Paz, Ağu 26, 2018 · 14:00
En EskiEn Yeni
WDWDWW
1.36
4.75
6.00
En YeniEn Eski
LLLDLW
Ücretsiz Tahminler
(geçmiş istatistiklere dayalıdır, yalnızca referans içindir)
Üst 3.5
Toplam Gol
–
Toplam Korner
-1.25
Monaco U19
Monaco U19 vs Nimes U19 Takım Profili
Monaco U19
Puanlar hesaplanıyor
WWLDWDWDWWEn YeniYükselişte+0.4 puan/maç, son 5 vs önceki 18
Üst 9.5 kornerAlt4/10
Üst 2.5 golÜst8/10
Asya handikabıDengeliKapattı 5/10
Nimes U19
Puanlar hesaplanıyor
DWLDLLLEn Yeni
Üst 9.5 kornerDengeli4/7
Üst 2.5 golÜst5/7
Asya handikabıKapatmazKapattı 3/9
Monaco U19 vs Nimes U19 Maç Bilgileri
Monaco U19
Son 10 maçta 6W-3D-1L; 30 gol atıldı, 16 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 3.0, yenilen 1.6. Galibiyet 60%, AH kazanma 50%, gol üst 70%, korner üst 0%.
Maç Sonucu
Kazanç 60%6
Beraberlik 30%3
Kayıp 10%1
Toplam Gol 3.5
Üst 70%7
İptal 0%0
Alt 30%3
Asya Handikapı
Kazanç 50%5
İptal 0%0
Kayıp 50%5
Nimes U19
Son 10 maçta 2W-2D-6L; 14 gol atıldı, 24 gol yenildi. Gol ortalaması: atılan 1.4, yenilen 2.4. Galibiyet 20%, AH kazanma 33%, gol üst 50%, korner üst 0%.
Maç Sonucu
Kazanç 20%2
Beraberlik 20%2
Kayıp 60%6
Toplam Gol 3.5
Üst 50%5
İptal 0%0
Alt 50%5
Asya Handikapı
Kazanç 33%3
İptal 0%0
Kayıp 66%6
Son
| Monaco U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| Nimes U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maç Sonu | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
| İlk Yarı | Maç | Ort. Toplam | Ort. Kaz. | Ort. Ver. | Kazanç | Beraberlik | Kayıp | Kazanma Olas. |
| Toplam | ||||||||
| Ev Sahibi | ||||||||
| Deplasman | ||||||||
| Son 6 | ||||||||
Toplam Korner Üst 7.5 - 13.5| Monaco U19 | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
| Nimes U19 | |||
|---|---|---|---|
| Ev Sahibi– maç | Deplasman– maç | Toplam– maç | |
| Üst 7.5 | |||
| Üst 8.5 | |||
| Üst 9.5 | |||
| Üst 10.5 | |||
| Üst 11.5 | |||
| Üst 12.5 | |||
| Üst 13.5 | |||
Gol DağılımıÇizgi 3.5
Korner Dağılımı
Kart Dağılımı
Ev Sahibi Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımı Maçları
Toplam: 12,
Ort: 3.50,
Std. sapma: 1.89, Medyan: 3,
Mod: 3,
Üst: 42%
Ev Sahibinin İç Saha Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Deplasman Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Ev Sahibinin Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Deplasman Takımının Son Maçları
Toplam: 38, Ort: 9.21, Std. sapma: 3.05, Medyan: 9, Mod: 8, Üst: 55%
Monaco U19 vs Nimes U19 Gol/Korner Zaman Dağılımı
Monaco U19 vs Nimes U19 Aralarındaki Maçlar
Monaco U19 vs Nimes U19 Tüm H2H verilerini gör →| Monaco U19 Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| France U19 League | 2018-02-11 | 2 Monaco U19 |
1 - 1
5 - 1
|
Nimes U19 2 | G | -0.5 | Üst |
|
||||||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Monaco U19 Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| France U19 League | 2018-05-20 | 1 Sporting Club Toulon U19 |
1 - 1
1 - 4
|
Monaco U19 1 | G | +0.5, +1.0 | Üst |
|
||||||
| France U19 League | 2018-04-29 | Marseille U19 |
0 - 3
0 - 5
|
Monaco U19 2 | G | +0.5 | Üst |
|
||||||
| France U19 League | 2018-04-08 | Monaco U19 |
1 - 0
1 - 1
|
AS Montferrandaise U19 | B | -2.0 | Alt | 9.0 |
|
|||||
| France U19 League | 2018-03-25 | 2 Castelnau Le Cres FC U19 |
2 - 1
2 - 3
|
Monaco U19 | G | +0.5, +1.0 | Üst |
|
||||||
| UEFA Youth League | 2018-02-21 | 1 Tottenham U19 |
0 - 1
1 - 1
|
Monaco U19 2 | B | 0.0, -0.5 | Alt | 9.5 |
|
|||||
| France U19 League | 2018-02-11 | 2 Monaco U19 |
1 - 1
5 - 1
|
Nimes U19 2 | G | -0.5 | Üst |
|
7-4 (11) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| UEFA Youth League | 2018-02-07 | 2 Molde U19 |
1 - 1
2 - 2
|
Monaco U19 2 | B | +1.5 | Üst |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| France U19 League | 2018-01-28 | 1 Saint Etienne U19 |
3 - 0
4 - 3
|
Monaco U19 1 | M | 0.0 | Üst | 9.0 | Alt |
|
1-2 (3) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| France U19 League | 2018-01-20 | 4 Ajaccio GFCA U19 |
0 - 3
3 - 4
|
Monaco U19 2 | G | +1.0, +1.5 | Üst |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| France U19 League | 2017-12-17 | 2 Monaco U19 |
1 - 1
2 - 1
|
Colomiers U19 1 | G | -1.5 | Alt |
|
2-1 (3) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| UEFA Youth League | 2017-12-06 | 3 FC Porto U19 |
1 - 1
2 - 1
|
Monaco U19 3 | M | -0.5, -1.0 | Alt | 10.0 | Alt |
|
3-2 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| France U19 League | 2017-11-26 | 1 Nice U19 |
1 - 2
5 - 5
|
Monaco U19 1 | B | 0.0 | Üst |
|
5-5 (10) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| UEFA Youth League | 2017-11-21 | 1 Monaco U19 |
1 - 1
2 - 2
|
RB Leipzig U19 2 | B | -1.0, -1.5 | Üst | 10.5 | Alt |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| France U19 League | 2017-11-05 | 1 Monaco U19 |
1 - 0
4 - 0
|
Marseille U19 2 | G | -0.5 | Üst |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| UEFA Youth League | 2017-11-01 | 3 Besiktas U19 |
3 - 1
3 - 2
|
Monaco U19 3 | M | +1.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
2-13 (15) | 0-8 (8) | 2 (0-2) | 4 (2-2) |
| UEFA Youth League | 2017-10-17 | 1 Monaco U19 |
0 - 0
3 - 0
|
Besiktas U19 3 | G | -2.0, -2.5 | Alt | 10.5 | Alt |
|
9-0 (9) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Youth League | 2017-09-26 | 2 Monaco U19 |
1 - 1
3 - 2
|
FC Porto U19 1 | G | 0.0, -0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
7-6 (13) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| France U19 League | 2017-09-16 | 1 Monaco U19 |
1 - 1
3 - 2
|
Ajaccio GFCA U19 1 | G | -1.0 | Üst |
|
10-4 (14) | 3-1 (4) | 4 (3-1) | 4 (1-3) | ||
| UEFA Youth League | 2017-09-13 | RB Leipzig U19 |
0 - 2
1 - 4
|
Monaco U19 3 | G | 0.0 | Üst | 10.0 | Üst |
|
4-7 (11) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| France U19 League | 2017-09-09 | Colomiers U19 |
0 - 1
0 - 2
|
Monaco U19 1 | G | +0.5, +1.0 | Alt |
|
8-3 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| France U19 League | 2017-09-03 | 2 Monaco U19 |
0 - 1
0 - 1
|
Montpellier U19 | M | 0.0, -0.5 | Alt |
|
12-6 (18) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 4 (4-0) | ||
| France U19 League | 2017-08-27 | 2 Toulouse U19 |
1 - 0
3 - 0
|
Monaco U19 3 | M | +0.5 | Üst |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| France U19 League | 2017-08-20 | 1 Monaco U19 |
0 - 0
2 - 1
|
Sporting Club Toulon U19 3 | G | -1.5 | Alt |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| France U19 League | 2017-04-16 | 1 1 Monaco U19 |
3 - 0
5 - 2
|
Marseille U19 | G | -0.5, -1.0 | Üst |
|
3-1 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| France U19 League | 2017-03-19 | 4 Monaco U19 |
0 - 1
0 - 1
|
Toulouse U19 1 | M | -1.0 | Alt |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| UEFA Youth League | 2017-02-22 | 4 Monaco U19 |
2 - 0
3 - 4
|
Real Madrid U19 1 1 | M | 0.0, +0.5 | Üst | 10.0 | Üst |
|
7-5 (12) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| France U19 Cup | 2017-02-19 | 3 Nice U19 |
0 - 0
3 - 1
|
Monaco U19 2 1 | M | 0.0, -0.5 | Üst |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| UEFA Youth League | 2017-02-08 | 2 4 Roma U19 |
1 - 0
1 - 2
|
Monaco U19 7 1 | G | -0.5 | Üst | 10.5 | Üst |
|
9-5 (14) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 5 (4-1) |
| France U19 League | 2017-02-04 | 1 SC Bastia U19 |
2 - 0
2 - 0
|
Monaco U19 | M | +0.5 | Alt |
|
4-6 (10) | 4-5 (9) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | ||
| France U19 League | 2017-01-22 | 1 Monaco U19 |
2 - 0
6 - 0
|
Clermont Foot U19 1 | G | -1.5 | Üst |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Nimes U19 Son | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lig | Zaman | Ev Sahibi | Skor | Deplasman | Sonuç | Handikap | Gol Ü/A | Korner Çizgisi | Korner Ü/A | Olaylar | Korner Maç | Korner İY | 35-45 | 80-90 |
| France U19 League | 2018-05-19 | 1 Marseille U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Nimes U19 | M | 0.0, -0.5 | Alt |
|
||||||
| France U19 League | 2018-02-11 | 2 Monaco U19 |
1 - 1
5 - 1
|
Nimes U19 2 | M | -0.5 | Üst |
|
||||||
| France U19 League | 2018-01-21 | 1 3 Montpellier U19 |
0 - 1
2 - 1
|
Nimes U19 2 | M |
|
||||||||
| France U19 League | 2017-12-10 | 2 Sporting Club Toulon U19 |
0 - 1
2 - 2
|
Nimes U19 1 | B | +0.5 | Üst |
|
||||||
| France U19 League | 2017-11-26 | 3 Montferrand U19 |
2 - 0
3 - 1
|
Nimes U19 1 1 | M | +0.5 | Üst |
|
||||||
| France U19 League | 2017-09-03 | 1 Nimes U19 |
2 - 1
5 - 3
|
Sporting Club Toulon U19 3 | G | -0.5, -1.0 | Üst |
|
5-1 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| France U19 League | 2017-08-27 | 1 Nice U19 |
1 - 0
1 - 1
|
Nimes U19 3 | B | -0.5, -1.0 | Alt |
|
7-9 (16) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 6 (1-5) | ||
| France U19 League | 2017-03-19 | 1 1 Cannes U19 |
1 - 0
3 - 0
|
Nimes U19 2 | M | 0.0, +0.5 | İade | 9.0 | Alt |
|
5-3 (8) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| France U19 Cup | 2017-01-29 | 1 1 Nimes U19 |
0 - 2
1 - 3
|
Saint Etienne U19 2 | M | -0.5 | Üst |
|
0-7 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| France U19 League | 2017-01-22 | 1 1 AS Beziers U19 |
0 - 1
1 - 2
|
Nimes U19 1 | G | 0.0, +0.5 | Üst |
|
7-5 (12) | 6-3 (9) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| France U19 League | 2016-12-11 | 3 Marseille U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Nimes U19 1 | M | 0.0, -0.5 | Alt |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| France U19 League | 2016-11-27 | 1 Toulouse U19 |
0 - 0
3 - 0
|
Nimes U19 2 | M | 0.0, -0.5 | İade | 9.0 | Üst |
|
11-1 (12) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| France U19 League | 2016-05-15 | 1 1 Cannes U19 |
2 - 0
3 - 1
|
Nimes U19 2 | M | -0.5 | Üst | 9.5 | Alt |
|
6-3 (9) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| France U19 League | 2016-01-17 | 2 Nimes U19 |
4 - 2
5 - 2
|
Nice U19 2 | G | -0.5, -1.0 | Üst |
|
4-7 (11) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Son , Skor Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Skor Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| Son , Korner Kazanç , Beraberlik , Kayıp , Korner Kazanma Olas.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Maç Sonu | 1.36 | 4.75 | 6 |
| İlk Yarı | 1.83 | 2.75 | 4.75 |
| Asya Handikapı | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (-1.25) | Ev [email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (-0.5) | Ev [email protected] | [email protected] |
| Toplam Gol | ||
|---|---|---|
| Maç Sonu (3.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| İlk Yarı (1.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
Canlı Olaylar
Durum: , Skor: 0 - 0 , Korner: 0 - 0
Korner: , Handikap: -1.0, -1.5 , Goller: 3.5
Gol üst 0.5 - 4.5
Kart Üst 1.5 - 7.5

