) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Iceland Pre-Season Cup | 2018-01-28 | 3 Afturelding |
1 - 4
3 - 4
|
Grotta Seltjarnarnes 1 | M | +0.5, +1.0 | Üst |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Iceland Pre-Season Cup | 2018-01-18 | UMF Njardvik |
1 - 1
4 - 1
|
Afturelding 1 | M | -1.0 | Üst | 11.0 | Alt |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Iceland 2 Deild | 2017-09-02 | Afturelding |
4 - 0
6 - 2
|
Hottur | G | -0.5, -1.0 | Üst |
|
9-5 (14) | 7-2 (9) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Iceland 2 Deild | 2017-08-26 | 1 Afturelding |
2 - 1
3 - 4
|
IF Magni 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst |
|
8-3 (11) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Iceland 2 Deild | 2017-08-11 | 2 Afturelding |
0 - 1
1 - 1
|
UMF Njardvik | B | 0.0, +0.5 | Alt | 11.0 | Alt |
|
3-5 (8) | 3-4 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Iceland 2 Deild | 2017-07-29 | 1 1 Afturelding |
1 - 0
2 - 2
|
Sindri 2 | B | -2.0 | Üst |
|
6-4 (10) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Iceland 2 Deild | 2017-07-10 | 2 Afturelding |
0 - 1
1 - 2
|
KV Vesturbaer 1 | M | -1.0, -1.5 | Alt |
|
13-0 (13) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 6 (6-0) | ||
| Iceland 2 Deild | 2017-06-02 | 1 Njardvik |
0 - 0
1 - 0
|
Afturelding 1 | M | 0.0, +0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
6-14 (20) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 5 (1-4) |
| Iceland 2 Deild | 2017-05-27 | 1 Afturelding |
1 - 0
5 - 1
|
UMF Tindastoll 5 | G | -1.5, -2.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
3-5 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Iceland 2 Deild | 2017-05-13 | 4 Afturelding |
3 - 1
3 - 2
|
Huginn 1 | G | -0.5 | Üst |
|
7-6 (13) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Iceland Cup | 2017-04-23 | 1 Afturelding |
0 - 0
0 - 1
|
Grotta Seltjarnarnes 2 | M | 0.0, +0.5 | Alt |
|
2-1 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Iceland League Cup | 2017-03-21 | 2 Kari |
3 - 2
5 - 3
|
Afturelding 3 | M | +1.0 | Üst |
|
4-8 (12) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 2.25 | 4.75 | 2.45 |
| İlk Yarı | 2.62 | 2.6 | 2.87 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (-0.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (-0.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (3.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (1.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Canlı Olaylar
Durum: Maç Sonu , Skor: 3 - 2 , Korner: 4 - 14
Korner: , Handikap: 0.0, -0.5 , Goller: 3.5
Skor: 3 - 0 , Korner: 3 - 2 İlk Yarı
Korner: , Handikap: 0.0, -0.5 , Goller: 1.0, 1.5
-
3' - 1st Goal - Njardvik -
12' - 2nd Goal - Njardvik -
18' - 1st Corner - Afturelding -
29' - 2nd Corner - Njardvik -
30' - 3rd Corner - Njardvik -
37' - 3rd Goal - Njardvik -
38' - 4th Corner - Afturelding -
45' - 5th Corner - Njardvik - Race to 3 Corners - Njardvik
-
3-0 score at the end of First Half -
46' - 4th Goal - Afturelding -
58' - 6th Corner - Afturelding -
58' - 7th Corner - Afturelding -
59' - 8th Corner - Afturelding - Race to 5 Corners - Afturelding
-
60' - 5th Goal - Afturelding -
63' - 9th Corner - Afturelding -
66' - 10th Corner - Njardvik -
69' - 11th Corner - Afturelding - Race to 7 Corners - Afturelding
-
70' - 12th Corner - Afturelding -
74' - 13th Corner - Afturelding - Race to 9 Corners - Afturelding
-
78' - 14th Corner - Afturelding -
88' - 15th Corner - Afturelding -
90' - 16th Corner - Afturelding -
90+1' - 17th Corner - Afturelding -
90+1' - 18th Corner - Afturelding -
3-2 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

