Cmt, Tem 12, 2025 · 13:00
En EskiEn Yeni
DWWWDW
1.57
4.00
4.50
En YeniEn Eski
LLDDWL
Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Alt 3.0
Toplam Gol
Üst 8.5
Toplam Korner
-1.0
NEC
NEC vs Kaizer Chiefs Takım Profili
NEC
WDLWLDWWWDEn YeniYükselişte+1.1 puan/maç, son 5 vs önceki 23
Üst 9.5 kornerDengeli5/10
Üst 2.5 golÜst6/10
Asya handikabıKapatır6/10
Kaizer Chiefs
LLDWDLLWDDEn YeniSabit-0.3 puan/maç, son 5 vs önceki 23
Üst 9.5 kornerAlt4/10
Üst 2.5 golDengeli5/10
Asya handikabıKapatmaz2/10
Son
| NEC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Kaizer Chiefs | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| NEC | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Kaizer Chiefs | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 3.0
Korner DağılımıÇizgi 8.5
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 40,
Ort: 2.38,
Std. sapma: 1.44, Medyan: 2,
Mod: 3,
Üst: 31%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
NEC vs Kaizer Chiefs Gol/Korner Zaman Dağılımı
NEC vs Kaizer Chiefs Aralarındaki Maçlar
NEC vs Kaizer Chiefs Tüm H2H verilerini gör →Veri yok
| NEC Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| Europe Friendlies | 2025-07-05 | NEC |
0 - 0
2 - 1
|
Sportfreunde Lotte | G | -1.5, -2.0 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| Netherlands Eredivisie | 2025-05-22 | 1 FC Twente |
1 - 0
2 - 2
|
NEC 1 | B | -0.5, -1.0 | Üst | 10.0 |
|
|||||
| Netherlands Eredivisie | 2025-05-18 | Heracles |
0 - 0
1 - 2
|
NEC 1 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.5 |
|
|||||
| Netherlands Eredivisie | 2025-05-14 | NEC |
1 - 0
3 - 0
|
NAC | G | -1.0, -1.5 | İade | 10.0 |
|
|||||
| Netherlands Eredivisie | 2025-05-11 | 3 Ajax |
0 - 0
0 - 3
|
NEC 4 | G | -2.0 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| Netherlands Eredivisie | 2025-05-03 | 2 NEC |
0 - 1
1 - 1
|
Willem II 2 | B | -1.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Netherlands Eredivisie | 2025-04-27 | 1 Heerenveen |
0 - 0
1 - 0
|
NEC 4 | M | 0.0, -0.5 | Alt | 10.0 | Üst |
|
7-5 (12) | 6-2 (8) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Netherlands Eredivisie | 2025-04-11 | 2 NEC |
0 - 0
2 - 1
|
RKC | G | -0.5, -1.0 | İade | 10.5 | Alt |
|
3-7 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Netherlands Eredivisie | 2025-04-06 | Sparta Rotterdam |
1 - 0
2 - 0
|
NEC 3 1 | M | -0.5, -1.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Netherlands Eredivisie | 2025-03-29 | 3 NEC |
1 - 2
3 - 3
|
AZ 3 | B | +0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 4 (1-3) |
| Netherlands Eredivisie | 2025-03-15 | FC Utrecht |
0 - 0
0 - 1
|
NEC 3 | G | -0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Netherlands Eredivisie | 2025-03-09 | 1 2 NEC |
0 - 1
2 - 3
|
Go Ahead Eagles 1 | M | 0.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
3-15 (18) | 1-9 (10) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Netherlands Eredivisie | 2025-03-01 | 1 Feyenoord |
0 - 0
0 - 0
|
NEC 4 | B | -1.0, -1.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
10-3 (13) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Netherlands Eredivisie | 2025-02-23 | 1 FC Twente |
1 - 0
2 - 0
|
NEC 2 | M | -1.0 | Alt | 10.5 | Alt |
|
2-4 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Netherlands Eredivisie | 2025-02-16 | 1 NEC |
1 - 1
2 - 2
|
Almere City FC 3 | B | -1.0 | Üst | 10.5 | Üst |
|
4-7 (11) | 4-5 (9) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Netherlands Eredivisie | 2025-02-08 | 1 1 FC Groningen |
2 - 0
2 - 1
|
NEC | M | 0.0 | Üst | 9.0 | Üst |
|
7-6 (13) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 4 (1-3) |
| Netherlands Eredivisie | 2025-02-01 | 1 NEC |
0 - 0
3 - 3
|
PSV 1 | B | +1.0, +1.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Netherlands Eredivisie | 2025-01-19 | NEC |
1 - 1
4 - 1
|
Fortuna Sittard 4 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
2-1 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Netherlands Eredivisie | 2025-01-11 | 1 PEC Zwolle |
0 - 1
0 - 1
|
NEC 1 | G | 0.0, +0.5 | Alt | 10.0 | İade |
|
6-4 (10) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 5 (5-0) |
| Europe Friendlies | 2025-01-05 | Borussia M'gladbach |
1 - 0
2 - 2
|
NEC | B | -1.0, -1.5 | Üst | 9.0 | Üst |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Netherlands Eredivisie | 2024-12-22 | Willem II |
2 - 1
4 - 1
|
NEC 2 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Dutch Cup | 2024-12-18 | 2 Heracles |
0 - 0
0 - 0
|
NEC 4 | B | 0.0 | Alt | 10.0 | Üst |
|
5-6 (11) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Netherlands Eredivisie | 2024-12-15 | NEC |
0 - 0
1 - 1
|
Sparta Rotterdam 2 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
13-5 (18) | 8-3 (11) | 3 (3-0) | 5 (3-2) |
| Netherlands Eredivisie | 2024-12-07 | 2 Go Ahead Eagles |
4 - 0
5 - 0
|
NEC 2 | M | -0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
5-6 (11) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Netherlands Eredivisie | 2024-12-01 | 1 NEC |
1 - 1
1 - 2
|
Ajax 5 | M | +0.5, +1.0 | Üst | 9.5 | Alt |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Netherlands Eredivisie | 2024-11-24 | NEC |
0 - 1
1 - 2
|
FC Utrecht 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
8-5 (13) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 6 (6-0) |
| Netherlands Eredivisie | 2024-11-09 | 1 1 RKC |
0 - 0
0 - 3
|
NEC 1 | G | +0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
4-10 (14) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Netherlands Eredivisie | 2024-11-03 | 1 NEC |
3 - 0
6 - 0
|
FC Groningen 3 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Alt |
|
1-4 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Dutch Cup | 2024-10-29 | 3 NEC |
0 - 1
2 - 2
|
PEC Zwolle 2 | B | -0.5, -1.0 | Üst | 10.5 | Alt |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Netherlands Eredivisie | 2024-10-25 | 1 Almere City FC |
0 - 0
1 - 0
|
NEC 1 | M | 0.0, +0.5 | Alt | 10.5 | Üst |
|
4-8 (12) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Kaizer Chiefs Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| World Club Friendlies | 2025-07-11 | FC Utrecht |
1 - 0
4 - 0
|
Kaizer Chiefs | M | -0.5, -1.0 | Üst | 8.5 |
|
|||||
| World Club Friendlies | 2025-07-08 | Vitesse |
0 - 1
2 - 1
|
Kaizer Chiefs 3 | M | +0.5 | Üst | 8.5 |
|
|||||
| South Africa Premier | 2025-05-24 | 2 Kaizer Chiefs |
0 - 0
0 - 0
|
Polokwane City 2 | B | -0.5, -1.0 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| South Africa Premier | 2025-05-17 | 1 Sekhukhune United |
1 - 1
1 - 1
|
Kaizer Chiefs 1 1 | B | 0.0 | İade | 9.0 |
|
|||||
| South Africa Cup | 2025-05-10 | 6 Kaizer Chiefs |
1 - 1
2 - 1
|
Orlando Pirates 1 | G | +0.5 | Üst | 8.5 |
|
|||||
| South Africa Premier | 2025-05-03 | 1 2 Kaizer Chiefs |
1 - 1
1 - 2
|
Orlando Pirates 2 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 8.5 | Alt |
|
1-4 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| South Africa Premier | 2025-04-26 | 3 Kaizer Chiefs |
1 - 1
1 - 2
|
Marumo Gallants 1 | M | -0.5 | Üst | 9.0 | Alt |
|
3-4 (7) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| South Africa Premier | 2025-04-19 | 4 Chippa United |
0 - 0
0 - 0
|
Kaizer Chiefs 3 | B | +0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
9-0 (9) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| South Africa Cup | 2025-04-13 | 4 Mamelodi Sundowns |
1 - 0
1 - 2
|
Kaizer Chiefs 3 | G | -1.0, -1.5 | Üst | 8.5 | Alt |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| South Africa Premier | 2025-04-05 | 2 Kaizer Chiefs |
1 - 0
1 - 1
|
TS Galaxy 2 | B | -0.5 | İade | 8.5 | Üst |
|
5-9 (14) | 4-5 (9) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| South Africa Premier | 2025-03-29 | 2 Golden Arrows |
1 - 1
2 - 1
|
Kaizer Chiefs 1 | M | +0.5 | Üst | 9.5 | Üst |
|
4-7 (11) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| South Africa Premier | 2025-03-16 | 2 Richards Bay FC |
0 - 0
2 - 0
|
Kaizer Chiefs | M | 0.0, +0.5 | Üst | 9.0 | Üst |
|
4-7 (11) | 2-5 (7) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| South Africa Premier | 2025-03-12 | Kaizer Chiefs |
0 - 0
0 - 0
|
Cape Town City 1 | B | -0.5, -1.0 | Alt | 8.5 | Üst |
|
8-7 (15) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 5 (5-0) |
| South Africa Premier | 2025-03-04 | Kaizer Chiefs |
0 - 0
1 - 0
|
Magesi FC 1 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 9.0 | Alt |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| South Africa Premier | 2025-03-01 | 1 Mamelodi Sundowns |
1 - 0
1 - 0
|
Kaizer Chiefs 1 | M | -1.0 | Alt | 8.5 | Alt |
|
2-1 (3) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| South Africa Premier | 2025-02-18 | 1 4 Kaizer Chiefs |
1 - 2
1 - 4
|
Supersport United 4 | M | -0.5 | Üst | 8.5 | Alt |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| South Africa Cup | 2025-02-15 | 3 Kaizer Chiefs |
1 - 0
3 - 0
|
Chippa United 1 | G | -1.0 | Üst | 9.5 | Üst |
|
6-5 (11) | 5-4 (9) | 4 (1-3) | 1 (0-1) |
| South Africa Premier | 2025-02-07 | 2 Stellenbosch FC |
0 - 1
0 - 1
|
Kaizer Chiefs 4 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 | Alt |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| South Africa Premier | 2025-02-04 | 1 Kaizer Chiefs |
1 - 1
2 - 2
|
Amazulu 1 | B | -0.5 | Üst | 9.0 | Üst |
|
7-4 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| South Africa Premier | 2025-02-01 | 3 Orlando Pirates |
0 - 0
1 - 0
|
Kaizer Chiefs 3 | M | -0.5, -1.0 | Alt | 9.0 | Alt |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| South Africa Premier | 2025-01-19 | 1 Kaizer Chiefs |
0 - 0
1 - 0
|
Sekhukhune United 2 1 | G | 0.0, -0.5 | Alt | 9.0 | Üst |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| South Africa Premier | 2025-01-12 | 3 Kaizer Chiefs |
0 - 0
0 - 1
|
Golden Arrows 3 | M | -0.5, -1.0 | Alt | 9.5 | Üst |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| South Africa Premier | 2025-01-08 | 3 Kaizer Chiefs |
1 - 1
2 - 1
|
Stellenbosch FC 3 | G | -0.5 | Üst | 9.0 | Üst |
|
4-9 (13) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| South Africa Premier | 2025-01-05 | 1 Cape Town City |
0 - 0
1 - 0
|
Kaizer Chiefs 2 | M | 0.0 | Alt | 8.5 | Üst |
|
2-10 (12) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| South Africa Premier | 2024-12-29 | 2 Kaizer Chiefs |
1 - 0
1 - 0
|
Chippa United 2 | G | -0.5, -1.0 | Alt | 9.0 | Üst |
|
9-2 (11) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| South Africa Premier | 2024-12-16 | 1 TS Galaxy |
1 - 0
1 - 1
|
Kaizer Chiefs 2 | B | 0.0 | İade | 8.5 | Üst |
|
4-5 (9) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| South Africa Premier | 2024-12-08 | 4 Polokwane City |
1 - 0
2 - 0
|
Kaizer Chiefs 3 | M | 0.0, +0.5 | İade | 9.0 | Üst |
|
4-9 (13) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| South Africa Premier | 2024-11-30 | 2 Kaizer Chiefs |
2 - 0
2 - 2
|
Royal AM FC 1 | B | -0.5, -1.0 | Üst | 8.5 | Alt |
|
3-3 (6) | 2-3 (5) | 4 (1-3) | 1 (1-0) |
| South Africa Premier | 2024-11-27 | 1 2 Kaizer Chiefs |
1 - 0
2 - 1
|
Richards Bay FC 2 | G | -0.5, -1.0 | Üst | 9.0 | Alt |
|
4-2 (6) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| South Africa Premier | 2024-10-30 | 3 Magesi FC |
1 - 0
2 - 2
|
Kaizer Chiefs 4 | B | +0.5 | Üst | 9.0 | Üst |
|
8-9 (17) | 1-6 (7) | 4 (1-3) | 4 (2-2) |
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 1.571 | 4 | 4.5 |
| İlk Yarı | 2.05 | 2.4 | 4.75 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (-1.0) | Ev Sahibi@2 | [email protected] |
| İlk Yarı (-0.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Korner | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (8.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (4.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (3.0) | Üst@2 | [email protected] |
| İlk Yarı (1.25) | Üst@2 | [email protected] |
Canlı Olaylar
Durum: Maç Sonu , Skor: 1 - 0 , Korner: 7 - 1
Korner: 8.5 , Handikap: -1.0 , Goller: 3.0
Skor: 0 - 0 , Korner: 6 - 0 İlk Yarı
Korner: 4.0 , Handikap: 0.0, -0.5 , Goller: 1.0, 1.5
-
2' - 1st Corner - NEC -
8' - 2nd Corner - NEC -
9' - 3rd Corner - NEC - Race to 3 Corners - NEC
-
13' - 4th Corner - NEC -
13' - 5th Corner - NEC - Race to 5 Corners - NEC
-
33' - 6th Corner - NEC -
0-0 score at the end of First Half -
57' - 7th Corner - Kaizer Chiefs -
64' - 8th Corner - NEC - Race to 7 Corners - NEC
-
72' - 1st Goal - NEC -
1-0 score at the end of Second Half
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

